Jun 30, 2024, 01:50:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: koliko trosite dnevno?  (Pročitano 20181 puta)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #75 poslato: April 29, 2010, 02:40:41 pre podne »
jbg ja dajem 400din na hranu a 600din na supse.....skupi mi supsi oko treninga jbg.......


Pa vi ste onda pogresno nazvali temu..

Trebala je teme da se zove : Koliko trosite dnevno na cvrstu hranu... a koliko na suplementaciju...

Naravno da ne treba vise od 400 dinara dnevno za hranu, mada recimo ja piletinu i ne racunam u proteine, nju koristim samo kada sam na dijeti.. Pravi izbor proteina je govedina, a ona je preko 450 dinara.. Nekad sam bio u stanju da jedem oko 1 kg govedine svaki dan kada sam imao ambicije i volju kao naturalni danas.. Ali jednostavno se sve smuci coveku i onda krene da zabusava po hrani..

Ali i sa tom govedinom ko je u stanju da pojede 1 kg opet cena ne prelazi 500-600 dinara za sve.. sto nije mnogo..

Zato sam gledao celu ovu temu i cudio se sta vi podrazumevate za 300 dinara.
Ali ako je samo cvrsta hrana u pitanju onda je OK.....
Preva suplemetacija, pogotovu kod ljudi koji su na hemiji, insulinu.. zahteva nesto vise novca od 300-400 dinara..

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #76 poslato: April 29, 2010, 08:12:12 pre podne »
aj da ubacim ovde posto ono...belo sa koskom u matijevicu 235din :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #77 poslato: April 29, 2010, 08:20:08 pre podne »
Jos uvek na akciji  :D
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #78 poslato: April 29, 2010, 08:41:19 pre podne »
aj da ubacim ovde posto ono...belo sa koskom u matijevicu 235din :)
cekaj to je kilo belog? koliko tu ima mesa ? nikad nisam kupovao sa koskom ?

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #79 poslato: April 29, 2010, 09:03:59 pre podne »
Koske ima max 30% Znaci od 25-30%...
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #80 poslato: April 29, 2010, 09:20:33 pre podne »
jbg ja dajem 400din na hranu a 600din na supse.....skupi mi supsi oko treninga jbg.......


Pa vi ste onda pogresno nazvali temu..

Trebala je teme da se zove : Koliko trosite dnevno na cvrstu hranu... a koliko na suplementaciju...

Naravno da ne treba vise od 400 dinara dnevno za hranu, mada recimo ja piletinu i ne racunam u proteine, nju koristim samo kada sam na dijeti.. Pravi izbor proteina je govedina, a ona je preko 450 dinara.. Nekad sam bio u stanju da jedem oko 1 kg govedine svaki dan kada sam imao ambicije i volju kao naturalni danas.. Ali jednostavno se sve smuci coveku i onda krene da zabusava po hrani..

Ali i sa tom govedinom ko je u stanju da pojede 1 kg opet cena ne prelazi 500-600 dinara za sve.. sto nije mnogo..

Zato sam gledao celu ovu temu i cudio se sta vi podrazumevate za 300 dinara.
Ali ako je samo cvrsta hrana u pitanju onda je OK.....
Preva suplemetacija, pogotovu kod ljudi koji su na hemiji, insulinu.. zahteva nesto vise novca od 300-400 dinara..
objasni mi ovu tvoju recenicu BELO NE RACUNAM KAO PROTEINE,NJU KORISTIM SAMO NA DJETAMA???????????????????????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže MrBubbles

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #81 poslato: April 29, 2010, 09:30:28 pre podne »
Koske ima max 30% Znaci od 25-30%...

235 din/ 0,7=335 din

File kosta 345 din/kg.

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #82 poslato: April 29, 2010, 11:47:22 pre podne »
Uglavnom je 25%  :D pa izadje oko 310... a i kosku mozes dati da ukucani kuvaju supu  ;D
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #83 poslato: April 29, 2010, 05:21:07 posle podne »
jbg ja dajem 400din na hranu a 600din na supse.....skupi mi supsi oko treninga jbg.......


Pa vi ste onda pogresno nazvali temu..

Trebala je teme da se zove : Koliko trosite dnevno na cvrstu hranu... a koliko na suplementaciju...

Naravno da ne treba vise od 400 dinara dnevno za hranu, mada recimo ja piletinu i ne racunam u proteine, nju koristim samo kada sam na dijeti.. Pravi izbor proteina je govedina, a ona je preko 450 dinara.. Nekad sam bio u stanju da jedem oko 1 kg govedine svaki dan kada sam imao ambicije i volju kao naturalni danas.. Ali jednostavno se sve smuci coveku i onda krene da zabusava po hrani..

