Septembar 20, 2024, 02:18:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ishrana i treninzi?  (Pročitano 11652 puta)

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
ishrana i treninzi?
« poslato: Februar 26, 2010, 04:26:37 posle podne »
E ovako resio sam da napravim veliki preokret u izgledu mog tela ... ;D pa sam hteo da vas pitam, vas kao strucne osobe, sta da radim ??? ???
Zeleo bih da nabacim sto vise pozitivne mase...Da bih kasnije malo udario na definiciji tj (trbusnjacima)...

Ovo su neka moja misljenja e sad mi mi vi predlozite:

1.Da idem u teretanu i da 2-3 meseca koristim protein ili gejner i da polako prestanem i krenem sa pravilnijom ishranom i unosom vece doze proteina i ugljenih hidrata iz hrane.Naravno i kada bih koristio gejner ili protein isto bi bila pravilnija ishrana..protein ili gejner bih koristio neki od 3000-4000-4500...znam da je gejner za masu a protein nesto drugo...pa vas iz tog razloga pitam jer sam cuo o gejnerima i + misljenja i - misljenja za razliku o proteinima...

2.Da treniram u teretani jedem sasvim normalno ali i da treniram K1 ...sa nekim drustvom...Da krenem i na te  treninge znaci dupli treninzi...teretana i k1.

3.Kada bih koristio protein ili gejner i kada bih prestao sa koriscenjem i nastavio sa pravilnom ishranom da li bi mi se misici ""otromboljili ili smanjili ili bi ih salo prekrilo"" ???sta ce se desiti kada prestanem ???

4.Cuo sam da kada radis sa sto vecim kilazama za noge, da ti i to utice na velicinu bicepsa?da li je to istina???

ili ako vam je lakse recite mi sta da radim koji put da izaberem a da sto pre i sto bolje dodjem do vidljivih rezultata...znam da je ovo podforum Dodaci / Ishrana, a ja sam ovde ubacio i treninge ali sam slab sa snalazenjem na vasem forumu pa mi oprostite .... hvala unapred   :-*

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2010, 04:34:42 posle podne »
4.Cuo sam da kada radis sa sto vecim kilazama za noge, da ti i to utice na velicinu bicepsa?da li je to istina???

O moj Boze...sta jos necu da cujem...

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2010, 04:55:53 posle podne »
4.Cuo sam da kada radis sa sto vecim kilazama za noge, da ti i to utice na velicinu bicepsa?da li je to istina???

O moj Boze...sta jos necu da cujem...

vidi drugar, u teretani iznad sprave za kosi bendz stoji slika sa bodi bilderom gde on lezi i iz lezeceg stava podize gomilu tegova u vis. nznm kako se zove ta sprava...ali sam to zapamtio ...uostalom mozda ako me ne bude mrzelo da se iscimam do teretane pa da ti skeniram tu sliku -.-

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2010, 05:01:15 posle podne »
???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2010, 07:13:24 posle podne »
4.Cuo sam da kada radis sa sto vecim kilazama za noge, da ti i to utice na velicinu bicepsa?da li je to istina???

O moj Boze...sta jos necu da cujem...

vidi drugar, u teretani iznad sprave za kosi bendz stoji slika sa bodi bilderom gde on lezi i iz lezeceg stava podize gomilu tegova u vis. nznm kako se zove ta sprava...ali sam to zapamtio ...uostalom mozda ako me ne bude mrzelo da se iscimam do teretane pa da ti skeniram tu sliku -.-
sta si sada ti hteo da kazes??????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2010, 11:04:56 posle podne »
Izbaci taj gejner i uzmi neki whey sa dexom.

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2010, 03:04:21 pre podne »
4.Cuo sam da kada radis sa sto vecim kilazama za noge, da ti i to utice na velicinu bicepsa?da li je to istina???

O moj Boze...sta jos necu da cujem...

vidi drugar, u teretani iznad sprave za kosi bendz stoji slika sa bodi bilderom gde on lezi i iz lezeceg stava podize gomilu tegova u vis. nznm kako se zove ta sprava...ali sam to zapamtio ...uostalom mozda ako me ne bude mrzelo da se iscimam do teretane pa da ti skeniram tu sliku -.-

A sta time hoces da  dokazes?
Samsung NX1000

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2010, 11:21:37 pre podne »
znam da je gejner za masu a protein nesto drugo...pa vas iz tog razloga pitam jer sam cuo o gejnerima i + misljenja i - misljenja za razliku o proteinima...


NE

protein je za sve pa i za masu ....

gejner je za slauf stomak i slicno ... odnosno nije ni zasta korisno
For me , life is continously being hungry.

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2010, 04:55:31 posle podne »
Izbaci taj gejner i uzmi neki whey sa dexom.
e ty al dal ce mi pomoci bas toliko ako ga budem koristio 2 meseca ne verujem :S

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #9 poslato: Februar 27, 2010, 05:21:44 posle podne »
Nista na ovom svetu ti nece pomoci da postignes nesto za 2-3 meseca ....
Pa bilo bi to tako lepo ... ne vazbamo , hranimo se svim  i svacim 10 godina i onda za 2-3 meseca uzmemo whey i resimo stvar ....
For me , life is continously being hungry.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #10 poslato: Februar 27, 2010, 05:26:50 posle podne »
Ma nece ti pomoci ni jedan protein na ovom svetu ako mislis da ih koristis 2 meseca.
Mnogi misle, ok uzmm 2 kg proteina i dobijem 2 kg misica, ne ide to tako.
Ishrana mora da ti bude odlicna, vezbanje takodje, kvalitetni suplementi, odmor dobar,
ovako bez odstupanja radis 6-7 meseci onda odradis kvalitetnu dijetu 2 meseca i tek ces tad videti pomak.
Ti zelis velike promene u tvom izgledu znaci nema toga: malo proteini, malo gejneri, malo neka ishrana, malo K1, malo vezbanje nogu da bi mi porasli bicepsi itd...
Moj ti je savet da uzmes malo da procesljas forum jer mi se cini da ti mnoge stvari nisu jase...Pozz  ;)

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2010, 01:38:50 pre podne »
znam... znaci sto se tice ishrane vodim racuna znaci ujutru ug.hidrati ovsene,jecmene,psenicne pahuljice itd sa vocnim jogurtom... onda u skoli za uzinu belo meso kad dodjem kuci pojedem nesto sta nadjem u frizideru npr pilav itd... pa uvece posle treninga 1 jabuku (neku vocku)pa pojedem belo meso ili sardine i pola litre jogurta....itd itd...

al sam msio da ce mi ti proteini pomoci malo al nista :(

p.s. hvala na pomoci

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #12 poslato: Februar 28, 2010, 09:31:59 pre podne »
uf otkad ja nisam jeo pilav :(
sjetio sam se dijetinjstva kad je cijela porodica bila na okupu (i jela pilav)
jaoo odoh da se isplacem
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2010, 10:24:56 pre podne »
uf otkad ja nisam jeo pilav :(
sjetio sam se dijetinjstva kad je cijela porodica bila na okupu (i jela pilav)
jaoo odoh da se isplacem

hahahahah :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #14 poslato: Februar 28, 2010, 12:04:15 posle podne »
Svi smo mi nekada bili pocetnici u teretani i o ovome nismo znali gotovo nista, ali ovoliko gluposti na jednoom mestu odavno nisam procitao :(
Pre nego sto i pomislis da uzmes whey ili da dobijes veliki biceps vezbajuci noge odvoji bar mesec dana neprestanog citanja foruma, pomesao si neke stvari.....i to mnogo.