Septembar 20, 2024, 12:36:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zakrzljala ramena...  (Pročitano 2504 puta)

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Zakrzljala ramena...
« poslato: Maj 07, 2010, 05:24:20 posle podne »
pratim forum, dosta clanaka i tema procitanih...ishrana na prvom mestu, probao sam da prilagodim sebi neki program...ali ramena i ruke mnogo slabi, na izgled mnogo mali...da se ne vadim na genetiku, ali stvarno matorci imaju takodje mnogo mala ramena...bukavlno sam gradjen kao piramida   >:(...skoro sam kupio creatine micronized al nisam jos poceo da pijem, imam i whey i dex...i sklekove sam radio skoro svaki dan, ali nista od rezultata, a i ne preporucuje se svaki dan ista grupa misica...sto se tice programa rada, bas sam sveo sve na minimum(serije i broj ponavljanja) jer su mi ruke dosta slabe, ali tim necu postici nikakve rezultate...npr kad radim ramena, vezbu sedeci potisak stavim 10 kg, uradim prvu seriju (i to jedva, ruke mi drhte i sipka se krivi) sledecu seriju kad povecam uradim jedva 3-4 ponavljanja...slicno situacija i za ruke kad radim triceps sa krivom sipkom lezeci...jedan zgib ne mogu da uradim, trudim se maksimalno ali samo me posle toga boli kicma...kako, sta???ima neko ideju...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2010, 05:53:11 posle podne »
Smanji tezine i radi pravilno 8-12 ponavljanja,3-4 radne serije...

Pretpostavljam da si tek poceo,tako da rezultati ne mogu da dodju preko noci...

Napravi 3-4 dana pauze izmedju treninga iste grupe misica.Na genetiku ne mozes previse da utices,ali videces napredak ako budes postovao odredjena pravila
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2010, 05:59:01 posle podne »
smanjio sam tezine, ne znam da li ce imati efekta ako jos smanjim...pa radim skoro dva meseca...a creatine?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2010, 06:00:55 posle podne »
Nemoj gledati tezine, treba da angazujes misic, a ne da dizes sto vece tezine...

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #4 poslato: Maj 07, 2010, 06:04:29 posle podne »
imace efekta ako radis pravilno, i radi jednom nedeljno ramena i bice napretka, a kreatin mozes da pijes ujutu na prazan stomak 5g, prije treninga 5 i posle treninga uz pwm sejk 5 ;)

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #5 poslato: Maj 07, 2010, 06:07:26 posle podne »
Kretin nije neki wondersuplement sa kojim ces se preporoditi.

Moras raditi sve partije redovno i polako ojacavati, 5-8 dana pauze izmedju istih partija, smanji tezine i radi pravilan pokret, koncentrisi se na pravilan pokret na svakom ponavljanju i polako... godine su rada koje ce doneti misice.

Ako imas neki prob sa potiskom iza glave, nemoj ga ni raditi, radi ispred glave ili nemoras ni to, radi letenja i izbacaj.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Zakrzljala ramena...
« Odgovor #6 poslato: Maj 07, 2010, 08:10:18 posle podne »
smanjio sam tezine, ne znam da li ce imati efekta ako jos smanjim...pa radim skoro dva meseca...a creatine?

ramena ne treba opterecivati sa velikim tezinama i nadam se da si dobro razumeo ono sto ti je @sasacg napisao...znaci ako smanjjis kilaze povecaj ponavljanja 8-12 .nadam se da nisi smanjio kilaze i ostao na 3-4 ponavljanja.pozz :)
Jedi Master