Jul 02, 2024, 07:29:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final 8  (Pročitano 34580 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #90 poslato: Decembar 14, 2010, 11:50:38 pre podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

Gokhan ga je unistavao do tad
ne znm da li si gledao mec Ghita-Saki, Saki je vukao povrijedjeno rebro od tog meca.Da je bio svjez ko zna sto bi bilo

odlican je bio do tog udarca.
Oni udarci back spinigin heel hook il kako se vec zovu su brutalni.
BTW jel zna iko sto Remija nije bilo na turniru il sam nesto propustio>?

Remi je penzionisan

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #91 poslato: Decembar 14, 2010, 01:29:52 posle podne »
Bard Hari i Mike Tyson - dva veoma neinteligentna coveka, divljackog ponasanja, koji su imali u svojim disciplinama strasno dobro tehniku, ali nisu znali primati batine. A, inace, najveci idoli mladih i naprimanih narastaja, koji se kunu u dvojicu pomenutih do besvesti. A i jedan i drugi, da nisi bili sportisti, bili bi ulicari i delikventi iz geta, mada to i pored sportske karijere jesu. I bas zbog takve stoke, jos vise cenim Aertsa, Jeronima, pa cak i bracu Ukrajince, iako su nevidjeni smaraci.

ontopic: Cestitke Overeemu, zaista je sprektakularno odneo pobedu nad najvecim gospodinom u K-1, za koga se nadam da vise nece sebe maltretirati pod stare dane.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #92 poslato: Decembar 14, 2010, 07:42:18 posle podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

to je bio udarac u ruku... koja je vec bila slomljena...a ne udarac u rebra.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #93 poslato: Decembar 14, 2010, 08:22:48 posle podne »
Bard Hari i Mike Tyson - dva veoma neinteligentna coveka, divljackog ponasanja, koji su imali u svojim disciplinama strasno dobro tehniku, ali nisu znali primati batine. A, inace, najveci idoli mladih i naprimanih narastaja, koji se kunu u dvojicu pomenutih do besvesti. A i jedan i drugi, da nisi bili sportisti, bili bi ulicari i delikventi iz geta, mada to i pored sportske karijere jesu. I bas zbog takve stoke, jos vise cenim Aertsa, Jeronima, pa cak i bracu Ukrajince, iako su nevidjeni smaraci.

ontopic: Cestitke Overeemu, zaista je sprektakularno odneo pobedu nad najvecim gospodinom u K-1, za koga se nadam da vise nece sebe maltretirati pod stare dane.
ne mozes tako suditi o sportistima pogotovo kad je rec o sportu kojim se bave... drugo Badr i Tajson u svoje vreme , imaju solidan chin...

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #94 poslato: Decembar 14, 2010, 08:58:45 posle podne »
Bard Hari i Mike Tyson - dva veoma neinteligentna coveka, divljackog ponasanja, koji su imali u svojim disciplinama strasno dobro tehniku, ali nisu znali primati batine. A, inace, najveci idoli mladih i naprimanih narastaja, koji se kunu u dvojicu pomenutih do besvesti. A i jedan i drugi, da nisi bili sportisti, bili bi ulicari i delikventi iz geta, mada to i pored sportske karijere jesu. I bas zbog takve stoke, jos vise cenim Aertsa, Jeronima, pa cak i bracu Ukrajince, iako su nevidjeni smaraci.

ontopic: Cestitke Overeemu, zaista je sprektakularno odneo pobedu nad najvecim gospodinom u K-1, za koga se nadam da vise nece sebe maltretirati pod stare dane.

Potpuno tacno.

Kome nije jasno neka konsultuje faktografiju njihovih zivota.

