Septembar 27, 2024, 05:23:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!  (Pročitano 28491 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 13, 2010, 12:58:59 pre podne »
Sad slusam ove komentatore Strajnica i Stojanovica kako kao po receptu pljuju 10. oktobar i to povezuju sa ovim divljanjem danas...

Nista nije slucajno

placeno....
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 13, 2010, 06:25:54 pre podne »
PRopa utakmica...

propade evropsko..... cisto sumljam da ce nas i dalje pustit da igramo kvalifikacije.......

naravno
i sada ce biti
ETO VAM GRADJANI MOJI,ako hocete mi ce mo da sredimo da VASI igraju ali to ce da vas kosta a mi ce mo onda da ispadne pobednici u vasim ocima jer smo mi tu zbog vas hahhahahahahahhahahahaha
namestaljka cista...ali cisto kao suza..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:02:37 posle podne »
Dzaba kad je narod glup pa veruje u sve sto kazu mediji bez ukljucivanja sopstvenog mozga...Jbt postajemo kao Ameri,zombiji koji ako na tv kazu da je nebo recu,poveruju bez pogovora u to...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:07:33 posle podne »
Najjaci ovi sto povezuju sad i paradu sa ovim juce, jbt ljudima dopi*dilo gledati onog majmuna u fotelji, svi se prave kao da ne vide da covjek vec godinama unistava fudbal...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:29:36 posle podne »
http://video.sky.it/?bclid=632601937001&bctid=633000961001#video

al ubise italijani,brutalno...zadnjih 30 sec klipa je najgore.ovo ostalo novinari pricaju i ganjaju ih oko autobusa,a zadnjih 30 sec saterali ih u djosak i udri
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:44:06 posle podne »
http://video.sky.it/?bclid=632601937001&bctid=633000961001#video

al ubise italijani,brutalno...zadnjih 30 sec klipa je najgore.ovo ostalo novinari pricaju i ganjaju ih oko autobusa,a zadnjih 30 sec saterali ih u djosak i udri
j... ti sunce ubise ih!!!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 13, 2010, 04:32:56 posle podne »
Nije nikakva nameštaljka ali NIKAKVA, e sad ću Vam reći i zašto.
Moj odličan drugar je inače fanatični navijač FK Radnički i trebao je da ide u Italiju da gleda reprezentaciju i danas mi kaže da je scenario ispoštovan navijači su pre utakmice se dogovorili da prekinu utakmicu divljanjem da bi nas kaznili tj savez na čelu sa Karadžićem, rekao sam mu "genijalan plan"  i rekao da su debili gde se on iščuđivao zašto mu ja tako kažem.
On nije mogao da ode zbog poslovnih obaveza ali žali za tim...šta reći.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 13, 2010, 05:10:35 posle podne »
mamu im jebem italijansku
Samsung NX1000

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 13, 2010, 05:40:53 posle podne »
Nije nikakva nameštaljka ali NIKAKVA, e sad ću Vam reći i zašto.
Moj odličan drugar je inače fanatični navijač FK Radnički i trebao je da ide u Italiju da gleda reprezentaciju i danas mi kaže da je scenario ispoštovan navijači su pre utakmice se dogovorili da prekinu utakmicu divljanjem da bi nas kaznili tj savez na čelu sa Karadžićem, rekao sam mu "genijalan plan"  i rekao da su debili gde se on iščuđivao zašto mu ja tako kažem.
On nije mogao da ode zbog poslovnih obaveza ali žali za tim...šta reći.

propustio je dobro pendrecenje..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 13, 2010, 06:00:15 posle podne »
Nije nikakva nameštaljka ali NIKAKVA, e sad ću Vam reći i zašto.
Moj odličan drugar je inače fanatični navijač FK Radnički i trebao je da ide u Italiju da gleda reprezentaciju i danas mi kaže da je scenario ispoštovan navijači su pre utakmice se dogovorili da prekinu utakmicu divljanjem da bi nas kaznili tj savez na čelu sa Karadžićem, rekao sam mu "genijalan plan"  i rekao da su debili gde se on iščuđivao zašto mu ja tako kažem.
On nije mogao da ode zbog poslovnih obaveza ali žali za tim...šta reći.


A mislis da ne postoji mogucnost da im je neko dao instrukcije/platio im da to urade?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 13, 2010, 06:31:52 posle podne »
Nije nikakva nameštaljka ali NIKAKVA, e sad ću Vam reći i zašto.
Moj odličan drugar je inače fanatični navijač FK Radnički i trebao je da ide u Italiju da gleda reprezentaciju i danas mi kaže da je scenario ispoštovan navijači su pre utakmice se dogovorili da prekinu utakmicu divljanjem da bi nas kaznili tj savez na čelu sa Karadžićem, rekao sam mu "genijalan plan"  i rekao da su debili gde se on iščuđivao zašto mu ja tako kažem.
On nije mogao da ode zbog poslovnih obaveza ali žali za tim...šta reći.


A mislis da ne postoji mogucnost da im je neko dao instrukcije/platio im da to urade?

E jbg ako svi navijači , tj vođe donesu odluku zajedno sa drugima da treba divljati onda u PM i ako im neko plati onda ako su dobili batine.
Ma jbt i Karadžića ili bilo koga TO NIJE RAZLOG da se divlja namerno da bi se sopstvena reprezentacija kaznila.

Ma mi smo čudan narod, može čovek da crkne na terenu i sutra ćemo svi da mu kličemo, dođe mu loš dan i ne odigra kako treba odmah drvlje i kamenje, uz svoju reprezetaciju si UVEK i kad dobijaš,gubiš, kad je vodi onaj koga volim i onaj koga ne volim...
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 13, 2010, 06:59:47 posle podne »
Pa ne znam jesu li svi navijaci i sve vodje,moguce da je njih 20-30 ili nesto vise placeno da urade to i naprave sranje,koje ce da koristi i vlasti i Karadzicevim protivnicima...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 13, 2010, 09:42:25 posle podne »
ma bre smejurija, pa ko moze ovo da proguta, covek sa fantomkom na glavi i u majci bez rukava, valjda da ga policija lakse prepozna po tetovazama i divlja sam ko blesav, pa jos sece klestima zicu.  Pa nek proba kod nas neko da unese olovku na stadion BSK-a iz Borce, a ne u Djenovi da unesu klesta i baklje i ko zna sta jos i prekinu utakmicu,kao ne mogu im nista, a posle ih 20 policajaca umlati sve, pako je toliko naivan da to poveruje?
I ko najvise dobija ovim? Drzava ima jos jedan ralog za hapsenja i obracun sa navijacima i tzv desnicarskim grupama, Karadzic ostaje, reprezentacija kao nije izgubila nego je kaznjena, a rukovodstvo nije krivo nego navijaci, nema ko da proziva Tadica i vlast na utakmicama, RTS musterije pocinju da prihvataju ispiranje mozga da su sve to huligani koji hoce da uniste drzavu i svi zadovoljni.
Lova pljusti, narod ima zanimaciju da se raspravlja ko je kriv,a ko ne, ma idila jedna.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 13, 2010, 10:31:39 posle podne »
Cestitke Crnogorcima na bodu sa Wembley-a!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 13, 2010, 10:33:01 posle podne »
Cestitke Crnogorcima na bodu sa Wembley-a!
i na prvom mestu u grupi,ako se ne varam


Uploaded with ImageShack.us