Avgust 01, 2024, 10:16:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening :)  (Pročitano 4881 puta)

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Moj trening :)
« poslato: Januar 13, 2010, 08:39:03 posle podne »
Grudi-ledja  (super serije-antagonist system)

1.   Serija : Benc press 10 pon(50 kg) ---- barbell rows 10 pon(40 kg)
2.   Serija : Benc press 9 pon(60 kg) ------- barbell rows 9 pon (45 kg)
3.   Serija : Benc press 6 pon (65 kg)-------- barbell rows 7 pon (45 kg)
4.   Serija : Benc press 5 pon( 70 kg)---------- barbell rows 6 pon (50 kg)

o   Potisak na kosoj klupi 10 pon (13kg)------lat iza glave 10 pon(40 kg)
o   Potisak na kosoj klupi 10 pon (13kg)------lat iza glave 10 pon (45 kg)
o   Potisak na kosoj klupi 10 pon (13kg)------lat iza glave 9 pon (50 kg)


   Pec dec 6 pon(30 kg)----- Veslanje 10 pon(40 kg)
   Pec dec 5 pon(35 kg)----- Veslanje 10 pon(50 kg)

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2010, 08:39:49 posle podne »
Slobodno neki komentar,zamerka,pohvala itd :)))

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2010, 09:16:58 posle podne »
neka me isprave iskusnij ali nisam siguran koliko ti je dobra varijana lat iza glave ,mozda bolje lat ISPRED glave,a i ovaj pek-dek..mozda bolje potisak sa bucicama +veslanje .i slobodno malo povecaj ponavljanja za pek dek (ako vec hoces da ga radis)  i ubaci jos jednu seriju. pozz ;)
Jedi Master

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2010, 09:20:29 posle podne »
da,za lat i ja mislim da je bolje ispred,ovo je bila samo probna varijanta...a potisak sam radio sa veslanjem,a pec dec cu ubacitii jos jednu seriju :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2010, 09:24:44 posle podne »
da,za lat i ja mislim da je bolje ispred,ovo je bila samo probna varijanta...a potisak sam radio sa veslanjem,a pec dec cu ubacitii jos jednu seriju :)
a sta imas od ovih 5,6 ponavljanja?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2010, 09:30:30 posle podne »
pa ako nevidis to je kraj treninga i snaga je na izmaku!!!!!a i posle 3 nedelje pauze,i ovo je ok!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2010, 09:38:21 posle podne »
pa ako nevidis to je kraj treninga i snaga je na izmaku!!!!!a i posle 3 nedelje pauze,i ovo je ok!
pa smanji tezine i nemoj raditi ispod 8 ponavljanja
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2010, 06:37:19 pre podne »
a ko ti je rekao da radis ANTAGONISTE kao pocetnik>>???

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2010, 10:47:43 pre podne »
pedja nisam ja pocetnik,imam ja dotastaza u borilackim sportovima(15 god) a i u teretani dve god,a to sam rekao jer nisam trenirao malo duze :))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2010, 02:23:48 posle podne »
pedja nisam ja pocetnik,imam ja dotastaza u borilackim sportovima(15 god) a i u teretani dve god,a to sam rekao jer nisam trenirao malo duze :))

pa ukoliko ti je cilj pobolsjanje izdrljivosti i explozivnosti u vezi tvog sporta onda bi MOZDA sistem imao logike i orpavdanja
kazem MOZDA jer neznam koliko ti je telo utrenirano kada je u pitanju teretana jer to nema veze sa sprotom kojim se ti bavis CAK STA VISE to su poptuno dva razlicta pojma i misicna vlakna reguju na poptuno drugaciji nacin u tvom sportu i ovom.
ali to sada nije bitno
kazem
ukoliko ti je cilj to sto sam naveo....onda ok...

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2010, 02:44:21 posle podne »
telo mi je super utrenirano,uvek je i bilo..a ovaj sistem treniga sam ubacio posto sam oduvek radio iste trenige(pon grudi-biceps) itd,tj program vec svima poznat...jednostavno sam hteo da promenim trening..neznam sto se digla ovolika prasina bez veze...nisam ja pocetnik od dva meseca pa sad treniram bzvz kao sto sam malo  pre video u teretani dva klinca kako unistavaju sebe glupostima...a i apsolventa sam na dif-u tako da znam i sam neke stvarcice :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2010, 02:51:07 posle podne »
pa cek
iz kog razloga si onda postavio temu kada znas sta radis jbg?
mislim...
nije mi jasno.
pazi..niko ovde nije rekao da je program LOS i da se digla prasina.NIKAKO
vec je stvar u tome da si ti stavio program,a znas da je to extra za tebe,tj tako kazes a nisi cak naveo cilj.
dakle..
ovaj trening je najveca moguca glupost za nekoga ko hoce da nabaci misicnu masu
ovaj trening je najveca moguca glupost za pcoetnika
ovaj trening je najveca moguca glupost ukoliko se ne prati sa adkevatnom obhranm misica u toku trneinga

ovaj trening je extra ukoliko ti je cilj pstiznje exolozivnosti,izdrzljivosti
ovaj trening je super u nedostatku vremena
ovaj trening je super za kao dopuna u nekom drugom sportu..

jbg.
mislim..utrenirano telo karatsa,duzidiste ili sta god nije UTRENIRANO I NE ZNACI da je spremno za tezinsko opterecenje..to nema veze sa vezom..a pogtovo ne znaci nista to sto si aposolvent na dif da ti je telo sprmreno za bilo sta a kamoli za tezinsko opterecenje
ovde se ne obracam tebi nego govrim globalno
jer znam gomile VRECE GOVANA KOJI SU APSOLVENTI NA DIFU jer su tamo samo da zavrse a jebes to kako izledaju TO IH NE ZANIMA!!!

