Septembar 28, 2024, 07:14:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61665 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kura
« Odgovor #120 poslato: Mart 17, 2010, 09:22:52 posle podne »
ja ti vec napisao a ti ne slusas razliku...

opet,defka zatebe i plazu i defka za nekog ko ide na 3-5%bf za takmicenje SE JAAAKO RAZLIKUJE!!!!

IMA uticaja na rezanje,testosteron i njegovi derivati su sami po sebi lipoliticni,naime sto neko vise ima testa u sebi teoretski ce imati i manje sala.

Ali taj uticaj nije nista bitno sto ne mozes postici unosom kalorija koji ces smanjiti 150kcal na dan,kontas sad??

Dalje,pod hemijom mozemo racunati GH,klen,ef,t3 itd itd sto itekako utice na rezanje ali ti ne govois o tome.

Steroidi boldenon,winstrol,trenbolon itd su ti koji se uglavnom koriste u tkzv def ciklusima,ali ne rezu oni opet ponavljam!!! DIJETA REZE i kcal deficit!!! Ovi nabrojani steroidi su odlicni za masu,a za defku ti donose neke druge stvari druze,vise snage i energije na smanjenom unosu kalorija,daju neke kozmeticke stvarcice koje na takmicenju mnogo znace a tebi z aplazu znace NISTA osim kao sto rekoh ako s ene izrezes bas da mu ebes kevu...Doduse i na defci je uz hemiju moguce poboljsati misicnu masu...sto opet ima veze sa dozama :D

dakle,ZA NAS smrtnike se hemija za def/masu uopste ne mora razlikovati,tebi za def samo treba nesto sto ce spreciti katabolizam i cuvati misici.A to mozes i depoom,i propionatom i trenom itd itd...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: kura
« Odgovor #121 poslato: Mart 17, 2010, 11:24:38 posle podne »
Ishrana u 12 piletina 400gr i pirinac 100gr,u 2 aminokiseline plus neka vocka, u4 piletina naravno kuvano belo i pirinac 100gr,u 6 amino pa trening u 8 dupla doza iso sensation i dextroze 50gr.U9i 30juneci but kuvan 400gr,razani hleb 1oogr i neka salata u 1dupla doza iso za o,5 l mleka 0,5%mm.Preparati jos koje cu koristiti su glm 30gr dnevno,omega,l karnitin,vitamini minerali...Ja sam rekao da mi je srecena ishrana i suplementacija samo da je u pitanju hemija.Ja znam da i sa dva testa nedeljno i clenbuterolom bi napravio formicu sa ovakvim rezimom ali cu dodati decu i nap.svestan sam da bi rez bio bolji kad bi isao sa propijem,boldom i winsom ali nazalost nemogu izdvojiti novac.
ovako oko hemije se ne razumem ali oko hrane se razumem;)
prva greska jedes u 12h!!!!!
dalje
400g mesa NE MOZES DA ISKORISTIS!!!!!!!
obrok u 14 h greska,kada si se vec natovario sa toliko mesa onda napravi pauzu barem 3 ipo sata...i jos uzmes amino(kontam tablete)koje ulaze za 20min pa vocka-fruktoza-secer-slauf.......
oko treninga ok moze tako samo smanji dex na 30g
opet 400g mesa previse,pa mleko-laktoza-secer-slauf pa isolat(koji ulazi za 30min)pirinac i razani hleb i salata,sto nisi i vocku ubacio pa da imas sve izvore UH;)
ovo je sve dobro namerno;) jako ti je nabacana ishrana...tajming zsa hranu ti je BLAGI UZAS.....imas razmak od 14 sati do sledeceg obroka!!!!!!!!!!!!
kazem ti oko hemije ne znam nista tako da necu to komentarisati
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #122 poslato: Mart 17, 2010, 11:50:31 posle podne »
a sto meni niko ne baci koment na klopu...sta gore,a sta dole...!?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #123 poslato: Mart 18, 2010, 06:58:12 pre podne »
To je smesno da hemija nema veze sa rezom!!!Zasto se onda se razlikuju hemije za masu i za def??sta fali to mojoj klopi??Argumentujte mi?

jao boze
pa hans ti je lepo objsnio samo sto je zaboravio da doda cinjenicu da lekovi koji se koriste na dijetama tipa winst ili primo ili anav ne uzimaju se radi REZXANJA vec iz razloga sto nemaju tendnaciju da NALVCE VODU,blago ili slabo su androgeni znaci ne aromatizuju i kao takvi su idelani da urade sintezu B koje na tim i tkavim diejtama unosis bez bojazni da ce doci do misicnog KATABILZIMA

u tri p.m vise i HEMIJA ZA MASU i HEMIJA ZA DEF..
to je potpuno isto kao kada onaj uzme u teratni iradi prv bench sa 3 ponavljnja i to je za masu i odna uzme i radi sa 12 a to je za definciju..
jebot stvarno nevoerovatno i pored mora info da i dalje ljudi ovako razmisljanu

