Septembar 20, 2024, 12:39:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Napred u masi  (Pročitano 3557 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Napred u masi
« Odgovor #15 poslato: Jun 29, 2010, 09:57:54 pre podne »
Ma gde ce pricati, njemu je najgore, bio je mesecima **eban dok meni nije konacno rekao. Ok, sad imam drugo pitanje. Da li ce doci da napretka u masi ako se poveca kilaza sa kojom se radi? Znaci vremenom, uz pravilno izvodjenje i manje-vise iste vezbe, podizati vece tezine. Ishrana bi bila ista kao sto sam napisao, znaci samo povecanje tezina sa kojima se radi.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Napred u masi
« Odgovor #16 poslato: Jun 29, 2010, 10:03:30 pre podne »
Ej pazi lepo je sto ti slepo verujes svome bratu,to je za svaku pohvalu.. ali to sto ti je on prodao foru ne moze biti od wheya pa da je ne znam sta.I sta sada da pije kreatin da ima ponovo erekciju ajd molim te....posto i u mesu ima proteina da nije vegeterijanac?
Nemoj vise da lupas gluposti oko wheya.. ovo sve citaju i momci koji slepo veruju u sve.

Napredak u masi zavisi od mnogo cega.. ishrana je osnova+supsi povecanjem tezina ces verovatno narusiti formu izvodjenja (ma da sumnjam da je i to ok).Citaj forum imas ovde dosta toga kako se postize hipertofija,kako se cepaju misicna vlakna bela i crvena.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Napred u masi
« Odgovor #17 poslato: Jun 29, 2010, 10:09:22 pre podne »
Do napretka u misicnnoj masi ce doci samo ako se misic progresivno preopterecuje i ako si u kalorijskom suficitu, koji opet po svom sastavu mora biti adekvatan tj. moras kvalitetno da se hranis ( kvalitetni izvori UH i proteina i pravilan odnos istih)...aman covjece

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Napred u masi
« Odgovor #18 poslato: Jun 29, 2010, 10:12:26 pre podne »
Da li ce doci da napretka u masi ako se poveca kilaza sa kojom se radi? Znaci vremenom, uz pravilno izvodjenje i manje-vise iste vezbe, podizati vece tezine. Ishrana bi bila ista kao sto sam napisao, znaci samo povecanje tezina sa kojima se radi.
A ovo povecanje kilaze ce samo doci,pa neces vezbati sa istim tezinama posle mesec,6 meseci i 2 godine.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Napred u masi
« Odgovor #19 poslato: Jun 29, 2010, 11:46:57 pre podne »
@Nenad Ti momci koji slepo veruju u sve su oni koji se regisutruju prvi dan i odma postavljaju pitanja bez citanja foruma. Po mom vremenu kao registrovanog clana (a dok se nisam registrovao proslo je gotovo godinu dana) mozete da vidite da ja nisam nov u celoj bb prici. Ovo za whey NIJE moj stav, i otici ce tema u off, pricamo o rastu misica. :D

Na kraju, ja sam uz pomoc momaka sa foruma, to jest citanja i citanja, sastavio ovu ishranu, koja je jako dobra.