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #95 poslato: Decembar 14, 2010, 09:16:47 posle podne »
opet ti , jbt sto je bitno tebi ili bilo kome kakav je u zivotu Tajson kakav je u zivotu Ted, Badr i ostala ekipa? pa cek dal ti stvarno mislis da su ostali sportisti sveci, intelektualci? sad ces ti kao ja ne kapiram itd... Da li ti mislsi recimo da je Ronaldinjo inteligentan , ili da Roni zna kolikoje 5 puta 5 , ili da  Kobe Bryant nije silovatelj ili da je recimo Jordan dobar covek ili da se Ali nikad nije kurcio ... pa sta ako je neko delikvent pa sta ako je glup , ako se kurci ako je egoista itd... sta to tebi smeta u sportu ? jel ti zbog toga gledas recimo PL, ili kosarku ili fudbal ili cak sta vise K1... pa kako moze neko da bude normalan kad je spreman da nekome razbije glavu da ga unakazi? takav je to sport i moraju takvi da budu ko zivotinje... ti mislis sad sto braca Klicko igraju dobro sah da nemaju u sebi taj zivotinjski nagon da nekog sjebu dok kazes piksla? e pa grdno se varas ako imas takvo misljenje... ali veruj ti u heroje i bajke to je tvoj problem...  mislim glupo je da ponistavas neciji uspeh samo zato sto ti se ne svidja njegov karakter to vazi i za Shumadinca... taj tako zajeban karakter je i potreban kad pogledas istoriju svih vrhunskih sportista , svi su bili freakovi na svoj nacin...

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #96 poslato: Decembar 14, 2010, 09:18:43 posle podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

Gokhan ga je unistavao do tad
ne znm da li si gledao mec Ghita-Saki, Saki je vukao povrijedjeno rebro od tog meca.Da je bio svjez ko zna sto bi bilo

odlican je bio do tog udarca.
Oni udarci back spinigin heel hook il kako se vec zovu su brutalni.
BTW jel zna iko sto Remija nije bilo na turniru il sam nesto propustio>?

Remi je penzionisan

bzv.Pa ima svega 34 godine.Bas steta stvarno

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #97 poslato: Decembar 14, 2010, 09:22:50 posle podne »
opet ti , jbt sto je bitno tebi ili bilo kome kakav je u zivotu Tajson kakav je u zivotu Ted, Badr i ostala ekipa? pa cek dal ti stvarno mislis da su ostali sportisti sveci, intelektualci? sad ces ti kao ja ne kapiram itd... Da li ti mislsi recimo da je Ronaldinjo inteligentan , ili da Roni zna kolikoje 5 puta 5 , ili da  Kobe Bryant nije silovatelj ili da je recimo Jordan dobar covek ili da se Ali nikad nije kurcio ... pa sta ako je neko delikvent pa sta ako je glup , ako se kurci ako je egoista itd... sta to tebi smeta u sportu ? jel ti zbog toga gledas recimo PL, ili kosarku ili fudbal ili cak sta vise K1... pa kako moze neko da bude normalan kad je spreman da nekome razbije glavu da ga unakazi? takav je to sport i moraju takvi da budu ko zivotinje... ti mislis sad sto braca Klicko igraju dobro sah da nemaju u sebi taj zivotinjski nagon da nekog sjebu dok kazes piksla? e pa grdno se varas ako imas takvo misljenje... ali veruj ti u heroje i bajke to je tvoj problem...  mislim glupo je da ponistavas neciji uspeh samo zato sto ti se ne svidja njegov karakter to vazi i za Shumadinca... taj tako zajeban karakter je i potreban kad pogledas istoriju svih vrhunskih sportista , svi su bili freakovi na svoj nacin...

Nije covek samo zivotinjski nagon...

Odbijam da se pomirim sa time da ga trebamo svesti na to.

Znas li kako je Platon dobio ime?

Imao je siroka ledja.

Inace je bio pobednik olimpijskih igara u staroj Grckoj....

Bez integralnih i izgradjenih licnosti covecanstvo ce propasti u glibu i smradu.

To treba da bude nas vapaj i nastojanje da se to preokrene.

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #98 poslato: Decembar 14, 2010, 09:29:34 posle podne »
Ako se pomirimo sa time,nije vredno ni ziveti.

