Septembar 21, 2024, 04:54:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HARDCORE PICTURES  (Pročitano 108271 puta)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 12, 2010, 09:07:04 posle podne »
dobro dobro ,ja opet kazem decko super napreduje samo ono mi je bilo funny sto je rekao to je sve

a sto se tice matorog provokatora koji se poziva na slike od pre 4god, evo nesto iz ranije perioda ove zime posle treninga rvanja http://img829.imageshack.us/img829/8541/copyofdsc00364.jpg   ,pa nek pokaze svoja ledja da vidimo...au da on ih nema ima jastuke sala koji slajfuju kao kod dzokeja ... i to jos na plazi :))
No time...

Van mreže -BoRaC-

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 12, 2010, 10:12:38 posle podne »
U jbt fantazija! Toza leti sa trona uskoro! Koliko trazis za personalne treninge?
do kraja - bez obzira sta bilo!

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 12, 2010, 10:38:43 posle podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 13, 2010, 01:42:39 pre podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe
Sta kazes za matta da je BIBER hahaha

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 13, 2010, 09:55:51 pre podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe

kakav komentar? a ja nemam teznju da budem bodi bilder,ali obzirom da ti takodje nisi ni blizu tome ili necemu slicnom ne znam sto si istripovo da ti mozes da dajes sud o necemu :)   

jos jedan razlog zasto necu da pokrecem celu temu ,jer od gomile hejtera to bi se pretvorilo u shitstorm... sve moje trenutne slike je video i pedja i ko treba jos da vidi,i dali su svoju ocenu o tome... to sto neko se poziva na slike koje su stare jos pre nego sto sam sklekove radio i imao 70kg,taj je samo iskompleksirani majmun...pogotovo kada cak i na tome barem imam 6% masti i isecen stomak sto doticni salasti nece u zivotu moci da ima :)   verujem da,da sam okacio one sa 100kg da bi onda rekao da sam masan ,a ovako sam zgoljav, kako god okrenes uvek bi se nesto naslo...jos jedan razlog zasto ne otvaram temu

Nadam se da se Nesa nece ljutiti sto sam mu ovako uskocio,evo vise nista ne pisem,cisto da rascistimo neke stvari..
No time...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 13, 2010, 10:08:20 pre podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe

kakav komentar? a ja nemam teznju da budem bodi bilder,ali obzirom da ti takodje nisi ni blizu tome ili necemu slicnom ne znam sto si istripovo da ti mozes da dajes sud o necemu :)   

jos jedan razlog zasto necu da pokrecem celu temu ,jer od gomile hejtera to bi se pretvorilo u shitstorm... sve moje trenutne slike je video i pedja i ko treba jos da vidi,i dali su svoju ocenu o tome... to sto neko se poziva na slike koje su stare jos pre nego sto sam sklekove radio i imao 70kg,taj je samo iskompleksirani majmun...pogotovo kada cak i na tome barem imam 6% masti i isecen stomak sto doticni salasti nece u zivotu moci da ima :)   verujem da,da sam okacio one sa 100kg da bi onda rekao da sam masan ,a ovako sam zgoljav, kako god okrenes uvek bi se nesto naslo...jos jedan razlog zasto ne otvaram temu

Nadam se da se Nesa nece ljutiti sto sam mu ovako uskocio,evo vise nista ne pisem,cisto da rascistimo neke stvari..

zato ne bi otvorio
pa ja sam stavio sa 130kg kada sam bio vreca govana,velja je stavio sa pitaj boga koliko kg
ako si ti skocio sa 70kg na 100kg svaka cast,i ako to dobro izgleda dobices SAMO APLAUZ;)
p.s nismo mi kao ti;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 13, 2010, 11:42:44 pre podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe

kakav komentar? a ja nemam teznju da budem bodi bilder,ali obzirom da ti takodje nisi ni blizu tome ili necemu slicnom ne znam sto si istripovo da ti mozes da dajes sud o necemu :)   

jos jedan razlog zasto necu da pokrecem celu temu ,jer od gomile hejtera to bi se pretvorilo u shitstorm... sve moje trenutne slike je video i pedja i ko treba jos da vidi,i dali su svoju ocenu o tome... to sto neko se poziva na slike koje su stare jos pre nego sto sam sklekove radio i imao 70kg,taj je samo iskompleksirani majmun...pogotovo kada cak i na tome barem imam 6% masti i isecen stomak sto doticni salasti nece u zivotu moci da ima :)   verujem da,da sam okacio one sa 100kg da bi onda rekao da sam masan ,a ovako sam zgoljav, kako god okrenes uvek bi se nesto naslo...jos jedan razlog zasto ne otvaram temu

