Jun 26, 2024, 01:31:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...  (Pročitano 27116 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #75 poslato: Jun 30, 2006, 07:53:09 pre podne »
Citat: remetik
Citat: pedjos
jedno pitanje...a sta mozes da rizukujes sa upotrebom priordnih preparat..

moci..na sta ovo lici sada.......

nemopjte da vam jezik bude brzi od mozga...

kakav rizik ti imas od upotrebe glm,kreatina,animala..chargea,trubilusa..

i kava je to glupost uporedjvitai nesto sa lekovima od koijh mozes da ostetis zdravlje do kraja zivota..

razmislite


 Sad si me bacio u totalnu dilemu... Ja sam dosao do zakljucka konsultujuci se sa ljudima koji su tvoje kolege i koje ti jako dobro poznajes... Sad vise ne znam ni sam... :?:  :!:
........................moje kolege i ja ih ponznajem da uporedujuju recimo trubulus i testosteron galeeniku...

oprosti prijatelju ali to moje koolege nisu,a ako ih nekim slucajom ponzajem sikreno se nadam da te zajebavaju jer to covek koji se bavi sa ovim poslom bar 6 meseci zna sta je kreatin a sta je winstrol a sta glutami a sta sustanon..

strasno..

i cemu stalno skrivanje imena..meni to nije jasno..tio kazezes moje koelge...dakle..ja isapdam ovde kreten zato jekl je neko rekao da je moj drugar i sada bi ja trebalo da ti potvrdim tu budlastinu oko ovoga..uzas

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #76 poslato: Jun 30, 2006, 08:12:42 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: remetik
Citat: pedjos
jedno pitanje...a sta mozes da rizukujes sa upotrebom priordnih preparat..

moci..na sta ovo lici sada.......

nemopjte da vam jezik bude brzi od mozga...

kakav rizik ti imas od upotrebe glm,kreatina,animala..chargea,trubilusa..

i kava je to glupost uporedjvitai nesto sa lekovima od koijh mozes da ostetis zdravlje do kraja zivota..

razmislite


 Sad si me bacio u totalnu dilemu... Ja sam dosao do zakljucka konsultujuci se sa ljudima koji su tvoje kolege i koje ti jako dobro poznajes... Sad vise ne znam ni sam... :?:  :!:
........................moje kolege i ja ih ponznajem da uporedujuju recimo trubulus i testosteron galeeniku...

oprosti prijatelju ali to moje koolege nisu,a ako ih nekim slucajom ponzajem sikreno se nadam da te zajebavaju jer to covek koji se bavi sa ovim poslom bar 6 meseci zna sta je kreatin a sta je winstrol a sta glutami a sta sustanon..

strasno..

i cemu stalno skrivanje imena..meni to nije jasno..tio kazezes moje koelge...dakle..ja isapdam ovde kreten zato jekl je neko rekao da je moj drugar i sada bi ja trebalo da ti potvrdim tu budlastinu oko ovoga..uzas


  Citaj: JA SAM DOSAO DO ZAKLJUCKA KOSULTUJUCI SE SA...
  Niko ne skriva imena i ne trazim ti ja nista da mi potvrdjujes. U svakom slucaju svako ko ima imalo mozga poslusace pre tebe nego mene... Rekao sam da je to moje misljenje.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #77 poslato: Jun 30, 2006, 08:32:49 pre podne »
PS
Nisam rekao da ste drugari, nego da ih jako dobro poznajes!!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #78 poslato: Jun 30, 2006, 08:35:47 pre podne »
Citat: pedjos
jedno pitanje...a sta mozes da rizukujes sa upotrebom priordnih preparat..

moci..na sta ovo lici sada.......

nemopjte da vam jezik bude brzi od mozga...

kakav rizik ti imas od upotrebe glm,kreatina,animala..chargea,trubilusa..

i kava je to glupost uporedjvitai nesto sa lekovima od koijh mozes da ostetis zdravlje do kraja zivota..

