Septembar 22, 2024, 01:22:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 119 CROCOP VS MIR  (Pročitano 49808 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #75 poslato: Septembar 14, 2010, 07:29:26 posle podne »
boga mi boga mi,opasno opasno,...

Filipović odbrusio novinaru

Mirko Filipović je tijekom posljednjih tjedan dana podigao prašinu u UFC krugovima zajedno sa Frankom Mirom s kojim će se boriti za 10ak dana...

Neuobičajena reakcija Mirka Filipovića govori nam da je ili izgubio živce stalnim provokacijama njegovog sljedećeg protivnika Franka Mira ili je to pak paket za novinare čime želi podignuti gledanost meča koji će se održati u Indianapolisu kasnije ovog mjeseca.

Izjavom „Idem u Disneyland i Čarobnu planinu i ne treniram previše da budemo jednako nespremni", Mir je očito jako stao na žulj Mirku Filipoviću koji je na spomen Mirova imena bijesan. Naime, novinar Fighters Only Magazina u poruci od Mirka Filipovića dobio odgovor „Koga boli kurac što misli Mir?“ i time rekao što misli o bivšem svjetskom prvaku i nadolazećoj borbi.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #76 poslato: Septembar 16, 2010, 08:13:13 posle podne »
MIRKO FILIPOVIĆ i Frank Mir sudjelovali su danas u telefonskom razgovoru sa svojim navijačima. Obojica su bila paralelno na linijama (Cro Cop iz Hrvatske, Mir iz SAD-a) i odgovarala na pitanja koja su im postavljali ljubitelji MMA-a.

Za razliku do proteklih dana kada su između dvojca, koji će snage odmjeriti na UFC-u 119 u Indianapolisu, frcale iskre, danas su prevladavali pomirljiviji tonovi.

Mir je ponovio kako i dalje poštuje Filipovića i vjeruje da se radi o istom borcu koji je nekoć dominirao Prideom, koji i dalje ima vrhunske udarce, no da on vjeruje u svoje sposobnosti na parteru.

"Osjećat ću se ugodno neovisno o tome gdje borba završi. Znam da je Cro Cop solidan i u parteru i svjestan sam da ga neće biti lako završiti."

Cro Cop je odgovorio na slično pitanje:

"Nisam na istom nivou kao i Mir kada je u pitanju borba na tlu, no i ja sam već dosta iskusan borac u grapplingu. Ipak, ako mogu birati, izabrat ću stojku."

Mir ima 114 kg, Cro Cop oko 107

Upitan o svojoj kilaži koja se nekoć kretala oko 103 kilograma, a sada je znatno veća, Mir je odgovorio da nema problema s trenutačnih 114 kilograma koliko teži.

"Radim sve isto kao i prije. Istina je da sam razmišljao i o prelasku u polutešku kategoriju. To bi bio poseban izazov za mene. Smatram da trenutačno ima toliko kvalitete u UFC-u da bi se mogla uvesti još jedna dodatna težinska kategorija između poluteške i teške", objašnjava Mir.

Cro Cop je po tko zna koji put ponovio da se jednako voli boriti u Japanu, baš kao i u SAD-u, a da se polako prilagodio borbi u kavezu.

"Borit ću se dokle god budem mogao, no postoji šansa da mi ozljeda poremeti planove", smatra Mirko.

"Bit ću spreman"

Na pitanje kako se osjeća u ovom trenutku i hoće li biti potpuno spreman, Mirko je kontrirao:

"Osjećam se dobro. Istina je da se nisam potpuno pripremio za ovu borbu, no spreman sam. Ne želim da se moja izjava iskoristi kao neka isprika. Prihvatio sam borbu i dat ću sve od sebe", zaključio je hrvatski prvak.

Na kraju spomenimo Cro Copov već poznati smisao za humor. U nekoliko je navrata izazvao pozitivne reakcije odgovarajući na smiješan način. Upitan za zdravlje, Mirko je rekao "Bilo je dobro do danas, no možete dobiti rak od ovoliko upotrebe mobitela", a kada su ga pitali kako će se odviti borba, Filipović odgovara "Ja ću mu krenuti u noge i pokušati ga srušiti na parter, naravno".



