Jun 22, 2024, 12:40:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.208 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Diskus Hernia  (Pročitano 17864 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #15 poslato: Februar 03, 2010, 06:44:59 pre podne »
Sto se tice alternativne medicine jedino gdje sam osjetio poboljsanje jeste kada sam odradio 7 dnevni tretman kod Dr Goše Vasileva u Skoplju. To bih preporucio svima da probaju pa onda da rasudjuju jer mislim da zaista pomaze.
pa jbg
onda odi kod dr gose i odradi tretman od 117 dana ako smatras da ce diskus hernija da nestane
vec sam rpicao o tim guriima gde imam slucaj gde je jedan takav ovde voceku izbio vratni prsljen i ovaj je zavrsio u kollicima
u nekoliko navrata ga ja trazio da mu "plati",ali ga naravno nije nasao jer je promenio mesto gde obavlja svoje "lekarske"sposobnosti
naglasvam
hiroprakticari i svi ostali koji se bave sa slicnim metodama mogu da pomognu ajd da kazem "zdravim "ljudima koji npr imaju prob,em sa ukljestenjem zivca,napetosti ili slicni
NIJE MI JASNO DA NEKO MOZE DA SAM SEBI RIZUKUJE DO TE MERE DA POSTANES INVALID
u stvari ocigledno da je kwon u pravu
mozda bi ti ipak trebalo da procitas knjigu i to OSNOVE sta je u opste diskus hernija i kako to izlgeda pa da onda razmisljas o daljnjim svojim zivotnim postpucima
« Poslednja izmena: Februar 03, 2010, 06:48:04 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže milos23

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #16 poslato: Februar 03, 2010, 05:56:23 posle podne »
Stvar je u tome sto on ne vrsi nikakvo nasilje nad kicmom (pomjeranje prsljenova i sl.) vec se radi o odredjenoj smjesi kojom tretira kicmu i koja u osnovi ima zadatak da obnovi koliko je moguce diskov prsten koji je ostecen.
Sta sam zapravio trazio od vas na ovom forumu je to da mi predlozite najkvalitetnije vjezbe pomocu kojih bih ojacao donji dio ledja a da pri tom sto manje opteretim samu kicmu.
« Poslednja izmena: Februar 03, 2010, 05:57:59 posle podne milos23 »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #17 poslato: Februar 03, 2010, 05:57:56 posle podne »
najkvalitetnije vjezbe pomocu kojih bih ojacao donji dio ledja a da pri tom sto manje opteretim samu kicmu.

Ovo ce biti tesko...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #18 poslato: Februar 04, 2010, 06:45:00 pre podne »
Citat
tvar je u tome sto on ne vrsi nikakvo nasilje nad kicmom (pomjeranje prsljenova i sl.) vec se radi o odredjenoj smjesi kojom tretira kicmu i koja u osnovi ima zadatak da obnovi koliko je moguce diskov prsten koji je ostecen.

cek cek cek
dali ti odista verujes da postoji neka cudotovrona kremica koja preko koze.body fat i misinog tkiva ima mogucnost da..ajd da ne pricam o tome kako moze da VRATI iscuerli diskus na mesto jer je to u domenu naucne fantastike,vec da pitam osnovno a to je dali ti odista verujes da znaci postoji tako neka kremica koja moze da pomgone pi obnovi ostecenog sundjerastog tkiva zvanog DISKUS???
ne mogu da verujem u ovo..
odista sam sada siguran da bi ipak trebalo da procuis knjigu i da u stvari vidis kako stvai stoje

Citat
Sta sam zapravio trazio od vas na ovom forumu je to da mi predlozite najkvalitetnije vjezbe pomocu kojih bih ojacao donji dio ledja a da pri tom sto manje opteretim samu kicmu.
a ja o ovome celo vreme prica i ovo je nemoguce dati nekome tj predlog ko ima ostecenje kicme bilo kog stepena iz razloga sto i jedan jedini pogresan pokret moze da dovede do katastofalnih posledica a ujedno vezbe su jedini nacin da se spreci operacija i zivi koliko toliko normlano sa tim.
tebi treba neko ko se potpuo razume u ovu tematiku i da te prati prilikom tvog trerninga barem prvih 15 dana dok sene utvrde vezbe koje tebi odgovraju,putanja pokreta koom mozes da izvodis neke vezbe itd itd itd itd
a da ti ovde neko kaze..radi to i to u toliko i toliko ponavljnja...TO JE NEMGOUCE...na zalost....
znaci..prvo neko ko se razmume i ko je imao iskustva sa tom i takvom povredom pa onda dalje

Van mreže milos23

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #19 poslato: Februar 04, 2010, 11:31:14 pre podne »
Ja vjerujem u taj domen "naucne fantastike" zato sto mi je pomogao a to se vidi i na snimku MR koji sam radio vise puta, nisam ovdje da ubjedjujem bilo koga kako treba da se lijeci. Znaci nema resenja sto se tice treninga bez strucne osobe koja ce vrsiti nadzor mog vjezbanja. Ok to sam i pretpostavio da bi bilo najbolje resenje bolje pitati iskusnijeg da potvrdi.
« Poslednja izmena: Februar 04, 2010, 11:33:19 pre podne milos23 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #20 poslato: Februar 04, 2010, 01:42:46 posle podne »
Citat
Ja vjerujem u taj domen "naucne fantastike" zato sto mi je pomogao a to se vidi i na snimku MR

ja bi ovo vise voleo da vidim nego leba da jedem!!!
iskreno.
ali dobro...kako god...drago mi je da su ti kreme pomogle a veruj mi da nas je jedno 100 000 u ovoj zemlji koji ti zavidimo

Citat
Znaci nema resenja sto se tice treninga bez strucne osobe koja ce vrsiti nadzor mog vjezbanja

na zalost DA,ali nemoj da trazis sutrcnu osobu kao tog lekara molim te jer ipak ovaj sa kremema te ne moze staviti u kolica dok "strcnjak"koji kaze da zna a mozda pojma nema moze i to kako...DALEKO BILO samo ti naglsavam da pazis sta radis i koga biras.

Van mreže milos23

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #21 poslato: Februar 04, 2010, 05:50:07 posle podne »
Dosao sam po savjete, a dobio gomilu kritike...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #22 poslato: Februar 05, 2010, 06:37:33 pre podne »
Dosao sam po savjete, a dobio gomilu kritike...

samo dobronamerne ali ocigledno da si krivo protumacio
ja ti nista nisam napisao ili rekao iz zle namere a sa ovog stanvoista sada bolje bi mi bilo da sam i cutao

Van mreže goku

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Diskus Hernia
« Odgovor #23 poslato: Jun 03, 2012, 01:15:14 posle podne »
Pozdrav, kako da skinem knjigu, ubacim vase linkove a on me stavi na forum?