razmislite

Ako si mislio na mene ja nisam pricao o riziku od upotrebe tribulusa, kreatina itd. Naravno da ne postoji rizik od upotrebe prirodnih preparata naravno u razumnim kolicina ako se i sa vodom pretera i popijes 20 litara od jednom nece ti biti dobro (mozda glup ali ocigledan primer). Zato sam i napisao i pitao kako je moguce da se od tribulusa gubi kosa ili rastu dlake na ledjima i ne vidim da ima nekakve veze sa tim. I ja sam pre svega za to da se prvo iskoriste prirodni preparati i da se vidi koliko mozes napredovati pomocu njih a ako neko nije zadovoljan postignutim i ima i tezi da napreduje vise nego sto je genetski predodredjen onda tek tada moze razmisljati o necemu drugom

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #79 poslato: Jun 30, 2006, 08:37:55 pre podne »
Pa i nije tebi upucena kritika nego meni... Ne uzbudjuj se!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #80 poslato: Jun 30, 2006, 08:44:56 pre podne »
Citat: remetik
Pa i nije tebi upucena kritika nego meni... Ne uzbudjuj se!

OK. Ne uzbudjujem se ni malo nego i ja sam za to prvo na prirodno a ne 2 dana u teretani pa odmah aas. Treba da prodje neko pristojnije vreme PA

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #81 poslato: Jun 30, 2006, 08:56:02 pre podne »
Citat: THEROCK
Citat: remetik
Pa i nije tebi upucena kritika nego meni... Ne uzbudjuj se!

OK. Ne uzbudjujem se ni malo nego i ja sam za to prvo na prirodno a ne 2 dana u teretani pa odmah aas. Treba da prodje neko pristojnije vreme PA


Ne radi se o tome, mada nije ni bitno! Bole me...da se objasnjavam sa bilo kim! Nisam poceo da treniram pre dva dana i nisam na taj nacin uporedjivao Tribulus i ostala sranja sa AAS... Popio sam gomilu  tih govana i znam dobro sta i kako od toga radi... Kosta gomilu novca, a rezultat je mizeran. Kada ih uzimas dugo moraju biti stetni!!! Zato sam rekao to za te dve kure godisnje!!!
Kada sam rekao da izdvajam proteine, amino i preparate za lecenje i preventivu, mislio sam naravno i na Glutamin, kao jednu od amino kiselina...
Ovo je moje misljenje i stojim cvrsto iza njega, sto ne znaci da isto preporucujem drugima!!!

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #82 poslato: Jun 30, 2006, 09:47:02 pre podne »
Citat: Bane_NS
Citat: boban
Pokusacu,mada necu da forsiram,jos da izgubi posao zbog mene.Ipak je zabranjeno donositi privatne uzorke kod njih u lab.Ovo me je zanimalo jer je glutamin prilicno skup na mesecnom nivou pa da proverim gde moze da se ustedi.


mislim da BioTech uopste nije jeftin, posebno taj njihov glutamin, evo 500 grama je oko 2400 dinara, a ista ta kolicina od recimo Prolaba je 3000 dinara. S obzirom da se BioTech pravi u Madjarskoj (neka me neko ispravi, ali ono Made in Germany nema veze sa Nemackom), tako da su troskovi transporta minimalni posto se muti tu u komsiluku. Sad ne znam kolika je nabavna cena toga? Recimi onaj creatine u kesici, economy pack je 800 din u radnji, sta mislite koliko je onda nabavna cena ? 400 din. mozda manje ?


Zbog posla kojim se bavim imam pristup informacijama o nabavnim cenama pojedinih sirovina (kreatin,glutamin,whey...) koje se koriste u proizvodnji suplemenata.Neka proizvodjacka cena npr. glutamina ovog kvaliteta,sa placenom carinom,porezom i transportom bi bila oko 2200 dinara kilogram.Nekog kvalitetnijeg (Labrada i sl.) je oko 3000 din/kg.To je neka gruba racunica,naravno da treba nesto i zaraditi.Nisam upucen za koliko ga Biotech prodaje distributerima i ko ustvari naduvava cenu ovde ali neka realna vrednost je tolika.