"MIR JE jako dobar borac. Vrhunski grappler, solidan udarač - ništa posebno, no solidan. Ali opet naglašavam, odličan grappler. Sigurno će me pokušati srušiti u parter", izjavio je Cro Cop za Fightersonly magazin samo desetak dana prije ulaska u ring protiv bivšeg UFC-ovog prvaka, o onome što svi vjeruju da bi trebala biti jedna od najtežih borbi u njegovoj karijeri.

"Nisam se obraćao Miru kada sam rekao da neću biti apsolutno spreman, govorio sam UFC-ovim fanovima. To sam rekao jer sam želio naglasiti da sam borbu prihvatio isključivo zbog njih. 20 godina sam vojnik i treba mi odmora, žena mi je trudna i dosta mi je putovanja po svijetu. Toliko stvari se nakupilo. UFC me nazvao i pitao me za uslugu. Prihvatio sam", objašnjava Cro Cop zašto je izjavio da neće biti 100 posto spreman za borbu 25. rujna.

Između dvojice je proteklih nekoliko dana bilo mnogo tenzija. Mirko je odlučio spustiti loptu na zemlju.

"Na kraju dana ne mislim da je Mir loš dečko, on je samo tip koji voli puno pričati i vrijeđati svoje protivnike. Ja sam odgojen da poštujem druge ljude. Ne smatram da Frank ima nešto protiv mene osobno, samo voli promovirati svoje borbe. To je njegovo pravo, ali ja to ne volim. Bit će to dobra borba i više od toga ne mogu dodati", kaže Filipović.

"Nikada me nećete čuti da nekoga vrijeđam"

Mirko je još jednom objasnio situaciju oko borbe i kratke pripreme.

"Kada si usred odmora sa svojom obitelji i kada ti jave pet tjedana prije da se moraš boriti, to je onda u zadnji čas, možda čak i preko toga. Ja sam odrastao čovjek, sportaš i ne tražim isprike. Borit ću se najbolje što budem mogao i to je to. Nikada od mene nećete čuti da nekoga vrijeđam, pljujem... To nije moj stil. Osim toga, ovaj sport je dovoljno težak i bez vrijeđanja", kaže Cro Cop i zaključuje:

"I zadnje, mnogi ljudi na nas gledaju kao na divljake koji se tuku u kavezu. Ne smatraju MMA sportom i misle da smo primitivci koji trgaju glave. Ne želim dolijevati ulje na vatru jer smo mi sportaši i moj posao nije da se bavim takvim stvarima. Frank Mir radi krivu stvar. Sjećate se kada je Lesnaru poručio da mu želi smrt u kavezu? Kakva je to promocija ovog sporta?"

Oba teksta preuzeta sa : www.index.hr
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #77 poslato: Septembar 17, 2010, 02:44:10 posle podne »
da ima u ufc fight night,bilo je ukljucenje uzivo sa obojicom

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #79 poslato: Septembar 18, 2010, 12:14:17 pre podne »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #80 poslato: Septembar 18, 2010, 12:58:35 pre podne »
hha.,ide bre sve u kurac,i oko i on u sve u pm
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #81 poslato: Septembar 18, 2010, 01:06:24 pre podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #82 poslato: Septembar 18, 2010, 12:22:37 posle podne »
e jbg :)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #83 poslato: Septembar 18, 2010, 11:13:15 posle podne »
Frank Mir showing CC some RESPECT!

