Septembar 20, 2024, 08:30:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama  (Pročitano 16531 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« poslato: Mart 30, 2010, 09:51:01 posle podne »
Mislim da bi bilo interesantno da razmenimo informacije o tome ko koliki broj serija izvodi po treningu, za svaku grupu misica.

Vec duze vreme sam misljenja da preterujem sa brojem radnih serija po partijama, a kada sam procitao Polomcev text shvatio sam da ipak negde gresim, pa bi voleo da cujem i vas ostale.

Vec vidim kritike.

Grudi 18-20

Biceps 12-18

Triceps 12-18

Ramena 12-16

Ledja 18-20

Trapez do12 serija

Noge 22 serije bez listova


Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2010, 10:10:53 posle podne »
Meni ovo dodje previse, jel ovo radis u giga serijama ili....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2010, 10:23:38 posle podne »
Ne.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2010, 11:00:03 posle podne »
Grudi 14-16
Ledja 14-18
Noge 18
Triceps 10-12
Biceps 10-12
Ramena 12-14
Trapez 4-6
« Poslednja izmena: Mart 30, 2010, 11:05:00 posle podne igor2806 »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2010, 11:02:14 posle podne »
sve zavisi,mislim necu ja da ti pricam jer imas kako duzi tako si i iskusniji u teretani od mene,al evo kako ja radim
grudi 12-14 serija
ledja 14-16 serija
noge 16-18 serija
triceps 10-12 serija
biceps 8 -10 serija
listovi 5-6 serija
trapez 3-5 serija
ramena 12-15 serija
Beat the genetics!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2010, 11:06:33 posle podne »
Grudi 12-16
Ledja 15-20
Noge 12-16
Triceps 12-16
Biceps 10-12
Trapez 4-6
Ramena 12-16
Listovi 4-6

Mozda malo vise za ledja,ali tu particiju me jednostavno ponese kad radim.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #6 poslato: Mart 30, 2010, 11:23:13 posle podne »
Au momci al mu vi dajete po gasu.

Ja samo kad radim giga serije tu onda imam vise serija, ali klasicnih serija.....

Noge 12 max 14 + zadnj loza 4-6
Grudi max 12
Ledja 12 max 14
Ramena max 12
Biceps,Triceps 9-10
Listovi 3-9



Van mreže Rusic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2010, 03:48:15 pre podne »
Hajde i ja da se prikljucim...  ;D

Grudi 16-18

Biceps 16-18

Triceps 16-18

Ramena 16-18

Ledja 16-18

Trapez 4-8

Noge 18-22,sa zadnjom lozom,bez listova

Listvi 6-10

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2010, 05:09:09 pre podne »
klasican trening radim

Grudi  12-15

Ledja 16-18 (kad kazem ledja mislim i na trapezius)

Ramena 9-10

Butine 18-20

List  4-6

Biceps 8-10

triceps 12



a sad na treningu za defku radim 9 serija po misicu svakih 6 dana isti misic ( radim triserije )


sad gledam temu i manje vise sve razumem,ali ne razumem zasto za TRAPEZ radite toliko tj. smatrate ga kao bas neku posebnu grupu? necu sad da kritikujem i da se hejtujemo :D ja kontam trapez bas lep misic i mocan,ali dajte mu malo predaha,ako racunate da on radi full time kada radite dobar deo vezbi za ledja+ radi jaaako mnogo pri mrtvoj vuci i jos ga onda skenjate sa 6+ serija...nece d ide na dobro...no samo kazem SUGESTIJA nemoj odma da se branite ipravimo raspravu bzvz,svako radi kako mu odgovara.


p.s. bilo bi dobro da napisemo i koliko nam traju treninzi.( nije isto kad neko radi 20 serija sat ipo i kada radi 45 minuta)

meni od 25-50 minuten


p.p.s. super tema sto se tice deobe iskustava,ja opet jednu sugestiju daviteljsku :D da kada kreirate program prvo gledajte broj ponavljanja koji planirate raditi... naime nije isto raditi 12 serija za grudi npr kada idete na 10-12 ponavljanja i kada idete na 6-8. Sto manji broj ponavljanja terbalo bi povecati broj serija. Tako da ako vidite da neko radi 20 serija za grudi ne mora da znaci da je to previse,jednostavno verovatno radi manji broj ponavljanja.
« Poslednja izmena: Mart 31, 2010, 05:14:09 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2010, 06:38:32 pre podne »
Citat
Tako da ako vidite da neko radi 20 serija za grudi ne mora da znaci da je to previse,jednostavno verovatno radi manji broj ponavljanja.
pa sve ovisi sta je cilj i kako ko reaguje na neku vrstu treninga i kakva je hrana i supletacija i to dali je natural ili nei i
glupo je pricati o necijem sistemu a ne znati sve paramtere istog.
moj trening mao ko bi mogao samo i da izdrzi a da ne govrim o tome koliko bi to nekome bilo kontrapoduktivno tj poptunpi katabolizam
a sa ruge strane ope ima onih koji gube vreme sa glupim treninzima i moj trening bi im samo pomogao itd itd itd..
po meni znajuci da je remtik u fullu ;D ;D..sasvim ok trening,samo sto bi ja to provukao kroz neke super ili gigante jer meni licno raditi sada 16 serija npr jednu po jednu vezbu kroz neke paue je veoma monotona i tako bih mogao da vzbam ceo dan u teretani bez obizra na koliko i koliko broj pon je u pitanju

