Septembar 19, 2024, 06:36:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: noz Iv  (Pročitano 3814 puta)

Van mreže botanicar

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
noz Iv
« poslato: Maj 07, 2010, 09:25:25 posle podne »
pozdrav svima , uzeo sam noz IV . po uputstvu pise da se pije 20 min pre treninga . zanima me da li ga pijem i danima kada ne treniram . ja sam nov u ovome a u teretani mi neko govori da pijem svaki dan a neko da pijem samo pred trening sad sta je ispravno . hvala u napred .

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: noz Iv
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2010, 09:30:34 posle podne »
samo danima kada treniras, pre treninga.... nema portrebe ni svrhe da ga pijes kad odmaras

Van mreže botanicar

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: noz Iv
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2010, 09:42:04 posle podne »
hvala na odgovoru . ja sam gresio pio sam svaki dan napunili mi glavu u teretani .

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: noz Iv
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2010, 09:46:26 posle podne »
Jel znas cemu sluzi taj preparat i sta ocekijes od njega?
Verovatno ne znas cim pitas sve ovo. Trebao si prvo da pitas ovde i potrazis savete pa tek onda da kupis, ali jbg na greskama se uci ;)
Verujem da bi bolje bilo da si kupio belo meso, ali svako radi sa svojim novcem sta hoce...Citaj forum, naucices dosta toga i onda ti nece puniti glavu glupostima u teretani ;)

Van mreže botanicar

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: noz Iv
« Odgovor #4 poslato: Maj 07, 2010, 09:54:33 posle podne »
uzeo sam po savetu prodavca  koji trenira duze vreme glutamine powder , NOZ IV , muscle juice sa savetima kako sta da pijem i sta da  jedem .

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: noz Iv
« Odgovor #5 poslato: Maj 07, 2010, 09:59:06 posle podne »
uzeo sam po savetu prodavca  koji trenira duze vreme glutamine powder , NOZ IV , muscle juice sa savetima kako sta da pijem i sta da  jedem .
Mislim da te je malo zajebao :)...njemu je cilj da proda sto vise i da zaradi na tebi, a ne da ti pomogne da napredujes ;)
Otvori ovde svoju temu, stavi slike, napisi kako se hranis (to je najvaznije!!!), kako treniras, sta ocekijes itd... Ima ovde mnogo osoba koje se zaista razumeju u ovu pricu i rado ce ti pomoci. Ustedeces dosta vremena da bi stigao do svog cilja. Price po teretani zaboravi jer 95% toga nema veze sa vezom...

Van mreže botanicar

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: noz Iv
« Odgovor #6 poslato: Maj 07, 2010, 10:45:16 posle podne »
imam 72kg visok sam 183 ,  33 godine uz pravilnu ishranu (ugledajuci se ovde na preporuke) a posto sam vec kupio ove preparate kako bi po tebi trebalo najpravilnije da ih pijem. inace  tek sam poceo sa treningom idem 4 puta nedeljno .

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: noz Iv
« Odgovor #7 poslato: Maj 07, 2010, 11:03:33 posle podne »
Glutamin pij pre treninga i stavi ga u pwm posle treninga (ako ne znas sta je pwm koristi search na sajtu ;) )
Noz pij pre treninga posto si ga vec kupio, inace preparati poput njega imaju svoju pravu svrhu samo ako uzimas dovoljno aminokiselina oko treninga
Muscle juice je gainer, ima dosta masti u njemu i mnogo je bolje da si kupio neki protein, ali sada iskoristi njega kada si ga vec kupio, a za posle ces znati kako da ulozis svoj novac

