Oktobar 02, 2024, 08:12:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: MLIJEKO ? ? ?  (Pročitano 23648 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2006, 09:34:16 pre podne »
Imas ovde topic i o vocu! Niko nije rekao da je voce bolje od mleka i obrnuto...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #16 poslato: Jul 15, 2006, 09:38:10 pre podne »
Citat: pavle
DA CITAO SAM STA PEDJOS I OSTALI PISU O MLEKU, TAKODJE CITAO SAM OVDE I DOSTA STVARI  O TRENINGU, ISHRANI... I DOSTA SAM NAUCIO,  HVALA SVIMA KOJI NESTO VISE ZNAJU O OVOM SPORTU NA TOME STO TO SVOJE ZNANJE DELE SA OSTALIMA!
JA IMAM SVOJ PRINCIP, SVE TREBA PROCITATI, SVAKOG TREBA SASLUSATI, I UZETI ONO STO TI ODGOVARA!
A KAD SMO VEC KOD MLEKA, IMA 4,5GR LAKTOZE, I TO JE MANJE OD BILO KOG VOCA, SPORO SE RAZGRADJUJE...
..DAJ MI NEKI LINK GDE POKAZUJE KOLIKO LAKTOZE IMA U VOCU????????????????????????????

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #17 poslato: Jul 15, 2006, 09:43:18 pre podne »
Ajde Pedjos sta si ga zajahao,svako ima pravo na svoje misljenje. :lol:  :twisted:
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #18 poslato: Jul 15, 2006, 09:44:58 pre podne »
Citat: natasa
Ajde Pedjos sta si ga zajahao,svako ima pravo na svoje misljenje. :lol:  :twisted:
..PA SAMO SAM PITAO LINK OKO LAKTOZE U VOCU.....SIMPLE

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #19 poslato: Jul 15, 2006, 09:46:29 pre podne »
Ma zajebavam se covece i to na svoj racun...opusteno. 8)
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #20 poslato: Jul 15, 2006, 09:47:05 pre podne »
Citat: natasa
Ma zajebavam se covece i to na svoj racun...opusteno. 8)
..MA ZNAM......I JA 8)  8)  8)  :D  :D  :P

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #21 poslato: Jul 15, 2006, 09:57:16 pre podne »
E jedina stvar na forumu koja je malo zbunjujuca je sto nas ovde ima dosta, i mnogi imamo drugacije ciljeve, a i mnogi smo na drugaciem nivou po tome koliko se bavimo BBom.
Pedja, koji ovde sa Markonijem, Mr. Big, i jos nekima zna apsolutno sve o ovom sportu,  svi oni su mogli da zavrse medicinu, neki odsek za nutriciologiju, koliko sve znaju.
S druge strane tu su oni koji su novi u celoj prici, i koji se bave BB cisto zbog sebe, bez ikakvih ogromnih zelja, cisto da se covek -zategne-.

Ja kako vidim imam neke poglede slicne Pavlovim, vidim sta kazu znalci, i onda korigujem sta treba, ali samo sto to ne radim u dozi u kojoj rade pravi BBderi vec npr. ako predjos kaze ne pijte mleko, ja nije da ga ne pijem, ali smanjim unos mleka. (iako je recimo pedjos u pravu da pravi BB ne bi trebali ni malo da piju mleko)

Tako da niko od nas ne moze da se suprotstavi gore navedenim ljudima kojima je ovaj sport sve i sva, ali ne moraju svi da apsolutno sve da poslusaju, sve zavisi koliko su ljudi ozbiljni oko svega ovoga.

Poz Pavlu i Pedji.

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #22 poslato: Jul 15, 2006, 02:00:28 posle podne »
Citat: remetik
Imas ovde topic i o vocu! Niko nije rekao da je voce bolje od mleka i obrnuto...

citao sam topic o vocu, odlican je,, a ja sam samo dao poredjenje koliko ima mleko UH , to je upravo laktoza kod mleka!

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #23 poslato: Jul 15, 2006, 02:02:59 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: pavle
DA CITAO SAM STA PEDJOS I OSTALI PISU O MLEKU, TAKODJE CITAO SAM OVDE I DOSTA STVARI  O TRENINGU, ISHRANI... I DOSTA SAM NAUCIO,  HVALA SVIMA KOJI NESTO VISE ZNAJU O OVOM SPORTU NA TOME STO TO SVOJE ZNANJE DELE SA OSTALIMA!
JA IMAM SVOJ PRINCIP, SVE TREBA PROCITATI, SVAKOG TREBA SASLUSATI, I UZETI ONO STO TI ODGOVARA!
A KAD SMO VEC KOD MLEKA, IMA 4,5GR LAKTOZE, I TO JE MANJE OD BILO KOG VOCA, SPORO SE RAZGRADJUJE...
..DAJ MI NEKI LINK GDE POKAZUJE KOLIKO LAKTOZE IMA U VOCU????????????????????????????

NIJE VALJDA DA SVE  TRAZIS NA NETU, PA OVDE MOZE DA POSTAVI  KO STA HOCE I DA ZA TO NE ODGOVARA.
NARAVNO DA NEPOSTOJI LAKTOZA U VOCU (PA ZNACI DA NEBI TREBALO DA IMA I NEKOG LINKA O TOME)

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #24 poslato: Jul 15, 2006, 02:05:43 posle podne »
Citat: natasa
Ajde Pedjos sta si ga zajahao,svako ima pravo na svoje misljenje. :lol:  :twisted:

IZGLEDA DA SMO USLI U NEKI REBUS! :?:  :roll:
PEDJOS MI JE REKAO DA OBUZDAM KONJE, A TI NJEMU DA SJASE (OD MENE)
OVDE SE NEZNA NI KO JE MARKO NI KO JE SHARAC, NI KO JE SARMA!
MORE... 8)  :D

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2006, 02:10:24 posle podne »
Citat: Nico
E jedina stvar na forumu koja je malo zbunjujuca je sto nas ovde ima dosta, i mnogi imamo drugacije ciljeve, a i mnogi smo na drugaciem nivou po tome koliko se bavimo BBom.
Pedja, koji ovde sa Markonijem, Mr. Big, i jos nekima zna apsolutno sve o ovom sportu,  svi oni su mogli da zavrse medicinu, neki odsek za nutriciologiju, koliko sve znaju.
S druge strane tu su oni koji su novi u celoj prici, i koji se bave BB cisto zbog sebe, bez ikakvih ogromnih zelja, cisto da se covek -zategne-.

Ja kako vidim imam neke poglede slicne Pavlovim, vidim sta kazu znalci, i onda korigujem sta treba, ali samo sto to ne radim u dozi u kojoj rade pravi BBderi vec npr. ako predjos kaze ne pijte mleko, ja nije da ga ne pijem, ali smanjim unos mleka. (iako je recimo pedjos u pravu da pravi BB ne bi trebali ni malo da piju mleko)

Tako da niko od nas ne moze da se suprotstavi gore navedenim ljudima kojima je ovaj sport sve i sva, ali ne moraju svi da apsolutno sve da poslusaju, sve zavisi koliko su ljudi ozbiljni oko svega ovoga.

Poz Pavlu i Pedji.

JAVI SE NICO! :!:
JAVI SE NICO!! :!:
JAVI SE NICO! :!:
TAKO JE, STO NAS JE VISE  OZBILJNIJE CE DA NAS SHVATE 8)  INACE IMA DA IM ORGANIZUJEMO DEMONSTRACIJE :twisted:  :roll:  I IMA DA IH GADJAMO TVRDO KUVANIM ZUMANCIMA  :wink: (BELANCA CEMO DA POJEDEMO) :D  :lol:

POOOZZZ SVIMA!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2006, 02:26:22 posle podne »
Auu sta ste se bre razkokodakli oko ebenog mleka... Bane_NS ja znam da ima da se kupi SIR a od skora i mleko u Rodicu Ella prozivodjaca iz Subotice.. A ti nisi skonto da je decko iz SARAJEVA pa mu se bas i neisplati da dolazi u rodic po litru mleka :)

Ja ne znam zasto tolika mudologija.. Vi koji ste amateri pijte mleko komotono... Moj cale je odrastao na kozijem i kravljem mleku...Trenirao karate 10 godina i jeo 4 x nedeljno konjski biftek za rucak pa mu dan danas nije nista.. Ima bolju krvnu sliku vise no pola danasnjih omladinaca cak  i mene!!

