Septembar 28, 2024, 01:17:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata  (Pročitano 22683 puta)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #15 poslato: Maj 02, 2010, 10:04:16 pre podne »
Inace kopiram Jay Cutler-a :):):):):)
Onda na loto da dobijes da pokrijes gear. :)  :):):)
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #16 poslato: Maj 02, 2010, 10:58:19 pre podne »
Inace kopiram Jay Cutler-a :):):):):)
Onda na loto da dobijes da pokrijes gear. :)  :):):)
Bas tako ha ha ha ha ha :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2010, 01:03:55 posle podne »
Po savetu iskusnijih po pitanju hemije, doslo je do promene :) Dakle kurica bi bila 1-8 nedelje propionat 100mg EOD + winy od 4-8 nedelje 50mg EOD, low carb, high pro, whey stalno, + mozda bcaa, glut i tecne amimo u toku kure kad i ako se stabilizujem sa lovom.  Krenucu verovatno za koji dan da uzimam, pa cu zakaciti slike before i after naravno ako sve prodje super a ako ne onda nista.... :P

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #18 poslato: Maj 02, 2010, 01:32:20 posle podne »
Ili mozda da iskombinujem galeniku sa winijem, velika mi je razlika u ceni a tu razliku u kesu bih mogao da usmerim na suplemente, sta mislite

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #19 poslato: Maj 02, 2010, 01:39:16 posle podne »
a da kura bi bila
1-8 nedelje 500 mg galenika
4-8 winy 50mg EOD
neka zastita ???? ne znam da li ima potrebe...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #20 poslato: Maj 02, 2010, 02:16:45 posle podne »
Ili mozda da iskombinujem galeniku sa winijem, velika mi je razlika u ceni a tu razliku u kesu bih mogao da usmerim na suplemente, sta mislite
Ovo sam napisao zbog ovog topica http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,3232.0.html, da neko ne pomisli da pricam napamet

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #21 poslato: Maj 02, 2010, 02:19:39 posle podne »
"Koji testosteron je najbolji?

Ako vam nije previše važno koliko često uzimate injekcije, zatim ako nemate neku specifičnu potrebu za najbrže dejstvujućim preparatom, i ako su vam svi estri u sličnoj meri prijatni/neprijatni za ubrizgavanje, onda se sve svodi na matematiku: koliko testosterona dobijate za svoj novac? Da biste to znali, treba da izračunate težinu estra (poslužite se priloženom tabelom). Na primer, 100 mg testosteron cipionata daje 70 mg testosterona, dok testosteron propionat daje 87 mg. Ne zaboravite, važan je sam testosteron, a ne estar koji je za njega zakačen.
Pogledajmo to na primeru tri različita injekciona testosterona iz linije meksičkog proizvođača LjualityVet. Sva tri dolaze u ampulama od 10 mililitra, pa će kalkulacija biti malo jednostavnija. Njihov testosteron enantat ima 250 mg steroida po mililitru preparata (mg/ml), što daje ukupno 1.800 mg testosterona u ampuli. Cena je 44$, što znači da se dobija 41 mg testosterona za 1$. Njihov testosteron propionat sadrži 100 mg/ml steroida, sa ukupno 830 mg testosterona u ampuli. Cena je 25$, tako da se dobija 33 mg testosterona za 1$. I najzad, LjualityVet Sustanon sadrži 250 mg/ml (mešavina propionata, fenolpropionata, izokaproata i dekanoata), sa ukupno 1.720 mg testosterona u ampuli. Cena je 85$, pa se za 1$ dobija svega 20 mg testosterona.
Jedna ovakva mala kalkulacija dovoljna je da se zapitate: zašto bilderi toliko vole Sustanon!? Jednostavno uzmeš svaki put enantat i dobiješ oko dva puta više testosterona za isti novac.

ANTRFILE
Testosteron propionat, enantat, cipionat, Sustanon... - svi imaju potpuno isto fiziološko dejstvo; razlika je samo u dinamici tj. brzini oslobađanja."

