Septembar 25, 2024, 10:19:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cesto bolestan...  (Pročitano 14842 puta)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2010, 09:48:26 pre podne »
pojacaj antioxidanse u ishrani i to ti je cela nauka, dakle povrce povrce povrce....

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #16 poslato: Maj 18, 2010, 06:35:18 posle podne »
Evo sad se vratih od doktora.

Svi nalazi su u granicama :D

Ali neprocenjivo iskustvo...sad su im rekli da moraju sve nalaze, dijagnoze i ostalo da unose u kompjuter. JEDVA sam se suzdrzao da ne umrem od smeha kad sam je video kako trazi i nabada svako slovo 2 sekunde sa jednim prstom...odma mi je bilo jasno koliko se edukovala posle zavrsenih studija pre 20 god iz udzbenika pre 50 god...i onda ce ona da mi prica da Whey steti bubrezima...

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #17 poslato: Maj 18, 2010, 09:47:10 posle podne »
A kakve veze brzina kucanja i raspoznavanje dirki na tastaturi ima sa znanjem o whey-u?:)

Ja imam tih problem cesto, ali imao sam ih i mnogo pre suplemenata. Kod mene je alergija na nesto (sto se u teretani, pod pojacanim disanjem vise nakupi, em vise stresa, em aspirin ne smem da pijem jer pojacava alergije, itd. itd.)
Mozda je kod tebe tako nesto. (meni je palo na pamet da proverim alergije jer su mi "prehlade" previse brzo prolazile za prehlade (dan/dva max) a simptomi su isti kao alergije).

Just a hint.

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2010, 09:10:39 pre podne »
Ima veze sto se vidi da zena u zivotu nije bila na internetu a to je za nju verovatno jedino mesto gde moze da nauci nesto vise od prastarih udzbenika :)

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #19 poslato: Maj 20, 2010, 02:31:56 posle podne »
@Igor92 procitao sam to sto si napisao za temperaturu,lekara itd.... u prvom tekstu,ovo sto su drugi pisali nisam imao vremena da procitam,ovako mogao bi da ti kazem da se isto to i meni desilo kad sam krenuo da se hranim pravilno i pijem suplemente(bcaa,creatine,whey protein,omega 3-6-9,glutamine,multivitamin animal pack) i otkad sam krenuo da vezbam... ali uzrok temperature,obicno pracene sa glavoboljom, itd....nisi nikako mogao da dobijes od suplemenata ili zdrave ishrane,tu su i meni moji rekli kad sam dobio temperaturu 38 kao to je od tih govana sto pijes,stalno ista ishrana itd... poceo sam da pijem palitreks antibijotik i proslo me je za 2 dana :-) sto znaci da nije virus nego neka vrsta gripe koja je izazvana sledecim,a nesumljam da je i u tvom slucaju isto:

1.ako si trenirao i oznojis se kao stoka,nebitno kako telo ti podize temperaturu u organizmu ti izadjes iz teretane zagrejan opici te hladan vetar ili promaja i gotov si dobijes temperaturu,glavobolju itd...ja sam verovao da je to nemoguce ali ipak jest moguce je i to 100%,zavisi kakav organizam imas kad se ocelicis nece te to sranje vise dirati,veruj mi,isto tako ako se oznojis ili tokom trcanja na traci ukljucis ventilator da duva na tebe mozes da se razbolis veoma lako,svi smo razliciti ali to je to glavnom,

2.Pusti lekare sta kenjaju ni meni nije jasno kako mogu biti tako glupavi i neobrazovani dodje mi da ih sve isamaram tamo i prebijem kad cujem od doktora neke gluposti tipa,protein vestacki nevalja unistices organizam"whey nevalja" ok, i vec sam poceo da se nervitram kad sam pomislio na doktore koliko su glupi !!!

3.Samo treniraj i pi suplemente :-) i neobracaj paznju sta drugi pricaju jer nevredi da se upustas sa neinformisanim ljudima i glupim u raspravu......
« Poslednja izmena: Maj 20, 2010, 02:33:38 posle podne Djuka8 »

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2010, 05:23:44 posle podne »
2.Pusti lekare sta kenjaju ni meni nije jasno kako mogu biti tako glupavi i neobrazovani dodje mi da ih sve isamaram tamo i prebijem kad cujem od doktora neke gluposti tipa,protein vestacki nevalja unistices organizam"whey nevalja" ok, i vec sam poceo da se nervitram kad sam pomislio na doktore koliko su glupi !!!

Dobro cemu vise toliko napusavanje po doktorima i ti bi sad nesto samarao doktore i prebijao mislim cemu takva prica, takvim recnikom na forumu, skroz bzvz......

To sto mnogi lekari nemaju blage veze o sportskim suplementima verovatno nije njihova greska nego sistema koi ih uci.... jeste zalosno ali , razbijanj, samaranje itd.....


Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2010, 05:26:53 posle podne »
2.Pusti lekare sta kenjaju ni meni nije jasno kako mogu biti tako glupavi i neobrazovani dodje mi da ih sve isamaram tamo i prebijem kad cujem od doktora neke gluposti tipa,protein vestacki nevalja unistices organizam"whey nevalja" ok, i vec sam poceo da se nervitram kad sam pomislio na doktore koliko su glupi !!!

Dobro cemu vise toliko napusavanje po doktorima i ti bi sad nesto samarao doktore i prebijao mislim cemu takva prica, takvim recnikom na forumu, skroz bzvz......

To sto mnogi lekari nemaju blage veze o sportskim suplementima verovatno nije njihova greska nego sistema koi ih uci.... jeste zalosno ali , razbijanj, samaranje itd.....

X2

S tim da si i sam rekao da se uglavnom razbolis svojom greskom,a onda ides kod njih da te lece...

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2010, 06:44:42 posle podne »
Ma pokupio sam neki zesci stomacni virus izgleda. Imam svaki dan temperaturu i dalje ali ono sto me najvise nervira je proliv :D. Vec 3 dana svako malo idem na WC i osecam se kao da sta god unesem izbacim a da ni ne svarim :). Sad je 20 do 7 a ja sam do sad jeo cak 2 puta i to je ovaj drugi bio na silu...I to me najvise nervira, jako tesko dobijam masu i onda treba da meseci truda propadne zbog glupe bolesti...Aj nesto se kao tesim sto vec 4 dana bukvalno samo lezim pa mi nisu velike energetske potrebe.

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2010, 07:02:07 posle podne »
@ lazarica Mozda sam malo preterao kad sam to napisao ali nisam mislio bukvalno da odem da ih tucem mada hahah salim se,a sto se tice lecenja neidem kod lekara za takve prehlade itd... vec se lecim sam i uvek se izlecim,cudni su lekari toliko bi mogao reci, ima ih svakakvih....ali jedno je sigurno tesko je naci pravog strucnjaka danas koji prati sve trendove medicine i tehnologiju naravno koja svake godine napreduje...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2010, 07:08:28 posle podne »
Ma pokupio sam neki zesci stomacni virus izgleda. Imam svaki dan temperaturu i dalje ali ono sto me najvise nervira je proliv :D. Vec 3 dana svako malo idem na WC i osecam se kao da sta god unesem izbacim a da ni ne svarim
Suvi hleb-dvopek.przena soja i tako nesto i resen problem sto se tice proliva...i kad te prodje nemoj odmah navaliti da zderes kao da nisi jeo godinu dana,nego postepeno povecavaj unos hrane

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #25 poslato: Maj 20, 2010, 07:35:43 posle podne »
@ lazarica Mozda sam malo preterao kad sam to napisao ali nisam mislio bukvalno da odem da ih tucem mada hahah salim se,a sto se tice lecenja neidem kod lekara za takve prehlade itd... vec se lecim sam i uvek se izlecim,cudni su lekari toliko bi mogao reci, ima ih svakakvih....ali jedno je sigurno tesko je naci pravog strucnjaka danas koji prati sve trendove medicine i tehnologiju naravno koja svake godine napreduje...
nemoj samo da ti jednog dana budu zatrebali isti , onda ako se to desi , seti se sta si srao na forumu o njima  ;)

