Jun 24, 2024, 03:43:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.215 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: NO XPLODE NT  (Pročitano 19838 puta)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #60 poslato: April 10, 2010, 12:02:59 pre podne »
Rekao sam ja da je odlican...:)...kolika je cijena kod vas...ovdje je strasno skup...jbt 68 eura...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #61 poslato: April 10, 2010, 07:30:34 pre podne »
jeftiniji je od te cifre

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #62 poslato: April 10, 2010, 07:45:56 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #63 poslato: April 10, 2010, 09:03:40 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....
teske reci drugar ;) kontrolisi se malo

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #64 poslato: April 10, 2010, 11:07:38 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D
No time...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #65 poslato: April 10, 2010, 11:18:36 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D

Niko ne ujeda, ali primjecujem forumi puni experata koji olako bilo sta etikiraju kao "sranje"...

BSN je ozbiljna firma, koja ima neke od najboljih proizvoda na trzistu, pri tom NO-Xplode NT je TOP preworkout proizvod makar za nekog ko ima predstave o bilo cemu.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #66 poslato: April 10, 2010, 01:46:26 posle podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D

Niko ne ujeda, ali primjecujem forumi puni experata koji olako bilo sta etikiraju kao "sranje"...

BSN je ozbiljna firma, koja ima neke od najboljih proizvoda na trzistu, pri tom NO-Xplode NT je TOP preworkout proizvod makar za nekog ko ima predstave o bilo cemu.  ;)

Ne moras biti nikakav ekspert da bi nesto takvo procenio... ako njega ne radi taj NO-Xplode NT, za razliku od nekih drugih NO, covek ima puno pravo da kaze da je sr... za njega, sasvim subjektivna stvar, to naravno ne znaci da i nekom drugom mora biti los. E sad, druga je stvar sto nekom ko to prodaje smeta negativan komentar ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #67 poslato: April 10, 2010, 01:57:16 posle podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....
teske reci drugar ;) kontrolisi se malo
kada sam video tvoj post,u najmanju ruku sam pomislio da te VREDJAO NEKO,pa reko da brisem...kad ono covek dao samo svoj komentar za BSN  NO.
glupo je da tako kazes KONTROLISI SE MALO;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #68 poslato: April 10, 2010, 02:36:26 posle podne »
BSN je odlicna firma,a ''rad '' NO reaktora varira od osobe do osobe...treba duze vremena nesto koristiti pa onda doneti zakljucak a ne samo mesec-2....jer to sto neko ne ''oseca'' NO je verovatno jer drukcije reaguje na kofein..iskreno No ni netreba toliko da se oseti,vec da daje napredak,kada se ukombinuje sa ostalim stvarima vremenom..
No time...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #69 poslato: April 10, 2010, 02:40:11 posle podne »
BSN je odlicna firma,a ''rad '' NO reaktora varira od osobe do osobe...treba duze vremena nesto koristiti pa onda doneti zakljucak a ne samo mesec-2....jer to sto neko ne ''oseca'' NO je verovatno jer drukcije reaguje na kofein..iskreno No ni netreba toliko da se oseti,vec da daje napredak,kada se ukombinuje sa ostalim stvarima vremenom..
pa ko je rekao da je BSN los???
ja sam hvala bogu popio sve SUPSE koje postoje...naravno nesto je dobro(za mene)nesto nije,sta fali da kazem DYMATIZE elit whey ima VESTACKI ukus ne svidja mi se itd
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #70 poslato: April 10, 2010, 03:33:18 posle podne »
mislim ja da je odje problem u tome sto odredjene osobe postanu rezistentne na kofein, i samim tim kad ne dobiju kick onda ih NO proizvod ne radi

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #71 poslato: April 10, 2010, 03:52:36 posle podne »
BSN je odlicna firma,a ''rad '' NO reaktora varira od osobe do osobe...treba duze vremena nesto koristiti pa onda doneti zakljucak a ne samo mesec-2....jer to sto neko ne ''oseca'' NO je verovatno jer drukcije reaguje na kofein..iskreno No ni netreba toliko da se oseti,vec da daje napredak,kada se ukombinuje sa ostalim stvarima vremenom..

NO se oseti odmah, tj. veoma brzo, kakvi meseci kakvi bakraci. A kofein nije presudan element u NO vec arginin...ako vec hoces kik kupi cist kofein i lupi 300mg pa da vidis kako radi a to sto povecava pritisak, smanjuje insulinsku osetljivost...ma ko ga shisha. Ako pogledas mozes primetiti da neki NO ne sadrze psiho stimulanse, e to su po meni prave stvari, a ne ovi sa brdo kofeina pa posle svakodnevnog uzimanja kada oguglas na tu dozu kofeina postanes nezadovoljan jer u stvari ne osecas vise taj kik sto i nije sustina NO.

