Jul 02, 2024, 07:12:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final 8  (Pročitano 34579 puta)

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #105 poslato: Decembar 14, 2010, 10:45:09 posle podne »
Rec,alo, se koristi kod upotrebe telefona i nema mesta u kulturnoj komunikaciji...

Elem...

Oni su zivotinje u trenucima sportskog podviga i prevazilazenja sebe i svojih mogucnosti,ali...

Van i mimo toga, treba da budu integrisani clanovi drustva a ne, kao gore pomenuti delikventi,da glume autizam i "tesko odrastanje",kao da drugi nemaju problema.

Mozda da uvedemo da svako ko je imao problema u porodici / 2/3 ljudi po svim pokazateljima u svetu/ moze da iskoristi oruzje i isprazni sarzer,da se covek malo relasira od pritiska koji ima ,usled nekanalisane agresije?

Ne razumes posledice onog sto govoris,pa zato to i govoris...



Gde ti ode sa pričom....... ????

Sve je to ista prica,ali vi ne kapirate jer ste jos mladi, koliko je to jedna integrisana veoma vazna prica,bez koje sve gubi usmerenost i prerasta u haos i besmisao.

Zato je Majk Tajson bio uravnotezen i kanalisan momak,na putu preobrazaja svoje delikvencije,sve dok je Kas D' Amato bio ziv...

Kad je starac umro,sve je otislo u nepovrat...

Dakle,veoma je bitno kakva se poruka salje.


"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #106 poslato: Decembar 14, 2010, 10:53:43 posle podne »
Druga stvar sport nije zabava vec otvoreni,ali i prikriveni rat.

Jos je Orvel govorio da u ratu nema mesta fer pleju,jer je to rat,samo se ne vidi oruzje tj sportisti ga ne drze ,ali je borba na zivot i smrt.

Prema tome,nema mesta romantizmu,kad govorimo o sportu.

Treba biti svestan koji se novac tu vrti i za sta se sve koriste rezultati,za koju sve propagandu.

Posto je sport zapravo rat,kako smo gore pokazali,onda ljudi koji se bore moraju da budu ratnici tj legionari, svrstani u kohorde,a one u legije,inace sledi divljastvo na svakom koraku i totalni haos,na krv naviknutih,ljudi.

A divljastvo i zivot nedostojan coveka je ono sto Badr Hari i Majk Tajson pokazuju.

Ako propustimo da kazemo ko su oni u stvari. u samoj sutini svojoj,onda rizikujemo da ih mnogi mladi, nesvesni ovog aspekta koji im nepovratno utice na psihu,postaju zaposednuti ovim divljacima bez kompleksa i cilja.

I tako se gube generacije.

Slusaj Beogradski Sindikat ako ti nije jasno...




Taj Beogradski sindikat pratim od osnivanja..... ali da ne ulazim sad u to..... počeo si da filozofiras o životima Badr Harija i Tajsona tako površinski da je to smešno i govoriš u nekim frazama koje baš i ne mogu da se primene ni na ove ljude tipa nedostojni života itd.... da bi uopšte ušli u analizu njih kao ličnosti mora da se zagrebe mnogo dublje u njihove mentalne profile.... a morao bi da kucam i kucam..... seti se samo Tajsonovog odrastanja..... kasnije usvajanja itd mnogo komplikovana priča i nije lepo generalno nikad pričati ovako o vrhunskim sportistima jer su ipak oni ulozili veliki trud da bi bili tu gde jesu.... a sa takvim životom ide i veliki pritisak i tako dalje mnogo komplikovana priča.... a ovo nije forum za te stvari

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #107 poslato: Decembar 14, 2010, 11:22:39 posle podne »
drugo Badr i Tajson u svoje vreme , imaju solidan chin...

Mike's chin
http://www.youtube.com/watch?v=Exrpoc6GP60

Badr's chin
http://www.youtube.com/watch?v=rdguU-fF8To


Enivej, mnogo sam bliskiji Aragornovim stavovima, iako ne u potpunosti, ali ne mogu verovati da se moze opravdavati takvo devijantno (doneklo i delikventno) ponasanje ove dvojice, kao i mnogih drugih koji su na slicnom putu. Pa, jbte, pola Srbije je geto, pa stoga svi treba da budemo madafakaz i da pucamo i jebemo kevu svima oko nas!
Ovaj kaze da se setis Majkovog odrastanja!?
Glupi primer,  V. Jevrosimovic (vlasnik ComTrade-a) je bio sirotinjsko dete, zavrsio skolu, i postao jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji. Koliko je samo doktora nauka islo da uci jer su bili jebeno GLADNI, pa opet nisu krali! Vecina ce pomisliti da su glupi primeri, ali valjda kapirate na sta ciljam...
Znaci, ne mogu da verujem da neko ko ima 26 godina (ako je ono 1984 godiste) moze napisati takvu glupost i ostati ziv!

Mislim da je ono sto je Aragorn hteo reci, a sto i ja mislim, da su ti sportisti uspesni u onome cine se bave, ali da su daleko od toga da ikome i u bilo cemu budu bilo kakav uzor!
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2010, 11:24:53 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #108 poslato: Decembar 14, 2010, 11:41:46 posle podne »
posto ja nekulturno komuniciram necu vise nista reci na tvoje besede , evo dajem rec...  :)  Mislim ne znam ni sta bih ti na sve ovo rekao ...  ;D

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #109 poslato: Decembar 14, 2010, 11:44:44 posle podne »
drugo Badr i Tajson u svoje vreme , imaju solidan chin...

Mike's chin
http://www.youtube.com/watch?v=Exrpoc6GP60

Badr's chin
http://www.youtube.com/watch?v=rdguU-fF8To


Enivej, mnogo sam bliskiji Aragornovim stavovima, iako ne u potpunosti, ali ne mogu verovati da se moze opravdavati takvo devijantno (doneklo i delikventno) ponasanje ove dvojice, kao i mnogih drugih koji su na slicnom putu. Pa, jbte, pola Srbije je geto, pa stoga svi treba da budemo madafakaz i da pucamo i jebemo kevu svima oko nas!
Ovaj kaze da se setis Majkovog odrastanja!?
Glupi primer,  V. Jevrosimovic (vlasnik ComTrade-a) je bio sirotinjsko dete, zavrsio skolu, i postao jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji. Koliko je samo doktora nauka islo da uci jer su bili jebeno GLADNI, pa opet nisu krali! Vecina ce pomisliti da su glupi primeri, ali valjda kapirate na sta ciljam...
Znaci, ne mogu da verujem da neko ko ima 26 godina (ako je ono 1984 godiste) moze napisati takvu glupost i ostati ziv!

Mislim da je ono sto je Aragorn hteo reci, a sto i ja mislim, da su ti sportisti uspesni u onome cine se bave, ali da su daleko od toga da ikome i u bilo cemu budu bilo kakav uzor!

Ponovo generalizujes..... nisu svi Veselin Jevrosimovic.......... uopste nisi u pravu......... nemaju svi takav genetski potencijal...... mrzi me da se nastavljam vise..... Badr Hari nije glup..... imam problem sa samokontrolom, u nikoga koliko ja znam nije pucao....... moj drugar iz srednje skole je jednog dana dosao kuci i cuo eksploziju utrcao unutra.... i zatekao starijeg brata koji se razneo kasikarom u delovima....... skupljao je delove svog mtrvog brata po sobi !!!!!!!!! mislis da je neko iz drzave poslao nekog psihologa kod njega.... poenta priče mi ne znamo u kojim su tacno oni uslovima odrastali..... mozda je Tajson bio samo siromasan a mozda su ga i jebeli u getu........ mozda je gledao kako mu siluju nekog, mozda a mozda i ne.... ali iz nase pozicije nemoguce je suditi tim ljudima zbog ponasanja sa kolicinom informacija sa kojom raspolazemo.... to mogu samo ljudi koji ih dobro poznaju..... njihovi najblizi

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #110 poslato: Decembar 14, 2010, 11:54:36 posle podne »
Brate, ovde 500 hiljada ljudi nosi pasulj u kantama sa poludisperziju! Stepen jada je jedino u Africi veci nego kod nas, pa opet nekako zivotarimo. Ja ne znam coveka koji u svojoj blizini ne vidi najvecu mogucu muku!
Npr. mene je kolega sa fakulteta, pitao tipa 1000 dinara, jer covek doslovno nema da menzu plati!
Decko zivi u domu, a negde je sa juga, neko malo mesto...

