Septembar 23, 2024, 08:31:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN  (Pročitano 13747 puta)

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #30 poslato: Jun 09, 2010, 10:47:57 posle podne »
                                                                                   Pat Barry vs. Mirko Cro Cop

VS


Teska borba za omiljenu legendu teske kategorije gosn.Mirka Cro-Cop-a,Pat Barry ima 5 pobeda i 5puta je (t)KO zavrsio meceve.Na ironican nacin ga nazivaju mladim Cro Cop-om,zbog njegovih razarajucih udaraca nogom i snaznih rucnih tehnika...Barry za sebe kaze:"Ja ne udaram jako ja udaram zastrasujuce";ako ste gledali njegove meceve verovatno ce te se sloziti...Ovo je vrlo tezak mec za predvideti,jer neznamo kakvog cemo Mirka videti...Svidela mi je se Mirkova izjava "Hocu da zacepim usta svima koji su pricali, da je moje vreme proslo i da sam isprana krpa"....On je to rekao sa ozbiljnim izrazom lica i ja mu verujem.Medjutim problem je sto je Pat Barry jebeno stvaran.Ovo ce mozda da zvuci ludacki,ali mislim cak i da vidimo CroCop-a,iz najboljih dana Pride-a Barry ima sansu...Vrlo tezak mec za predvidjanje!!!!

Gledao sam mnoge intervjue od Barry-a i u skoro svakom pokazuje veliko poshtovanje prema Mirku,shto mi je drago. Ali kontam Mirku je ovo poslednja borba sto se tice ovog ugovora od 3 borbe,ako ovu izgubi ja ne znam shta ce se desiti al ne bih voleo da se povuche nikako,shto znachi upadam u teshku depresiju ! xD Kako god,ja verujem u Mirka i bicu uz njega u Subotu na nedelju ujutru u 04:00 kad bude bio mech uzivo :)
ZIVEO MIRKO !

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #31 poslato: Jun 09, 2010, 10:54:54 posle podne »
Kada bi sjevnuo legendarni left high kick ,to bi uzdrmalo celi mma svet!Onako nesto kao sa w. silvom,aili bratom od fedora!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #32 poslato: Jun 10, 2010, 05:49:42 posle podne »
Dal' vam nije Mirko neki rod kad se toliko brinete za njega?!Nadam se da ce KO Barry-a,ili ce ovaj njega poslati u Penziju....

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #33 poslato: Jun 10, 2010, 06:25:52 posle podne »
i ja gledam... svi seku vene... pa da mi se cale pegla ne bih se toliko palio xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #34 poslato: Jun 10, 2010, 06:57:02 posle podne »
a vidis meni nije npr jasno sto se Delije i Grobari onako debilisu ? igra li im cale za klub ?

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #35 poslato: Jun 10, 2010, 07:09:43 posle podne »
evo nije jasno ni meni :) zato vise ne idem na utakmice ;)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #36 poslato: Jun 10, 2010, 07:53:53 posle podne »
a vidis meni nije npr jasno sto se Delije i Grobari onako debilisu ? igra li im cale za klub ?
x2

Pa sta ,ne razumem ko sece vene, ako se toliko moze pricati o delijama grobarima,ili nekom drugom klubu zasto ne bi mogli o ufc??
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #37 poslato: Jun 10, 2010, 08:10:25 posle podne »
Dal' vam nije Mirko neki rod kad se toliko brinete za njega?!Nadam se da ce KO Barry-a,ili ce ovaj njega poslati u Penziju....

Brate ne znam kako drugima al znam za sebe da je Mirkac chovek kojeg gotivim bas,bas mnogo. Ja sam bio u vojsci septembarac i kad je imao mech sa Junior Dos Santos,zvao sam moje kuci da mi uplate bruka kredita,a da mi ne salju posle kesh jer cu ga iskoristiti brzo.Navio sam sat na fonu i  zvao sam druga u 04:00 ujutru (Ako se ne varam) da prisloni on svoj telefon na zvuchnik od TV-a da bi pratio prenos mecha,buduci da nisam imao TV. A za ovaj mech,rekao sam Cale mi radi nocnu,ako pobedi ima da razbudim ceo komshiluk sa "Wild boys" i icu da spavam :) Ima da tresu zvuchnici :D

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #38 poslato: Jun 10, 2010, 08:18:10 posle podne »
Treba CC da krene pun gas i da smrska Barry-a,
Citat
zvao sam druga u 04:00 ujutru (Ako se ne varam) da prisloni on svoj telefon na zvuchnik od TV-a da bi pratio prenos mecha
LOL:ovo je prava sansa da M prokine WAR MIRKO!!!!!!!!! :P :-[ ;D
« Poslednja izmena: Jun 10, 2010, 08:32:50 posle podne Jeep »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #39 poslato: Jun 10, 2010, 09:56:38 posle podne »
Dal' vam nije Mirko neki rod kad se toliko brinete za njega?!Nadam se da ce KO Barry-a,ili ce ovaj njega poslati u Penziju....

Brate ne znam kako drugima al znam za sebe da je Mirkac chovek kojeg gotivim bas,bas mnogo. Ja sam bio u vojsci septembarac i kad je imao mech sa Junior Dos Santos,zvao sam moje kuci da mi uplate bruka kredita,a da mi ne salju posle kesh jer cu ga iskoristiti brzo.Navio sam sat na fonu i  zvao sam druga u 04:00 ujutru (Ako se ne varam) da prisloni on svoj telefon na zvuchnik od TV-a da bi pratio prenos mecha,buduci da nisam imao TV. A za ovaj mech,rekao sam Cale mi radi nocnu,ako pobedi ima da razbudim ceo komshiluk sa "Wild boys" i icu da spavam :) Ima da tresu zvuchnici :D

bolje da si slomio sebi prst, dobio bi odsustvo pa bi gledao na tv-u xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #40 poslato: Jun 10, 2010, 10:09:30 posle podne »
Hahahahaha xD Pa i slomio sam ga brate,al tek u decembru :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #41 poslato: Jun 12, 2010, 02:42:07 pre podne »
Evo sad odgledao vaganje,,, a eto za otrpilike 26 sati mec ide,,.a mirko ako ne bude fokusiran,agresivan ako nije dobro odradio primreme,ako ne preuzme inicijativnu od pocetka ,i ako ne kaze ko je boss u kavezu mogao bi izgubiti jer bary ima strasne udarce nogom,a plasim se unutarnjeg low kicka u mirkovo koljeno i by by,ali valjda ce biti sve ok!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #42 poslato: Jun 12, 2010, 12:39:54 posle podne »
Evo sad odgledao vaganje,,, a eto za otrpilike 26 sati mec ide,,.a mirko ako ne bude fokusiran,agresivan ako nije dobro odradio primreme,ako ne preuzme inicijativnu od pocetka ,i ako ne kaze ko je boss u kavezu mogao bi izgubiti jer bary ima strasne udarce nogom,a plasim se unutarnjeg low kicka u mirkovo koljeno i by by,ali valjda ce biti sve ok!

Ne bih ja nishta prognozirao,trebao bi ovako ili onako on da uradi,kaze da je potpuno spreman tako da ja tu vise nista ne bih dodao :) Jedino da mu pozelimo srecu...
A Event pochinje u 04:00 ujutru Subota na nedelju (danas) koliko mi se chini. Jer na NOVA TV ce biti Program,mislim tad pochinje,pa ko je hvata nega gleda :)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #43 poslato: Jun 12, 2010, 01:42:29 posle podne »
                                             

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: UFC 115 LIDDEL vs FRANKLIN
« Odgovor #44 poslato: Jun 12, 2010, 02:34:38 posle podne »
e jbg kad nemam TV novu
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..