Jun 30, 2024, 09:19:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje  (Pročitano 61788 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje
« Odgovor #45 poslato: Maj 13, 2006, 12:42:02 posle podne »
PLEASE.....GENTLMEN........HEHEHHEHEHE

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje
« Odgovor #46 poslato: Maj 13, 2006, 12:45:42 posle podne »
MA JA SAM FIN ALI IZGLEDA DA SAM PAO POD UTICAJ INSTRUKTORA HAHAHAHA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje
« Odgovor #47 poslato: Maj 13, 2006, 12:48:31 posle podne »
Citat: Markoni
MA JA SAM FIN ALI IZGLEDA DA SAM PAO POD UTICAJ INSTRUKTORA HAHAHAHA
...JA CU OMDAH DA ZOVEM JOSKA I DA MU AKZEM DA TE NE KVARI... :twisted:  :twisted: ....SAMO MENE NESTO ZANIMA..KO CE KOGA VISE DA ISKVARI..MENE JOSKO ILI JA JOSKA KADA SE VIDIMO U SPLITU A ONO MORE ............,.....BICE TO BORBA TITANA MENI SE CINI....HAHAHHAHAHA :twisted:  :twisted:  :twisted:

SVE TE INGE,HELGE,ANE,GETRUDE,JESSICE,TINE............

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #48 poslato: Maj 13, 2006, 01:06:28 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
ako padneš u nesvist DON Markoni ce te  reanimirat   u svim pogledima a i pružit se ti i trening za pamćenje pa on ti bilda i ima dobar "mišić"!!!!!!
 Markoni jesam li upravu????????????


Kako sam ja odmah "nanjusila" pravog  :D
Mada i fitness instruktori znaju znanje :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje
« Odgovor #49 poslato: Maj 13, 2006, 01:08:12 posle podne »
Citat: VodaVoda
Citat: fitness_instruktor
ako padneš u nesvist DON Markoni ce te  reanimirat   u svim pogledima a i pružit se ti i trening za pamćenje pa on ti bilda i ima dobar "mišić"!!!!!!
 Markoni jesam li upravu????????????


Kako sam ja odmah "nanjusila" pravog  :D
Mada i fitness instruktori znaju znanje :D



HEHEH


MA NIJE NI INSTRUKTOR NAIVAN , ON TI JE NAJVECI BLUDNIK GRADA SPLITA  :lol:  :lol:

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Trcanje
« Odgovor #50 poslato: Maj 13, 2006, 03:38:13 posle podne »
nisam bludnik nego iman iskustva na takvim poljima!!!!!!
Možda sam prije bia takav ali sad sam dobia lanćinu ok vrata da nemože bit veća!!!!!!!!
Ali ima još malo :twisted: u meni!!!!!
Kad budete radili u fitnessu gdje prevladavaju većinom žene poćinje vam se upisivat rad u radnu knjižicu status "JEBAKO"
i traje sve dok ne dobiješ lanac i brnjicu!!!!!!

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #51 poslato: Maj 13, 2006, 11:34:14 posle podne »
Nemoj misliti da te prozivam... ali vole to ti fitness instruktori.. Kazem jer sam licno iskusila. Naime, otisla sam po prvi put na nekom fitness koji drzi neki lik. I on je znao da smo skroz nove, a vec pri prvom dolasku zahtevao je od mene da pravim spagu...te ovo te ono.. i ja skontam posle par minuta, da je tip ustvari hteo samo da me "izvata".. a ja naivna..mislim, ma to je slucajno  :D  Jasno mi je bilo sve...malo kasnije !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje
« Odgovor #52 poslato: Maj 14, 2006, 05:02:12 pre podne »
Citat: VodaVoda
Nemoj misliti da te prozivam... ali vole to ti fitness instruktori.. Kazem jer sam licno iskusila. Naime, otisla sam po prvi put na nekom fitness koji drzi neki lik. I on je znao da smo skroz nove, a vec pri prvom dolasku zahtevao je od mene da pravim spagu...te ovo te ono.. i ja skontam posle par minuta, da je tip ustvari hteo samo da me "izvata".. a ja naivna..mislim, ma to je slucajno  :D  Jasno mi je bilo sve...malo kasnije !
..sram da ga bude...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Trcanje
« Odgovor #53 poslato: Maj 14, 2006, 07:41:56 pre podne »
je li "izvata". znaći po dalmatinski izdrpat -vatat za one stvari1!!!
ako je onda taj instruktor nema pojma trebaš to znat napravit da ne primjeti a usto da joj bude dobro !!!!
tribaš imat mota za to a ja mislim da je Markoni od Boga dan za to- majstor za to a da je u PEDJI ima još baruta za "opalit"!!!!!
NEMOJTE ME KRIVO SVATIT JA SAM MISLIO KAO RADNO ZANIMANJE fitness instruktora A NE NA NEŠT DRUGO!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #54 poslato: Maj 14, 2006, 12:23:22 posle podne »
Ma ok, nemas frke, znam ja da si mislio na svoj posao u bukvalnom smislu, ali ja sam htela samo reci sta rade i ostali. Nije bukvalno radio to sto mislis...ali mi dodirivao butine, guzu...stomak..i tako to... Kao kicmu ispravi, bla,bla.. A drugaricu nije ni tako, ona se prosto osetila zapostavljenom..kao da nije prisutna. Meni je bilo neprijatno. Da je bar neko koga znam duze...ali ovako na prvom "sastanku"..no no :D

