Avgust 01, 2024, 02:23:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Tricepssssssss  (Pročitano 7547 puta)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #15 poslato: Jun 14, 2010, 06:48:18 posle podne »
Hehe, mozda mi je onda malo vise u glavi onda :D

U svakom slucaju hvala Pedja i na ovom objasnjenju i na onoj drugoj temi, jer kao sto kazes mi mladi smo dosta naivni sto se tice togai treba neko da nas spusti na zemlju i vrati na pravi put :D. Znam ja da sam u sustini i dalje pocetnik, ali tesko je nekad sam sebi objasniti jer kad znas da sve radis po pravilima nekako nesvesno ocekujes neki brzi napredak.

Ivane, daleko je to od manekeske gradje ali ako nesto imam to je vreme dako da bice bice :)

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #16 poslato: Jul 06, 2010, 10:16:50 pre podne »
nadam se da nije problem sto cu ovde postaviti pitanje, da ne otvaram novu temu... prije skoro mjesec dana sam poceo da radim triceps na treningu nakon prsa...nisam prije tako radio.
odradim 9-10 serija nakon prsa...ali stvar je u tome da mi se triceps nikako ne upali od kad ovako treniram,...a nastojim da ga iscrpim maks u manje serija, i pretezno nekim izolacijskim vjezbama. znam da upala nije uslov za napredak , ali pitam se da li ne pogodim misic dovoljno na ovaj nacin..mislio sam da cu nakon prsa biti slabiji na tricepsu ali razlike i nema. na treningu triceps gori nenormalno, ali ujutru nesto blago... ali i obim nadlaktice mi je u ovom periodu blagao opao ??? ??? ???

slicno je i kod bicepsa (koji radim nakon ledja) ...ako moze koji savjet vazan za ovo, ili da jednostavno se vratim na staro tj. biceps-triceps na jenom treningu, hvala unaprijed

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #17 poslato: Jul 06, 2010, 10:56:26 pre podne »
moze savet
NEMOJ DA TRENIRAS RUKE SA NI JEDNOM DRUGOM MISICNOM PARTIJOM..HA?
sta kazes na to??

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #18 poslato: Jul 06, 2010, 11:08:56 pre podne »
sta cu reci,... hvala na savjetu ;)

Van mreže B-Core

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #19 poslato: Avgust 09, 2010, 10:17:54 posle podne »
da ne otvaram novu temu... :)
inace idem oko 3 god u teretanu i nisam bas zadovoljan sa DEFINICIJOM pa i snagom tricepsa (malo i bicepsa  :-*) sa obzirom na obim
mozda puno trazim.. kad nategnem triceps i ne izgleda tako lose al opusteno mi nije bas ok.. a cuo sam da za definiciju ruku glavnu ulogu igra triceps iz iskustva mislim i donji dio ramena  ::)

triceps uvjek radim na kraju treninga
nekako ne mogu zamislit da jedan dan treniram samo biceps i triceps  :o mozda nekako u kombinaciji sa stomakom i nogama drugacije nikako ..
vjezbe koje radim za triceps su mojim nestrucnim nazivima...:
najcesce lezeci za Z sipkom spustanje na celo... - za masu?!  3*15 37kg
stojeci za masinom uski hvat spustanje prema dole.. - za definiciju ?!
lezeci sa bucicama spustanje na ramena
i dizanje bucice od 90stepeni do 0

nebitno mozda ali eto da napomenem da nikad nista nisam uzimo od suplemenata
i izvinjavam se na mojim "cobanskim" izracima za vjezbe :)

*i da ne otvaram jos jednu temu malo pitanje: skljocaju mi oba ramena kad ih rotiram.. to mi je i prije nego sam krenuo u teretanu.. pa eto ako neko zna odg na to pitanje..*
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2010, 10:20:21 posle podne B-Core »

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #20 poslato: Avgust 09, 2010, 10:25:06 posle podne »
Ne definisu te vezbe nego ishrana !! Cudi me da posle 3 godine to nisi znao.
Te vezbe za koje pricas samo pogadjaju tj  stavljaju neku od glava tricepsa kao primarnu.
Odaberes 3 vezbe stim da svaka vezba pogadja po jednu glavu u 3 serije i to je to. Jedino experimentises sa tempom i uglom,a sada baci se na citanje foruma .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže B-Core

