Jun 26, 2024, 03:02:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK  (Pročitano 51948 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 15, 2010, 12:51:56 pre podne »
Bebac je novi predsednik ............
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:00:45 pre podne »
Bebac je novi predsednik ............

eto moje veze u savezu... :D :D :D
morao sam...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 15, 2010, 02:26:35 pre podne »
Milose i Nikola , ja se iskreno nadam da cete u subotu imatipriliki da sednete na kafu i napravi neku lepu saradnju po pitanju plakata jer je ovaj zaista dno dna u svakom smislu i ne mislim samo po pitanju plakata vec da cete se ispricati sa ciljem da ucinite bilo sta je dobro za ovaj nas bodybuilding .
PREDLAZEM Administratorima da otvore temu o bodybuilding savezu i tamo iznesu sve na tu temu i bilo bi lepo ako bi uspeli da uradimo nesto da ovaj sport krene na bolje ...
Ja kao takmicar koji ce nastupiti u subotu voleo bi bez obzira na plakat i za sada premalo informacija koje su kasnile mnogo u vezi mesta , satnice ... Zelim da svi fanovi ovog sporta koji su u mogucnosti dodju u subotu i ispune halu zbog nas koji smo dali sve od sebe da pkazemo nesto koliko su nam mogucnosti u ovoj ebenoj zemlji pruzile i obraadujemo vas publiku ! Dodjite zbog nas takmicara ! Vidimo se u subotu ! ! !

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 15, 2010, 02:56:52 pre podne »
Dati iz sopstvenog dzepa tolike pare?  Sa duznim postovanjem ,mogu li da znam kojim se poslom vi Stefi bavite kad imate toliko novca pa da mozete da ulazete u ovaj sport i to cisto iz ljubavi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 15, 2010, 06:14:30 pre podne »
Milose .......
da si procitao izvestaj sa redovnih i vanrednih sednica Saveza znao bi ko sam i sta sam ili bar video memorandum Saveza.Ja nemem bas mnogo vremena da budem danonocno na forumu ali sam redovno tu. Bavim se drugim poslom pa kao ni Predsednik i dobar deo upravnog odbora nezivim od bodibildinga tj nemam radnju za prodaju suplemenata,teretanu,casopios itd, vec ovo radim iz ljubavi. Savez je za kup  i medjunarodna tekmicenja potrosio novac od prve uplate iz budzeta pa ako te bas interesuje opet po ko zna koji put je Predsednik licno izvdio 2000 eura iz dzepa a ja i Strugarevic po 800 eura da bi se takmicenje odrzalo ne zbog nas sigurno nego zbog TAKMICARA.Evo sada te zvanicno pozivam  ispred Saveza da nam ti budes uvek fotograf(bices pozvan na prvu sednicu Saveza da budes akreditovan za fotografa SSBB). Evo ja sam ti dao neke odgovore i ako zelis jos neki ti me pitaj bez pardona ali mi odgovori na moj predhodni post ,sta ti imas da kazes na to.

stefi
posto vidimi  da se ovde aludira i na mene pa red je da nesto i ja kazem za dnevnik.
dakle ti kazes da ti ovo radis izljubavi prema ovom sportu a mi koji smo po 12 i vise godina u ovom sportu,koji smo neki i zdravlje izgubili zbog ovog sporta a nismo dobili nista se bavimo ili smo se bavili sa ovim sportom zarad financijske koristi.Lepo od tebe.vise nego divna konstatiacija :D :D
samo na sec da bacim opasku na ovo tvoje oko prodavncia sportskih supsa-dakle,opste je poznata stvar da GORAN ILIC I JA kao TAKMICARI  8)JEDINI IMAMO RADNJE i to ja u nazad 5 meseci a goran nesto duze ali to i nije bitno vec je bitno da NE POZNAJES OCIGLEDNO MATERIJU a jos manje poentu ovog sporta jer ti je konstatcija suvise da ne kazam kakva  ;) ;)

