Septembar 23, 2024, 10:18:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan  (Pročitano 3416 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« poslato: Mart 03, 2010, 11:21:01 pre podne »
"Spreman sam za Brocka Lesnara. Mislim da sam spreman već neko vrijeme. Ovaj sport je takav, moraš se dokazati kada imaš priliku. Želim se boriti protiv najboljih da bih bio najbolji", poručio je UFC-ovom prvaku, ali i cijeloj teškaškoj diviziji Cain Velasquez.

Upitan je li spektakularna pobjeda protiv Minotaura bio trenutak koji ga je doveo na vrh, Amerikanac meksičkog porijekla odgovara:"Ne. Mislim da sa tu već neko vrijeme. No, sigurno je da je pobjeda pokazala da sam među najboljim pojedincima u ovom sportu."

Velasquez već sada ima strategiju protiv gorostasnog Brocka... "Morao bih ga izmoriti prve dvije ili tri runde jer se radi o vrlo snažnom i velikom momku. Na početku bi moglo biti kritično", objašnjava Cain, ali ipak ostaje skroman.

"Ne mogu reći da bih ga pobijedio. On je sjajan sportaš koji se hrvao na najvišem nivou. Da bih ga pobijedio, moraš biti vrhunski. Mislim da imam najviše šansi da ga pokušam pobijediti na način koji sam maloprije opisao", zaključio je očito prvi na listi Brockovih izazivača.

Spartak

  • Gost
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2010, 06:10:44 pre podne »
Brate volio bi da vidim Caina protiv Cro Copa

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2010, 12:55:37 posle podne »
Brate volio bi da vidim Caina protiv Cro Copa
Tesko, i je bi voleo.Ali treba jos cro cop poraditi na kondiciji,da se jos malo povrati pa da udje u takav mec,uglavnom cekam njegov sledeci mec pa da vidimo sta ce biti.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2010, 01:10:43 posle podne »
Moze da poradi pa u sledecem zivotu da pokusa.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2010, 01:15:33 posle podne »
Moze da poradi pa u sledecem zivotu da pokusa.
To je tvoje misljenje!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2010, 03:14:28 posle podne »
Cro Cop u fullu bi rastavio i Velaskeza i Lesnara

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2010, 05:49:30 posle podne »
Cro Cop u fullu bi rastavio i Velaskeza i Lesnara
Slazem se,ako bi imao onakvu forumu kao sa fedorom,aleksandrom e,drugi mec sa silvom kada je bio, rastavio bi ih!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #7 poslato: Mart 07, 2010, 08:21:37 posle podne »
Ima jedan matori kod mene na poslu i mi tako kad mastamo nesto on ima obicaj da nam kaze "Sanjaj sine, sanjaj".

On se nateze sa trecekilasnim borcem Peroshom koga su na brzinu izvadili iz nekog paba u zamenu. On je borac cije je vreme proslo kao sto je proslo Koturovo, Met Hjuzovo, Kolmanovo i da sad ne nabrajam, dolaze novi borci, nove snage u toku je smena generacija, sto je i prirodno.

Postujem svakog borca ne bih hteo da neko kaze da hejtujem sad po njima ali casno kad procenis da nisi vise za to da se povuces a ne da se jajaris tu za jos malo para. Uostalom takav je sistem i on im to dozvoljava jer jos moze da se iscede neke pare iz njih pa tako da jos nisu za bacanje.
« Poslednja izmena: Mart 07, 2010, 08:34:30 posle podne icko »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #8 poslato: Mart 07, 2010, 11:24:42 posle podne »
Brate volio bi da vidim Caina protiv Cro Copa
Cro Cop u fullu bi rastavio i Velaskeza i Lesnara
Ima jedan matori kod mene na poslu i mi tako kad mastamo nesto on ima obicaj da nam kaze "Sanjaj sine, sanjaj".

On se nateze sa trecekilasnim borcem Peroshom koga su na brzinu izvadili iz nekog paba u zamenu. On je borac cije je vreme proslo kao sto je proslo Koturovo, Met Hjuzovo, Kolmanovo i da sad ne nabrajam, dolaze novi borci, nove snage u toku je smena generacija, sto je i prirodno.

Postujem svakog borca ne bih hteo da neko kaze da hejtujem sad po njima ali casno kad procenis da nisi vise za to da se povuces a ne da se jajaris tu za jos malo para. Uostalom takav je sistem i on im to dozvoljava jer jos moze da se iscede neke pare iz njih pa tako da jos nisu za bacanje.
Covek je rekao da bi voleo videti cro copa sa cainom,sta je tu lose,rekao je da bi ih rastavio sa zemljom sa starom formom , sta je tu netacno, >????
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #9 poslato: Mart 07, 2010, 11:42:39 posle podne »
Ja bih voleo da vidim Caina protiv Fedora,mada mislim da ce Lesnar da ga pojede ipak je sirovina Brok.,..,,,

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #10 poslato: Mart 08, 2010, 01:00:18 pre podne »
Couture da je 20 godina mladji, imao bi lepu buducnost, ali on je blizu seste decenije zivota!
Slicno je i sa Mirkom, ali ako ce i po cemu Mirko biti zapamcen, onda ce biti po tome da je bio najveci gospodin u K-1 i MMA i jedan od retkih od kojih mozes i nesto pametno cuti!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #11 poslato: Mart 08, 2010, 01:03:41 pre podne »
Couture da je 20 godina mladji, imao bi lepu buducnost, ali on je blizu seste decenije zivota!
Slicno je i sa Mirkom, ali ako ce i po cemu Mirko biti zapamcen, onda ce biti po tome da je bio najveci gospodin u K-1 i MMA i jedan od retkih od kojih mozes i nesto pametno cuti!
Pa po cemu nece biti zapamcen,jedan od najuzbudljivijih boraca,legendarni high kick,njegovi legendarni nakauti,borba sa fedorom -proglasena za najbolju borbu,osvajanje prida, i jos mnogo toga!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #12 poslato: Mart 08, 2010, 01:05:16 pre podne »
Couture da je 20 godina mladji, imao bi lepu buducnost

Couture je bio prvak teske i poluteske kategorije u ufc, ufc hall of famer.Gdje ti vidis tu neiskoristenu buducnost ? hahahahha pa covjek je najpoznatiji borac na svijetu :)
Mirko je osvojio Pride OWGP pojas, po meni isto odlicno odradjena karijera

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #13 poslato: Mart 08, 2010, 01:17:54 pre podne »
Ma, to i zelim reci! To su borci koji imaju velika karijere, malo je glupo pricati o njihovoj "buducnosti", narocito jer Couture ima 46 godina, a Mirko je u silaznoj putanji, iako dosta mladji.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cain: Lesnara ću izmoriti jer je krupan i snažan
« Odgovor #14 poslato: Mart 08, 2010, 01:19:38 pre podne »
Ma, to i zelim reci! To su borci koji imaju velika karijere, malo je glupo pricati o njihovoj "buducnosti", narocito jer Couture ima 46 godina, a Mirko je u silaznoj putanji, iako dosta mladji.
pa dobro videwcemo sta ce jos biti sa mirka,uglavnom dosta je bolje izgledao protiv perosa nego protiv dos santosa,al turka !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates