Jul 12, 2024, 01:34:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc jednom pocetniku...  (Pročitano 1390 puta)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Pomoc jednom pocetniku...
« poslato: Mart 30, 2010, 10:42:02 posle podne »
Hocu da treniram, treba da napravim bendz klupu, kupim tegove, sipke itd. Imam 14 godina i visok sam 1.80, treba mi neko da mi pomogne na pocetku jel ne znam puno o bodybilldingu. Kako trenirati? Imam volje za treniranjem... Imam malo sala na stomaku i treba to da skinem do vidljivih trbusnjaka. Sta da radim???

Van mreže Dule123

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • BB IS LIFE!!!
Odg: Pomoc jednom pocetniku...
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2010, 10:47:42 posle podne »
Za pocetak mozes malo da procitas forum... Ali...
Ja mislim da ti je bolje da krenes u teretanu... Mozes da krenes sa kruznim treninzima, da ih radis nekih mesec dana i onda split... A za skidanje sala moras da modifikujes ishranu... Pokapiraces neke stvari samo malo procitaj forum...

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomoc jednom pocetniku...
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2010, 01:05:38 posle podne »
daleko mi je teretana, moram da napravim kuci sprave... a nisam rekao da sam tezak 80kg

Van mreže dulius

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc jednom pocetniku...
« Odgovor #3 poslato: April 27, 2010, 07:19:20 posle podne »
na 1,80 m idealno je kako ja znam 80 kg al to nemora da znaci jer ti mozda kad vec imas salo moze bit da su ti ruke slabe a stomak veci ili noge znaci kako je to raspodjeljeno za 14 godina je rano da imas salo al vazna je volja i ja da sam na tvom mjestu dva puta nedjeljno na trcanje pa onda za pocetak mogu neke bucice sa njima mozes dosta toga da radis al nemoj da sam pravis tegove jer ima toga pa onda veca jedna strana od druge i tako

Van mreže nj0be

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Pomoc jednom pocetniku...
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2010, 06:07:12 posle podne »
odgovori na sva tvoja pitanja se nalaze na forumu, samo moras biti malo uporan :)
You are what you eat !