Van mreže VladaShark

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #22 poslato: Maj 02, 2010, 02:32:48 posle podne »
Kolega,moras da se odlucis sta ces...:)Nije bas mudro uzimati neki test na low carb dijeti...i 2 kardia dnevno...Ne vidi se svrha uzimanja istog ako tu nema dovoljno kalorija i odmora za masu...a test za to i sluzi!Za tebe bi odgovarao neki injekcioni Wins..recimo StanoJact i Primobolan...E,sad..na tebi je da se odlucis,sta ces...ti ides na kombinaciju i mase i dranja...a sam Depo za masu je slab,kao i sam Wins za dranje....

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #23 poslato: Maj 02, 2010, 02:40:00 posle podne »
test je tu da ocuva taj misic,  kardio bi verovatno isao samo jedan zbog low carb......ujutru na prazan stomak....

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #24 poslato: Maj 02, 2010, 04:09:30 posle podne »
Krenućeš za par dana a blage veze nemaš kako šta treba da izgleda?Stvarno mi to nije jasno...
Sa jedne strane uzimaš nešto što se uzima baš iz razloga što ne zadržava vodu a sa druge strane uzimaš testosteron koji zadržava vodu...ali da,jeftin je!
Pa zar su svi ludi pa daju više para za propionat i wins a da je isto kao ovo drugo?Ako nemaš para nemoj ni da se zanosiš time...ako imaš,onda uzmi prop. i wins i odradiće to što tebi treba...
A što ti lepo ne postaviš svoju sliku i evo,rešićemo ti problem za dva minuta!?

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #25 poslato: Maj 02, 2010, 04:35:35 posle podne »
Krenućeš za par dana a blage veze nemaš kako šta treba da izgleda?Stvarno mi to nije jasno...
Sa jedne strane uzimaš nešto što se uzima baš iz razloga što ne zadržava vodu a sa druge strane uzimaš testosteron koji zadržava vodu...ali da,jeftin je!
Pa zar su svi ludi pa daju više para za propionat i wins a da je isto kao ovo drugo?Ako nemaš para nemoj ni da se zanosiš time...ako imaš,onda uzmi prop. i wins i odradiće to što tebi treba...
A što ti lepo ne postaviš svoju sliku i evo,rešićemo ti problem za dva minuta!?
Pa u onom tekstu sto ga Pedja postavi, stoji "Testosteron propionat, enantat, cipionat, Sustanon... - svi imaju potpuno isto fiziološko dejstvo; razlika je samo u dinamici tj. brzini oslobađanja." ako je tako zasto bi galenika navlacila vodu a propionat ne ?

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #26 poslato: Maj 02, 2010, 04:43:57 posle podne »
Aman bre ne pricaju ti o tome vec o tome kako nemozes STALNO da budes na 0 UH...sa uh se rade varijacije ili odredjene restrikcije ali NIKAKO kroz celu dijetu....uzmi ti prvo iscitaj o ishrani pa kupi whey i bcaa  a o ''winiju'' ne razmisljaj bolje do daljnjeg
« Poslednja izmena: Maj 02, 2010, 04:45:47 posle podne Matt »
No time...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #27 poslato: Maj 02, 2010, 05:02:39 posle podne »
Aman bre ne pricaju ti o tome vec o tome kako nemozes STALNO da budes na 0 UH...sa uh se rade varijacije ili odredjene restrikcije ali NIKAKO kroz celu dijetu....uzmi ti prvo iscitaj o ishrani pa kupi whey i bcaa  a o ''winiju'' ne razmisljaj bolje do daljnjeg
U redu je lave, to oko ugljenih smo apsolvirali jos juce, znaci nikako ih iskljuciti samo smanjiti na neki pristojan minimum, ovde je rec bas o tome da li neki test navlaci vodu a neki ne.......

