Septembar 19, 2024, 11:51:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: aminokiseline ?  (Pročitano 22241 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #45 poslato: Februar 08, 2010, 10:58:03 pre podne »
Citat
Jeste a jesi li video nove THE BCAA sa ukusom? I tu dođe tako nekako

sta to dodje nekako?
jel mozes da objasnis pod 1
pod 2...bcaa okus lemon je samo za one KOJI NE MOGU DA PIJU REGULAR BCAA

dok postoji THE do tada ce biti i REGULAR BCAA bez ikakvih ukusa,prekusrosra,zakursora,esterefikacije i ostalih govana sa idelanim omerom BCAA koje su takve kakve jesu!!
a osvrt i na tvoje o bcaa lemon..

da odmah ne bude nekih zlocudnih rekacija da kazem da na 10 gr proizvoda ima 5% citronske kiseline i 2% arome limuna sto an kraju daje 9.3 PURE BCAA!!!

jasnije???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #46 poslato: Februar 08, 2010, 10:58:44 pre podne »


Citat
dosta sam zadovoljan.

sta si ti to osetio od 4 kaplete pred trening i 3 kaplete posle treninga i jos vanzije pitanje iz kog razloga pijes te 3 kaplete posle treninga tj 4 gr bcaa????

RAZMISLI MALO..
moja grska...
[/quote]

tu smo da svi skupa ucimo i sto je najvaznije NAPREDUJEMO!!!

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #47 poslato: Februar 08, 2010, 11:01:10 pre podne »
tako je...hvala puno..
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #48 poslato: Februar 08, 2010, 11:23:34 pre podne »
Citat
Jeste a jesi li video nove THE BCAA sa ukusom? I tu dođe tako nekako

sta to dodje nekako?
jel mozes da objasnis pod 1
pod 2...bcaa okus lemon je samo za one KOJI NE MOGU DA PIJU REGULAR BCAA

dok postoji THE do tada ce biti i REGULAR BCAA bez ikakvih ukusa,prekusrosra,zakursora,esterefikacije i ostalih govana sa idelanim omerom BCAA koje su takve kakve jesu!!
a osvrt i na tvoje o bcaa lemon..

da odmah ne bude nekih zlocudnih rekacija da kazem da na 10 gr proizvoda ima 5% citronske kiseline i 2% arome limuna sto an kraju daje 9.3 PURE BCAA!!!

jasnije???

kao sto je pedja rekao to je 93% u bcaa sa limunom a sni ak je verovati onome sto kazete je 85% dakle razlika je vise nego velika.

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #49 poslato: Februar 08, 2010, 11:54:06 pre podne »
Mada AminoBolic nije bcaa vec eaa.
A i pitanje je za koliko kesa ko moze sta da nabavi ;)  Ja licno SNI bcaa kupujem po 2.800, tako da je to meni najbolja opcija za sad.

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #50 poslato: Februar 08, 2010, 12:04:17 posle podne »
E a vidim da the amino liq ima u 25ml isto leucina kao dym amino liq u 50ml..Jer ako je ta ampula dostatna za u toku jednog treninga otom potom koliko se dym više isplati.A te ampule od the jel to isto razmutite u vodi i pijete ili to ne razrijedite u vodi?Jerbo to nema okusa kao dym berry,znači fino je gorko kao the bcaa vjerojatno ;D ;D
Moze mi netko odgovorit na ovo?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #51 poslato: Februar 08, 2010, 12:08:14 posle podne »
Mada AminoBolic nije bcaa vec eaa.
A i pitanje je za koliko kesa ko moze sta da nabavi ;)  Ja licno SNI bcaa kupujem po 2.800, tako da je to meni najbolja opcija za sad.
Kkao su poceli pocece i besplatno da dele.... Nemam reci
E a vidim da the amino liq ima u 25ml isto leucina kao dym amino liq u 50ml..Jer ako je ta ampula dostatna za u toku jednog treninga otom potom koliko se dym više isplati.A te ampule od the jel to isto razmutite u vodi i pijete ili to ne razrijedite u vodi?Jerbo to nema okusa kao dym berry,znači fino je gorko kao the bcaa vjerojatno ;D ;D
Moze mi netko odgovorit na ovo?
tecne ak u ampulama su skuplje upravo zbog veceg postotka leucina. tebi je ja mislim dovoljno 10gr proteina tj 10 000mg tj jedna ampula. sad neki ce ti reci da je popijes a neki da je rastvoris u vodi. sta je bolje pitanje je bolje. neces pogresiti da popijes jednu ampulu na pocetku treninga a drugu za 20tak min do pola sata.

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #52 poslato: Februar 08, 2010, 12:13:59 posle podne »
e hvala,ma imam sad dym sutra pocinjem s njim..i uputio me pedja kako da koristim a danas isla citat pa uocila tu razliku..pa ak mi je jedna ampula dosta vise mi se isplati kad potrosim ovaj dym(to ionak nebu vise od tjedan dana tih 450ml),bolje mi je the ampule uzet i imam za mjesec dana. Ionako pred uzimam bcaa i glm a tecne za vrijeme.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #53 poslato: Februar 08, 2010, 12:21:37 posle podne »
e hvala,ma imam sad dym sutra pocinjem s njim..i uputio me pedja kako da koristim a danas isla citat pa uocila tu razliku..pa ak mi je jedna ampula dosta vise mi se isplati kad potrosim ovaj dym(to ionak nebu vise od tjedan dana tih 450ml),bolje mi je the ampule uzet i imam za mjesec dana. Ionako pred uzimam bcaa i glm a tecne za vrijeme.
pa pazi 23 000mg proteina u 50ml ili koliko vec naspram 10gr proteina ne znam koliko je ampula ali nema veze za istu kolicinu leucina. mislim da ti je dve supene kasike dym tecnih amino dosta u 600ml vode ali vidi kako ce ti pedja reci

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #54 poslato: Februar 08, 2010, 12:37:33 posle podne »
Za amino bolik se raspitujem isključivo zbog anti kataboličkog efekta a anabolički  regulišem u kuhinji 8)...za te suplemente uhranim 200kom živinčadi i 10 kokica nosiljica..tu i tamo padne neko telence i svinče za sušenje   ...i tako
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #55 poslato: Februar 08, 2010, 12:40:03 posle podne »
E onda ti je Pedja lepo objasnio  ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #56 poslato: Februar 08, 2010, 05:05:56 posle podne »
Citat
Jeste a jesi li video nove THE BCAA sa ukusom? I tu dođe tako nekako

sta to dodje nekako?
jel mozes da objasnis pod 1
pod 2...bcaa okus lemon je samo za one KOJI NE MOGU DA PIJU REGULAR BCAA

dok postoji THE do tada ce biti i REGULAR BCAA bez ikakvih ukusa,prekusrosra,zakursora,esterefikacije i ostalih govana sa idelanim omerom BCAA koje su takve kakve jesu!!
a osvrt i na tvoje o bcaa lemon..

da odmah ne bude nekih zlocudnih rekacija da kazem da na 10 gr proizvoda ima 5% citronske kiseline i 2% arome limuna sto an kraju daje 9.3 PURE BCAA!!!

jasnije???

Bože Peđa kakve crne zlosutne reakcije :D , pa hoću reći da i THE se okrenuo da i oni koji ne mogu da piju THE bez ukusa da im bude prihvatljivije one sa ukusom i ništa drugo :)
Ja trenutno pijem ove tvoje "regularne" THE BCAA.
A to "dođe nekako"  znači da su i one kao i ove druge pomenute sa ukusom  i da to nije ništa strano i čudno, čak je za pohvalu.
U suštini i sa ukusom i bez ukusa BCAA su ok , samo što ove sa ukusom treba za nijansu uneti više praha da bi se zadovoljio određena količina BCAA, jasno ko dan generale ;)

I da ne zaboravim moj i tvoj pozdrav  :-* :-* :-*
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #57 poslato: Februar 08, 2010, 06:19:16 posle podne »
Citat
Bože Peđa kakve crne zlosutne reakcije
ma kakvi bre..
nego jednostavno ja ne volim da pricam o necemu dok nisam prinudjen da progovrim i to je to..
ja nisam kriv sto ljudi ne povezuju i ne shvataju neke stvari pa im treba bukvalno crtati da bi shvatili
a oni koji shvataju o cemu se radi ali lepo i jasno kazno to je iz tog i tog razloga a jasno mi je da je to tako..onda je to druga stvar i to je za postivanje..
ovako..imam osecaj da nekada kao da pricam u prazno i da nista sto napisem ne dolazi tamo gde trba..
ali dobro..dok god ima ovaca biti ce onih koji ih sisaju i to je to

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #58 poslato: Februar 22, 2010, 12:59:30 pre podne »
ne mogu nigde da nadjem...  nista..o..  Mega Amino 3200 na ovom forumu... imam oko 100-200 tableta..ovoga.......dali znate nesto o ovim amino-kiselinama.....da mi kazete.? ..planirao bi da pijem ..Mega Amino 3200.. i   Creatine Ph-x .......msm... to imam trenutno ...sta mislite o svemu ovome.. Hvala Puno ..... ( ne bi smarao, da sam nasao nesto na netu...)

Spartak

  • Gost
Odg: aminokiseline ?
« Odgovor #59 poslato: Februar 22, 2010, 04:43:42 pre podne »
neisplative su, kupi whey protein