Septembar 28, 2024, 01:15:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Proviron...smanjiti ili ne?  (Pročitano 23102 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #45 poslato: April 01, 2010, 12:52:52 posle podne »
drugo je ct
MR  slika je od velike pomoći u dijagnostici: tumora, razvojnih anomalija, aneurizmi, moždanih udara, oboljenja pituitarne itd itd itd
znam da je skupo ali jbg....odista veliki rpoblem

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #46 poslato: April 01, 2010, 02:14:37 posle podne »
gledacu i to da uradim

Van mreže goranovisad

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • kupanje u vlastitom znoju
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #47 poslato: April 10, 2010, 08:40:58 posle podne »
radeci kratko i u krim policiji ( narkotici )zanimljivo mi je bilo pozicioniranje u  hierarhiji u kojoj stari ovisnici imaju najveci autoritet kojim ne sebicno upucuju one bez iskustva o "malim tajnama velikih majstora"...vidim li ja slicnost medju nekim od Vas ? Radi li se tu o napadu na neciji budzet ( rucak ) kada se neko isprovocira i naprasno zatvori diskusiju? Koliko je potrebno doza, boca, ampula, korisnika da bi se solidno egzistiralo? Dali su najblizi ( djeca, familija..) potencijalno trziste na koje se treba prosiriti? Sta kaze ZKP o svemu tome?
"Kengur"  jel onaj ko ima proliv prava adresa za pomoc o stabilnom probavnom traktu ?

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #48 poslato: April 10, 2010, 09:09:34 posle podne »
korisnici steroida i narkomani nisu ni priblizno ista stvar!!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #49 poslato: April 10, 2010, 09:37:11 posle podne »
radeci kratko i u krim policiji ( narkotici )zanimljivo mi je bilo pozicioniranje u  hierarhiji u kojoj stari ovisnici imaju najveci autoritet kojim ne sebicno upucuju one bez iskustva o "malim tajnama velikih majstora"...vidim li ja slicnost medju nekim od Vas ? Radi li se tu o napadu na neciji budzet ( rucak ) kada se neko isprovocira i naprasno zatvori diskusiju? Koliko je potrebno doza, boca, ampula, korisnika da bi se solidno egzistiralo? Dali su najblizi ( djeca, familija..) potencijalno trziste na koje se treba prosiriti? Sta kaze ZKP o svemu tome?
"Kengur"  jel onaj ko ima proliv prava adresa za pomoc o stabilnom probavnom traktu ?

Ajde bre sta si se uziveo u ulogu drota bre!?
Pa ti kad bi znao šta ti kolege uzimaju, češao bi se po glavi.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #50 poslato: April 10, 2010, 10:30:33 posle podne »
Ima li veceg apsurda nego kad pandur moralise???
Druze vjerovatno si bio neki super pajkan, koji je rjesio kriminal u Srbiji, Vojvodini, Ns... vec gdje, pa sad zivimo u skroz sredjenom drustvu bez kriminala i bandita. Hocu reci hvala ti na svemu, pa ako si dosao da rjesavas probleme sprtskog dopinga...nema rjeci zahvalnosti.
Ako ti se ne dopada uptreba steroida i drugog dopinga, tvoj problem, ali da izjednacavas drogu i doping i ovdje indirektno prijetis ZKP-om, stvarno... u stvari to i jeste tvoj ( vas pandurski ) nivo

Van mreže goranovisad

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • kupanje u vlastitom znoju
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #51 poslato: April 10, 2010, 11:16:10 posle podne »
Dragi moji, zelim samo blago da isprovociram drugi tok razmisljanja a tu sam potaknut pomalo  ne argumentovanim prekidom na temi http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18635.0.html
 ali jos vise i citanjem Spartakovog posta ( inace po postovima vidljivo simpaticnog i poz. momka ) tj. anamneze tegoba i trajnih posledica upotrebe steroida od 2002god.
Tu sam postavio reklamu za nesto sto prodajem i ne zelim da zloupotrebim tu vrstu gostoprimstva i zato ovim postom zavrsavam ovu bezkorisnu diskusiju - znajuci da malo ko koristi savjete po principu forumskog cak i licnog predanja... jer iskustvena saznanja su jedina koja se broje... Nije mi sve to jasno i nije na Vasu korist ali neka nam je po volji nasoj jer ona nam je garant licnih sloboda.
Zivi i zdravi bili
mozete me brisati sa foruma
hvala

da ispostujem formu tj temu
Proviron...smanjiti ili ne?
Da, apsolutno i potpuno do eliminacije