P.S. Ne sisaju za dzabe telci mleko majke (ako to niste znali :)

Poz...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2006, 03:50:32 posle podne »
UFFFFF....PA JA STVANO NEZNAM KAKO DALJE...

MA KO JE REKAO DA JE MLEKO LOSE.....ALI 2 LITRA MLEKA JE LOSE COVECE...LJDUI..KAKO HOCES....

PA CEO SVET TEZI DA PIJE NON FAT MLEKO A OVAJ GENIJLAC KAZE..ON CE  SSADA PRAVO SELJACKO SA KAJMOAKOM....I JOS VISE HOCU NAMRENO...MA BRATE SAMO NAPRED.....I JOS TO POSECERI JER SAM VIDEO DA I TO RADE..I TO EJ NAJBOLJE STO MOZES ZA SBE DA URADIS...

NIKO OVDE NIKO GA NE POKUSAVA DA UBEDI..ALI AKO NEKO NE MOZE DA ZBROJI 2+2..E ONDA JE TU MNOGO VISE POTREBNO OD OBJANJSVANJA....A TO VEC OND APRELZIOKVIRE OVOG FORUMA....

DAKLE....NARAVNO DA SVAKI REKREATIVAC TREBA DA PIJE MLEKO...JEDNOM ZA SVAGDA....TREBA DA SE PIJE MLEKO...ALI NE 2 LITRA I NE KAJMAK..I NE SRANJA KOJA SE PRAVE OD MLEKA RADI RADOSTI SIROKE NARODNE MASE...

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2006, 04:37:26 posle podne »
Citat: pedjos
UFFFFF....PA JA STVANO NEZNAM KAKO DALJE...

MA KO JE REKAO DA JE MLEKO LOSE.....ALI 2 LITRA MLEKA JE LOSE COVECE...LJDUI..KAKO HOCES....

PA CEO SVET TEZI DA PIJE NON FAT MLEKO A OVAJ GENIJLAC KAZE..ON CE  SSADA PRAVO SELJACKO SA KAJMOAKOM....I JOS VISE HOCU NAMRENO...MA BRATE SAMO NAPRED.....I JOS TO POSECERI JER SAM VIDEO DA I TO RADE..I TO EJ NAJBOLJE STO MOZES ZA SBE DA URADIS...

NIKO OVDE NIKO GA NE POKUSAVA DA UBEDI..ALI AKO NEKO NE MOZE DA ZBROJI 2+2..E ONDA JE TU MNOGO VISE POTREBNO OD OBJANJSVANJA....A TO VEC OND APRELZIOKVIRE OVOG FORUMA....

DAKLE....NARAVNO DA SVAKI REKREATIVAC TREBA DA PIJE MLEKO...JEDNOM ZA SVAGDA....TREBA DA SE PIJE MLEKO...ALI NE 2 LITRA I NE KAJMAK..I NE SRANJA KOJA SE PRAVE OD MLEKA RADI RADOSTI SIROKE NARODNE MASE...

MA REKAO SAM DA KAJMAK NE VOLIM, SKLONIM GA! I SLAZEM SE DA JE BOLJE NISKOMASNO NEGO MASNO!
I MASNE MLECNE PROIZVODE IZBEGAVAM, ALI I SAMI ZNATE DA IMA MALO NISKOMASNIH PROIZVODA.
STA DA SE RADI! JBG

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Re: MLIJEKO ? ? ?
« Odgovor #29 poslato: Jul 16, 2006, 08:43:51 pre podne »
Ja sa svog gledista vidim da ovde neko nekog podjebava (izvinite na iskrenom izrazu). Pavle je ovde doso s ciljem da zamuti bistru vodu. Prvo kaze da pije ono pravo seljacko mlijeko, ali bez kajmaka ko da tako pokupi svu masnocu iz njega, pa onda kaze kako i on izbjegava masne proizvode i kako nema niskomasnih proizvoda, pa brate Pavle samo sto i hljeb jos nije poceo da se prodaje light a sve ostalo imas s manje masnoce.
A i tamo negdje je govorio kako je ignoriso nekog tipa u teretani pa poslje kad ste mu napisali kako je trebo da saslusa savjet on pise kako ga je ustvari i sasluso i jos mu se i izvinio.
De bolan Pavle koga ti farbas slusaj sta ti stariji govore i puno NE PAMETUJ, ko sto ti Pedjos rece