Jun 26, 2024, 01:25:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...  (Pročitano 27115 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #90 poslato: Jul 04, 2006, 08:11:01 pre podne »
bobane nemoj se ljutiti i bez i malo vredjanja,ali brate pretera ga sa tim analizma svegga sto hoda,gmize,puze i balavi...

daj brate malo se opusti jebote...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #91 poslato: Jul 14, 2006, 10:47:26 pre podne »
Vidim niko ne spominje "Weidera" ??Kakva su iskustva kolega sa njihovim preparatima.....Tek sam poceo da koristim ZellVolume 2 .

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #92 poslato: Jul 14, 2006, 10:51:40 pre podne »
meni je CFM whey bio super

Spartak

  • Gost
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #93 poslato: Jul 15, 2006, 10:48:48 pre podne »
Citat: boban
Posto smo ispljuvali one najgore (s pravom,jer su najgori),sad da vidimo one bolje.

Ili ja ne umem da citam sastav (sto je veoma moguce :) ) ili se ovde nesto ne slaze...

koliko ja vidim pise da sadrzi i soju.Na talijanskom djelu pise da ne sadrzi digestivne enzime a opet dolje da sadrzi ???

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #94 poslato: Jul 16, 2006, 01:26:32 posle podne »
Ja sad trenutno uzimam dym-twinlab amino i biotec 70% protein.Kombinacija mi jako odgovara.Znam da ce me mnogi napljuvati zato sto je po vecini BIO djubre...ali ja cu ga hvaliti jer meni radi ekstra i nemam nameru da ga menjam bar kada je protein i crea u pitanju.
Da me neko ne shavti pogresno.Ja samo hvalim ono sto meni radi dobro.Zato sam i objavio moje slike da bi svi videli da ja nelupetam bezveze.a moj kum najbolje zna jel to sve istina ili nije.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #95 poslato: Januar 15, 2007, 11:08:20 posle podne »
ja sam procitao na jednom sajtu  da biotech-ov tribulus podizne nivo zenskih hormona ????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #96 poslato: Januar 16, 2007, 08:07:54 pre podne »
ja sam procitao na jednom sajtu  da biotech-ov tribulus podizne nivo zenskih hormona ????
..

to mora da je sjajan sajt!!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #97 poslato: Januar 16, 2007, 10:54:31 pre podne »
ja sam procitao na jednom sajtu  da biotech-ov tribulus podizne nivo zenskih hormona ????
..

to mora da je sjajan sajt!!!

Pa podiže i estrogen, ali to je sve zanemariva količina...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #98 poslato: Februar 20, 2007, 01:22:04 posle podne »
Ja sad trenutno uzimam dym-twinlab amino i biotec 70% protein.Kombinacija mi jako odgovara.Znam da ce me mnogi napljuvati zato sto je po vecini BIO djubre...ali ja cu ga hvaliti jer meni radi ekstra i nemam nameru da ga menjam bar kada je protein i crea u pitanju.
Da me neko ne shavti pogresno.Ja samo hvalim ono sto meni radi dobro.Zato sam i objavio moje slike da bi svi videli da ja nelupetam bezveze.a moj kum najbolje zna jel to sve istina ili nije.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #99 poslato: Februar 20, 2007, 11:36:38 posle podne »
materijalmen, kako ti napredujes? Posto ne menjas taj avatar a vidim da konstatno ekperimentises sa preparatima pa reko uplaila je neka kombinacija...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #100 poslato: Februar 25, 2007, 02:16:49 posle podne »
chudi me kako se niko iz bio-techa i sci-teca nije sjetio da stavlja zumanjca sa igrackicom u svoje proizvode (a la kinder jaje). bio bi to pravi boom na trzistu.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže LegendWanted

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #101 poslato: April 08, 2007, 10:48:41 posle podne »
Drago mi je sto sam ovako upao na ovu temu!!!Ovako ja koristim BIOTech crea i DYM amino i mogu da kazem da sjajno deluju kao kombinacija,mada sam jos nov u ovome!!!BIOTech jeste mozda jeftiniji od drugih ali zavisi kako utice na organizam svakog od nas!!!Nekoga radi,nekog ne!!!Mnogi su ovde u pravu rekavsi da neki suplementi mnogo kostaju i da nemaju para za te *jace * firme,ja sam takodje u toj grupi!!!Jedva odvojim i tih 800-900din za BIO crea...ali sam zadovoljan...
Imam za vas dva pitanja:
1.IMAM TACNO 100kg NA 192cm VISINE.ZANIMA ME KOLIKU DOZU TREBA DA UZIMAM CREA U ODNOSU NA TEZINU U FAZI PUNJENJA I ODRZAVANJA(inace sam koristi do sad 5g pre i posle treninga sa dexom,ali su mi rekli da je to malo za moju tezinu,pa su mi preporucili 15-20g pre i posle u fazi punjenja a odrzavanje sa 10g)?
2.DESAVA MI SE DA POSLE UNOSENJA KREATINA MI KONSTANTNO RADI BESIKA TAKO DA PISAM KAO LUDAK!!!!JER TO ZNACI DA SE CREA NIJE PRIMIO I DA JE ODMAH ODBACEN ILI...?

Odgovorite mi molim vas na ova pitanja!!!Inace koristim kombinaciju BIOTech crea+DYM amino i posle prvih 10 dana ima blagih pomaka sto se tice snage!!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #102 poslato: April 09, 2007, 12:00:36 pre podne »
u fazi punjenja na tvojih 100 kg trebalo bi da ubacis 25 gr dnevno , u fazi odrzavanja 10 gr dnevno
i ja koristim biotehov kreatin i to ujutru kad ustanem i posle treninga sa glutaminom i elit whey ali ja nesto nisam za to punjenje jer mene radi i ovako .

moje licno misljenje da kreatin nema potrebe da pijes pre treninga .

u fazi punjenja kreatin treba da pijes 5 puta dnevno po 5 grama na prazan stomak.

Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #103 poslato: April 09, 2007, 12:50:46 pre podne »
JER TO ZNACI DA SE CREA NIJE PRIMIO I DA JE ODMAH ODBACEN ILI...?



Mislim da se definitivno nije primio!!!!Jbg oce to kod Biotecha da ponekad odbije poslusnost...

Nagradno pitanje...Koliko strana i postova ima na temi "kreatin"????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #104 poslato: April 09, 2007, 01:40:12 pre podne »
koliko hoces :D
al se nekad dobro jelo