Nadam se da se Nesa nece ljutiti sto sam mu ovako uskocio,evo vise nista ne pisem,cisto da rascistimo neke stvari..

pa sta sad?
neces da cujes tudje misljenje ako ti se ono ne dopada? Postavi slike i dobices realan komentar...ako bude negativnih ti zapni jace...sta sad
ako si dobar mi te pohvalimo

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 13, 2010, 12:33:47 posle podne »
Hocemo slike hocemo slike hocemo slike  >:( >:( >:( >:( >:( >:( ::) ::) ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 13, 2010, 04:09:20 posle podne »
Realno 8)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 13, 2010, 06:26:37 posle podne »
@matt        ma bravo...sad si body biber  :D

nzm koji ti kurac treba onaj komentar,zadrzi to za sebe

kakav komentar? a ja nemam teznju da budem bodi bilder,ali obzirom da ti takodje nisi ni blizu tome ili necemu slicnom ne znam sto si istripovo da ti mozes da dajes sud o necemu :)   

jos jedan razlog zasto necu da pokrecem celu temu ,jer od gomile hejtera to bi se pretvorilo u shitstorm... sve moje trenutne slike je video i pedja i ko treba jos da vidi,i dali su svoju ocenu o tome... to sto neko se poziva na slike koje su stare jos pre nego sto sam sklekove radio i imao 70kg,taj je samo iskompleksirani majmun...pogotovo kada cak i na tome barem imam 6% masti i isecen stomak sto doticni salasti nece u zivotu moci da ima :)   verujem da,da sam okacio one sa 100kg da bi onda rekao da sam masan ,a ovako sam zgoljav, kako god okrenes uvek bi se nesto naslo...jos jedan razlog zasto ne otvaram temu

Nadam se da se Nesa nece ljutiti sto sam mu ovako uskocio,evo vise nista ne pisem,cisto da rascistimo neke stvari..

ma mrzi me da pisem sad....

« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2010, 06:34:00 posle podne Gurke »

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 13, 2010, 08:38:52 posle podne »
tako vec i mozemo da pricamo...Ok sve u svoje vreme ,u procesu sam da dodjem sebi od faxa i 3meseca 100m treninga plivanja za upis na fax pa da mogu da napravim neku paralelu.jer sam 4kg opao,tako da ok.....i to je sve kriv ovaj naturalni sto mi tolko dosadjuje da cu da stavim na kraju.. XD

@ velja hvala za korektan odgovor vidim da si ok,ne znam sto sam mislio suprotno ,forum ume da izvrne reci,pozz

jos jednom sorry za offtopic u neshinoj temi...

No time...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 24, 2010, 01:40:33 pre podne »
U jbt fantazija! Toza leti sa trona uskoro! Koliko trazis za personalne treninge?

hahah.. Dobra ti slika na profilu.. ;)

To ono kao zelis da imas jedno 60 kg manje.. ili fora neka???

Van mreže LAV

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 24, 2010, 02:09:51 pre podne »
Kad' porastem bicu Matt B-)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #163 poslato: Februar 16, 2011, 01:36:38 posle podne »
Evo jednog poredjenja,ne moze se velicina misica najbolje uporediti zato sto su slike bile razlicitih velicina,pa sam neke povecavao,a neke smanjivao da bi ih doveo na isto,tako da neka ovo bude poredjenje radi forme samo,mada sam mnogo veci u odnosu na prve dve slike... :D :D :D :D ali to nekom drugom prilikom  :D :D :D :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #164 poslato: Februar 16, 2011, 01:38:36 posle podne »
opaaaa djurdjoooo

odlicno je ovo :)

kvalitetno  ;)