dakle
to sto ti si izdovjio iz svog dzepa ili neko drugi-lepo od vas 8) 8),ali nemoj da pricas o nekim stvarima koje neznas
a to su
da PEDJA PETROVIC nikada nece doci na takmicenje dok je stanje stvari takvo kakov je cak ni kao gledaoc a ne kao takmicar,smatrao ti mene za neko ime ili ne sto i nije bitni (licno smatram da nemas pojma ni ko sam ja a kamoli nesto drugo) ali to i nije bitno
JA KOJI SAM SVE DAO ZA OVAJ SPORT A MOGU DA DAM ONOLIKO KOLIKO TI NEMOZES NI DA SHVATIS (ne financijski) vecna druge nacine sigurno je mnogo vise od toga o cemu ti pricas,a to neka ti kazu drugi ljudi a ne ja jer nije ni mesto ni vreme (sve ce biti u knjigi pa cu ti primerak jedne drage volje da posaljem ;))

ali da ne idem na neku drugu stranu na koju si ti pokusao da odvedes stvar  ;D
ovde je bila rec o PLAKATU ili POSTERU koji je toliko odvratan da je to strasno.
dakle nisi odgovrio milosu zasto je BOBY ;D ;D na slici a da ne pricam o tome koliko ti VOLIS OVAJ SPORT pa je napisano kategorija BILDING kao jedna od kategorija?
znaci ti da volis ovaj sport koliko kazes da volis a ne moras da budes takmicar da bi to znao jer npr  i MR BIG nije takmicar ali pri izradi plakata nikada nije napravio gresku pa napisao kategorija BILIDING
znaci ja ne pricam ovde o nakaradnosti samog dizajna postera vec o TEHNICKIM STVARIMA KOJE TREBA DA SE ODVIJAJU NA SAMOM TAKMICENJU a sto bi jedan i makar ljubitelj ovog sporta trebalo da zna da kategorija BILIDNG ne postoji..ili postoji ::) ::) ::)
o tome je prvobitno bilo rec i ni o cemu drugom
a da ti cika peki nesto kaze jos 8) 8)
nemas prava da ni u jednom elemntu prozivas mene niti bilo koga drugog sa ovog foruma kada je rec o ovom sportu i kada je rec o adminima sa ovog foruma jer ovaj forum je postojao i pre ovog saveza sa ovom garniturom sada,a postojati ce i posle i uvek smo pisali KRITIKE zarad toga da se ne dese na nekom sledecem takmicenju
to sto se te kritike nikada i nigde nisu uvazile to je neki drugi par opanaka i to nije nasa stvar.
evo,dobio si dirketknu ponudu od milosa za fotografije i plakat za sl god i mislim da je to vise nego fer.
ja sam svoj stav rekao i iza njega stojim,dakle kao sto sam suzdrzan zadnjih nekoliko godina kada su u pitanju takmicenja u okviru saveza TAKO CE BITI I DALJE
jer kao sto rekoh,ovo je moj zivot a TI SI DOBRO REKAO,ti ne zivis od ovoga i puca ti q...c jel ce sutra savez postojati ili nece i jel ce sutra ovaj sport u opste postojati ili nece a vidis mene je i te kako briga  je OVAJ SPORT VOLIM SIGURNO VISE OD VAS SVIH SKUPA ZAJEDNO I ZA OVAJ SPORT ZIVIM I CEO ZIVOT MI SE VRTI OKO OVOG SPORTA!!!

nadam se da ovaj post neces da shvatis pogresno kao i sve postove do sada jer je post iskren i objektivan

p.s.
pokusaj samo jednom da odes na neko drugo takmicenja van balkana pa da vidis kako se organizuju takmicenja i sve ostalo i sve ce da ti bude jasno.