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #21 poslato: Avgust 09, 2010, 10:33:34 posle podne »
Ne definisu te vezbe nego ishrana !! Cudi me da posle 3 godine to nisi znao.
Te vezbe za koje pricas samo pogadjaju tj  stavljaju neku od glava tricepsa kao primarnu.
Odaberes 3 vezbe stim da svaka vezba pogadja po jednu glavu u 3 serije i to je to. Jedino experimentises sa tempom i uglom,a sada baci se na citanje foruma .


opa vec odgovor :)
da druze idem redovno 3 god al nikad nisam puno citao o BB jer mi je instruktor sve govorio sta radit i mislim da mi nije davao dobre vjezbe za triceps.. sad radim sam pa se malo vise interesujem.. jbg treba *train with brain* hehe..
e to prvi put cujem da je ishrana glavna u definisanju :S .. stvarno mi se neda zamarat sa tim sta cu jest.. inace ne volim masnu hranu i nemam bas sala ako si na to mislio.. mozda bi me neki suplementi "popravili" sto mi se isto neda uzimat i davat pare na to (bez uvrede nekim) :) .. ako moze da mi kazes neke druge vjezbe za triceps koje spadaju bas za definiciju
pozz

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #22 poslato: Avgust 09, 2010, 11:09:49 posle podne »
Nemas vjezbi za definiciju i vjezbe za masu, covece ides 3 godine u teretanu i mislis da postoji vezba za definiju ???wtf pa sta si ti radio ??Ne preostaje ti nista nego da krenes malo da citas i da se edikujes o ovom sportu i onda ti neki mutavi instruktor nece pricati gluposti a ti mu verovati kao budala!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #23 poslato: Avgust 10, 2010, 12:21:54 pre podne »
Nemas vjezbi za definiciju i vjezbe za masu, covece ides 3 godine u teretanu i mislis da postoji vezba za definiju ???wtf pa sta si ti radio ??Ne preostaje ti nista nego da krenes malo da citas i da se edikujes o ovom sportu i onda ti neki mutavi instruktor nece pricati gluposti a ti mu verovati kao budala!
Mnogi definicijom nazivaju shto je vishe moguce iscrtan mishic, shto se naravno postizhe kvalitetnom ishranom i dobrim treningom... ;) Priche tipa mala tezhina + ponavljanja do otkaza mislim da nisu ni vredne komentara.
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #24 poslato: Avgust 10, 2010, 01:37:56 pre podne »
Hehehe,ovde nije rec o staroj skoli masa  ...vece tezine manje ponavljanja,defka manje tezine vise ponavljanja ,ovde se radi o vezbama za defku i vezbama za masu///
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #25 poslato: Avgust 10, 2010, 11:01:26 pre podne »
Ne definisu te vezbe nego ishrana !! Cudi me da posle 3 godine to nisi znao.
Te vezbe za koje pricas samo pogadjaju tj  stavljaju neku od glava tricepsa kao primarnu.
Odaberes 3 vezbe stim da svaka vezba pogadja po jednu glavu u 3 serije i to je to. Jedino experimentises sa tempom i uglom,a sada baci se na citanje foruma .


opa vec odgovor :)
da druze idem redovno 3 god al nikad nisam puno citao o BB jer mi je instruktor sve govorio sta radit i mislim da mi nije davao dobre vjezbe za triceps.. sad radim sam pa se malo vise interesujem.. jbg treba *train with brain* hehe..
e to prvi put cujem da je ishrana glavna u definisanju :S .. stvarno mi se neda zamarat sa tim sta cu jest.. inace ne volim masnu hranu i nemam bas sala ako si na to mislio.. mozda bi me neki suplementi "popravili" sto mi se isto neda uzimat i davat pare na to (bez uvrede nekim) :) .. ako moze da mi kazes neke druge vjezbe za triceps koje spadaju bas za definiciju
pozz

Kao sto ti je Igor ponovio nema vezbi za definiciju. Misicna separacija je vidljiva kada dobijes misicni prirast ili skines body fat. Isto tako neki suplementi te nece kako ti kazes "popraviti" nisu to majstori. To je dodatak ishrani. Znaci prvo ishrana pa onda suplementacija i bas tim redom. Ako si 3 godine aktivno trenirao uz tog trenera verovatno nisi mnogo ni otisao napred.. tako da pokusaj da sredis ishranu ne budi lenj i videces rezlutate brzo.
I opet ti kazem triceps se sastoji od 3 glave
Odaberi 3 vezbe tako da svaka vezba pogadja po jednu glavu i bice rezlutata. Imas na forumu dosta o tome pisano idi na search i naci ces sve sto te zanima.
Pozdrav
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže B-Core

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #26 poslato: Avgust 10, 2010, 07:09:33 posle podne »
Ne definisu te vezbe nego ishrana !! Cudi me da posle 3 godine to nisi znao.
Te vezbe za koje pricas samo pogadjaju tj  stavljaju neku od glava tricepsa kao primarnu.
Odaberes 3 vezbe stim da svaka vezba pogadja po jednu glavu u 3 serije i to je to. Jedino experimentises sa tempom i uglom,a sada baci se na citanje foruma .


opa vec odgovor :)
da druze idem redovno 3 god al nikad nisam puno citao o BB jer mi je instruktor sve govorio sta radit i mislim da mi nije davao dobre vjezbe za triceps.. sad radim sam pa se malo vise interesujem.. jbg treba *train with brain* hehe..
e to prvi put cujem da je ishrana glavna u definisanju :S .. stvarno mi se neda zamarat sa tim sta cu jest.. inace ne volim masnu hranu i nemam bas sala ako si na to mislio.. mozda bi me neki suplementi "popravili" sto mi se isto neda uzimat i davat pare na to (bez uvrede nekim) :) .. ako moze da mi kazes neke druge vjezbe za triceps koje spadaju bas za definiciju
pozz

Kao sto ti je Igor ponovio nema vezbi za definiciju. Misicna separacija je vidljiva kada dobijes misicni prirast ili skines body fat. Isto tako neki suplementi te nece kako ti kazes "popraviti" nisu to majstori. To je dodatak ishrani. Znaci prvo ishrana pa onda suplementacija i bas tim redom. Ako si 3 godine aktivno trenirao uz tog trenera verovatno nisi mnogo ni otisao napred.. tako da pokusaj da sredis ishranu ne budi lenj i videces rezlutate brzo.
I opet ti kazem triceps se sastoji od 3 glave
Odaberi 3 vezbe tako da svaka vezba pogadja po jednu glavu i bice rezlutata. Imas na forumu dosta o tome pisano idi na search i naci ces sve sto te zanima.
Pozdrav

ok vidim da ste se nabrusili protiv trenera.. ja sam zadovoljan rezultatima poprilicno.. samo triceps mozda malo zaostaje kada gledam vecinu ljudi koji treniraju.. dosta kila trpaju i rade po 8-10 serija sto je meni nezamislivo za triceps pa i vecinu ostalih vjezbi.. radim dosta ponavljanja minimalno 12 dok sam znao i po 40 ponavljanja radit triceps :) .. niko mi nista nije konkretno odgovorio : koje vjezbe, koliko ponavljanja kad radit itd.. al ok hvala svakako.. pogledacu po forumu

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #27 poslato: Avgust 10, 2010, 07:53:18 posle podne »
Brate oces definiciju, a neces da mjenjas klopu....oces da se je*es, a da ne udje, ne ide to tako...nece ti niko dati vjezbe za defku, nego ishranu za defku...tako da...sretno u svakom slucaju.



Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Tricepssssssss
« Odgovor #28 poslato: Avgust 10, 2010, 09:23:59 posle podne »
niko se nije nabrusio na tvog trenera, ali iz tvojih postova mogu zakljuciti da te je trener naucio kako se izvode vezbe i to je sve, trening je samo mali segment BB-a, a ako ti imas zadovoljavajuce rezultate budi zahvalan na genetici, ali znaj da to ima limita i ako budes zeleo nesto vise, onda ces morati i menjati klopu i davati lovu za suplemente.
a sto se vezbi tice..pa mislim da bi trebao da rotiras sve vezbe, i da nadjes one koje te najbolje pogadjaju, licno mislim da tempo, broj ponavljanja, izbor vezbi nece igrati ulogu kako ti to zelis.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD