Jun 21, 2024, 09:55:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: sta mislite o ovoj kombinaciji ?  (Pročitano 5915 puta)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« poslato: Mart 14, 2010, 01:30:15 pre podne »
planiram da uradim kuru:
1-8 week test propi 100 mg EOD
1-8 week masteron 300 mg week
1-6 week winstrol 40 mg ED
da li treba mozda 10 nedelja ici sa propi i masteronom ili je 8 dovoljno?
da li moze boldenon umesto propi-a 500 mg nedeljno...
HVALA
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2010, 02:07:10 pre podne »
koja ti je po redu?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2010, 02:50:18 pre podne »
aha sad ti pogledah temu u galeriji

pa pazi ovako,imas dosta mesta za natural napredak,znam sta pricam jer mi ova tvoja masa koju si radio  lici na mene od pre koju god. I veruj mi,ja sam isto visok kao ti,isto sam za nekih 10ak meseci nabacio 30 i kusur kila raznoraznih tvari na sebe :D imao sam 115kg  i isti bf,mozda trunku manje od tebe,i veruj mi kada sam se izdefinisao na 90-ak kg jos je tu bilo posla za rezanje do koske ihahahahaj

ti zelis da se takmicis? Ok,kreni sa hemijom,ALI NE JOS! i znam ono blabla katler i kolman i arnold su krenuli i sa 15god pa ih vidi sta su postigli blabla.Al ajde poslusaj bar

Uzmi izdefinisi ovo sto sada imas,spusti kile da ti se bar vide jasne crte misica da znas na cemu si.Moja preporuka odradi to NATURAL,jer po ovom ciklusu kontam da ti je cilj da se definises s njim,STO JE N E P O T R E B N O za tebe koji si sve to natural gradio.
Znaci moj savet,izdefinisi se lepo,uzmi jednu dijeticu 2-3 meseca,vidi na cemu si,ako to bude bilo zadovoljavajuce kreni onda na ciklus (i taman ce ti ta defka biti kao neka vrsta priminga).

da ti ispravljam ovo gore necu sada,jer imam osecaj da si pametan momak i da ces bar uzeti na duze razmatranje ovo sto ti napisah ;) pozz
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2010, 05:43:06 pre podne »
aha sad ti pogledah temu u galeriji

pa pazi ovako,imas dosta mesta za natural napredak,znam sta pricam jer mi ova tvoja masa koju si radio  lici na mene od pre koju god. I veruj mi,ja sam isto visok kao ti,isto sam za nekih 10ak meseci nabacio 30 i kusur kila raznoraznih tvari na sebe :D imao sam 115kg  i isti bf,mozda trunku manje od tebe,i veruj mi kada sam se izdefinisao na 90-ak kg jos je tu bilo posla za rezanje do koske ihahahahaj

ti zelis da se takmicis? Ok,kreni sa hemijom,ALI NE JOS! i znam ono blabla katler i kolman i arnold su krenuli i sa 15god pa ih vidi sta su postigli blabla.Al ajde poslusaj bar

Uzmi izdefinisi ovo sto sada imas,spusti kile da ti se bar vide jasne crte misica da znas na cemu si.Moja preporuka odradi to NATURAL,jer po ovom ciklusu kontam da ti je cilj da se definises s njim,STO JE N E P O T R E B N O za tebe koji si sve to natural gradio.
Znaci moj savet,izdefinisi se lepo,uzmi jednu dijeticu 2-3 meseca,vidi na cemu si,ako to bude bilo zadovoljavajuce kreni onda na ciklus (i taman ce ti ta defka biti kao neka vrsta priminga).

da ti ispravljam ovo gore necu sada,jer imam osecaj da si pametan momak i da ces bar uzeti na duze razmatranje ovo sto ti napisah ;) pozz

Da samo sto ovo njemu nije prva kura ? koliko sam upucen

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2010, 06:24:37 pre podne »
u svakom slucaju moje skromno misljenje da mu ne trebaju aas za definisanje jer nije tu prekoracen natural limit ako je uzimao aas pa bez problema moze spreciti katabolizam uz bcaa+pametan trening i dijetu.A ako nje uzimao,opet nek skine,bar zbog onoga manje sala-manja sansa za aromatazu :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2010, 09:33:28 pre podne »
pametnije ti je da vec ako ides onda taj masteron promenis sa boldenonom
matereon je veoma slab lek i mogu da ga uzimaju samo oni koji znaju sta i kako sa njm
doza od 300 mg mastrena je mala i nece uraditi nista
mastreon je kozmetika sa kojom treba znati
u protivnom BACANJE PARA

da me neko krivo ne shvati
ja sam licno VELIKI ZAGOVORNIK mastreona i PROVIRONA ali se to zna kada i kako  ;) ;) ;)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2010, 11:02:27 pre podne »
ok hvala svima. krenucu sa klasicnom dijetom jedno 2-3 meseca, radicu rotacije uh i keto bez aas i videcu kako ide...pozz ;)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2010, 11:02:56 pre podne »
zaboravih da kazem da mi nije prva kura, nego treca :)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2010, 12:26:57 posle podne »
ma da ,da nemas mozda bf 5-6 pa oces na 3,2 % pa da ti treba masteron i winstrol?ne rezu steroidi vec dijeta...
No time...

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2010, 12:33:13 posle podne »
hvala sto si me uputio, nisam znao..jos jednom hvala
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2010, 12:36:45 posle podne »
ma da ,da nemas mozda bf 5-6 pa oces na 3,2 % pa da ti treba masteron i winstrol?ne rezu steroidi vec dijeta...

Cemu ovakav ton...Ako su ostali mogli da odgovore u normalnijem tonu, a i decko je tako i odgovarao njima...cemu sad ovo?

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2010, 12:58:00 posle podne »

Cemu ovakav ton...Ako su ostali mogli da odgovore u normalnijem tonu, a i decko je tako i odgovarao njima...cemu sad ovo?
i ja se pitam...
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Spartak

  • Gost
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2010, 03:57:46 posle podne »
Matt ja na sterosima oprostite mu, roid rage ;)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2010, 04:00:51 posle podne »
Matt ja na sterosima oprostite mu, roid rage ;)

Ne vidim da mu je to bilo kakav izgovor da moze ovakvim tonom....pa ima ih jos ovde koji su s'vremena na vreme na AAS-u..pa sad treba da pleve po drugima?

EDIT

H2SO4 Vidis da moze...to sto bi ti i ozbiljna pitanja, pretvorio u zajebanciju..jbg to si ti..ja takav nisam. A ovo sto si napisao necu ni komentarisati, jer ne vredi ni reci.
« Poslednja izmena: Mart 14, 2010, 04:03:12 posle podne The_Bulldog »

Spartak

  • Gost
Odg: sta mislite o ovoj kombinaciji ?
« Odgovor #14 poslato: Mart 14, 2010, 04:05:12 posle podne »
ma zaeb se ;)