Jos jednom-lepo je od vas sto u ovim vremenima u opste i pravite takmicenje,ali ako ga prvavite ONDA NEMOJTE DA RADITE SPRDNJU NE OD TAKMICENJA VEC OD TAKMICARA jer ja sam jedan od njih i nisam u upravnom odboru niti me zanima (a mislim da bi sprdnja bila da takmicari moraju da prisustvuju nekim sednicama upravnog odbora) jer vi valjda pravite takmicenje zbog takmicara a ne zbog vas...valjda bi tako trebalo da bude..nadam se.
i probaj da zamislis da sigurno licno meni nije lakse da sedim kuci i gledam rezultate sa takmicenja ,umesto da budem ili deo njega kao takmicar ili bar kao gledaoc,a nisam samo ja u pitanju vec je bolje da ne otvaramo onu pandorinu kutiju koju si u nekom gorenjem postu spomenuo.

nadam se da se slazes bar u nekom delu mog posta  ::)

Pedja
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2010, 06:56:42 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 15, 2010, 07:16:40 pre podne »
Svaka čast za post,legendo!!!!
stefi
posto vidimi  da se ovde aludira i na mene pa red je da nesto i ja kazem za dnevnik.
dakle ti kazes da ti ovo radis izljubavi prema ovom sportu a mi koji smo po 12 i vise godina u ovom sportu,koji smo neki i zdravlje izgubili zbog ovog sporta a nismo dobili nista se bavimo ili smo se bavili sa ovim sportom zarad financijske koristi.Lepo od tebe.vise nego divna konstatiacija :D :D
samo na sec da bacim opasku na ovo tvoje oko prodavncia sportskih supsa-dakle,opste je poznata stvar da GORAN ILIC I JA kao TAKMICARI  8)JEDINI IMAMO RADNJE i to ja u nazad 5 meseci a goran nesto duze ali to i nije bitno vec je bitno da NE POZNAJES OCIGLEDNO MATERIJU a jos manje poentu ovog sporta jer ti je konstatcija suvise da ne kazam kakva  ;) ;)

dakle
to sto ti si izdovjio iz svog dzepa ili neko drugi-lepo od vas 8) 8),ali nemoj da pricas o nekim stvarima koje neznas
a to su
da PEDJA PETROVIC nikada nece doci na takmicenje dok je stanje stvari takvo kakov je cak ni kao gledaoc a ne kao takmicar,smatrao ti mene za neko ime ili ne sto i nije bitni (licno smatram da nemas pojma ni ko sam ja a kamoli nesto drugo) ali to i nije bitno
JA KOJI SAM SVE DAO ZA OVAJ SPORT A MOGU DA DAM ONOLIKO KOLIKO TI NEMOZES NI DA SHVATIS (ne financijski) vecna druge nacine sigurno je mnogo vise od toga o cemu ti pricas,a to neka ti kazu drugi ljudi a ne ja jer nije ni mesto ni vreme (sve ce biti u knjigi pa cu ti primerak jedne drage volje da posaljem ;))

ali da ne idem na neku drugu stranu na koju si ti pokusao da odvedes stvar  ;D
ovde je bila rec o PLAKATU ili POSTERU koji je toliko odvratan da je to strasno.
dakle nisi odgovrio milosu zasto je BOBY ;D ;D na slici a da ne pricam o tome koliko ti VOLIS OVAJ SPORT pa je napisano kategorija BILDING kao jedna od kategorija?
znaci ti da volis ovaj sport koliko kazes da volis a ne moras da budes takmicar da bi to znao jer npr  i MR BIG nije takmicar ali pri izradi plakata nikada nije napravio gresku pa napisao kategorija BILIDING
znaci ja ne pricam ovde o nakaradnosti samog dizajna postera vec o TEHNICKIM STVARIMA KOJE TREBA DA SE ODVIJAJU NA SAMOM TAKMICENJU a sto bi jedan i makar ljubitelj ovog sporta trebalo da zna da kategorija BILIDNG ne postoji..ili postoji ::) ::) ::)
o tome je prvobitno bilo rec i ni o cemu drugom
a da ti cika peki nesto kaze jos 8) 8)
nemas prava da ni u jednom elemntu prozivas mene niti bilo koga drugog sa ovog foruma kada je rec o ovom sportu i kada je rec o adminima sa ovog foruma jer ovaj forum je postojao i pre ovog saveza sa ovom garniturom sada,a postojati ce i posle i uvek smo pisali KRITIKE zarad toga da se ne dese na nekom sledecem takmicenju
to sto se te kritike nikada i nigde nisu uvazile to je neki drugi par opanaka i to nije nasa stvar.
evo,dobio si dirketknu ponudu od milosa za fotografije i plakat za sl god i mislim da je to vise nego fer.
ja sam svoj stav rekao i iza njega stojim,dakle kao sto sam suzdrzan zadnjih nekoliko godina kada su u pitanju takmicenja u okviru saveza TAKO CE BITI I DALJE
jer kao sto rekoh,ovo je moj zivot a TI SI DOBRO REKAO,ti ne zivis od ovoga i puca ti q...c jel ce sutra savez postojati ili nece i jel ce sutra ovaj sport u opste postojati ili nece a vidis mene je i te kako briga  je OVAJ SPORT VOLIM SIGURNO VISE OD VAS SVIH SKUPA ZAJEDNO I ZA OVAJ SPORT ZIVIM I CEO ZIVOT MI SE VRTI OKO OVOG SPORTA!!!

