Jun 26, 2024, 05:31:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU  (Pročitano 11877 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #15 poslato: Mart 16, 2010, 06:00:53 posle podne »
uuu ovaj niste culi...recept za masu...mesec dana ides u teretanu i ubijas se k'o lud i onda mesec dana pauziras i zderes k'o lud...

i jos da dodam...on jede sve zivo i kaze SVE mu ode u misice!!!!
Ovo je dobro.

Van mreže goran13

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #16 poslato: Mart 16, 2010, 06:10:34 posle podne »
ovaj recept za masu je najjaci :Dtreba probati ;D
ima stvarno dosta primera ljudske gluposti npr ma taj whey je glupost ja popio jednu kantu i nista mi nije bilo ;D
ili ako budem pio amino kiseline necu vise rasti  :D

Van mreže go hard

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #17 poslato: Mart 16, 2010, 06:38:43 posle podne »
kad dođu u teretanu pa kad stanu na vagu uz komentar već idem 2 mjeseca a ništa se ne vidi i počne lupati po vrći za udaranje onak ljut..
« Poslednja izmena: Mart 16, 2010, 07:41:56 posle podne go hard »

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #18 poslato: Mart 16, 2010, 08:46:54 posle podne »
kod mene radni dan pocinje tako sto kolege pokrenu pitanje moje ishrane...
zamislite kako izgleda doći svaki dan na posao i slušati o sebi.

leka nema, samo kliknuti na ignore.
onda pričaju sami sa sobom, tipa: ja nikada ne bi pio/pila te veštake.

to se smiri do ručka. onda krenu, kao i svaki dan da jedu jedno te isto: uglavnom ili burek ili palačinke, i opet sam ja glavna tema: "on svaki dan jede isto". naravno ne vide sebe :)

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #19 poslato: Mart 16, 2010, 08:57:24 posle podne »
Има и оно: Кад би он ишао у теретану, био би бољи од мене, он би се набилдовао много боље, само неће, не интересује га. А теби говори како си могао и боље...
Друг са појасом за спасавање око струка мени каже како билдери само споља изгледају лепо, а да су унутра трули. :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #20 poslato: Mart 16, 2010, 09:27:51 posle podne »
Meni su najjaci oni sto se cijeli zivot kane da pocnu da vjezbaju, ali se to ili nikad ne desi ili idu ono mjesec dana i kraj.
E kad mi takav dodje i pita za program uz obno obavezno " necu ja sad ono, bas da se napucam, nego samo malo...",  e ja mu odmah kazem da mora dobro da pazi, jer ako se malo zajebe odmah se nagruva k`o Svarci.
Hebote pa sta oni misle?
I da, sto je neko napisao, a neki dan sam cuo uzivo u svlacionici, lik se zali kaze vjezba skoro 2 mjeseca i nista, nista se ne vidi, a ja magarac mu kazem pa sacekaj nije 2 mjeseca nista, kaze frajer pa trenira on redovno, ono svake godine po 2-3 mjeseca!!!
Mislim se, tako mi treba.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #21 poslato: Mart 17, 2010, 12:02:07 pre podne »
evo svezeg danasnjem bisera od koga sam malopre u teretani naucio da je trening 3x nedeljno po 2 misicne grupe-za masu, a trening 5x nedeljno po 1 misicnu grupu-za definiciju ili kako on kaze "za odrzavanje"
to je covece sada malo novija skola,,stara skola je manje ponavljanja masa,vise ponavljanja definicija :D:D:D
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #22 poslato: Mart 17, 2010, 04:49:35 posle podne »
to se smiri do ručka. onda krenu, kao i svaki dan da jedu jedno te isto: uglavnom ili burek ili palačinke, i opet sam ja glavna tema: "on svaki dan jede isto". naravno ne vide sebe :)
[/quote]

uuuuuu to mi je poznato a najgore sto oni jedu za dorucak svaki dan margarin a rucak u fazonu<svinjsko meso (peceno),pa svinjsko meso pohovano(snicle) i jos na par nacina ali vazno da ja svaki dan pilece kuvano tako da samo to moje je isto :-[ :-[ :-[
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže casperbgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2010, 09:20:32 posle podne »
Jos jedan biser, pocne neka prica na potpuno bezvezan nacin uz naravno pljuvanje po proteinima i kreatinima (posto to uvek ide u paru, zbog rime) i kaze lik kako je sve to nepotrebno jer se moze uzeti dovoljno proteina iz hrane kao sto su belo meso, riba, jaja i KUPUS.  :)