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #52 poslato: April 11, 2010, 12:51:32 posle podne »
da ispostujem formu tj temu
Proviron...smanjiti ili ne?
Da, apsolutno i potpuno do eliminacije


i sad recimo zbog ovoga možeš da robijaš. čisto da znaš. (ili bi trebalo da znaš...)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #53 poslato: April 11, 2010, 04:10:32 posle podne »
da ispostujem formu tj temu
Proviron...smanjiti ili ne?
Da, apsolutno i potpuno do eliminacije
Pa ti veze nemas o cemu se radi u ovoj temi, a krenuo si da prosipas pandursku filozifiju...

Stvarno ne razumem koji kurac citas rubriku steroidi....
No curling in the squat rack!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #54 poslato: April 11, 2010, 04:49:40 posle podne »
Dragi moji, zelim samo blago da isprovociram drugi tok razmisljanja a tu sam potaknut pomalo  ne argumentovanim prekidom na temi http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18635.0.html
 ali jos vise i citanjem Spartakovog posta ( inace po postovima vidljivo simpaticnog i poz. momka ) tj. anamneze tegoba i trajnih posledica upotrebe steroida od 2002god.
Tu sam postavio reklamu za nesto sto prodajem i ne zelim da zloupotrebim tu vrstu gostoprimstva i zato ovim postom zavrsavam ovu bezkorisnu diskusiju - znajuci da malo ko koristi savjete po principu forumskog cak i licnog predanja... jer iskustvena saznanja su jedina koja se broje... Nije mi sve to jasno i nije na Vasu korist ali neka nam je po volji nasoj jer ona nam je garant licnih sloboda.
Zivi i zdravi bili
mozete me brisati sa foruma
hvala

da ispostujem formu tj temu
Proviron...smanjiti ili ne?
Da, apsolutno i potpuno do eliminacije

