Septembar 22, 2024, 01:35:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Moja dijeta sa rotacijama uh  (Pročitano 6914 puta)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Moja dijeta sa rotacijama uh
« Odgovor #30 poslato: Maj 02, 2010, 01:05:28 posle podne »
A kad sam na rotacijama jel bih trebao skroz da izbacim Horse Power (Ili neki drugi No reaktor zbog uh polimera) ili samo ga izbacim kad sam na zero carbs, taj dan?
I da li mi treba dex uz vostani skrob ili malt tokom svih dana ili ga izbacujem za stalno kao kod keto?
« Poslednja izmena: Maj 02, 2010, 01:25:35 posle podne icko »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja dijeta sa rotacijama uh
« Odgovor #31 poslato: Maj 03, 2010, 05:50:32 pre podne »
A kad sam na rotacijama jel bih trebao skroz da izbacim Horse Power (Ili neki drugi No reaktor zbog uh polimera) ili samo ga izbacim kad sam na zero carbs, taj dan?
I da li mi treba dex uz vostani skrob ili malt tokom svih dana ili ga izbacujem za stalno kao kod keto?

pa izbaci horse iz treninga sada
uzmi bcaa i glm...to ce mnogo vise da ti dobrog donese..
horse je extra preparat ali nije on toliko tj nisu toliko seceri u pitanju kolko je u pitanju creatinska matrica koju ima
a da ne ponavljamo milion puta zasto ne creatin ako zelis da skidas kg

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Moja dijeta sa rotacijama uh
« Odgovor #32 poslato: Maj 03, 2010, 10:47:32 pre podne »
Ok izbacivam, tek posle nekoliko nedelja 4-5 kad stanu kilogrami da ubacim neki sagorevac?
Juce sam uradio prvi put dan sa zero uh, nije bio bas zero uneo sam par grama preko blenda, predpostasvljam da to nije kriticno?
Da, i bas sam se cudno osecao, tesko sam zaspao i pored zma, paradoksalno ali znojio sam se celu noc, znaci li to da ispravno uradio praznjenje uh?

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Moja dijeta sa rotacijama uh
« Odgovor #33 poslato: Maj 03, 2010, 10:53:05 pre podne »
tesko si zaspao,i znojio se,zato sto ti je bilo toplo! :) ma daj bre,istripovao si se..,ne ide to bas tako brzo i odma..

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Moja dijeta sa rotacijama uh
« Odgovor #34 poslato: Maj 03, 2010, 01:37:21 posle podne »
Znam da ne moze odmah ali prvi put kad nesto uradis osecaj je cudan. Za tri nedelje ocekujem prve rezultate.