Ali i sa tom govedinom ko je u stanju da pojede 1 kg opet cena ne prelazi 500-600 dinara za sve.. sto nije mnogo..

Zato sam gledao celu ovu temu i cudio se sta vi podrazumevate za 300 dinara.
Ali ako je samo cvrsta hrana u pitanju onda je OK.....
Preva suplemetacija, pogotovu kod ljudi koji su na hemiji, insulinu.. zahteva nesto vise novca od 300-400 dinara..
objasni mi ovu tvoju recenicu BELO NE RACUNAM KAO PROTEINE,NJU KORISTIM SAMO NA DJETAMA???????????????????????

Uopste ne moras da se iscudjavas i da stavljas smajlije..

Tebe mozda zadovoljava belo meso, ali ja mogu da pojedem i 2 kg belog na bilo koji nacin i da i dalje budem gladan.. Isto se dogadja i sa belim ribama. Tvoje potrebe za proteinima su daleko manje od mojih.. Nadam se da znas o cemu pricam ili ti treba dodatno objasnjenje..
 
A kao drugo belo meso nikad ne moze da zameni crvena, krta mesa iz govedine, konjetine.. Pogotovu za masu..

Za definiciju naravno zna se - belo pilece.. bah... :(
« Poslednja izmena: April 29, 2010, 05:23:28 posle podne Sasa Dimitrijevic »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #84 poslato: April 29, 2010, 05:25:19 posle podne »
jasno je meni sve
ali mi malo cudno da napises BELO NE RACUNAS U PROTEINE,pa usta ces da ih racunas...i kakve veze ima sto si gladan posle belog??
naravno da je bolje crveno meso,ali i belo je ok RADI
da me pogresno ne razumes,nemam nista protiv tebe cak naprotiv...ali mi cudno da napises tako nesto
p.s nisam stavio smajlije nego sam drzao upitnik pa je ispalo da sam stavio smajlije;)
i da..pa koliko ti unosis proteina na dan?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #85 poslato: April 29, 2010, 05:34:27 posle podne »
jasno je meni sve
ali mi malo cudno da napises BELO NE RACUNAS U PROTEINE,pa usta ces da ih racunas...i kakve veze ima sto si gladan posle belog??
naravno da je bolje crveno meso,ali i belo je ok RADI
da me pogresno ne razumes,nemam nista protiv tebe cak naprotiv...ali mi cudno da napises tako nesto
p.s nisam stavio smajlije nego sam drzao upitnik pa je ispalo da sam stavio smajlije;)
i da..pa koliko ti unosis proteina na dan?

Porazgovaraj malo sa nekim PRO bilderom pa ces da vidis kakvo misljenje ima o belom mesu.. ;))))
Ne kazem da nema proteina, vise sam to rekao simbolicno, ali je daleko bolji izvor proteina iz crvenog mesa.
Za mene je belo samo nuzno zlo kada sam na dijetama..

Unosim oko 500-600 grama proteina.. Sto kroz cvrstu hranu (gde bas i ne briljiram, jer zabusavam, ali nadoknadjujem kroz suplemete)
Problem je sto ne unosim dovoljno UH kada sam u masi, jer me uvek strah da se ne umasnim previse, jer ko je jednom bio debeo, zna kakva je muka da se skine.. To znas i ti zar ne.. Ima tu jos problema, a to je zavisnost od facebook-a, nespavanje, moje godine (38).. Tako da generalno disciplina sto se hrane tice je na malom nivou..

Poz.. I ja za tebe imam veoma veliko misljenje, upravo zbog toga sto si naturalan, i perfektan u ishrani.. Koja je najvaznija od svega..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #86 poslato: April 29, 2010, 05:48:41 posle podne »
ok razumeli smo se,ja sam se samo uhvatio za to sto si rekao da ne racunas belo kao proteine,naravno slazem se da je crveno bolje,ali ja npr samo jedem belo pilece i oslic od mesa,junetina ponekad...pa opet sam eto takav kakav jesam....
sportski pozdrav
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #87 poslato: April 29, 2010, 05:57:05 posle podne »
Volio bi da Vladar potvrdi cijenu pileceg bijelog u pg on sigurno zna dje se jeftinije moze nac :)))

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #88 poslato: April 29, 2010, 06:25:08 posle podne »
Volio bi da Vladar potvrdi cijenu pileceg bijelog u pg on sigurno zna dje se jeftinije moze nac :)))
ako li dje dole ima povoljno,meni bi trebalo jedno 100kila za pocetak
 ;D  ;D

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #89 poslato: April 29, 2010, 06:28:13 posle podne »
Ja na kosovo batake placam 120 din,tako da je dosta jeftinije...
E jedino mi je problem za ellu jer je ovde nema,fakat.