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #26 poslato: Maj 20, 2010, 11:41:38 posle podne »
prvo da pohvalim forum odavno vas pratim,al ovo je moj prvi post.posto vidim da je @igor postavio pitanje vezano za zdravlje,htio bih da se  i ja nadovezem jednim pitanjem.od kad idem u teretanu i pravilno se hranim(ima jache od godinu dana) desi mi se bukvalno jedno 5dana u nedelju da na svakih sat satipo moram da mokrim. e sad bio sam kod doktora opste prakse radio analize sve ok(nisam im pominjao da uzimam whey znam sto bi mi odmah rekli).nekako sam se i bio navikao da idem svaki chas u vc.medjutim zadnjih dva mjeseca se pogorsalo kad krenem da spavam dva puta redovno ustajem da bih isao u vc,a ne mogu da spavam preko 7sati jer me redovno bol u beshiki probudi tako da odmah trcim u vc.citao sam na raznim forumima za bodybuilding da mi koji treniramo treba minimum 3l vode dnevno.zadnjih nekoliko dana pokusav da smanji unos tecnosti al i dalje imam probleme.treba ovih dana da podjem kod speialiste za to.e sad me zanima je li imao ko slicne probleme?plasim se da nisu bubrezi oslabili,svasta mi pada na pamet.ne bih volio sad da prestanem sa ovom ishranom kad ovoliko dugo se hranim kako treba a ko je to problem.znam da ce te reci da ovo nije forum za zdravlje al eto zanima me dal je neko jos imao problema.juche sam npr 1ipo chasu jogurta sa ovsenim,3chase vode u toku dana i skoro 1l na teening.hvala unaprijed na odg mnogo ce mi znaciti jer mi svasta pada na pamet.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #27 poslato: Maj 20, 2010, 11:51:17 posle podne »
prvo da pohvalim forum odavno vas pratim,al ovo je moj prvi post.posto vidim da je @igor postavio pitanje vezano za zdravlje,htio bih da se  i ja nadovezem jednim pitanjem.od kad idem u teretanu i pravilno se hranim(ima jache od godinu dana) desi mi se bukvalno jedno 5dana u nedelju da na svakih sat satipo moram da mokrim. e sad bio sam kod doktora opste prakse radio analize sve ok(nisam im pominjao da uzimam whey znam sto bi mi odmah rekli).nekako sam se i bio navikao da idem svaki chas u vc.medjutim zadnjih dva mjeseca se pogorsalo kad krenem da spavam dva puta redovno ustajem da bih isao u vc,a ne mogu da spavam preko 7sati jer me redovno bol u beshiki probudi tako da odmah trcim u vc.citao sam na raznim forumima za bodybuilding da mi koji treniramo treba minimum 3l vode dnevno.zadnjih nekoliko dana pokusav da smanji unos tecnosti al i dalje imam probleme.treba ovih dana da podjem kod speialiste za to.e sad me zanima je li imao ko slicne probleme?plasim se da nisu bubrezi oslabili,svasta mi pada na pamet.ne bih volio sad da prestanem sa ovom ishranom kad ovoliko dugo se hranim kako treba a ko je to problem.znam da ce te reci da ovo nije forum za zdravlje al eto zanima me dal je neko jos imao problema.juche sam npr 1ipo chasu jogurta sa ovsenim,3chase vode u toku dana i skoro 1l na teening.hvala unaprijed na odg mnogo ce mi znaciti jer mi svasta pada na pamet.
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18607.0.html

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #28 poslato: Maj 21, 2010, 12:02:26 pre podne »
hvala druze na brzom odg al ove odgovore sto sam procitao je zbog unosa kreatina pa su pojachali unos tecnosti.ja kreatin nisam uzimao evo pola god.sve ukupno unesem 2ipo l u toku dana.jos u zadnje vrijeme sam smanjio unos mada ne znam koliko je to pametno(sigurno nije) i pored toga odem skoro 10x u vc.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #29 poslato: Maj 21, 2010, 12:10:43 pre podne »
Cesto mokrenje je dobro.. tako se resavas "stetnih" materija, ako dok mokris osecas jak miris amonijaka to moze biti zbog raznih stvari.
Ako je bezbojna ne trebas da brines... ako je bas tamna mozda si prehladjen,isto boja mokrace moze biti promenjena unosom minerala i vitamina a ne unosenjem dovoljno tecnosti.Ako bas preterano brines odes i trazis uput za laboratoriju,dobijes bocu za urin i dobijes rezlutate sutradan.Kao sto si i sam rekao ovo nije forum koji se bavi takvom vrstom problema,jedino ako je neko imao slicnog iskustva sa necim sto nekog muci.

Znaci ako te muci sumnja - uput - laboratorija i skines to sa pameti

Pozdrav ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."