To mirenje je nedostojno zivota koji nam je darovan.

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #99 poslato: Decembar 14, 2010, 09:44:19 posle podne »
Pa pazi nisu sirurni dal je platon znacilo - siroka ledja ili siroko celo ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #100 poslato: Decembar 14, 2010, 09:51:58 posle podne »
hahahahah
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #101 poslato: Decembar 14, 2010, 10:06:48 posle podne »
@sleepy
Znacio je siroka ledja tacnije Plato- sirok...
Ako se pomirimo sa time,nije vredno ni ziveti.

To mirenje je nedostojno zivota koji nam je darovan.


Alo bre Aragorn to je samo sport tj zabava... imas ti i druge aspekte zivota gde se reprezentuju i neke druge vrednosti i kvaliteti...:) koji ti je... ja ti samo kazem , vrhunski sportisti su zivotinje :)

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #102 poslato: Decembar 14, 2010, 10:34:56 posle podne »
Rec,alo, se koristi kod upotrebe telefona i nema mesta u kulturnoj komunikaciji...

Elem...

Oni su zivotinje u trenucima sportskog podviga i prevazilazenja sebe i svojih mogucnosti,ali...

Van i mimo toga, treba da budu integrisani clanovi drustva a ne, kao gore pomenuti delikventi,da glume autizam i "tesko odrastanje",kao da drugi nemaju problema.

Mozda da uvedemo da svako ko je imao problema u porodici / 2/3 ljudi po svim pokazateljima u svetu/ moze da iskoristi oruzje i isprazni sarzer,da se covek malo relasira od pritiska koji ima ,usled nekanalisane agresije?

Ne razumes posledice onog sto govoris,pa zato to i govoris...

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #103 poslato: Decembar 14, 2010, 10:37:03 posle podne »
Rec,alo, se koristi kod upotrebe telefona i nema mesta u kulturnoj komunikaciji...

Elem...

Oni su zivotinje u trenucima sportskog podviga i prevazilazenja sebe i svojih mogucnosti,ali...

Van i mimo toga, treba da budu integrisani clanovi drustva a ne, kao gore pomenuti delikventi,da glume autizam i "tesko odrastanje",kao da drugi nemaju problema.

Mozda da uvedemo da svako ko je imao problema u porodici / 2/3 ljudi po svim pokazateljima u svetu/ moze da iskoristi oruzje i isprazni sarzer,da se covek malo relasira od pritiska koji ima ,usled nekanalisane agresije?

Ne razumes posledice onog sto govoris,pa zato to i govoris...



Gde ti ode sa pričom....... ????

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #104 poslato: Decembar 14, 2010, 10:42:20 posle podne »
Druga stvar sport nije zabava vec otvoreni,ali i prikriveni rat.

Jos je Orvel govorio da u ratu nema mesta fer pleju,jer je to rat,samo se ne vidi oruzje tj sportisti ga ne drze ,ali je borba na zivot i smrt.

Prema tome,nema mesta romantizmu,kad govorimo o sportu.

Treba biti svestan koji se novac tu vrti i za sta se sve koriste rezultati,za koju sve propagandu.

Posto je sport zapravo rat,kako smo gore pokazali,onda ljudi koji se bore moraju da budu ratnici tj legionari, svrstani u kohorde,a one u legije,inace sledi divljastvo na svakom koraku i totalni haos,na krv naviknutih,ljudi.

A divljastvo i zivot nedostojan coveka je ono sto Badr Hari i Majk Tajson pokazuju.

Ako propustimo da kazemo ko su oni u stvari. u samoj sutini svojoj,onda rizikujemo da ih mnogi mladi, nesvesni ovog aspekta koji im nepovratno utice na psihu,postaju zaposednuti ovim divljacima bez kompleksa i cilja.

I tako se gube generacije.

Slusaj Beogradski Sindikat ako ti nije jasno...

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod