Septembar 28, 2024, 01:25:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61631 puta)

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #195 poslato: April 06, 2010, 01:29:19 posle podne »
Dali je previše Trsta za prva 6 tj 750 mg, i dali bi bilo u redu od 1-12 testo 500 mg, bold od 6 - 12 200 mg ili 300 mg. Dali možda negdje na kraju masteron kad ga već imam. Dali je bold u benzenu?

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #196 poslato: April 06, 2010, 01:39:07 posle podne »
Licno mislim da je 12 nedelja na Trenu previse.
Po meni 6 nedelja je sasvim dosta


mislis da je i za tren ENANT dosta ici 6 nedelja,mislio sam da to vazi za ACET??
opusteno bih onda mogao voziti jednom bocicom od 10ml..7 nedelja po 300mg(week) !?!?

« Poslednja izmena: April 06, 2010, 01:48:58 posle podne drasko13 »

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #197 poslato: April 06, 2010, 01:40:15 posle podne »
Šta mislite testo 500 mg od 1-12,  bold 300mg  od 6-12 i dali možda negdje ubacit masteron kad ga već imam

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #198 poslato: April 06, 2010, 01:42:43 posle podne »
Dali je previše Trsta za prva 6 tj 750 mg, i dali bi bilo u redu od 1-12 testo 500 mg, bold od 6 - 12 200 mg ili 300 mg. Dali možda negdje na kraju masteron kad ga već imam. Dali je bold u benzenu?

mislim da bi boldu trebalo ici malo duze...mozes 10 mozda i 12 week..2x po 200mg..ja sam isao 10 po 2x200,sa propionatom,i bilo je ok,kvalitetno! masteron u friz za sm put,ili ga prodaj,ili menjaj...
to je sve samo moje misljenje!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #199 poslato: April 06, 2010, 03:36:56 posle podne »
Pa vezano za trene e, to je samo moje misljenje i onako kako sam ja uradio i imao odlicne rezultate ( imao bih i bolje da nisam malo sa dijetom zeznyo stvar ).
U tom slucaju jedna bocica bi bilo skoro dovoljna ili bi i bila, zavisi od tebe.
Opet ti kazem, to je moje misljenje i kako sam ja uradio, valjda ce se javiti neko pametniji da me demantuje ili potvrdi.

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #200 poslato: April 06, 2010, 07:09:43 posle podne »
a sta mislite o depo 500 od 1 - 12.  Tren 300 od 5 - 10 tjedna

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #201 poslato: April 06, 2010, 08:32:20 posle podne »
a sta mislite o depo 500 od 1 - 12.  Tren 300 od 5 - 10 tjedna
Tako nesto sam ja uradio, samo sam drzao test malo vise ( ne kazem da i ti trebas ) i vozio sam winns tabletice od 4-10 nedelje, znam da je mozda malo duze nego sto treba, ali...
i da trene je isto bio od 4-10 nedelje
« Poslednja izmena: April 06, 2010, 08:45:43 posle podne VeljaP »

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #202 poslato: April 06, 2010, 09:21:13 posle podne »

Tako nesto sam ja uradio, samo sam drzao test malo vise ( ne kazem da i ti trebas ) i vozio sam winns tabletice od 4-10 nedelje, znam da je mozda malo duze nego sto treba, ali...
i da trene je isto bio od 4-10 nedelje

i kakvi su ti rezultati bili...sta si ubacio posle kure?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #203 poslato: April 06, 2010, 09:32:38 posle podne »
Pa rezultati su mi bili odlicni...sad da me ne shvatis pogresno nisu od mene napravili nesto za slikanje, ali...
ja sam bio u jednoj specificnoj situaciji, da ne duzim, ali poslije povrede i pauze, pa laganog vracanja u trening, pa ozbiljne dijete i treninga... e tek onda sam uzeo i... pa recimo da me ljudi na ulici i u teretani nisu mogli prepoznati...sto je jkos ljepse kad am prestao manje vise ali bas mi je dosta ostalo, ne znam u procentima, ali ovako, presrecan sam. Uradio sam PCT clomid/nolva, malo pojacao UH, nastavio da treniram i da jedem kako treba, suplemente manje vise ( koliko para toliko sam i supsa uzimao ), ali recimo da sam zadnjih 8 ndedelja kure i prve 4 poslije uzimao whey, bcaa, tecne, dex
Ono sto ces da vidis na trenu, naravno ako budes pratio dijetu, je rapidan nestanak sala i vene ima da ti poiskacu kao zmije.
Za snagu neznam, ja sam trenutno limitiran tezinama do kojih idem, uslijed povrede koju sam dozivjeo.Sto se tice izdrzljivosti, pa ako mozes da izguras giga-set trening, vjerovatno da je dobijas  ;D
Kad sam krenuo sa Trenom imao sam 112kg, a poslije 102kg. Najljepse je sto je otislo tacno odakle je trebalo. Naravno sam tren bez dijete ti tu nece pomoci, ali ako sve budes radio kako treba dozivjeces cudo. Tren je extra stvar, ali treba ga pametno koristiti.

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #204 poslato: April 06, 2010, 09:37:28 posle podne »
ok..hvala za lepo opisanu situaciju!!! mozes li mi rcei jos kako si isao PCT..kako si dozirao? da li si mozda imao i proviron u toku kure?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #205 poslato: April 06, 2010, 10:19:34 posle podne »
Pa PCT sam odradio, ono klasika Clomid 300-25-200-150-10-50.... Nolva 20mg/ed
Nisam uzmiao Tribulus, trebalo jeste, ali nisam ( razlog nema veze ni sa cim, osim sa mojim privatnim obavezama, pa nisam stigao da kupim )
Bogu hvala, profunkcionisao sam kako treba vrlo brzo, nisam imao pad potncije, neki znacajan. Istina nisam radio nikakve analize.
Nisam uzimao Proviron, nije ga bilo da se kupi u par apoteka kad sam trazio. Uzimao sam Nolvu pola tabletice ujutro i pola uvece. Vidim da te brine Tren oko nekih njegovih nuspojava, opusteno sa time, samo nemoj da pretjerujes sa dozama i sa duzinom i bice sve kako treba

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #206 poslato: April 06, 2010, 10:37:43 posle podne »
clomid si isao tako po danima..prvi dan 300,drugi 250..itd...ili je to po nedeljama,prva nedelja,druga..itd?? posle koliko si krenuo sa clomidom?
ja sam iskreno mislio tren 10 nedelja da uzmem po 300mg..ali cu uz testo ici i proviron,ne bih isao sa nolvom..e sad bas me PCT zanimao,da li treba ili ne,do sada ga nisam odradjivao,samo sam uzimao tribulus,malo vise tableta,posle kure,i bilo je ok...
neko kaze da posle trena i testa,moze da se ubaci i clomid...bas me zanima sta ce i ostali reci,nadam se da ce imati komentar!!?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #207 poslato: April 07, 2010, 05:56:11 pre podne »
veljo
to sto si ti uradio si nmogao da uradis skoro i natural
a ovo
PCT CLASICA to necu in da komentarisem jer to sto si ti radio je razbijanje sa CISTOSTACICIMA a ne klasika..
jako sam znaitisljean tj i nisam jer znam sta ce ti se desiti sada kada ti padne na pamet da ides na sle kuru...
dakle..
niz gresaka JENDA ZA JEDNOM
uzimass polu prof arsenal sto je glupost
radis prilicno uzasne kombiancije..
naravno..wins zbog progestrona ti je bio tu..jel ako nije onda je bio zbog defincije...
i na kraju ubijanje sa cistostacima

u pravu si..clasicna greska da ne kazem teze reci nekoga ko cita i zaluta u svetu citanja i prihvata ono sto se njemu cini najbolje i novcano prihvaljtivo..

e zbog ovih stvari je problem u internetu..
« Poslednja izmena: April 07, 2010, 05:58:27 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #208 poslato: April 07, 2010, 10:47:59 pre podne »
@Pedja
Vjeruj mi da nisam mogao natural.
E sad, sto se tice arsenala, istina je da sam upotrebio tezu artiljeriju, ali jbg kao sto si rekao jesam zrtva neta u neku ruku i "strucnih" prica po teretanama, gdje se winns tretira kao sups, a ne hemija. Sreca je pa sam u jednom trenutku naletio na forum i nesto naucio, inace bih ga vjerovatno vozio ko zna koliko.
Sto se tice trena, uzimao sam E, 6 nedelja po 300mg, ok jeste heavy, ali mislim da nisam pretjerao sa dozom i duzinom. Bar ja tako mislim, ispravi me ako grijesim.
Sto se tice PCT, imam pitanje. Znaci da se drzim samo tirbulusa i da nolvu imam pri ruci slijedeci put ili...
Ako imas jos nesto samo pucaj, vjeruj da sam ovdje da bih ucio...
I na sta da obratim paznju u slijedecoj kuri.
Unaprijed zahvalan

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #209 poslato: April 07, 2010, 11:08:13 pre podne »
nisu doze trena pogrsne vec je pogresno to sto si koristio tren kao first shoot a to je problem
nikako da uzimas samo trubulus kao pct pri ovakvim kurama..ja to nism rekao jer pri ovkavim kurama treba pametno i zatvoriti hormone
ali to ti niko ziv ne moze reci dok ne vidis sam i onda odredjujes tezinu i duzinu pct ciklusa...
CLAISSC pct NE POSTOJI..tj to je na zalost interent bajka u svrhu dilera koji prodavaju gear za pct skuplje nego samo robu..
i onda prvo pitanje klinca je..treba mi zastita..a sledece..sta da uzmem od hemije..
i anravno..nda mu se serivra prica..da je to zastita da ne izgubi misice posle kure...
znaci..ti si pogresio u odbariu hemije ne iz razloga sto to ne valja...vec kao prvi put...je pogresno...
a ja sam siguran da si mogao i natural da to uradis sto si uradio...
tako da...jbg..neznam kako da ti pojasnim..i jeste greska..i nije...
jeste sigurno iz razloga kojih sam rekao kao i taj clasisc pct...
a nije greska jer je pametn pristup celoj prici kada je palniranje u pitanju..ali opet...nije za prvi put...
jbg..hvatanje sopstvenog repa..