Septembar 28, 2024, 11:25:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Malo veci visak kilograma  (Pročitano 5004 puta)

Van mreže darkosm

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Malo veci visak kilograma
« poslato: Avgust 26, 2010, 12:31:17 pre podne »
Pozdrav nov sam na forumu,pokusao sam da povezem neke stvari i da pokupim neke korisne savete ali previse razlicitih informacija,cak o istim stvarima su mi samo napravili zbrku u glavi.Evo ovako,moj problem su drasticno prekomerni kilogrami 192 sam visok i 160 kg tezak. trebao bih savete sto se tice treninga,ishrane,preparata i to sve u cilju skidanja kilograma.Sto se tice treninga poceo sam da trcim i trenutno mogu da istrcim nekih 25 minuta bez prestanga onako laganog tempa.Interesuje me i to kako,koliko je najbolje trcati.Molio bih ako je neko rad da mi pomogne jer imam zaista jaku volju,a malo znaja.Hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2010, 01:15:20 pre podne »
Ti imas poprilican visak i moras postepeno da sredjujes stvari...Sto se trcanja tice,za tebe bi bolja opcija bila voznja stacionarnog bicikla,jer tako manje opterecujes zglobove nego kod trcanja...

Napisi kako si mislio da sredis ishranu i kako si se do sad hranio...Svako drasticno smanjenje unosa hrane tj. nebulozne dijete lose uticu na oprganizam

Imas dosta predloga na forumu sta i kad trea jesti,ali najbolje da napises kako si ti sam to zamislio,pa da mi,ako je potrebno,to korigujemo...

pozdrav
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2010, 02:57:56 posle podne »
sa tom kilazom trcanje nikako, upropastices sve zglobove.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2010, 10:44:29 pre podne »
kreni prvo da setas, bukvalno, sa tom kilazom organizma ti je preopterecen, i setnja i lagane vezbe zagrevanje sa min kilazama su ti idealne.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2010, 03:24:17 posle podne »
evo i da se ja malo ukljucim
kao sto ti momci gore rekose NEMOJ DA TRCIS
postoji velika mogucnost da ces da se povredis i onemogucis onda tvoj cilj
povrediti se veoma lako moze iz razloga sto je tvoja tezina i onako optrecenje na tvoje zglobove,tetive ,ligamtne,vezivna tkiva itd te prilikom trcanja ces da urads to optercenje jos vecim i mogucnost da nesto od tog sklopa popusti je veoma velika
dakle izbegavaj trcanje a pogtovo na ravnim i tvrdim podlogama
kao sto neko gore rece
STACIONARI BIDICKLO JE RESENJE ZA TEBE DOK NE SKINES ODREDJENI BR KG da bi mogao da krenes na neki drugi cardio program
e sada ishrana
GLAVNI ELEMENT
moja ti je prepruka a pretpstavljam da je tacno kada kazem da mozda sve do jucer nisi pazio sta jedes i u velikim kolicinima pa bi se moja prepruka odnosila i na to
ono sto si jeo do pre neki dan u prvih 2 ili 3 nedelje PREPOLOVI
tvoj ogragnizam vema tesko moze da izdrzi sada sok da predjes na bilo koju vrstu dijete a kamoli na neku svermirsku iz novina.
znaci POSTEPENO da ulazis u celu pricu
prvi korak-prepolviti hranu koju si do sada jeo i uci lagano u cardio program
20 mn dnevno kroz 15 dana na stacinarnom biciklu i sa preprolovljenom hranom ce ti donei reuzlatete u koje neces moci da verujes
ne treba da te fasicnira nista jer ce to u najvecem delu biti voda,ali to je pcoetak i tako se krece
i put od 1000 km pocinjem sa jednim korakom...zar ne?
dakle..
prvo da se odlucis na ovo jer moras da budes svetan da ce tvoja spiha igrati najvecu ulogu u celoj prici
pa onda idemo dalje

Van mreže BodyBuilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:37:13 pre podne »
prije 9 mjeseci sam se počeo baviti teretanom tako da nemam nekog iskustva, al sam radio kardio trening i konzumirao el karnitin (ampule) tako da sam za 20 kardio treninga (1 h) izgubio 7-8 KG čistog masnog tkiva... probaj ga koristiti uz kardio (45 min prije) jer ćeš puno više izgubiti na težini   :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2010, 06:24:35 pre podne »
prije 9 mjeseci sam se počeo baviti teretanom tako da nemam nekog iskustva, al sam radio kardio trening i konzumirao el karnitin (ampule) tako da sam za 20 kardio treninga (1 h) izgubio 7-8 KG čistog masnog tkiva... probaj ga koristiti uz kardio (45 min prije) jer ćeš puno više izgubiti na težini   :)
kilograme si izgubio od tog BESOMUCNOG CARDIO TRNEINGA a ne od L carnitina

Van mreže BodyBuilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 20, 2010, 02:50:31 posle podne »
malo sam se krivo izrazio :D mislim izgubio sam ih od kardio treninga, al konzumiranjem el karnitina prije kardio treninga se može postići bolji učinak, bar je tak meni bilo :)))))

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 20, 2010, 04:12:10 posle podne »
al konzumiranjem el karnitina prije kardio treninga se može postići bolji učinak, bar je tak meni bilo :)))))

Moze se postici bolji ucinak za 2%

Van mreže BodyBuilder

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Malo veci visak kilograma
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 20, 2010, 06:56:13 posle podne »
ahaaaa, znači to je onda čista reklama za proizvod ???