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #83 poslato: Jun 30, 2006, 01:37:25 posle podne »
Citat: boban
Citat: Bane_NS
Citat: boban
Pokusacu,mada necu da forsiram,jos da izgubi posao zbog mene.Ipak je zabranjeno donositi privatne uzorke kod njih u lab.Ovo me je zanimalo jer je glutamin prilicno skup na mesecnom nivou pa da proverim gde moze da se ustedi.


mislim da BioTech uopste nije jeftin, posebno taj njihov glutamin, evo 500 grama je oko 2400 dinara, a ista ta kolicina od recimo Prolaba je 3000 dinara. S obzirom da se BioTech pravi u Madjarskoj (neka me neko ispravi, ali ono Made in Germany nema veze sa Nemackom), tako da su troskovi transporta minimalni posto se muti tu u komsiluku. Sad ne znam kolika je nabavna cena toga? Recimi onaj creatine u kesici, economy pack je 800 din u radnji, sta mislite koliko je onda nabavna cena ? 400 din. mozda manje ?


Zbog posla kojim se bavim imam pristup informacijama o nabavnim cenama pojedinih sirovina (kreatin,glutamin,whey...) koje se koriste u proizvodnji suplemenata.Neka proizvodjacka cena npr. glutamina ovog kvaliteta,sa placenom carinom,porezom i transportom bi bila oko 2200 dinara kilogram.Nekog kvalitetnijeg (Labrada i sl.) je oko 3000 din/kg.To je neka gruba racunica,naravno da treba nesto i zaraditi.Nisam upucen za koliko ga Biotech prodaje distributerima i ko ustvari naduvava cenu ovde ali neka realna vrednost je tolika.

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #84 poslato: Jun 30, 2006, 01:44:50 posle podne »
Veruj mi da maloprodajne cene ne određuju distributeri nego uvoznici,to znam iz ličnog iskustva,distributeri u maloprodajama čak i spuštaju cene da bi mogli da prodaju preparate,a marže distributera nisu ni približno tolike koliko ljudi misle,pare na prepartima zarađuju uvoznici (Pansport,Lama,A&M promet,itd.) koji kao uvoznici prodaju svoj uvozni asortiman distributerima , ili u svojim maloprodajnim objektima, određuju maloprodajne cene , koje njima donose veliku zaradu, a distributerima ,koji uzmu od njih robu,daju maržu od 30%-35%!!!!!!

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #85 poslato: Jun 30, 2006, 03:04:07 posle podne »
Ok,nisam se dobro izrazio,mislio sam uopste na sve "ruke" kroz koje prodje nakon izlaska iz proizvodnje.Uopste mi je zanimljivo kako jedan vec gotov proizvod sa 7$ skoci na 70$  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #86 poslato: Jun 30, 2006, 05:07:56 posle podne »
Citat: remetik
PS
Nisam rekao da ste drugari, nego da ih jako dobro poznajes!!!
..ma sve ok...samo malo sam razmilis i videti ces da u to sto oni lupaju nema mnogo logike :wink:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #87 poslato: Jul 01, 2006, 01:22:56 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: remetik
PS
Nisam rekao da ste drugari, nego da ih jako dobro poznajes!!!
..ma sve ok...samo malo sam razmilis i videti ces da u to sto oni lupaju nema mnogo logike :wink:


 OK Pedja, hvala!

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #88 poslato: Jul 03, 2006, 11:01:44 posle podne »
Posto smo ispljuvali one najgore (s pravom,jer su najgori),sad da vidimo one bolje.

Ili ja ne umem da citam sastav (sto je veoma moguce :) ) ili se ovde nesto ne slaze...

Van mreže mishko25

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #89 poslato: Jul 03, 2006, 11:23:41 posle podne »
pa ? sta si hteo da kazes ?  :D