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #24 poslato: Mart 18, 2010, 09:30:02 posle podne »
Jos jedan biser, pocne neka prica na potpuno bezvezan nacin uz naravno pljuvanje po proteinima i kreatinima (posto to uvek ide u paru, zbog rime) i kaze lik kako je sve to nepotrebno jer se moze uzeti dovoljno proteina iz hrane kao sto su belo meso, riba, jaja i KUPUS.  :)

pa vidi treba gledati sto vise unositi iz hrane,ali u situaciji kao sto je pmw mora whey.... a za ostalo? to su sve dodaci ishrani tako da nisu obavezni......
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže casperbgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #25 poslato: Mart 19, 2010, 02:31:23 posle podne »
Obrati paznju na kupus.  :)

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #26 poslato: Mart 19, 2010, 04:38:00 posle podne »
trebao  si podvuci kljucnu rec ;D ;D
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Nebitan

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #27 poslato: Mart 20, 2010, 12:45:49 pre podne »
Ај што ови лаици и "стручњаци" по теретанама немају појма, али доктори су тек прича за себе, знам да је било доста приче о њима и овде, на форуму...

Ја у дому здравља на рехабилитационим вежбама после ишчашења рамена, завршавам вежбе за тај дан и креће дијалог са докторком...

- Када ћу моћи лагано да кренем у теретану да тренирам, а да не сносим последице?
- Јаооооооо, па ти идеш у теретану? Зато ти и искаче раме...
- Како то?
- Зато што ти нису сви мишићи рамена исте јачине па ови слабији испаштају...
- Трудим се да радим све мишиће, не верујем да је до тога..
- Хммммммм... Баш све?
- Да!!!

Ту већ полако крећем ка излазу, а у том тренутку се подиже неки маторац (који питај Бога шта вежба ту) са струњаче и креће....

- Извини дечко, јел могу нешто да те питам?
- Да.. реците?
- Кажеш идеш у теретану, је л' и ти узимаш оне протеине и стероиде?!?!?!
- Протеине да, стероиде не...
- Па ето (одмахује руком и враћа се на струњачу) и онда се убацује докторка и каже: "Ијаааааааааооооо, само се ти зезај па ће тако да ти настрада јетра..."

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #28 poslato: Mart 20, 2010, 01:02:03 pre podne »
Ај што ови лаици и "стручњаци" по теретанама немају појма, али доктори су тек прича за себе, знам да је било доста приче о њима и овде, на форуму...

Ја у дому здравља на рехабилитационим вежбама после ишчашења рамена, завршавам вежбе за тај дан и креће дијалог са докторком...

- Када ћу моћи лагано да кренем у теретану да тренирам, а да не сносим последице?
- Јаооооооо, па ти идеш у теретану? Зато ти и искаче раме...
- Како то?
- Зато што ти нису сви мишићи рамена исте јачине па ови слабији испаштају...
- Трудим се да радим све мишиће, не верујем да је до тога..
- Хммммммм... Баш све?
- Да!!!

Ту већ полако крећем ка излазу, а у том тренутку се подиже неки маторац (који питај Бога шта вежба ту) са струњаче и креће....

- Извини дечко, јел могу нешто да те питам?
- Да.. реците?
- Кажеш идеш у теретану, је л' и ти узимаш оне протеине и стероиде?!?!?!
- Протеине да, стероиде не...
- Па ето (одмахује руком и враћа се на струњачу) и онда се убацује докторка и каже: "Ијаааааааааооооо, само се ти зезај па ће тако да ти настрада јетра..."
CCCCC,boze sacuvaj...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #29 poslato: Mart 21, 2010, 05:35:14 posle podne »
 :obas me zanima sta oni unose da im ne nastrada jetra?ugljene hidrate? ::) ::)

This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY