Jun 26, 2024, 03:36:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Moja Pitanja  (Pročitano 17417 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #45 poslato: April 21, 2010, 05:06:00 posle podne »
nisam zderao u meku,nema ovde meka,ukupno sto sam imao 2 obroka (2 parceta pice i palacinak sa kremom i plazmom),rotirao sam 250 150 0 150 250 100 100,ne znam zasto mi se vratilo...moguce da je voda,upravu si,moguce da nisam dosledan bio dijeti do kraja,ali sam morao zbog obaveza 7 dana,ali kao sto sam obecao nastavio sam... ovo je druga sedmica posle pauze,vratila se kilaza na 80 kg...moguce da je to bila se voda navukla, kada zavrsim ovo necu imati dzank uopste i punicu se postepenije (ima li neko preporuku?????),trcanje cu da izbacim,,jedino subotom ili nedeljom kad organizujemo basket da mi to bude zamena sta mislite??? i kada budem rotirao u.h. sad ovih dana na koliko da drzim proteine , jel ok 2 g po kg telesne ili 2,5?
moras se hraniti cisto pogotovo kada skidas kilograme ... znaci cisti izvori proteina , uh zdravih masti ukoliko ti je takva dijeta ... i kardio se radi ne subotom i nedeljom nego minimum 4 puta nedeljno recimo na prazan stomak ujutru ili posle tegova! basket je svakako dobrodosao .... samo tako mozes imati sigurne rezultate... tesko je radtiti definiciju jbg mnogo je lakse kad si na masi ... 2 grama proteina je iskreno malo , bolje 2.5 ali cilj je u tome da svaki dan uneses toliko ili vishe ... i da od sira samo Ella  i nema prekidanja , moras ispostovati program makar mesec dva da vidis neke rezultate ... nemoj da se predas  ;D

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #46 poslato: April 21, 2010, 05:50:24 posle podne »
a mislim da za kardiom posle dijete se nemaju neke vece potrebe od 2 puta sedmicno + 4-5 puta sedmicno trening sa tegovima,jesam li upravu? da,i recimo kada se nema elle da li je ok stari sir,skroozz suv??

Svaki drugi sir ima zasicenih masti u sebi i to mnogo, cak i do 50%. Osim ako nije od potpuno obranog mleka (ima ga na nekim pijacama). I to sto je suv nema neke veze sa nutritivnim sastavom.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #47 poslato: April 21, 2010, 07:07:57 posle podne »
a ne,pirat,nisi me u potpunosti razumeo,zavrsio sam ja sa defkom nego idem  da se napunim u.h. , Pedja stari sir od obranog mleka....mislim da je od obranog mleka
Beat the genetics!

Spartak

  • Gost
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #48 poslato: April 21, 2010, 09:07:20 posle podne »
nema mislis, moras  da znas, jedino dolazi u obzir mladi sir od obranog mlijeka, on ima tu oko 5gr masti na 100gr, to je npr sabacki mladi sir,ella,dukatov posni sir, tvrdi sirevi su masni, to sto je tvrd ne znaci da nema masti jednostavno je sva voda iscjedjena i sir je susen i presovan

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #49 poslato: April 22, 2010, 10:48:37 pre podne »
ok,hvala
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #50 poslato: April 22, 2010, 10:59:18 pre podne »
nema mislis, moras  da znas, jedino dolazi u obzir mladi sir od obranog mlijeka, on ima tu oko 5gr masti na 100gr, to je npr sabacki mladi sir,ella,dukatov posni sir, tvrdi sirevi su masni, to sto je tvrd ne znaci da nema masti jednostavno je sva voda iscjedjena i sir je susen i presovan

jbt pa ja sam mislio da ovo i dete zna???????

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #51 poslato: April 23, 2010, 08:03:54 posle podne »
znao sam ja to,mislio sam na sir od obranog mleka...nego na koliko grama po kilogramu da drzim proteine kada se punim u.h. posle dijete?
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #52 poslato: April 24, 2010, 07:05:06 pre podne »
OVO JE UBEDLJIVO ZLATNA MEDALJA.

NA KOLIKO gr PO kg TEZINE DA DRZIM B KADA SE PUNIM..pajz sad.....POSLE DIJETE

aman pobogu covece zar je moguce da ti se uradio ovakav haos u glavi?
kakvo punenje posle dijete....??
sa cim da se punis i iz kog razloga????

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #53 poslato: April 24, 2010, 10:49:59 pre podne »
Zavrsis sa dijetom drzi proteine po 3 gr na kg tjelesne tezine i uzivaj u zivotu...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #54 poslato: April 24, 2010, 11:21:21 pre podne »
OVO JE UBEDLJIVO ZLATNA MEDALJA.

NA KOLIKO gr PO kg TEZINE DA DRZIM B KADA SE PUNIM..pajz sad.....POSLE DIJETE

aman pobogu covece zar je moguce da ti se uradio ovakav haos u glavi?
kakvo punenje posle dijete....??
sa cim da se punis i iz kog razloga????



pa valjda je potrebno da se punim u.h. posle dijete tj da rotiram njima da mi se ne bi naglo vratila kilaza i masne naslage,ne mogu sve vreme drzati u.h. na 200 g svim danima odmah posle dijete jer sam siguran da bi to rezultovalo vracanjem masnih naslaga,a i znamo da visak proteina takodje ide u masne naslage...zar ne Pedja?
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #55 poslato: April 24, 2010, 11:30:23 pre podne »
Sto ne bi mogao, treba da nadjes kolicinu koja tebi odgovara nebitno da li je to 100, 200 ili 300 gr UH i drzis se nje...ako se mastis onda smanji, ako vidis da dobijas samo kvalitet onda odlicno...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #56 poslato: April 24, 2010, 11:32:01 pre podne »
ali posle low carb dijete tvoji glik depoi su prazni i treba ih valjda ne naglo popunjavati,nego rotirati 10ak dana,mislim tako sam ja shvatio...mozda sam pogresio?
« Poslednja izmena: April 24, 2010, 11:39:01 pre podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #57 poslato: April 27, 2010, 12:04:33 pre podne »
Covece sta se opterecujes , posle dijete se hrani KVALITETNO a ne da razmisljas o gliko depoima. I ne brini neces se umastiti.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #58 poslato: April 27, 2010, 12:05:43 pre podne »
Upravo kako Igor kaze...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #59 poslato: April 27, 2010, 12:36:37 posle podne »
zahvaljujem na odgovorima!! evo stigoh sa jos 1 pitanjcem, kako da sprecim ogromne upale,jer kad odradim noge, narednih 6-7 dana (svaki put kad radim noge) drzi me upala u butinama i u guzici toliko da ne mogu da sedim i lezim kako treba,a kamoli da se krecem...ima li nesto da se popije u pwm ili tako nesto?!?!?! jbg,ne mogu da funkcionisem lepo i da se bavim i drugim fizickim aktivnostima....
Beat the genetics!