Septembar 30, 2024, 03:33:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Légion étrangère  (Pročitano 8746 puta)

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Légion étrangère
« poslato: Jul 09, 2006, 11:35:46 pre podne »
Sta mislite o legiji stranaca. Nesto se razmisljam da se prijavim za takav neki posao. Prvo sam razmisljao zandarmerija, ali kod nas je dosta rizicniji posao, a plata mnogo manja. http://www.legion-recrute.com/en/salaires.php Dok su plate u legiji stranaca dosta vece. Jako velika budcnost moze da se stekne u engleskim i americkim spec. jedinicama, ali oni po meni traze prevelike fizicke sposobnosti :) mozda to i nije previse ali ja ne mogu da trcim, plivam itd koliko oni traze, ni u ludilu :) Voleo bih da cujem neka misljenja, stavise lepo bi bilo kad bi neko izneo bilo kakva iskustva sa slicnim stvarima! Pozdrav

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Légion étrangère
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2006, 01:22:42 posle podne »
moj drug je pocetkom maja otisao u legiju stranaca , koliko znam nemoze svako mora da prodje testove i fizicke i psihicke a oni traju koliko znam 6 meseci , on je tamo vec 2 meseca i izgleda da mu dobro ide

Van mreže loki

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: Légion étrangère
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2006, 01:47:00 posle podne »
Citat: BGILLEGAL
Sta mislite o legiji stranaca. Nesto se razmisljam da se prijavim za takav neki posao. Prvo sam razmisljao zandarmerija, ali kod nas je dosta rizicniji posao, a plata mnogo manja. http://www.legion-recrute.com/en/salaires.php Dok su plate u legiji stranaca dosta vece. Jako velika budcnost moze da se stekne u engleskim i americkim spec. jedinicama, ali oni po meni traze prevelike fizicke sposobnosti :) mozda to i nije previse ali ja ne mogu da trcim, plivam itd koliko oni traze, ni u ludilu :) Voleo bih da cujem neka misljenja, stavise lepo bi bilo kad bi neko izneo bilo kakva iskustva sa slicnim stvarima! Pozdrav

do jaja za onog kom se da meni osobno ne

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Légion étrangère
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2006, 01:57:38 posle podne »
Ja sam znao neke ljude koji su se vratili iz legije i verujte mi svi su poludeli a kako i nebi,od mog ortaka cale je bio tamo sada je na psihijatriji vec 15 godina od kada je svoju zenu izbo bzvz,napravio kucu od 30 kvadrata sa prozorima od pola metra kao da se sprema za rat,drugi je bio totalni alkos,nikome ne bih to predlozio ko ne bezi od zakona i nema drugu opciju u zivotu !
PS. bez potpisa:)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Légion étrangère
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2006, 03:28:20 posle podne »
To sam i ja cuo.... Dosa njih "pukne" tamo... A i tako te treniraju da nemas strah, nemas nisat.... od tebe prave borbenu masinu-koljaca...

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Légion étrangère
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2006, 07:20:21 posle podne »
Nije sto samo treniraju nego rat -smrt-krv-bol....razdor licnost drugim recima
PS. bez potpisa:)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Légion étrangère
« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2006, 11:13:37 posle podne »
ja mislim tezi je odje kod nas vojni rok nego komplet obuka za legionara.
dovoljno je samo pogledati stopu samoubistava :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Légion étrangère
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2006, 11:15:07 posle podne »
Kpga? Vojnika ili staresina?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Légion étrangère
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2006, 11:20:15 posle podne »
ne pravim razliku izmedju njih ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Légion étrangère
« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2006, 11:23:25 posle podne »
Na zalost mediji prave, a stopa je jako veca kod profesionalaca, sto se bas i ne zna. To mislim da ti ja mogu reci a jos posto i radim sa vojnicima pazimo da im ne fali dlaka sa lave da ne kazem grublje titramo im muda jer ako se vonik makar malo ogrebe, oooo ispasce creva, izjave, ispitivanja, itd a staresina, sta fali, placen je za to.....koliko ne pitaj samo reci bedno!

Zoka

  • Gost
Re: Légion étrangère
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2006, 06:25:14 pre podne »
..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Légion étrangère
« Odgovor #11 poslato: Jul 11, 2006, 02:27:17 pre podne »
:roll:  :roll:  :roll:

Zoka

  • Gost
Re: Légion étrangère
« Odgovor #12 poslato: Jul 11, 2006, 06:17:43 pre podne »
..

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Légion étrangère
« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2006, 10:01:34 pre podne »
Plate u legiji uopste nisu astronomske. Moze lepo da se zaradi ,ali da se obogatis tesko . Neko je gore lepo rekao ,ako ne bezis od zakona ili nisi totalno sjeban , pusti legiju.

Van mreže LJUBA

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 76
Re: Légion étrangère
« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2006, 08:36:46 posle podne »
E pa da i ja nesto kazem na ovu temu. Iskreno,ja sam za!!!!!!!!!!!!! Svaki vid potpunog profesionalizma je za pohvalu,pogotovo kad se to tice "najtezih disciplina" a biti ratnik je jedna od tih.Ne provede se tamo dzabe 6 meseci pre nego se potpise ugovor na 5 godina(ako nesto nije menjano), jer je to i vise nego dovoljno da nespremni pobegnu-napuste,polu spremni da se potpuno spreme, a oni spremni da budu jos spremniji....Takodje,dovoljno vremena da svi zajedno razmisle da li sigurno zele u tu pricu......Najveci problem po mom misljenju je taj sto ljudi precene sami sebe,pa kad tresnu o zemlju,jako to tesko podnesu.Treba samo biti realan i svestan svojih prednosti i mana,pa se lako odluci DA ili NE!     A ja sam upucena vec duze vreme da Spanska legija prima zene u svoje redove,a to zvuci jako primamljivo.....
"If you want to be my friend
put my dick in your hand,
move it left, move it right
try to lick, suck and eat,
here I am, touch me girl
play with me everyday
try to guess what I am
I'm your friend, Juicy Pen"