Avgust 01, 2024, 02:32:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: grudii...  (Pročitano 7580 puta)

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: grudii...
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2010, 12:04:38 pre podne »
Hvala MusaPusa, pregledavam net stalno i razne forume,tako da sam sada ok sto se tice znanja mada uvek moze bolje i uvek moze vise ali zadovoljan sam i pocele su grudi da mi napreduju. Polako ali sigurno!!

Van mreže MusaPusa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: grudii...
« Odgovor #16 poslato: April 30, 2010, 06:30:10 pre podne »
to je ljepo cuti napredovace i bolje nadamo se svi

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: grudii...
« Odgovor #17 poslato: Septembar 27, 2010, 05:07:11 posle podne »
Ajde da ne otvaram novu temu, pa cu ovde da pitam...

Zasto kada radim grudi uopste nemam osecaj napumpanosti u njima, kao da uopste ne pogadjam misic...a sutradan obavezno imam dobru upalu grudi, znaci da ipak pogodim misic...
nije mi jasno :)

Van mreže zeex88

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: grudii...
« Odgovor #18 poslato: Septembar 27, 2010, 09:24:47 posle podne »
mico86 meni kada se to desi samo mi nije dan bio za grudi, kada nebude ta napumpanost a pogodim misic sto ti kazes trip verovatno
oko za oko, pasta za zube
to be the best u have to do what it take to be best-PAIN is TEMPORARY. PRIDE lasts FOREVER

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: grudii...
« Odgovor #19 poslato: Septembar 29, 2010, 11:51:30 pre podne »
Upala nema veze sa rastom ili pogadjanjem misica,moze da ti se upali pripoj,moze da ti se skupi mlecna kiselina,mogu da budu mikro traume.... mislim pod pogodjen kontam da mislis stimulisan
ako ne osecas pumpu....hm da pogodim... jesi na dijeti? ako jesi moguce da si nisko sa hidratima...vremenom kad si nisko sa hidratima pumpa slabi ,volumen krvi itd..
No time...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: grudii...
« Odgovor #20 poslato: Septembar 29, 2010, 01:23:33 posle podne »
Bez obzira da li sam na dijeti ili ne, jednostavno nikakva pumpa ne postoji kada radim grudi za razliku od ostalih misica. Nije moguce da posle ovoliko vremena koliko treniram jos uvek ni jednom nisam uspeo da pogodim misic kako treba, inace grudi mi ne zaostaju uopste za ostalim partijama. Tek dan posle osetim zategnutost i cvrstinu, a tokom treninga apsolutno nista :)

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: grudii...
« Odgovor #21 poslato: Septembar 29, 2010, 02:16:37 posle podne »
mozda ti pokret nije dobar. baci pogled na you tube, sarcev na nekom snimku lepo objasnjava kakav treba pokret da bude za razne vezbe za grudi.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: grudii...
« Odgovor #22 poslato: Septembar 29, 2010, 02:55:25 posle podne »
Radio sam i brzo i sporo, sa sipkom i bucicama, radio na spravama...sve moguce, ali uvek isto :)
Vise mi se umore ostali misici kada radim grudi, ali kada se malo ohladim tek onda pocinjem da ih osecam

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: grudii...
« Odgovor #23 poslato: Septembar 29, 2010, 03:57:05 posle podne »
mene zanima da li da izbacim obican bench a ubacim vise kosog,kontrakosog  b. i razvlacenja posto bi zeleo malo da rasirim grudi...mislim da na obicnom benchu samo izgubim snagu na pocetku treninga?!?!?!
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: grudii...
« Odgovor #24 poslato: Septembar 29, 2010, 03:59:56 posle podne »
nema veze dal je bucica ili sipka mozes sa oba da radis pogresno, ako zakljucavas laktove, ako ti nije dobar polozaj laktova...gadjas sve osim grudi. opet ti kazem, pravac you tube i iskopaj objasnjenja i demonstracije vezbi.

Spartak

  • Gost
Odg: grudii...
« Odgovor #25 poslato: Septembar 29, 2010, 04:04:12 posle podne »
Radio sam i brzo i sporo, sa sipkom i bucicama, radio na spravama...sve moguce, ali uvek isto :)
Vise mi se umore ostali misici kada radim grudi, ali kada se malo ohladim tek onda pocinjem da ih osecam

zato trebas da radis pre exhaustion (pred zamor) metod, znaci da prvo pogodis grudi izolacijskim vjezbama da ih malo roknes :) pa onda predjes na visezglobne vjezbe,tako ce ti grudi otkazat prije ostalih misica (tricepsa i prednjeg ramena)

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: grudii...
« Odgovor #26 poslato: Septembar 29, 2010, 11:04:21 posle podne »
Bra'o spartak, dobar savjet.  hug  :)

Inace, da nije malo puno raditi i ravni i kosi benc na jednom treningu? :) Vidim da mnogi tako rade izgleda...
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: grudii...
« Odgovor #27 poslato: Septembar 29, 2010, 11:53:03 posle podne »
Inace, da nije malo puno raditi i ravni i kosi benc na jednom treningu? :) Vidim da mnogi tako rade izgleda...

A zasto mislis da je mnogo?

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: grudii...
« Odgovor #28 poslato: Septembar 30, 2010, 12:13:14 pre podne »
Pa po mojoj nekoj logici ode prednje rame u penis. Odraditi 2 bencha jedan za drugim skoncetrisano, tj. odraditi kosi posle ravnog, onako kako bi ga uradio da ne radis ravni... Nindza. x) 

Mozda mi logika nije jaca strana?! :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: grudii...
« Odgovor #29 poslato: Septembar 30, 2010, 12:27:18 pre podne »
Ajde da ne otvaram novu temu, pa cu ovde da pitam...

Zasto kada radim grudi uopste nemam osecaj napumpanosti u njima, kao da uopste ne pogadjam misic...a sutradan obavezno imam dobru upalu grudi, znaci da ipak pogodim misic...
nije mi jasno :)

a ona fora sklekovi na kraju treninga za grudi??
ja se ne zalim,napumpaju se i bez njih,ali sa sklekovima na kraju bude jos bolje...


                               www.fitnessclubvladica.com