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #55 poslato: Maj 14, 2006, 12:26:39 posle podne »
I da..kad smo vec kod te teme..juce sam trcala 40minuta. Mozda cak i vise..malo sam se zanela uz neku dobru mjuzu. Narezem..i extra...nekako ti daje snagu..posebno meni koja poludi kad cuje pesmu koju voli..i neki dobar ritam.
Nakon toga sam bila vrela, ali i mokra. Body skroz u vodi  :D
Jeste bilo 21:40h kad sam krenula s trcanjem..ali nikad nije kasno, vazno da se hoce :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje
« Odgovor #56 poslato: Maj 14, 2006, 12:31:03 posle podne »
Citat: VodaVoda
Body skroz u vodi  :D




 8O  8O  :P  :P




samo ti trci  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje
« Odgovor #57 poslato: Maj 14, 2006, 01:06:14 posle podne »
Citat: VodaVoda
Ma ok, nemas frke, znam ja da si mislio na svoj posao u bukvalnom smislu, ali ja sam htela samo reci sta rade i ostali. Nije bukvalno radio to sto mislis...ali mi dodirivao butine, guzu...stomak..i tako to... Kao kicmu ispravi, bla,bla.. A drugaricu nije ni tako, ona se prosto osetila zapostavljenom..kao da nije prisutna. Meni je bilo neprijatno. Da je bar neko koga znam duze...ali ovako na prvom "sastanku"..no no :D
.pa verovatno si bolja od drugarice :twisted:  :twisted:

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Trcanje
« Odgovor #58 poslato: Maj 14, 2006, 01:35:28 posle podne »
Nakon toga sam bila vrela, ali i mokra. Body skroz u vod  

NISAM SHVATIO ZAŠTO JE LI TO OD TJELESNE TERMOGENEZE ILI PODIVLJALOST HORMONA!!!!!

MARKONI ŠTA CEKAŠ JE LI TI JA MORAM DOGOVORIT SLJEDEĆE TRĆANJE SA VodaVoda I REĆ TI DA PONESEŠ MARAMICE KAD SE DRUGI PUT NAVLAŽI ILI .....  :idea:  :idea:  :idea: :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Trcanje
« Odgovor #59 poslato: Maj 14, 2006, 01:42:06 posle podne »
A drugaricu nije ni tako, ona se prosto osetila zapostavljenom..kao da nije prisutna. Meni je bilo neprijatno

TI SI INTREESANTNIJA KAO PREDMET OBLIKOVANJA I MODELIRANJA !!!!!!
NA TEBI TREBA VIŠ PORADIT A I MORA JE VIDIT KAKVI SU TI MIŠIĆI- KVALITETA JE LI IMA VIŠE ONIH ILI OVIH VLAKANA TO KO ZNA MOŽE OSJETIT DODIROM A TO SE TAKOĐER MOŽE SAMO OSJETIT DODIRIMA NA PREPONAMA GLUTEUSU I VRHU GRUDNOG  KOŠA SAMO KOD ŽENA PA PO TOME VIDIM DA JE  INSTRUKTOR STRUĆAN 8)  8)  8)