Septembar 21, 2024, 03:54:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Rerna  (Pročitano 6364 puta)

Van mreže MilicaLowkick

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Rerna
« poslato: Februar 14, 2010, 01:17:05 posle podne »
http://www.e-topshop.tv/index.asp?tn=productview&ils=36&irp=1&srcint=ts_search&pid=80459&pcs=1

Fenomenaaalno!
Pre nekoliko dana sam narucila ovu rernu (naravno, zbog gluposti koje ova firma reklamira, nisam imala velika ocekivanja), ali sam prvim koriscenjem bila odusevljena...
Belo meso, kuvano, peceno povrce, riza, riba,jaja.... Sve bez ulja... A UKUSNOOOOOOOOOO!!!!
Plus, za vreme spremanja hrane, mogu da ucim, sto je veeelika olaksica!
ODUSEVLJENA!! Cena nije mala, ali vredi...
Moje najiskrenije preporuke za one koji imaju malo vremena u toku dana za spremanje obroka!!
« Poslednja izmena: Februar 14, 2010, 01:20:16 posle podne sm_mallena »
Nije bitno ko si,vazno je da si drug...... :)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Rerna
« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2010, 02:15:29 posle podne »
Kako ne bi bilo ukusno kad je Mr. T sedeo kao sudija - ko njemu sme da podmetne :D

Van mreže Michelin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Rerna
« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2010, 02:53:19 posle podne »
http://www.e-topshop.tv/index.asp?tn=productview&ils=36&irp=1&srcint=ts_search&pid=80459&pcs=1

Fenomenaaalno!
Pre nekoliko dana sam narucila ovu rernu (naravno, zbog gluposti koje ova firma reklamira, nisam imala velika ocekivanja), ali sam prvim koriscenjem bila odusevljena...
Belo meso, kuvano, peceno povrce, riza, riba,jaja.... Sve bez ulja... A UKUSNOOOOOOOOOO!!!!
Plus, za vreme spremanja hrane, mogu da ucim, sto je veeelika olaksica!
ODUSEVLJENA!! Cena nije mala, ali vredi...
Moje najiskrenije preporuke za one koji imaju malo vremena u toku dana za spremanje obroka!!

Hajde molim te reci gde si je uzela pa da i ja odem  da uzmem mnogo bi mi  znacilo na p.p mi posalji adresu 8)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Rerna
« Odgovor #3 poslato: Februar 14, 2010, 03:21:37 posle podne »
Moje jedino iskreno pitanje - kako se pere?:)

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Rerna
« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2010, 04:53:51 posle podne »
Ja i u obicnoj rerni mogu spremiti sve bez ulja ili sta vec a da se ne opterecujem mnogo.
Iz iskustva-meni ovakve zezalice samo skupljaju prasinu,imam jedan(bese skup) multipraktik i na njega me
i sam pogled smori-treba te sve delice oprati posle upotrebe.
Za 11500 radije cu kupiti ukusne proteine,njami...

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Rerna
« Odgovor #5 poslato: Februar 14, 2010, 05:19:35 posle podne »
Ne znam kakva je ova "rerna", ali imao sam Fagor GF280 (ili tako nesto). Em sto sam za <5 minuta spremio piletinu (treba mi 20 minuta u rerni), em uvek ispadne mnogo ukusnija nego u rerni. Losos jos bolje. Biftek tek!
Ali neko mi sjebo teflon na njemu :(

Van mreže MilicaLowkick

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Rerna
« Odgovor #6 poslato: Februar 14, 2010, 05:29:13 posle podne »
Michelin..... Pa ja sam narucila preko Top-shopa, jer je bila neka akcija besplatne dostave, ne znam da li je jos aktuelna, ali konkretno u Mitrovici ima u RODA supermarketu.

Deja...  Pa oni kazu "Pere se sama", ::)  ali naravno da je to glupost, ipak uzimas sundjer i trljas,  olaksica je sto mozes da stavis vodu i da je ona sama zagreje i tako stoji nekoliko min  pa samim tim i ono sto bi morao da ribas jako lako se skida. Mada kada pravim obrok za vise ljudi, stavim je ponekad i u masinu za sudove...

ela ela....  Verujem ti, nemam jednu, nego 100 zezalica koje su jednom ili nijednom upotrebljene, ali kazem- meni je jakooo olaksalo spremanje, ne zagreva se pre upotrebe, a i mama mi skace na jetru kada ukljucujem obicnu rernu za 2 parceta mesa i "saku" povrca....   ;D

Verovatno da sam vise vremena kuci, mogla bih na standardne nacine da pripremim ukusna i zdrava jela, ali posto mi je radni dan 12h, za mene je ovo spas!  ;D


Nije bitno ko si,vazno je da si drug...... :)

Van mreže MilicaLowkick

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Rerna
« Odgovor #7 poslato: Februar 14, 2010, 05:33:13 posle podne »
A lossssssos...... Fenomenalan! :-X     Cenim da o slicnoj stvari pricamo, posto je meni belo meso gotovo za par minuta!   Videla sam i u prodavnicama tehnike rerne koje rade po istom principu, verovatno su i one dobre...
Nije bitno ko si,vazno je da si drug...... :)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Rerna
« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2010, 05:37:18 posle podne »
i u obicnoj rerni se moze sve spremiti....

Van mreže Michelin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Rerna
« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2010, 06:44:21 posle podne »
Michelin..... Pa ja sam narucila preko Top-shopa, jer je bila neka akcija besplatne dostave, ne znam da li je jos aktuelna, ali konkretno u Mitrovici ima u RODA supermarketu.

Deja...  Pa oni kazu "Pere se sama", ::)  ali naravno da je to glupost, ipak uzimas sundjer i trljas,  olaksica je sto mozes da stavis vodu i da je ona sama zagreje i tako stoji nekoliko min  pa samim tim i ono sto bi morao da ribas jako lako se skida. Mada kada pravim obrok za vise ljudi, stavim je ponekad i u masinu za sudove...

ela ela....  Verujem ti, nemam jednu, nego 100 zezalica koje su jednom ili nijednom upotrebljene, ali kazem- meni je jakooo olaksalo spremanje, ne zagreva se pre upotrebe, a i mama mi skace na jetru kada ukljucujem obicnu rernu za 2 parceta mesa i "saku" povrca....   ;D

Verovatno da sam vise vremena kuci, mogla bih na standardne nacine da pripremim ukusna i zdrava jela, ali posto mi je radni dan 12h, za mene je ovo spas!  ;D



mallena hvala ti od srca :)

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Rerna
« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2010, 08:44:36 posle podne »
Slicna prica, i ja imam sokovnik Dzeka Lelejna i Dry Cooker koji se vrlo retko koriste, skupljaju prasinu... a danas sam spremao belo meso po Pedjinom receptu, razni zacini, malo poprskano vodom, u foliju i u rernu jedno 30-40 min, za to vreme skuvas pirinac, pobiberis kao rižoto i neka salata i prste da polizes :) tako da mi jos uvek ne treba nikakva turbo pecnica :)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Rerna
« Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2010, 04:51:24 pre podne »
Slicne tvojoj ili ovoj Fagor pecnici?? Ako slicne Fagoru GDE GDE i koje? :D
A lossssssos...... Fenomenalan! :-X     Cenim da o slicnoj stvari pricamo, posto je meni belo meso gotovo za par minuta!   Videla sam i u prodavnicama tehnike rerne koje rade po istom principu, verovatno su i one dobre...