"Actually I am really excited about this one. I really look at it as another opportunity to fight a former PRIDE winner, he won their Absolute tournament in ’06, he was one of their top guys ... I think a lot of guys would actually rather to avoid CroCop at this point in his career, I think he doesn’t have the same notoriety that he had before. You hear people saying he doesn’t have what he used to have or he is slower now, he doesn’t have what he used to have in aggression and tenacity. But the bottom line is if you make a mistake he can still kick your head into the bleachers."

izvor=http://www.mmamania.com/2010/9/17/1694613/frank-mir-interview-talks-carwin

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #84 poslato: Septembar 18, 2010, 11:14:49 posle podne »
Citat
he can still kick your head into the bleachers."

znas ti dobro Mir,sta moze da ti se desi

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #85 poslato: Septembar 18, 2010, 11:16:33 posle podne »
http://www.index.hr/sport/clanak/index-doznaje--cro-cop-ozlijedio-oko-na-treningu-upitna-borba-protiv-mira/512876.aspx

Too lutko
samo da otkazu mec ima da se ocisti ovaj podforum :)
aha znaci taj rad,a i stvarno smo preterali kao da mi  treba da imamo mec :P

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #86 poslato: Septembar 19, 2010, 12:23:12 pre podne »
ne znam u cemu smo preterali..pricali o fudbalskoj utakmici, kosarci,  djokovicu, ili ufc i crocopu isto je.izeli smo svoje misljenje,par tekstova o mirku, i ne znam gde preterujemo
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #87 poslato: Septembar 19, 2010, 04:36:05 posle podne »
MIRKO FILIPOVIĆ je oko podneva otputovao u Indianapolis gdje ga očekuje borba sa Frankom Mirom točno za šest dana.

Prisjetimo se, prije nekoliko dana vijesti iz stožera hrvatskog borca najavljivale su kako će zbog ozljede oka na treningu Mirko odustati od borbe, međutim to se nije dogodilo.

Cro Cop je spreman za novi izazov, iako je za borbu i protivnika saznao samo mjesec dana prije, uletivši kao zamjena za Nogeiru.

"Izračunao sam, ovo je moja 70. jubilarna borba u karijeri. Svi znate kako je došlo do brobe, a imao sam dosta problema s pripremama. Ne samo što je ovaj period bio kratak, nego što se i ozljeđivao, a doslovce sam na zadnjem sparingu, u zadnjoj minuti skoro ostao bez, zbog čega su postojale sugestije da se otkaže borba. Izgleda da će sve biti u redu i morat ću pregrist taj dio. Stvarno me pratio peh", rekao je prije odlaska za Index Mirko.

"No, dogovor je dogovor. Ja sam UFC-u učinio uslugu i odužio se svojim fanovima, tako da ću se ipak boriti. Jednostavno nisam  mogao reći ne iako sam za pripremu imao samo pet tjedana. To je u ovom sportu doslovce poziv u zadnji čas", dodao je.

Istaknuo je kako je bila to ponuda koja se ne odbija te da mu nije primarno pobijediti Mira, koji je najteži borac s kojim se susreo u UFC karijeri.

"Bit ću potpuno iskren i reći da je i novčana ponuda bila vrlo izdašna. Nisam naravno meč prihvatio zbog novca, no Iako imam 70 borbi u karijeri ovakva stvar se ne odbija. Apsolutno nitko na svijetu ne bi odbio takvu stvar", istaknuo je.

"Mir je definitivno najteži protivnik u mojoj UFC karijeri. Radi se o sjajnom borcu i sjajnom parterašu, kontrašu i ljevaku. Sigurno da neće bit lako. Pokušat ću nešto odraditi na rutinu, da smanjim hendikep kondicijske nespremnosti. Naravno, ako se borba oduži do treće runde, ja ću biti hendikepiran. Moram biti do kraja pošten i reći da kad imate 70 borbi iza sebe, prioriteti se mjenjaju. Meni je cilj nastupiti i pokušati izbjeći neku ozljedu. Mislim da sam dovoljno rekao. Dosta sam napravio samim time što sam prihvatio borbu", za kraj će Mirko, koji nije djelovao samouvjereno kao u stara vremena.


Preuzeto- index.hr

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #88 poslato: Septembar 19, 2010, 08:37:23 posle podne »
Bio bi glup kad bi rekao ide po pobedu,skroman kao i uvek .Jedva cekam borbu.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149