Septembar 28, 2024, 07:12:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61661 puta)

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #150 poslato: April 03, 2010, 11:11:18 pre podne »
ok,hvala za ovaj text! no,ono sto si mi ti rekao na PM to je spremljeno..ali sam onda popricao sa drugom koji je isto spremio tren,s tim sto ce on ici jos neke lekove uz...i za tren je poceo da me ubedjuje u to i to..odakle mu-nemam pojma...sa nekog 4uma!!  a pricao sam i sa par osoba koje su koristile,i oni su rekli da se samo ubaci ono sto si mi i ti rekao na pm! ...ovde sam tako nesto pitao,zato sto nema bas puno objasnjenja na tu temu,ili su samo meni promakla!? kiks..
drzao sam se one..bolje da pitam,nego kasnije da bude "sto nisi pitao ranije,za sta ti sluzi ovaj forum nego da dobije savet,gle jos jedan od onih,prvo krene,pa onda pita sta ako,sta bi trebalo itd..." nadam se danisam pogresio sto sam tako postupio,ko pita zlo ne misli ;) btw.za novladexon i testosterexon se zna ko 2 i 2...drz pri ruci,ako gino krene nolvu u usta zavuci..pa cisto da se na vreme inf da li ima i tren pratnju..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #151 poslato: April 03, 2010, 11:15:57 pre podne »
nije ovde rec o glaniki i nolvi..to se zna
nego je rpoblem u tome ako ti krenes sa necim sto BI MOZDA JA KAO TAKMICAR SADA SE DVOUMIO DA RADIM a tebi je ovo prva ili druga kura...STA CE BITI KASNIJE sve i da uspes da hormone vratis tamo gde treba
o tome se radi...
kazem..citanje stranih foruma moze biti plus ali je u 80% minus iz navedenog razloga

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #152 poslato: April 03, 2010, 11:27:37 pre podne »
aha..ok..kapiram!! imam jos 20etak dana fore da proucim,i razmislim..sto mi je ciniti
HVALA PUNO BRO

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #153 poslato: April 03, 2010, 02:36:48 posle podne »
Pedja a jel mozes konkretno da napises sta se onda koristi kao pomoc ukoliko dodje do progesteronske ginekomastije,ako bromokriptin ,dostinex i winstrol imaju previse sporednih efekata za tu kombinaciju... text je odlican,ali me zanima onda konkretno resenje
ili lepo drasko da ti to sa PM podelis sa nama jer ipak si ovde otvorio post,ili koristi do kraja PM ....
No time...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #154 poslato: April 03, 2010, 09:08:06 posle podne »
PM je bio upotrebljen pre nego sto je doslo de te zabune oko trena i progesteronske ginekomasnije...tamo je bilo reci samo oko kombinacije..trena testa i provirona! ako mozes nesto izvuci iz ovoga..ok,podelio sam :) doze ne krijem,zato sto i nisu bile pomenute..a za ovo konkretnije da sacekamo Pedju..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #155 poslato: April 04, 2010, 09:01:04 pre podne »
Pedja a jel mozes konkretno da napises sta se onda koristi kao pomoc ukoliko dodje do progesteronske ginekomastije,ako bromokriptin ,dostinex i winstrol imaju previse sporednih efekata za tu kombinaciju... text je odlican,ali me zanima onda konkretno resenje
ili lepo drasko da ti to sa PM podelis sa nama jer ipak si ovde otvorio post,ili koristi do kraja PM ....

IMA SUPER LEK
nemoj koristiti TRENBOLON!!!
PROBLEM NIJE U LEKU VEC U STAVU
a stav je da se lozi vatra a zes u sumi..
meni je drago da treba da se obrazuje i uci,ali ovo sta vi radite je ludilo i nema veze sa ucenjem vec za ludilom koje vas odovi u sve vecu dubiozu..
dakle..
pitanje..
a gde je ta progosteronska ginekomastija bila pre ajd da kazem samo 5 god???da ne idem dalje..
zasto o tome nije razmisljoa..igor milanovic,pokojni denis mali,marko dimitrijevic,sasa stankovic,marko petorovic,i svi ostali koji nadam se da ti bar nesto njihova imena znace.
piusti retarde sa vrelog asfalta koji izlgedaju kao vrece govana i pricaju o progestreonu

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #156 poslato: April 04, 2010, 10:56:13 pre podne »
Hvala ,samo  da li si mislio da to ''progesteronski izazvano '' je mit ili sta,posto nisam skontao kad si pomenuo ove ljude bas kako oni nisu dobili,ili nisu koristili ???
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #157 poslato: April 04, 2010, 11:49:46 pre podne »
Hvala ,samo  da li si mislio da to ''progesteronski izazvano '' je mit ili sta,posto nisam skontao kad si pomenuo ove ljude bas kako oni nisu dobili,ili nisu koristili ???

pa nije MIT to je facat..
ali je napravljen MIT od toga bas do dece koja pojma nemaji
da je to tako..NIKO NE SPORI....znaci..trenbolon x bla bla bla bla bla....TACNO..
ali ponavljam.....nije to tako kako ga keyboard strucnjaci danas predstavljaju i kao sto rekoh..kolu vola zarad jednog kg mesa..

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #158 poslato: April 04, 2010, 04:07:30 posle podne »
Može pomoc? guzica boli od propionata vec 5 dana, koliko to moze trajati, nemogu trenirati od bolova. Nikad prije nisam koristio propionat.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #159 poslato: April 04, 2010, 06:10:36 posle podne »
KOJI PROPIONAT?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: kura
« Odgovor #160 poslato: April 04, 2010, 06:36:34 posle podne »
Benzil  ;D

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #161 poslato: April 04, 2010, 07:57:42 posle podne »
Oxide lab

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #162 poslato: April 05, 2010, 09:49:05 pre podne »
Koliko traje reakcija na beznil alcohol? , presto sam sa propionatom, bol je koda me neko udario u misic, danas uzo samo depo i sve je u redu. Kakva je situacija sa masteronom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #163 poslato: April 05, 2010, 10:08:46 pre podne »
Koliko traje reakcija na beznil alcohol? , presto sam sa propionatom, bol je koda me neko udario u misic, danas uzo samo depo i sve je u redu. Kakva je situacija sa masteronom?

pa sta ti to sve kombinujes jbt.?
masteron,propionat,galeniku....???
o cemu se ovde radi?
rekacija na BA je takva kakva je i sta god da u sebi ga ima ti ces reagovati tako na njega..
ali meni nije jasno kakva je to kura za masteronom i galenikom?

Van mreže kreso

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kura
« Odgovor #164 poslato: April 05, 2010, 11:12:30 pre podne »
Mislim da popusta,danas je bolje, jel to znaci da vise ne pomisljam na propionat