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #28 poslato: Maj 02, 2010, 05:05:40 posle podne »
Krenućeš za par dana a blage veze nemaš kako šta treba da izgleda?Stvarno mi to nije jasno...
Sa jedne strane uzimaš nešto što se uzima baš iz razloga što ne zadržava vodu a sa druge strane uzimaš testosteron koji zadržava vodu...ali da,jeftin je!
Pa zar su svi ludi pa daju više para za propionat i wins a da je isto kao ovo drugo?Ako nemaš para nemoj ni da se zanosiš time...ako imaš,onda uzmi prop. i wins i odradiće to što tebi treba...
A što ti lepo ne postaviš svoju sliku i evo,rešićemo ti problem za dva minuta!?
Pa u onom tekstu sto ga Pedja postavi, stoji "Testosteron propionat, enantat, cipionat, Sustanon... - svi imaju potpuno isto fiziološko dejstvo; razlika je samo u dinamici tj. brzini oslobađanja." ako je tako zasto bi galenika navlacila vodu a propionat ne ?
A zašto postoje onda sve ove vrste testosterona  kada je sve isto tj. osnova je testosteron?Čemu onda brzina otpuštanja?
Opet kažem,zašto su svi ludi pa uzimaju propionat i bodu se svaki drugi dan ili čak svaki dan kad mogu jednom nedeljno?
Prijatelju,sa tobom se može ovako iz šupljeg u prazno ceo dan...ti da si hteo da čuješ odgovor mogao si da ga shvatiš odavno...sve je na forumu lepo napisano...
Stvarno sam mislio kad sam rekao da postaviš sliku jer milion vas hoće prave savete u vezi dijete pa i ovoga a da mi nikada ni ne znamo kako izgledate...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #29 poslato: Maj 02, 2010, 05:14:33 posle podne »
Krenućeš za par dana a blage veze nemaš kako šta treba da izgleda?Stvarno mi to nije jasno...
Sa jedne strane uzimaš nešto što se uzima baš iz razloga što ne zadržava vodu a sa druge strane uzimaš testosteron koji zadržava vodu...ali da,jeftin je!
Pa zar su svi ludi pa daju više para za propionat i wins a da je isto kao ovo drugo?Ako nemaš para nemoj ni da se zanosiš time...ako imaš,onda uzmi prop. i wins i odradiće to što tebi treba...
A što ti lepo ne postaviš svoju sliku i evo,rešićemo ti problem za dva minuta!?
Pa u onom tekstu sto ga Pedja postavi, stoji "Testosteron propionat, enantat, cipionat, Sustanon... - svi imaju potpuno isto fiziološko dejstvo; razlika je samo u dinamici tj. brzini oslobađanja." ako je tako zasto bi galenika navlacila vodu a propionat ne ?
A zašto postoje onda sve ove vrste testosterona  kada je sve isto tj. osnova je testosteron?Čemu onda brzina otpuštanja?
Opet kažem,zašto su svi ludi pa uzimaju propionat i bodu se svaki drugi dan ili čak svaki dan kad mogu jednom nedeljno?
Prijatelju,sa tobom se može ovako iz šupljeg u prazno ceo dan...ti da si hteo da čuješ odgovor mogao si da ga shvatiš odavno...sve je na forumu lepo napisano...
Stvarno sam mislio kad sam rekao da postaviš sliku jer milion vas hoće prave savete u vezi dijete pa i ovoga a da mi nikada ni ne znamo kako izgledate...
Hmmm po tvome onaj tekst koji svi silno nahvalise nije bas istinit..... znam ja da se uzima propionat.... ali isto tako svi vi iskusniji Pedja, Sale, itd potvrdise validnost tog teksta..... ja samo kazem ako je tekst validan a svi iskusniji ovde kazu da jeste onda nije bitno toliko koji je test, i ja uvek razgovaram argumentovano tako da sa mnom to suplje u prazno nije bas tako..... ja tebe nisam cimao da mi odgovoris.....ne moras da se cimas ako te mrzi....tvoja dobra volja,,,,, hvala ti sto si i do sada ucestvovaou diskusiji....tvoji saveti po pitanju sagorevaca su mi znacajno promenili nacin razmisljanja na tu temu... ovde je sad samo pitanje sledece ako je tekst validan nije toliko bitno koji je test u pitanju ali ako nije u sta cisto sumnjam onda ne bi trebao da postoji na ovom forumu i jos pogotovo da Pedja stane iza njega jer ga je on i postovao.....