Septembar 22, 2024, 03:28:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Vladika niški Irinej novi partijarh  (Pročitano 8494 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #45 poslato: Januar 29, 2010, 01:53:42 posle podne »
Daj onda da se ujedine i muslimani,hinduisti,budisti...vecu su problemi izmedju nekih ovih religija i hriscana nego u samom hriscanstvu izmedju pravoslavnih i katolika
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #46 poslato: Januar 29, 2010, 03:32:33 posle podne »
Daj onda da se ujedine i muslimani,hinduisti,budisti...vecu su problemi izmedju nekih ovih religija i hriscana nego u samom hriscanstvu izmedju pravoslavnih i katolika

ali su brojiniji mnogoooooooo od hriscana

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #47 poslato: Januar 29, 2010, 03:54:07 posle podne »
Daj onda da se ujedine i muslimani,hinduisti,budisti...vecu su problemi izmedju nekih ovih religija i hriscana nego u samom hriscanstvu izmedju pravoslavnih i katolika

Što se mene tiče može :D
Bog ako postoji je 1, a i da ne postoji trebaju svi verovati istim načelima života i nema tu puno mudrovanja i ostalih kerefeka, ja nisam neki vernik, po rođenju sam pravoslavac i znam da odem u crkvu, prekrstim se, ne postim... ali ni zbog kakve vere se ne bi odrekao npr drugara muslimana, katolika...

Poštuj načela koja su NORMALNA, pazi na svoju okolinu, rodbinu, ne raduj se tuđoj nesreći, ne podmeći nogu drugima... i ne treba tebi sutra dan ikakav post da bi te opralo pred Bogom kad odapneš papke :) , iz normalnog razloga jer si čist i pred sobom i tim Bogom ako ga ima.

Što bi 1moj drugar sa foruma (musliman) rekao "vidi ovu pokrila se a pre koju godinu se kurvala, drogirala..." ok pokajala se ali sad će ona biti "čista"  pred Bogom što se umotala kao nindža, jer će 5-6 puta dnevno da se moli a neko ko se ne moli a iskren je, pošten i nije ZAO će da ode u pakao...GLUPOST.   Ode ovo predaleko i u pogrešnom smeru bolje bi bilo da se LOCK tema ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #48 poslato: Januar 29, 2010, 04:10:27 posle podne »
Ja sam ti odgovorio na ono tvoje da je bolje da dodje do ujedinjenja pravoslavaca i katolika,da bi prestala mrznja,ratovi,ubijanja...a ja ti kazem da su problemi izmedju katolika i pravoslavaca tu najmanji problema,da nazalost postoji mnogo veca netrpeljivost medju drugim vjerama...Nebuloza,ali sta ces,nazalost je tako...


"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #49 poslato: Januar 29, 2010, 04:20:39 posle podne »
sasacg

Pa jeste Sale, a sve te razlike koriste "pametni (čitaj ZLI) i sjeba.e YUGU, i ko zna koje još zemlje i sada smo svi skupa jbn geto.
Ta netrpeljivost u nekom bolesnom umu može da sje.e celu planetu jednog dana ATOMKA tamo, ATOMKA vamo, između koleteralna šteta i aj u ...svi
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #50 poslato: Januar 29, 2010, 04:30:35 posle podne »
A jebi ga brate,upravo ti ZLI koji su nas sjebali,sad treba da ima lizemo dupe (mada to odavno i radimo) i na verskom planu?

Gubimo svoj identitet vec godinama,jos fali da i ovaj izgubimo!!!!

Ali kao sto si i rekao ranije bolje jedan LOCK!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!