Kao prvo jako si neupucen i neinformisan za nekoga ko je radio u narkoticima, mislim da bi trebao bar da nucis kako se te uzasne supstance nazivaju,ako vec zelis da pametujes o tome.
Znaci to nisu nikakvi STEREOIDI vec anabolicko-androgeni STEROIDI i osim dopinga imaju i svoju medicinsku namenu,sto je bas u ovoj temi slucaj. Moralises i pametujes,a ni temu nisi procitao.
Koliko treba biti samouveren da ne kazem bezobrazan pa dozvoliti sebi da savetujes nekoga da prekine sa terapijom koju mu je lekar prepisao, a ne poznavati ni osnove materije. Da li sluzbena legitimacija i to daje za pravo? Vidis ja nisam policajac,ali sam neki pravnik i cini mi se da se ovo kategorise kao krivicno delo nadrilekarstva.
Jos nesto neke od steroida mozes kupiti u apoteci i za to dobiti fiskalni racun,sto ce reci da kupovina istih za licnu upotrebu nije krivicno delo. Nisam primeti da si negde pomenuo da li dajes fiskalni racun i garanciju za one tvoje cudotvorne krevete i ostalo sto prodajes.
Iskreno verujem da si to slucajno zaboravio da pomenes,jer takav moralista i legalista kao sto si ti se sigurno ne bi bavio trgovinom na crno i pravio tave poreske prekrsaje,zar ne?
« Poslednja izmena: April 11, 2010, 04:53:37 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #55 poslato: April 11, 2010, 05:41:17 posle podne »
radeci kratko i u krim policiji ( narkotici )zanimljivo mi je bilo pozicioniranje u  hierarhiji u kojoj stari ovisnici imaju najveci autoritet kojim ne sebicno upucuju one bez iskustva o "malim tajnama velikih majstora"...vidim li ja slicnost medju nekim od Vas ? Radi li se tu o napadu na neciji budzet ( rucak ) kada se neko isprovocira i naprasno zatvori diskusiju? Koliko je potrebno doza, boca, ampula, korisnika da bi se solidno egzistiralo? Dali su najblizi ( djeca, familija..) potencijalno trziste na koje se treba prosiriti? Sta kaze ZKP o svemu tome?
"Kengur"  jel onaj ko ima proliv prava adresa za pomoc o stabilnom probavnom traktu ?
mislim sta reci..
ti poredis lek koji se proizvodi za lecenje i drogu koja se proizvodi za pribavljanje materijalne koristi i koja u sebi sadrzi supstance koje te teraju da uzimas i vise i vise i vise dok ne crknes
kad bilder misli da je zavistan od aas,to je problem u glavi i psihijatar resi stvar,
aas , kao lek nemaju tedenciju da te teraju da uzimas jos, samo skapiras neke stvari i super.dok kod droge mozes da skapiras sta hoces moras da uzimas brdo lekova , tretmana  da bi se skinuo sa toga
o stetnosti necu da pricam ima jedan film koji dokazuje da se steoridi nalaze posle 100-og mesta po stetnosti a sta je sa onih prvih 100 a koristi 99% populacije.jbg to nije vazno jer i ti svako jutro palis cigaru i pijes kafu, popijes neki bensedin jer te nervira sef na poslu..ali to je opravdano ,jer to ti uzimas
ili holesterol tihi ubica, sta ces da radis ici u svaku pekaru, sendvicarnicu, fast food masineriju da im pricas kako je to stetno i da po zkp je to ubistvo u pokusaju..
a koja je zavera sto se tice aas, jacati galeniku ili neku grcku ili kinesku kompaniju.
druga stvar se ne slazes sa necim nemoj da pricas sa time, ako si dosao na bb forum da bi naisao na nekog dilera :) wow.. pogresio si, jer sve sto danas vole mladi ima po apotekama
a inace mnogi od nas su kontrasi iako nemaju nista od toga, pa cisto ce da se nadmecu u zamaranju vijuga kada je ova tema u pitanju ::

srdacan pozdrav
« Poslednja izmena: April 11, 2010, 05:51:41 posle podne LazicExyu »

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #56 poslato: April 13, 2010, 06:38:20 posle podne »
@ goranovisad,

Zaista ne vidim svrhu ovog filozofiranja,zaista.
Ja sam postavio temu koja je vema zanimljiva,zasto?,...DA,slobodno mogu ta POTVRDIM o nestrucnosti pojednih,
da ne budem grub,VECEG dela medicinske elite koja ne moze da mi napise dijagnozu pre nego sto procita brdo
recenica iz med. prirucnika....stoga dajem sebi za pravo da ovde na forumu ima dosta ljudi koji mogu da pomognu po pitanju mog problema.

Sve ovo sto radis druze je teski cinizam,ali jbg,neko mora i to da radi.
Uglavnom,lepo je da cujemo i drugu stranu,...

LazicExyu....potpuno se slazem sa tvojim postom.

P.S.Ukinuo sam proviron i sada je sve ok.

Pozdrav

 

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #57 poslato: April 13, 2010, 07:40:47 posle podne »
......sa hormonalnom slikom je sada sve ok,jos da regulisem candidu i bice sve na mestu...mada znajuci
koliko je rezistentna...mozda se lazno nadam :(

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #58 poslato: April 13, 2010, 08:25:02 posle podne »
probaj candida clear od now foodsa, moras biti uporan

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Proviron...smanjiti ili ne?
« Odgovor #59 poslato: April 14, 2010, 12:27:57 pre podne »
Probao...ako ti kazem da sam oko 3god.,a od toga godinu i po bio na strogoj dijeti....