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2010, 09:52:43 pre podne »
Pedja-citat
pa sve ovisi sta je cilj i kako ko reaguje na neku vrstu treninga i kakva je hrana i supletacija i to dali je natural ili ne.

100% je tako,parametri stvari oko treninga odredjuju kako i sta mozemo i moramo raditi.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2010, 10:38:51 pre podne »
Ledja 12
Grudi 12
Noge 24 (12+12)
Biceps 12
Triceps 12


Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2010, 12:04:56 posle podne »
sad gledam temu i manje vise sve razumem,ali ne razumem zasto za TRAPEZ radite toliko tj. smatrate ga kao bas neku posebnu grupu? necu sad da kritikujem i da se hejtujemo :D ja kontam trapez bas lep misic i mocan,ali dajte mu malo predaha,ako racunate da on radi full time kada radite dobar deo vezbi za ledja+ radi jaaako mnogo pri mrtvoj vuci i jos ga onda skenjate sa 6+ serija...nece d ide na dobro...no samo kazem SUGESTIJA nemoj odma da se branite ipravimo raspravu bzvz,svako radi kako mu odgovara.

p.s. bilo bi dobro da napisemo i koliko nam traju treninzi.( nije isto kad neko radi 20 serija sat ipo i kada radi 45 minuta)

p.p.s. super tema sto se tice deobe iskustava,ja opet jednu sugestiju daviteljsku :D da kada kreirate program prvo gledajte broj ponavljanja koji planirate raditi... naime nije isto raditi 12 serija za grudi npr kada idete na 10-12 ponavljanja i kada idete na 6-8. Sto manji broj ponavljanja terbalo bi povecati broj serija. Tako da ako vidite da neko radi 20 serija za grudi ne mora da znaci da je to previse,jednostavno verovatno radi manji broj ponavljanja.

Ja sam licno trapez zapostavljao, imao sam onaj neprijatan osecaj, kao da mi je posle treninga losija cirkulacija u vratu, a onda sam shvatio da mi trapez zaostaje i da to nije ok, a on je vizuelno trecina ledja (ne mislim bukvlano). Zato sam mu malo dao gasa i reaguje dobro, mada mislim da cu ga i ja trajno prebaciti sa ledjima. Trening u zavisnosti od partije, mislim da ne prelazim 60 min.

moj trening mao ko bi mogao samo i da izdrzi a da ne govrim o tome koliko bi to nekome bilo kontrapoduktivno tj poptunpi katabolizam
a sa ruge strane ope ima onih koji gube vreme sa glupim treninzima i moj trening bi im samo pomogao itd itd itd..
po meni znajuci da je remtik u fullu ;D ;D..sasvim ok trening,samo sto bi ja to provukao kroz neke super ili gigante jer meni licno raditi sada 16 serija npr jednu po jednu vezbu kroz neke paue je veoma monotona i tako bih mogao da vzbam ceo dan u teretani bez obizra na koliko i koliko broj pon je u pitanju
Da, ovo sto sam napisao je zimski trening. Ja sam ranije radio sve u super serijama i shvatio da kada nije sve u full-u situacija ne stoji najbolje, pogotovu sto sam zimi cak neretko i bez suplemenata. Zato kada krene dijeta, natoci se gorivo, uzmu supsi, onda moze i neka egzotika od treninga, a do tada klasika i eventualno po neka super serija.

100% je tako,parametri stvari oko treninga odredjuju kako i sta mozemo i moramo raditi.
Apsolutno.

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2010, 12:40:39 posle podne »
Grudi:16
biceps:10
triceps:12
ledja:16-20
Noge:20+
Ramena:16

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Ukupan broj radnih serija po mislicnim partijama
« Odgovor #14 poslato: April 05, 2010, 12:03:54 posle podne »
Grudi 12-16
Ledja 14-16
Ruke 3x4*2
Noge 18-20
Ramena 12
For me , life is continously being hungry.