Jun 28, 2024, 12:13:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts + L-Carnitine  (Pročitano 30845 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #45 poslato: Januar 18, 2007, 01:57:42 posle podne »
Pravo pitanje je : odakle njima uopste ideja da se to (padanje u nesvest i sl.) desilo zbog koriscenja Animal Cuts-a???Verovatno od nekog naseg eminentnog doktora medicine koji je verovatno decka pitao da li koristi neke droge i sl. a ovaj mu pomenuo AC...i po automatizmu sledi odgovor "e to ti je zbog toga"... :twisted: :twisted:
..

PA JBG...ZOVE SE......"ANIMAL"./..OD TOGA MOZE DA SE RIKNE

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #46 poslato: Januar 18, 2007, 07:03:10 posle podne »
Ja sam cuo od mojih drugova i poznanika, a i meni se nesto slicno desilo:
OD ANIMAL CUTSA MOZE DA SE ISTOPI MALO SALA, bas kao sto mu ime kaze (za razliku od nekih slicnih proizvoda)
ko zavrsi od AC kod doktora ja cu da platim troskove lijecenja
ili jesi ili nisi

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #47 poslato: Januar 18, 2007, 09:23:41 posle podne »
Citat
...OD ANIMAL CUTSA MOZE DA SE ISTOPI MALO SALA...

Uf! Cini mi se da si se pogresno izrazio. Citajuci ovo i imam par ljudi koji koriste AC mogu da kazem da je ovo bas odlican sagorevac masti i da je to mnogo vise od "malo sala". Cim dodje do toga da se "topim" uzimam ga.

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #48 poslato: Januar 18, 2007, 10:47:39 posle podne »
AC je po meni najbolji legalni sagorijevac masti i ja ga koristim. Ovo govorim iz licnog iskustva jer sam pobao mnoge slicne preparate. Isto tako iz iskustva kazem da ne treba misliti da je cudotvoran i da je zatopljenje osnova sredjena ishrana i kardio trening, a da je sagorijevac tu "dodatna oprema"
ili jesi ili nisi

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #49 poslato: Januar 19, 2007, 01:46:01 pre podne »
AC je po meni najbolji legalni sagorijevac masti i ja ga koristim. Ovo govorim iz licnog iskustva jer sam pobao mnoge slicne preparate. Isto tako iz iskustva kazem da ne treba misliti da je cudotvoran i da je zatopljenje osnova sredjena ishrana i kardio trening, a da je sagorijevac tu "dodatna oprema"
POTPISUJEM
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #50 poslato: Januar 19, 2007, 09:01:39 posle podne »
pa glupost je to..i to VEEEEELIKA GLUPOST da se ne izrazvam drugacije sto je tebi neko rekao da su ti je jedan koelga isao u bolnicu a drugi pao u nesvest od animal cutsa-s....

ali aje ovako..

ti meni kazi..jedan jedini razlog zbog kojeg bi neko otisao u bolnicu zobg toga ajos vise pao u nesvest...a ja cu tebi 1001 zasto to nije tako....ok??

dakle....ti meni 1.....ja tebi 1001..

zato sto mogu da izazovu sranje sa stomakom a za nesvesticu nisam siguran , u svakom slucaju ja nisam doktor pa pitam u ostalom zasto ga ne smeju koristiti osobe ispod 18.


Pravo pitanje je : odakle njima uopste ideja da se to (padanje u nesvest i sl.) desilo zbog koriscenja Animal Cuts-a???Verovatno od nekog naseg eminentnog doktora medicine koji je verovatno decka pitao da li koristi neke droge i sl. a ovaj mu pomenuo AC...i po automatizmu sledi odgovor "e to ti je zbog toga"... :twisted: :twisted:


slazem se da nasi doktori su ... aj da ih ne komentarisem (mada ne znam ko mi ovde garantuje da je tako pametan , u ostalom ako su oni glupi a vi pametni bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani


ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA 
« Poslednja izmena: Januar 19, 2007, 09:09:48 posle podne Edy »

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #51 poslato: Januar 19, 2007, 09:05:21 posle podne »
Zaboravio sam pitanje da postavim zasto je cela Animal linija zabranjena u Hrvatskoj

