Septembar 20, 2024, 01:57:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin star 4 godine-valja li?  (Pročitano 13625 puta)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #45 poslato: Jul 18, 2010, 03:52:02 pre podne »
Majkl dzordaneeeee...ako si toliko pametan,il samo mislis da si pametan sta koji kurac pitas ovde kako se ovo kako se onooo,dal se ovo dal se ono....

imas vece iskustvo nego svi oovde zajedno,pravo za tebe idi u teretanu 5 dana i dobijaj po 2 kg misica,onda lepo dodjes na plazu skines se i sve ribe na plazi ima da ovlaze u roku od odmah
posto smo mi ovde indijanci i nemamo pojma

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #46 poslato: Jul 18, 2010, 08:03:27 pre podne »


A posto sam jedan od onih kojima se najbrze razvija biceps, hteo sam uz pomoc kreatina da malo "napumpam" ruke...
I znam da mogu, radio sam to 1000. puta (znate ono : pred neku zurku uradite par sklekova...e ta prica :D)...s tim sto sada imam 5 dana i pomoc drugara "kreatinka" :D
 

Samo naprijed. ;D


i sta je tu sad cudno? sto se sprdate  sa mnom?
 
;D ;D ;D




Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #47 poslato: Jul 18, 2010, 09:40:19 pre podne »
@Pirat
pa vidi, ima nas koji smo i procitali i koji se sjecamo kako se to radilo neka davno....
nego, kad ga vec savjetujes...onda ga posavjetuj do kraja i za UH, jer  mu taj kreatin bez UH nece raditi punio se ili ne...
a to koliko ce ga osvjeziti, isto je diskutabilno...a vodu moze da navuce i sa kuhinjskom soli, da izbaci kalijum i da pije 5l vode, pa ce da se naduje...

opet samo da dodam, ovakva ideja je za mene zaista besmislena...pokusavati nesto 5 dana pred more, mislim zasto, kolika se to promjena ocekuje, zarad cega....sve to po meni nema smisla, ako vec nisi potrosio par mjeseci na ishranu i trening....no hajde....
sve mu je receno kako treba da radi ... i ja sam siguran da decko zna sta hoce i da ne fantazira da ce sad od toga da postane ne znam ni ja kako nagruvan ... on ce se samo osveziti ... e sad , problem stoji u tome sto ste svi vi koji ste ga napali istripovali zesce da on sad vama nesto trlja na nos i da on time sto hoce da "nagruva biceps " se pravi pametan ... pa vas je pukla sujeta cim ste se nakenjali decku na 4 strane ... al to je vec problem u vasim glavama ....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #48 poslato: Jul 18, 2010, 10:26:00 pre podne »
@Pirat
e jbg, sad za sujetu si ga pretjerao....nema smisla....
To sto on misli da ce se malo poraviti i osvjeziti za 5 dana na kreatinu, je samo plod njegovog nezanja, puste zelje i maste...
On za tih 5 dana, nece uraditi nista i to je notorna istina.
ne moze on meni da trlja nos, kad je njegovo znaje u minusu...on ocigledno zna manje od nista....tako da....bzvz
ne znam samo sto ti pises ovakve stvari, kas i sam znas kako stvari stoje, ali hajde...to je vec izmedju vas dvojce...
Moj pokusaj je bio da mu kazem da kupi novi kreatin poslije mora i da onda krene da trenira kako treba, a ovih 5 dana pred more i na moru da se zahebava i provodi....
tako da, ustvari, neka radi kako je zamislio ti ga savjetuj, i sto se mene tice sve ok....samo mi nije jasno ako vec sve zna, sto otvara ovakvu temu...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #49 poslato: Jul 18, 2010, 01:42:22 posle podne »
Nebi lose bilo da novi koji dodju ponesto procitaju prije nego postave pitanje na koje je 1000 puta odgovoreno, isto tako ovi stariji bi mozda mogli malo manje da se ukljucuju u diskusije oko ovakvih budalastina... valjda imate nesto pametnije da radite u zivotu nego da savjetujete bilo koga o petodnevnom ciklusu kreatina pred odlazak na more.


Pozdrav, V.

LOCK
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me