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: kura
« Odgovor #124 poslato: Mart 18, 2010, 11:10:52 pre podne »
pedja nemoj da me zbunjujes. cuo sam da ima igla za definiciju to je ona tanka a za masu je ona ljubicasta :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kura
« Odgovor #125 poslato: Mart 18, 2010, 11:59:49 pre podne »
pedja nemoj da me zbunjujes. cuo sam da ima igla za definiciju to je ona tanka a za masu je ona ljubicasta :)

;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #126 poslato: Mart 18, 2010, 01:26:59 posle podne »
pedja nemoj da me zbunjujes. cuo sam da ima igla za definiciju to je ona tanka a za masu je ona ljubicasta :)

jbg brate
sada si odao tajnu
a lepo sam ti rekao da ne govris nikome o nacinu aplikacije

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: kura
« Odgovor #127 poslato: Mart 18, 2010, 01:54:38 posle podne »
U 12 je moja klopa zato sto ustajem u 11 i 30!Meso 400gr je zive mere pa kada se skuva to je nekih 300gr a na hemi se to moze ugraditi!Fico ja sam zato i naveo da se posao moze odraditi sa depoom i clenom.Clenbuterol utice na rezanje i uzima se u fazama defke,dok se anadrol uzima za masu i bilo bi suludo da je kontra!tako da razlika ocito postoji.Klopa je najvaznija!!!jebiga sad mozda bi bila najbolja opcija da idem prvih 6 ned  dva testa deca i nap a drugih 6 propi svaki drugi dan boldu 300 mg ned i clenbuterol.Ubacio bi i wins  jos .

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: kura
« Odgovor #128 poslato: Mart 18, 2010, 02:05:07 posle podne »
ali zadnji obrok ti je u 21.30h,i sto ustajes tako kaso???
400g mesa jedni ako si RONNI pa ce se ugraditi,a ti sa 85kg i 15 dana treninga tesko da ces ugratidi;)
uostalom imas temu SLIKE pa stavi da vidimo kako se to ugradjuje 400g mesa
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #129 poslato: Mart 18, 2010, 03:27:56 posle podne »
nece se ugraditi ako pojede to 4-5 puta dnevno..ali jednom ,nece mu nista biti,a ugraditi se nece ako slabo trenira...meso kazem opet nije whey da se vari odma,vec postepeno,tako da ako zestoko trenira ,ugradice se :)
No time...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: kura
« Odgovor #130 poslato: Mart 18, 2010, 03:34:56 posle podne »
nece se ugraditi ako pojede to 4-5 puta dnevno..ali jednom ,nece mu nista biti,a ugraditi se nece ako slabo trenira...meso kazem opet nije whey da se vari odma,vec postepeno,tako da ako zestoko trenira ,ugradice se :)

A znaci ako dobro vezba ugradi ce se 80 gr proteina koih unese od jedanput, pa mi bi svi tom logikom imali  500 kg.

Nema potrebe da natrpava u zeludac pola kila mesa a i uz to pola kila krompira, naravno da je bolje da se to podeli.

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: kura
« Odgovor #131 poslato: Mart 18, 2010, 03:50:14 posle podne »
sve preko 250 gr mesa je suludo uzimati za jedan obrok...znaci ako se jako trenira sve se iskoristi...nisam znao za ovo..:)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: kura
« Odgovor #132 poslato: Mart 18, 2010, 04:04:20 posle podne »
jebiga sad mozda bi bila najbolja opcija da idem prvih 6 ned  dva testa deca i nap a drugih 6 propi svaki drugi dan boldu 300 mg ned i clenbuterol.Ubacio bi i wins  jos .

Mislis ubiti dvije muve jednim udarcem?
Ako te dobro razumjeh, ti bi da ti pola kure bude masa, a pola def?
To se tako ne radi, i nemoj ni da razmisljas u ovom pravcu.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #133 poslato: Mart 18, 2010, 04:23:20 posle podne »
BRATE ne bukvalisite ,napisao sam ako jednom pojede,recimo odma posle treninga...TO NIJE WHEY vec se  vari nekoliko sati....ne funkcionise zeludac kao ''Svarim 40g proteina a onda onu ''polutku '' mesa u meni bacam i propada odjednom''  ,karikiram ali izgleda da mnogi od vas to tako vide...svakako da je to previse i ima druge lose atribute  osim samo te ''dali ce protein da propadne ili ne''
No time...

Spartak

  • Gost
Odg: kura
« Odgovor #134 poslato: Mart 18, 2010, 04:36:57 posle podne »
BRATE ne bukvalisite ,napisao sam ako jednom pojede,recimo odma posle treninga...TO NIJE WHEY vec se  vari nekoliko sati....ne funkcionise zeludac kao ''Svarim 40g proteina a onda onu ''polutku '' mesa u meni bacam i propada odjednom''  ,karikiram ali izgleda da mnogi od vas to tako vide...svakako da je to previse i ima druge lose atribute  osim samo te ''dali ce protein da propadne ili ne''
Bolje i da se baci nego da manjka :)