nadam se da ovaj post neces da shvatis pogresno kao i sve postove do sada jer je post iskren i objektivan

p.s.
pokusaj samo jednom da odes na neko drugo takmicenja van balkana pa da vidis kako se organizuju takmicenja i sve ostalo i sve ce da ti bude jasno.

Jos jednom-lepo je od vas sto u ovim vremenima u opste i pravite takmicenje,ali ako ga prvavite ONDA NEMOJTE DA RADITE SPRDNJU NE OD TAKMICENJA VEC OD TAKMICARA jer ja sam jedan od njih i nisam u upravnom odboru niti me zanima (a mislim da bi sprdnja bila da takmicari moraju da prisustvuju nekim sednicama upravnog odbora) jer vi valjda pravite takmicenje zbog takmicara a ne zbog vas...valjda bi tako trebalo da bude..nadam se.
i probaj da zamislis da sigurno licno meni nije lakse da sedim kuci i gledam rezultate sa takmicenja ,umesto da budem ili deo njega kao takmicar ili bar kao gledaoc,a nisam samo ja u pitanju vec je bolje da ne otvaramo onu pandorinu kutiju koju si u nekom gorenjem postu spomenuo.

nadam se da se slazes bar u nekom delu mog posta  ::)

Pedja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 15, 2010, 09:16:14 pre podne »
Citat
Svaka čast za post,legendo!!!!

 ;) ;)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 15, 2010, 09:22:03 pre podne »
Ako ništa drugo bar se MI takmičari razumemo i znamo kako nam je!!!! A valjda smo mi tu zbog sporta a publika zbog nas!!! ili bi bar tako trebalo da bude...
Citat
Svaka čast za post,legendo!!!!

 ;) ;)

Van mreže stefi

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 15, 2010, 09:57:07 pre podne »
Dobro jutro gospodo,evo u toku noci i jutra je stiglo par postova od ljudi koji su po meni kopetentni za ozbiljne razgovore o bodibildingu uopsteno.Pedja i Milos su me obradovali iskreno jer se u njihovim postovima jasno nadzire pozitivna energija i da cemo razgovarati i razmenjivati misljenja o svemu. Pedja ja samo konstatujem da nemam radnjee tj da nezivim od bodibildinga sto nikako neznaci da imam nesto protiv vas ljudi koji imate radnje isl.Koliko znam i Pedja EXTRIM i Goran Ilic imaju radnje pa ih veoma cenim kao momke i poznavaoce sporta.Druga opaska je  da me posao vodi na put u inostranstvo pa svaku priliku koristim da svratim i na takmicenja u Cesku, Bugarsku i na par poseta tj ruckova sa uglednim predstavnicima IFBB. Opet kazem da nisam organizovao ovo takmicenje  i da nisam isao na takmicenja preko jer imam viska novca,goriva ili vremena vec da bi ti ljudi imali nasu zemlju u glavi da bi nas uvazavali i da bi nam, zahvaljujuci nasem Predsedniku prvenstveno i Biserci i Goranu i da nenabrajam dalje, neka se neljute oni koje sam izostavio, dodelili Evropska i Svetska prvenstva u nasoj zemlji ,pa zar to nile ponos za nas Savez i sve nas u ovom sportu.Takodje sam bio prisutan u vise navrata za stolom sa Predsednikom i gos Santonjom gde sam jasno cuo da nam hvali takmicenja i da nam zato svake godine dodeljuje jos bolja i bolja.Ja kritike uvazavam i sugestije i tek cemorazgovarati o svemu ali da neko pljuje po Savezu koji se trudi  i iz petnih zila izvlaci sredstva i vreme i energiju NEDOZVOLJAVAM jer nije fer i sportski.Neka mi svi na forumu odgovore na post i kazu u lice ime i prezime i STA TO NJIMA SMETA?????????????????

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 15, 2010, 11:15:38 pre podne »
Bebac i da se zeza , Gorana Ilica da postave za predsednika  + par takmicenja u Kragujevcu u prepunoj sali i medijski ispraceno kao prosli put = bar 50 % vise ljudi zainteresovanih za ovaj sport .  :P
Isto bi vazilo i za Pedju Petrovica .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 15, 2010, 12:51:46 posle podne »
stefi
ocigledno je da ne poznajes stanje u ifbb federaciji pa iz tog razloga i pricas tko
ja necu da pricam o goranu (predsedniku saveza) i o toj drugoj sto si spomenuo jer me ne zanimaju u ni jednom elementu mog zivota,ali reci da pacov santoha daje srbiji takmicenja iz razloga sto je to nesto egzoticno ili nesto fenomelano je u najmanju ruku vise nego smesno
posto neznas materiju onda cu ti pokusati u kratkim crtama i objasniti
garntitura koja je bila pre ove u savezu je bila mnogo bolja sa pacovom (RAFAEL SANTOHA U DALJENEM TEXTU-PACOV ;) I TADA I DANAS samo tada gosp pacovu nije padalo na pamet da gubi vreme po nekom balkanu usranom jer su takmicenja naravno dobijale zemlje u kojima on nije bio a koja su mnogo lepsa od posrnaih balkasnih zemalja,nadam se da ti ne trebam nabrajati gde su se sve odrzavala evropska i svestska takmicenja
kada je doslo sranje i federacija kao federacija otisla tamo gde je otisla e onda je bilo po sistemu DAJ STA DAS
pa tako pusti price za malu decu i laku noc decu o tome kako je srbija dobila mrtvu trku sa nekim oko orgnizacije zadnjih nekoliko prvenstva.DOBILA IH JE JER NIKO DRUGI SE NIJE NI KANDIDOVAO NI BILO KOME DRUGOM PADA NA PAMET

pogledaj hronologiju u zadnjih 3 godine pa ce sve da ti bude jasni..srbija,srbija,makednija,spanija (jer je domacin od pacova),srbija,srbiija,azarbejdzan itd...
naravno..srbija nikada nece dobiti SVETSKO ZA MUSKARCE dok god ARAPI BUDU PLACALI I DOK BUDE ARPASKI LOBI..ili prevedno..kada pacov zajebe arape e onda ce srbija verovatno da dobije svetsko prvenstvo u body bulidignu ako do tada se kao sport ne ugasi jer ipak je pacovu lepse da bude u dubaiu nego u cacku....hmmmmm..ili nije???
ali i ovo je potpuno irelevanta prica...rekao sam da cu ti poslati jedan primerak knjige kada bude gotova pa ce mnoge stvari da ti budu jasnije jer i dalje tvrdim da se iz tvojih postova da i te kako zakljuciti da si potpuno ne upucen u stvarno stanje stvari u body bulidignu A DA NE GOVORIM O NJEMU U NASOJ ZEMLJI jer tu mozda po nesto i znas itd itd...znaci BODY BULIDNG
ja u ni jednoj reci nisam rekao niti konstagovao dali savez radi ili ne radi...puca mi q...c za tim..ISKRENO..
a puca mi iz razloga sto gledajuci sa strane vidim sta se desava i dogadja ali i o tome cu u knjizi.
razlog zasto ja mislim da..akle JA i ono sta se meni desilo ti verovatno pojma nemas a i o tome cu u knjizi jer ovo nije ni vreme ni mesto tj mnogo ljudi zna o cemu se radi I ZNAM SIGURNO DA JE MENE SAVEZ ZAJEBAO..dakle nisam nikoga imenova ali znam i ko mi je strpao penis,ali kao sto rekoh o imenima cu u knjizi i NIKO..ALI NIKO ZIV NA OVOME SVETU TO NECE,NEMOZE I SVE OSTALO DA TO OPOVRGNE STA SE MENI URADILO....
stvar je jednostavno karaktera i morala
jer ovaj sport kazem NE CINI NI STEFI NI SAVEZ NI TI KOJE SI TI SPOMENUO..OVAJ SPORT U OVOJ ZEMLJI CINIMO MI TAKMICARI..DANIJE NAS..NE BI BILO NI VAS..A VI TO NIKAKO DA SHVATITE I STAVITE U GLAVU..nemozes ti stalno da pricas o tome kako se neko trudi iz petnih zila..alo bre...
a sta ovi takmicari koji ce ti docu u cacak u subotu..oni su takvi rodjeni?
pa covece svako od njih je zavukao po 2000 eu u dzep MINIMALNO a nemaju stipendije od tog istog saveza..npr...a stipendije imaju oni koji su za pripreme potrosili 150 eu a eventualno nisu ni to...
o tome se radi..oni su UPRLI IZ SVIH PETA STEFI...a ne vi....pa valjda ti je jasno da ako oni ne dodju onda ti propadne tih 2800 eu koje si ulizoio ako sam dobro shvatioi...mislim..ko ce da ti se takmici ako neko od takmicara ne upre iz peta i spremi se za takmicenje...
opet kazem
necu da vise polemisem o savezu jer me boli q..c za savez dok su ljudi koji su u njemu tu..(ne svi da se razumemo)...
a
ova je tama pokrenuta zbog POSTERA-PLAKATA koji ocitava postovanje prema BILO KOJEM DOMACEM BODY BULIDERU,FITNESS TAKMICARKI,BODY CLASIS TAKMICARU ili bilo kojoj drugoj kategriji
dakle..
emje stvljen neki lik za kojeg 99% ljudi iz ovog sveta nema pojma ni ko je ni sta je
greske su ispisane pri samom OBJSANJAVANJU TEHINICKIH DELOVA A TO SU KATEGORIJE SPORTOVA KOJI CE SE PRESTAVITI NA SAMOM TAKMICENJU a o samom grafickom dizajnu nisam kompetenatan tj milos je rekao to sa strucne strane
dakle
hajde molim te da ne polemisemo vise o savezu,napisatu cu stvario koje ne bih trebao i onda ce mi kniga izgubiti na exluzivnosti pa ce se vise citati forum nego moja knjiga........hehehhehehheh

ndam se da si me shvatio sta hocu da kazem
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2010, 01:08:41 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:06:59 posle podne »
i da
mislim da je ilizurono da se gubi snaga oko prepucavanja na forumu
nadam se da ces dobro dja organizujes takmicenje sto ce se videti iz kmentara na forumu
naravno,ja necu komentaristati takmicenje jer necu ni biti tamo -DRAGE VOLJE BIH BIO ALI SAM VEC REKAO IZ KOG RAZLOGA NECU,pa tako ces i sam najbolje da vidis dali je sve kako si ti hteo,zamislio,rekao ili je drugacije
takmicari ce ti sami ovde sve napisati a i gledeacoi jer ipak su oni jedini merodavni da daju sud na kraju cele price..zar ne?

Van mreže stefi

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:22:23 posle podne »
Evo i plakat bez greske koji sam vam obeco.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:31:14 posle podne »
Evo i plakat bez greske koji sam vam obeco.
pitanje se samo namece,sto je ovaj voditelj na slici?
mora da postoji razlog pa da ga jeb...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 16.10.2010, CACAK
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 15, 2010, 02:14:18 posle podne »
Daj stvarno,Bob em sto nikad nije u Srbiju krocio em je covek u debeloj penziji.... Mislim da je bolja varijanta nekog od nasih momaka da ubacis,imas Bakica,Tozu,Stanka,sve su to vrhunski takmicari!