Sta ti hocu reci, koliko ljudi oko nas je u govnima preko ociju, pa opet idu dalje i ne padaju u beznadje i haos!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #111 poslato: Decembar 15, 2010, 12:54:40 pre podne »
imaj strpljenja, uskoro ce da se digne kuka i motika.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #112 poslato: Decembar 15, 2010, 01:16:58 pre podne »
Druga stvar sport nije zabava vec otvoreni,ali i prikriveni rat.

Jos je Orvel govorio da u ratu nema mesta fer pleju,jer je to rat,samo se ne vidi oruzje tj sportisti ga ne drze ,ali je borba na zivot i smrt.

Prema tome,nema mesta romantizmu,kad govorimo o sportu.

Treba biti svestan koji se novac tu vrti i za sta se sve koriste rezultati,za koju sve propagandu.

Posto je sport zapravo rat,kako smo gore pokazali,onda ljudi koji se bore moraju da budu ratnici tj legionari, svrstani u kohorde,a one u legije,inace sledi divljastvo na svakom koraku i totalni haos,na krv naviknutih,ljudi.

A divljastvo i zivot nedostojan coveka je ono sto Badr Hari i Majk Tajson pokazuju.

Ako propustimo da kazemo ko su oni u stvari. u samoj sutini svojoj,onda rizikujemo da ih mnogi mladi, nesvesni ovog aspekta koji im nepovratno utice na psihu,postaju zaposednuti ovim divljacima bez kompleksa i cilja.

I tako se gube generacije.

Slusaj Beogradski Sindikat ako ti nije jasno...




Taj Beogradski sindikat pratim od osnivanja..... ali da ne ulazim sad u to..... počeo si da filozofiras o životima Badr Harija i Tajsona tako površinski da je to smešno i govoriš u nekim frazama koje baš i ne mogu da se primene ni na ove ljude tipa nedostojni života itd.... da bi uopšte ušli u analizu njih kao ličnosti mora da se zagrebe mnogo dublje u njihove mentalne profile.... a morao bi da kucam i kucam..... seti se samo Tajsonovog odrastanja..... kasnije usvajanja itd mnogo komplikovana priča i nije lepo generalno nikad pričati ovako o vrhunskim sportistima jer su ipak oni ulozili veliki trud da bi bili tu gde jesu.... a sa takvim životom ide i veliki pritisak i tako dalje mnogo komplikovana priča.... a ovo nije forum za te stvari

Da li zaista mislis da nisam imao u vidu, to, sto si taksativno naveo,kad sam pisao svoj post?

Gde sam umanjivao njihov trud?

Ali...u kom pravcu ide njihov trud?

Na sta obracaju paznju?

Kazes da "filosofiram"....mozda ovo i jeste filosofija za BB forum,ali mi iskustvo govori da ima dosta clanova koji ne razmisljaju samo o "pumpi",ali nema tema gde bi pisali...

Dalje,u cemu se ogleda "povrsnost" mog kratkog osvrta na neke elemente zivota pomenute dvojice sportista/delikvenata?

Mozda razbijam sliku o necijim "idolima" ili barem uzorima?...

U svakom slucaju ostajem iza svake svoje reci,jer ih ne izgovaram olako i bez pokrica,kako sam ukratko i naveo.

ps.Inace,drago mi je sto ti je moj osvrt smesan,jer bi se inace zabrinuo.



"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #113 poslato: Decembar 15, 2010, 01:27:47 pre podne »
Druga stvar sport nije zabava vec otvoreni,ali i prikriveni rat.

Jos je Orvel govorio da u ratu nema mesta fer pleju,jer je to rat,samo se ne vidi oruzje tj sportisti ga ne drze ,ali je borba na zivot i smrt.

Prema tome,nema mesta romantizmu,kad govorimo o sportu.

Treba biti svestan koji se novac tu vrti i za sta se sve koriste rezultati,za koju sve propagandu.

Posto je sport zapravo rat,kako smo gore pokazali,onda ljudi koji se bore moraju da budu ratnici tj legionari, svrstani u kohorde,a one u legije,inace sledi divljastvo na svakom koraku i totalni haos,na krv naviknutih,ljudi.

A divljastvo i zivot nedostojan coveka je ono sto Badr Hari i Majk Tajson pokazuju.

Ako propustimo da kazemo ko su oni u stvari. u samoj sutini svojoj,onda rizikujemo da ih mnogi mladi, nesvesni ovog aspekta koji im nepovratno utice na psihu,postaju zaposednuti ovim divljacima bez kompleksa i cilja.

I tako se gube generacije.

Slusaj Beogradski Sindikat ako ti nije jasno...




Taj Beogradski sindikat pratim od osnivanja..... ali da ne ulazim sad u to..... počeo si da filozofiras o životima Badr Harija i Tajsona tako površinski da je to smešno i govoriš u nekim frazama koje baš i ne mogu da se primene ni na ove ljude tipa nedostojni života itd.... da bi uopšte ušli u analizu njih kao ličnosti mora da se zagrebe mnogo dublje u njihove mentalne profile.... a morao bi da kucam i kucam..... seti se samo Tajsonovog odrastanja..... kasnije usvajanja itd mnogo komplikovana priča i nije lepo generalno nikad pričati ovako o vrhunskim sportistima jer su ipak oni ulozili veliki trud da bi bili tu gde jesu.... a sa takvim životom ide i veliki pritisak i tako dalje mnogo komplikovana priča.... a ovo nije forum za te stvari

Da li mislis da nisam imao u vidu to sto si taksativno naveo,kad sam pisao svoj post?

Gde sam umanjivao njihov trud?

Ali...u kom pravcu ide njihov trud?

Na sta obracaju paznju?

Kazes da "filosofiram"....mozda ovo i jeste filosofija za BB forum,ali mi iskustvo govori da ima dosta clanova koji ne razmisljaju samo o "pumpi",ali nema tema gde bi pisali...

Dalje,u cemu se ogleda "povrsnost" mog kratkog osvrta na neke elemente zivota pomenute dvojice sportista/delikvenata?

Mozda razbijam sliku o necijim "idolima" ili barem uzorima?...

U svakom slucaju ostajem iza svake svoje reci,jer ih ne izgovaram olako i bez pokrica,kako sam ukratko i naveo.

ps.Inace,drago mi je sto ti je moj osvrt smesan,jer bi se inace zabrinuo.





daj ne lupaj vise..... mani me tih politcikih govora.... muka mi je od toga od ovih sa tv............ apsolutno si povrsan kada govoris da o njima jer ti ne poznajes nikog od njih, ne znas mozda kakve probleme jos imaju.....  to im nije opravdanje naravno..... ali toliko si gore rekao stvari koje ne stoji a svaka od njih moze da se analizira sa 5 kucanih strana argumenata protiv..... sada gotovo okreces pricu da sam ja gotovo rekao da su clanovi ovog foruma glupi..... kao ne razmisljaju svi o pumpi.....definitivno nemam nameru vise da se nastavljam sa tobom jer ti sa svakim novim odgovorom otvaras hiljadu novih prepirki i isuvise generalizujes stvari i odosmo mi sa k1  turnira na deteljne analize psiholoskih profila gore pomenutih a nemamo ni delic informacija koje su nam potrebne a i da ih imamo ne vidis zasto bi to radili....i na koji nacin to nama tj ljudima koji dolaze na ovaj forum pomaze

Vladar trebao bi ovu temu pod lock je ovo stvarno nema vise veze sa zivotom

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #114 poslato: Decembar 15, 2010, 01:36:27 pre podne »
Presao si granicu pristojnosti,ako uopste znas sta je to.