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #52 poslato: Januar 19, 2007, 09:29:51 posle podne »
Zaboravio sam pitanje da postavim zasto je cela Animal linija zabranjena u Hrvatskoj
nisam znao tu informaciju...stvarno je zabranjen u CRO?  :shock:
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #53 poslato: Januar 19, 2007, 09:36:19 posle podne »
zato sto mogu da izazovu sranje sa stomakom a za nesvesticu nisam siguran , u svakom slucaju ja nisam doktor pa pitam u ostalom zasto ga ne smeju koristiti osobe ispod 18.

Kavo sranje sa stomakom...???Ko je sad to izvalio???

slazem se da nasi doktori su ... aj da ih ne komentarisem (mada ne znam ko mi ovde garantuje da je tako pametan , u ostalom ako su oni glupi a vi pametni bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani


ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA 

1.Ko kaze da mi nemamo diplome...A ko sve poseduje diplomu o zavrsenom medicinskom fakultetu kod nas-o tome necu uopste da raspravljam niti da trosim reci,to se valjda zna :lol: :lol:
2.Pusti ti matematiku,loto i ostale zajebancije...Mene konkretno interesuje na koji nacin su povezali AC (neki njegov sastojak) sa tim posledicama koje je decko imao???
3.Kako to da se do sad nije culo o stetnim posledicama AC-a..Mozda taj decko ima nekih zdravstvenih problema pa je sam trening izazvao odredjene probleme??To nije opcija,jel???...Odakle ti izvodis zakljucke da je to od AC-a???Na osnovu teorije nekog "doktora" koji ne zna ni od cega se sastoji ovaj suplement...
4.O kakvom vredjanju ti pricas????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #54 poslato: Januar 20, 2007, 01:39:32 pre podne »
ja znam nekoliko primjera gdje su ljudi kada bi kupili sagorijevac u zelji da sto prije vide rezultate iliti smrsaju preskakali obroke, cak i jeli 1-2  puta dnevno, a pojacavali treninge, nosili 2 duksa ljeti itd.... i vjerovatno time dovodili svoj organizam u stanje, aj da kazem iscrpljenosti, a onda su razne stvari moguce.
mislim da se i u ovim slucajevima radi o tome ili necem slicnom
ili jesi ili nisi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #55 poslato: Januar 20, 2007, 01:42:24 pre podne »
ja znam nekoliko primjera gdje su ljudi kada bi kupili sagorijevac u zelji da sto prije vide rezultate iliti smrsaju preskakali obroke, cak i jeli 1-2  puta dnevno, a pojacavali treninge, nosili 2 duksa ljeti itd.... i vjerovatno time dovodili svoj organizam u stanje, aj da kazem iscrpljenosti, a onda su razne stvari moguce.
mislim da se i u ovim slucajevima radi o tome ili necem slicnom

Bravo...Konacno da neko donese logican zakljucak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #56 poslato: Januar 20, 2007, 01:46:29 pre podne »
sto da ti kazem, imao sam 4 iz logike u gimnaziji :lol:
ili jesi ili nisi

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #57 poslato: Januar 20, 2007, 01:56:45 pre podne »
smrt doktorima!
ma sve su to sotone u belim mantilima, kjukluksklanovci, hornichni pushachi itd itd
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #58 poslato: Januar 20, 2007, 04:45:35 pre podne »
Sta ovaj prica!?  :roll:

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #59 poslato: Januar 20, 2007, 08:17:14 pre podne »
ja znam nekoliko primjera gdje su ljudi kada bi kupili sagorijevac u zelji da sto prije vide rezultate iliti smrsaju preskakali obroke, cak i jeli 1-2  puta dnevno, a pojacavali treninge, nosili 2 duksa ljeti itd.... i vjerovatno time dovodili svoj organizam u stanje, aj da kazem iscrpljenosti, a onda su razne stvari moguce.
mislim da se i u ovim slucajevima radi o tome ili necem slicnom
VRLO MOGUCE....LJUDI PRAVE GLUPOSTI...
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com