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #72 poslato: April 10, 2010, 03:53:40 posle podne »
BSN je odlicna firma,a ''rad '' NO reaktora varira od osobe do osobe...treba duze vremena nesto koristiti pa onda doneti zakljucak a ne samo mesec-2....jer to sto neko ne ''oseca'' NO je verovatno jer drukcije reaguje na kofein..iskreno No ni netreba toliko da se oseti,vec da daje napredak,kada se ukombinuje sa ostalim stvarima vremenom..
pa ko je rekao da je BSN los???
ja sam hvala bogu popio sve SUPSE koje postoje...naravno nesto je dobro(za mene)nesto nije,sta fali da kazem DYMATIZE elit whey ima VESTACKI ukus ne svidja mi se itd

Bas tako.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #73 poslato: April 10, 2010, 04:47:58 posle podne »
Ne moras biti nikakav ekspert da bi nesto takvo procenio... ako njega ne radi taj NO-Xplode NT, za razliku od nekih drugih NO, covek ima puno pravo da kaze da je sr... za njega, sasvim subjektivna stvar, to naravno ne znaci da i nekom drugom mora biti los. E sad, druga je stvar sto nekom ko to prodaje smeta negativan komentar ;)

To "radi" i "ne radi" cu ostaviti gorespomenutim expertima po srpskim forumima. Ako ce neko bilo ciji proizvod da tako nonsalantno okarakterise kao "sranje" daj da vidimo zbog cega i o cemu se radi... malo argumenata... da uporedimo labele, ispitivanja da 10, 20 ili 50 nas koji smo probali da malo prokomentarisemo.

I da, ne slazem se da neki proizvod nekom valja drugom ne. Recimo ako BCAA valjaju onda valjaju, bez obzira na licne preference. Moze da nesto necijem dzepu odgovara manje ili vise, ali sta ima smisla uzimati ima i gotovo, bez obzira kako se to zove.   ;)

ja sam hvala bogu popio sve SUPSE koje postoje...naravno nesto je dobro(za mene)nesto nije,sta fali da kazem DYMATIZE elit whey ima VESTACKI ukus ne svidja mi se itd

Jesi li koristio NO-Xplode NT? Mozda da uporedis njega i recimo Pre combat - znas ga UN-ov proizvod iz nove linije, ili stari dobri Horse power? To bi bilo zanimljivo.

NO se oseti odmah, tj. veoma brzo, kakvi meseci kakvi bakraci. A kofein nije presudan element u NO vec arginin...ako vec hoces kik kupi cist kofein i lupi 300mg pa da vidis kako radi a to sto povecava pritisak, smanjuje insulinsku osetljivost...ma ko ga shisha. Ako pogledas mozes primetiti da neki NO ne sadrze psiho stimulanse, e to su po meni prave stvari, a ne ovi sa brdo kofeina pa posle svakodnevnog uzimanja kada oguglas na tu dozu kofeina postanes nezadovoljan jer u stvari ne osecas vise taj kik sto i nije sustina NO.

Ne znam zasto u temi o NT-u govoris o nekakvim mega dozama kofeina, ja popijem uvece taj NT i idem da spavam kao bela lala. Zadni put kada sam provjeravao itekako mi je smetala prilicno mala doza cofa u kasnijim popodnevnim satima, tako da vjerujem da ce prije biti da te mega doze imaju neki drugi proizvodi.

BAH... Ipak mora da ga ni ti nijesi probao?  Probas, pa dodji da razmjenimo utiske. Rado cu procitati svaku relanu i argumentovanu kritku bilo cega.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #74 poslato: April 10, 2010, 04:57:44 posle podne »
BSN je odlicna firma,a ''rad '' NO reaktora varira od osobe do osobe...treba duze vremena nesto koristiti pa onda doneti zakljucak a ne samo mesec-2....jer to sto neko ne ''oseca'' NO je verovatno jer drukcije reaguje na kofein..iskreno No ni netreba toliko da se oseti,vec da daje napredak,kada se ukombinuje sa ostalim stvarima vremenom..




NO se oseti odmah, tj. veoma brzo, kakvi meseci kakvi bakraci. A kofein nije presudan element u NO vec arginin...ako vec hoces kik kupi cist kofein i lupi 300mg pa da vidis kako radi a to sto povecava pritisak, smanjuje insulinsku osetljivost...ma ko ga shisha. Ako pogledas mozes primetiti da neki NO ne sadrze psiho stimulanse, e to su po meni prave stvari, a ne ovi sa brdo kofeina pa posle svakodnevnog uzimanja kada oguglas na tu dozu kofeina postanes nezadovoljan jer u stvari ne osecas vise taj kik sto i nije sustina NO.


O cemu ti bre pricas covece?Pa ja to upravo PRICAM zato i kazem da se unesrece sto ne dobiju kick i kazu da NO NE RADI...a kick ne dobiju jer SU dugo koristili velike doze kofeine ili im on jednostavno ne pasuje...JEDINO KOFEIN u NO daje kick..ne mozes ti da ''osetis ''arginin koji i JESTE najbitniji deo NO...vec vremenom uz ostale stvari koje treba da se uzmu ON MOZE DA pomogne U NAPRETKU...i zato kazem da ako neko posle jedne merice NO da je to sr!@e  to je lupetanje i nema veze sa zivotom...I ko oce jkick neka uzmi cist kofein NO mu netreba...!@#$es kick ako ti ne uneses gradivne materije...

@ naturalni Slazem se ali kakve to uopste veze ima sa bilo cim sta sam ja rekao ???
No time...