I jos jednom, suplementi nemaju bas neku svrhu ako ti je ishrana nekvalitetna, jer suplementi su ipak samo DODACI ishrani ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: noz Iv
« Odgovor #8 poslato: Maj 08, 2010, 09:29:48 pre podne »
uzeo sam po savetu prodavca  koji trenira duze vreme glutamine powder , NOZ IV , muscle juice sa savetima kako sta da pijem i sta da  jedem .
Mislim da te je malo zajebao :)...njemu je cilj da proda sto vise i da zaradi na tebi, a ne da ti pomogne da napredujes ;)
Otvori ovde svoju temu, stavi slike, napisi kako se hranis (to je najvaznije!!!), kako treniras, sta ocekijes itd... Ima ovde mnogo osoba koje se zaista razumeju u ovu pricu i rado ce ti pomoci. Ustedeces dosta vremena da bi stigao do svog cilja. Price po teretani zaboravi jer 95% toga nema veze sa vezom...
jbg malo je glupavo ovo da pises a ima dosta prodavaca ovde;)
verujem da pedji i lazicu nije cilj da ULAVE nesto,nego da prodaju nesto zbog cega ce musterija biti zadovoljna...a cilj je da se OPET VRATI,pa ako ga zajebes jednom taj se ne vraca vise a to je lose za posao;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: noz Iv
« Odgovor #9 poslato: Maj 08, 2010, 09:37:14 pre podne »
uzeo sam po savetu prodavca  koji trenira duze vreme glutamine powder , NOZ IV , muscle juice sa savetima kako sta da pijem i sta da  jedem .
Mislim da te je malo zajebao :)...njemu je cilj da proda sto vise i da zaradi na tebi, a ne da ti pomogne da napredujes ;)
Otvori ovde svoju temu, stavi slike, napisi kako se hranis (to je najvaznije!!!), kako treniras, sta ocekijes itd... Ima ovde mnogo osoba koje se zaista razumeju u ovu pricu i rado ce ti pomoci. Ustedeces dosta vremena da bi stigao do svog cilja. Price po teretani zaboravi jer 95% toga nema veze sa vezom...
jbg malo je glupavo ovo da pises a ima dosta prodavaca ovde;)
verujem da pedji i lazicu nije cilj da ULAVE nesto,nego da prodaju nesto zbog cega ce musterija biti zadovoljna...a cilj je da se OPET VRATI,pa ako ga zajebes jednom taj se ne vraca vise a to je lose za posao;)
Nisam ni mislio na njih dvojicu, njima stvarno svaka cast. Uvek daju pravi savet, nekada i na svoju stetu... Ovo se odnosilo na prodavca koji mu je rekao da pije NOZ svaki dan bez obzira sto ne trenira. Tako da postoje 2 opcije...ili taj sto prodaje nema pojma o suplementima i njihovoj upotrebi, ili je hteo da zaradi sto vise na ovom decku...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: noz Iv
« Odgovor #10 poslato: Maj 08, 2010, 01:44:41 posle podne »
naturalni
pa to i jeste problem
ja sam lepo objasnio ovom momku sto je isto radnju ovde otvrio
ja nemam problem rodjace sa tobom ali ti imas probelm a ja skupa sa tobom tj tvojim prodavacaem
jer taj covek lupeta tolike gluposti da je to strasno
i sta ce da se desi
kada neko ne dobije masu na grudima i rukama i ne skine stomak od super pump-a onda nece vise doci ni kod nejga ni kod mene vec ce da ode u ns i tamo kupi......
zalosno je kakvih sve likova nema po radnjama..
i mica je u pravu...90% njihpojma nemam ni o cemu
oni su tamo da zarade svojih 20 000 din i puca im tuki

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: noz Iv
« Odgovor #11 poslato: Maj 08, 2010, 02:35:37 posle podne »
nije ga zajebo, nije mu prodao proizvod kome je isteko rok. to sto covek ne zna sta kupuje za svoje pare, nije problem prodavca...
« Poslednja izmena: Maj 08, 2010, 02:37:10 posle podne dex »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: noz Iv
« Odgovor #12 poslato: Maj 08, 2010, 02:40:12 posle podne »
nije ga zajebo, nije mu prodao proizvod kome je isteko rok. to sto covek ne zna sta kupuje za svoje pare, nije problem prodavca...

druga je stvar da je on dosao sa ciljem da nesto kupi
E TO NIJE PROBLEM PRODAVCA
ai meni kada dete udje u radnju onda mu ne prodjem GLUPOSTI vec mu prodam ono sto je za njega a gledam i da financijski dobro prodje..
a to je veila razlika kada ti sedis u radnji i puca ti kurac za sve sta se desava pa cak i pojma nemas ni zbog cega si u stvari u radnji ali eto..posrecilo ti se
i onda udje neko dete zblanuto i dosao je da kupi nesto za masu i ti mu gurnes NOZ ili NANO VAPOR ili bilo koji drugi prep na taj fazon..
i sta je onda tu problem deteta sto on je od mame uzeo 5000 din i ti mu uvalio karonz???

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: noz Iv
« Odgovor #13 poslato: Maj 08, 2010, 03:36:08 posle podne »
nije ga zajebo, nije mu prodao proizvod kome je isteko rok. to sto covek ne zna sta kupuje za svoje pare, nije problem prodavca...
uzeo sam po savetu prodavca  koji trenira duze vreme glutamine powder , NOZ IV , muscle juice sa savetima kako sta da pijem i sta da  jedem .

Sreca je pa postoje ljudi koje znaju sta prodaju i kojima nije tesko dati savet oko proizvoda koje prodaju. Ali jednim malim delom si i u pravu, nije ovo prvi slucaj da neko kupi preparat pa da se onda na forumu raspituje sta je to, cemu sluzi i kako se koristi. Ako vec izdvaja novac za nesto ...ne znam zasto je tesko odovojiti bar pola sata da se informise o najosnovnijim stvarima.

Van mreže botanicar

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: noz Iv
« Odgovor #14 poslato: Maj 09, 2010, 01:26:54 pre podne »
ljudi ubih se citajuci ali je ovo sve novo za mene pa mi neke stvari tek nisu jasne . muscle juice mi je jasno zasto nije bas dobar izbor , ali o noz IV pisu sve najbolje i nije mi jasno zasto nije dobar izbor i cime bi bilo bolje da ga zamenim .