Ja sa tobom nisam ovce cuvao,decko,a obracao sam ti se sa duznim postovanjem,kao i svakom drugom.

Sto se mene tice,mi smo razgovor zavrsili.

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #115 poslato: Decembar 15, 2010, 01:37:54 pre podne »
U pravu si, izasao sam iz granica pristojnosti, nekad padnem u vatru bez preke potrebe. Mada ovo decko na kraju i za ovce je extremno bezobrazno sa tvoje strane ali dobro neka bude ovo kraj da ne krenemo sa tezim uvredama
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2010, 01:46:24 pre podne Branislav1984 »

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #116 poslato: Decembar 15, 2010, 09:00:55 pre podne »
Potencijalno dobra debata ode u klonju :/

Slazem se sa strajderom al to sto ga ne razumes ne znaci da on drzi politicke govore i da izlazi izvan okvira. Covek je imao par dobrih poenti u svojim pisanjima.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #117 poslato: Decembar 15, 2010, 10:22:04 pre podne »
Imao je on vise od par dobrih poenti ali kad pricamo generalno o zivotu, takve poente ne mogu da se spuste na ovaj nivo i da te probleme gledamo kao individualne izbore odredjenih osoba vece kao generalno degeneraciju društva koja traje vekovima unazad....... realno ako si kikc boxer koji trenira od 6-8 sati dnevno, posvadjes se sa izbacivacem u klubu da ne ulazimo ko je kriv mi to ne znamo, koliko nas bi izbeglo tucu..... ne pravdam ja njega ako ovako nastavi da se ponasa bolje da se ne bori vise..... ali nikad ne znamo u kakvom su ljudi problemu, sta ih tisti i izjeda.... ne mozemo nikad davati zakljucke on je tako izabrao.... lupam sto nije sedeo i ucio ko Veselin Jevrosimovic.....svako od nas je drugaciji ima sklonosti ka ovom ili onom..... njima dvojica je jednostavno dobro isla tuca, u tome su se nasli..... a takav izbor nosi i posledice u ponasanju u vecini slucajeva

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #118 poslato: Decembar 15, 2010, 10:43:14 pre podne »
Suvise generalizujes. Tajson i Hari su extremni slucajevi. Imas mnogo primera ljudi koji su strasno fini - npr Hoost za koga vazi da je strasno fin covek. Isto i Schilt. Rich Franklin je zavrsio matematiku i predavao je u srednjoj skoli pa odlucio da postane borac. Josh Koshcek je zavrsio krivicno pravo. Ne znaci da imamo samo 2 izbora. Al ako neko je preterano agresivan to moze da se prati kroz ceo zivot sve do detinjstva, pa onda sredina u kojoj je odrastao, procesi socijalizacije koji su mozda doveli do takvog ponasanja. Al ne mozes reci da su oni agresivni zato sto treniraju kickbox.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #119 poslato: Decembar 15, 2010, 10:50:14 pre podne »
Suvise generalizujes. Tajson i Hari su extremni slucajevi. Imas mnogo primera ljudi koji su strasno fini - npr Hoost za koga vazi da je strasno fin covek. Isto i Schilt. Rich Franklin je zavrsio matematiku i predavao je u srednjoj skoli pa odlucio da postane borac. Josh Koshcek je zavrsio krivicno pravo. Ne znaci da imamo samo 2 izbora. Al ako neko je preterano agresivan to moze da se prati kroz ceo zivot sve do detinjstva, pa onda sredina u kojoj je odrastao, procesi socijalizacije koji su mozda doveli do takvog ponasanja. Al ne mozes reci da su oni agresivni zato sto treniraju kickbox.

to sto si ti sad napisao ja pokusvam da objasnim kroz sve postove unazad...... nisam generalizovao ovo samo sam rekao u tom kontekstu koliko bi nas izbeglo tucu.... licno nas izbeglo...da se ne bi tako lako osudjivao Badr, za sve ostalo si apsolutno u pravu, bas za sve