Septembar 20, 2024, 02:42:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Noge :)  (Pročitano 4260 puta)

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Noge :)
« poslato: Maj 16, 2010, 01:07:10 pre podne »
Vidim rijetko kome od ovih ''profi'' pocetnika padne na um da se raspitaju malo oko razvoja nogu, svi trpaju priču o ''genetski jakim nogama'' :) a mene zanima kako odraditi trening nogu bez upotrebe sprava posto u narednom periodu bas i necu biti u mogucnosti koristiti sva ta silna tehnoloska dostigunca :) pa me interesuje na koji nacin i kojim vjezbama nastaviti dobar trening nogu, inace nisam nikakav pocetnik i slicno - tj. vec duze vremena treniram i sve super ide i po planu ali eto dosao sam u situaciju da u narednom odredjenom periodu necu imati pretjeran (tacnije nikakav) pristup spravama namijenjenim za razvoj tih silnih ekstremiteta (nogu :)).

Dakle cime najbolje pogoditi noge, kojim vjezbama odraditi dobar trening (mase) nogu bez upotrebe sprava namijenjenih za to (naravno tegovi i sipke itd su tu :)).

Cucanj = znam, ubije me i uzivam raditi ga i definitivno ga nastavljam raditi ali nazalost samo mi je to 101% jasno da ne grijesim ali ostalo bas i nije a ne bih da experimentiram pa izgubim mjesec ili cak i vise dok ne nadjem pravu kombinaciju za pogadjanje misica natkoljenice i listova. Cijenio bih adekvatnu pomoc po ovom pitanju :).



Inace, forum se ''malo'' promijenio u zadnje vrijeme bar po pitanju tema koje se pokrecu, a i Peki je pokrenuo odlican projekt sa distribucijom suplementacije i ovom prilikom bih da mu pozelim uspjesnu karijeru u tom polju i sve najbolje i da akoBogda otvori jednu radnju i za nas u Sarajevu :).
« Poslednja izmena: Maj 16, 2010, 01:24:43 pre podne dis00 »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Noge :)
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2010, 01:25:41 pre podne »
Cucanj ,prednji cucanj, mrtvo sa ispravljanim nogama,iskorak sa bucicama ili sipkom,!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Noge :)
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2010, 09:16:57 pre podne »
pozdrav
koliko sam shvatio ti imas mogucnost da radis samo razne oblike cucnjeva tj imas stalak za cucanj ,sipku i tegove???

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Odg: Noge :)
« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2010, 11:58:58 pre podne »
Imam podesive stalke tako da mogu s njima raditi sto god mi padne na um, ravnu sipku, par malih sipki za bucice i hrpu tegova i na tome sam ogranicen u narednom periodu (nazalost), e da, imam i ravnu klupu, kosu, obicni bench (za ramena i sl), skot klupu i jos stosta ali za noge iskljucivo samo ono sto sam iznad naveo (sto si i ti pomenuo: stalci, tegovi i sipke).

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Noge :)
« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2010, 04:27:41 posle podne »
Cucanj,iskorak (i jedno i drugo uz razlicit polozaj nogu-uzi,siri,iskorak u stranu...) i listove,to je ono sto mozes da iskombinujes sa tim sto imas
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Noge :)
« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2010, 06:42:17 posle podne »
pa imas dosta sirok izbior
cucanj,siroko cucanj,uski cucanj,.duck feet,prdnji cucanj,siisy squat..kao sto sale kaze
moze veoma lepo da se odradi i da na kraju zacinis sa iskorakom

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Noge :)
« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2010, 10:16:18 posle podne »
Imam pitanjce jedno...

koja vjezba najvise pogadja unutarnji dio nogu?...pretpostavljam iskorak...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Noge :)
« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2010, 11:10:41 posle podne »
Od tih siri iskorak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Noge :)
« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2010, 12:16:50 pre podne »
Sale jel mislis na iskorak u stranu ili???
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Noge :)
« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2010, 12:28:11 pre podne »
Da
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Noge :)
« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2010, 06:18:52 pre podne »
a moze i cucanj tzv DUCK FEET gde stu ti sopala prilicno okrenuta napolje a sirina stava nogu je poprilicno velika

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Noge :)
« Odgovor #11 poslato: Maj 17, 2010, 07:48:32 posle podne »
Toliko ima dobrih varijacija da ti sprave i ne trebaju !

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Odg: Noge :)
« Odgovor #12 poslato: Maj 17, 2010, 07:54:07 posle podne »
obicni stari cucanj definitivno ostavljam u svakom treningu nogu a ostale vjezbe cu konstantno vrtiti, jedne sedmice ''prve 3'' druge sedmice preostale i konstanto cu pokusavati opet i iznova pogadjati misic iz sto je moguce vise uglova :) ima da me ubijaju upale poslije skoro svakog treninga al bez nogu nema ni snage (a ni proporcije tijela :)) nego....... listovi, sta s njima? dajte mi neki spektar vjezbi i za njih, naravno, podizanje na prste u stojecem, sjedecem stavu itd je potpuno jasno ali po meni... ne bas i dovoljno jer svaki put pogodim misic pod istim uglom i svaki put mi je monoton trening :(

navikao sam raditi raznoliko i poslije svakog treninga osjetiti upalu misica koje sam radio na tom treningu a listovi jednostavno kakvi su - takvi su, naravno napreduju ali mislim da to nije u istom obimu kao ostali dijelovi tijela, ne mislim da zaostaju ali nisam ni pretjerano odusevljen njima jer sam ljubitelj kvalitetnih kugli na potkoljenici :) (ako me razumijete :) )

usput, veliko hvala na dosadasnjim informacijama :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Noge :)
« Odgovor #13 poslato: Maj 17, 2010, 08:21:05 posle podne »
Za listove takodje pravi promene polozaja stopala,na taj nacin pogadjas misic na razlicite nacine
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Noge :)
« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2010, 12:06:33 pre podne »
da ne otvaram novu temu evo kako izgleda moj trening nogu, interesuje me dal nesto ovde valja
1.nozna extenzija za kvadricepse od 13 ponavljanja, pa kako povecavam tezinu smanjujem broj ponavljanja za 1 znaci negde na 40kg 8 x
2.isto nozna extenzija stim da sa 10 -15 kg dizem 10 puta, pa onda 5 puta jedna pa 5 puta druga dok ne  dodjem do 50 ukupno ponavljanaj,i to ponovim 3 puta
3.isto ovako i za zadju lozu
4.potisak nogama radim 12 onako sredja tezina,10 malo teza,i 8 najteza
5.cucanj klasican isto 12, 10, 8
sta mislite ?
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....