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2010, 03:03:38 posle podne »
postavio sam trening cisto za misljenje i hvala za to,a to da sam na difu i da znam nesto odnosilo ne ona dva "klinca" koja rade katastrofa stvari i da sam i samo udeli ar saveta,nista drugo,...to da na difu nazalost ima jako puno katastorfa ljudi kako izgledaju je istina,ali nije opet u redu da su VRECA GOVANA!!!!Jer ipaj je i to fakultet-DRZAVNI!I ja postujem tebe kao starijeg i iskusnijeg u ovom sportu,tako da  izlazim iz ove diskusije,obrisi molim te temu i na kraju krajeva izvini ako sam nesto pogresno rekao i iznervirao te!poz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2010, 03:15:16 posle podne »
postavio sam trening cisto za misljenje i hvala za to,a to da sam na difu i da znam nesto odnosilo ne ona dva "klinca" koja rade katastrofa stvari i da sam i samo udeli ar saveta,nista drugo,...to da na difu nazalost ima jako puno katastorfa ljudi kako izgledaju je istina,ali nije opet u redu da su VRECA GOVANA!!!!Jer ipaj je i to fakultet-DRZAVNI!I ja postujem tebe kao starijeg i iskusnijeg u ovom sportu,tako da  izlazim iz ove diskusije,obrisi molim te temu i na kraju krajeva izvini ako sam nesto pogresno rekao i iznervirao te!poz

pa nisi me iznervirao aposlutno ni sa cim
niti cu da brisem temu i nema razloga za to
neznam iz kog razloga si toliko nabijran na celu pricu jbg
nja ti dajem MOJE MISLJENJE o tome sta ti radis a ti kao da ne zelis da cujes misljenje necije vec hoces da ti se kaze ono sta ti mislis da je ok..jbg..ali nije problem
a sto se tice dif-a
I TE KAKVE VRECE GOVANA!!!! TO JE JADNO,BEDNO I ZALOSNO DA TI I TAKVI U OPSTE SEBE NAZIVAJU TJ NAZIVATI CE SE ZA KOJU GODINU ZAVRSENIM STUDENTIMA DIF-a
TJ PRICAM O ONIMA KOJE JA ZNAM
a i to sto je drzavna....ZALI BOZE I SVI SVECI..kamo srece da se to deblo placa E ONDA NAM SPORT NE BI BIO U KURCINI U KAKVOJ JE DANAS
jer ja licno znam jednog smarada koji je zavrsio dif cak mislim i da je magisriao radi kao trener u jednom ovde klubu a u SPORT pa cak iu u taj o kojem je rec SE RAZUME KAO MARA U KRIV KURAC
nije dovljno VOLETI nesto da sebe smatras vrhunskim strucnjakom
ja zna,m koliko on ima znanje o svemu a pogtovo o KONDICIONIM PRIPREMEMA a o SUPELEMTNACIJI I NUTRICINIZMU..tu je prvak sveta...ALO..,.MAGISTAR....
za njega je creatin najveci oblik hemije iu brani igranicam da ga uzimaju da ne padnu na diopin testu....
ZNA ZA KREATIN I PROTEJIN....DA DOBRO SI CUO...P R O T E J I N......a da ga pitas nesto dalje.....e onda bi krenula prica o tome kako je on bio u vojsci 86 itd itd itd itdi
SRAMOT KO ZAVRSA TAJ DIF
cast izuzetcima naravno....ali ono sta ja znam je da je njih 20% VRECE GOVANA

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2010, 03:23:46 posle podne »
ma devojka me izbacila iz takta skroz,neznam sto i dopustam se bi to:)sory sto sam planuo,veruj mi da zadnje sto sam napisao nisam ni skontao dok nisam poslao..A to za dif si potpuo u pravu,nazalost 80 posto je onih koji nemaju blage veze o tome...ja cu ti dovesti samo iz moje grupe njih 20 koji neznaju razliku izmedju aerobnog i anaerobnog treninga..mislim haos...a zbog takvih MI,koji nesto hocemo da steknemo i naucimo,budmo na losem glasu bas zbog toga sto ga ti znas(PROTEJIN)..ju ju neverujem...
sramota je to,pa zato se ve i spremam da zavrsim jos nesto posle dif-a...
Kao sto i kazes,zato nam i sport jeste u kurcu!ali sta sad,kad sam vec upisao,i zavrsicu ga.::)
kazem jos jednom sory zbog burne reakcije (jbg ljubav :)0 ), i evo sad bih te i zamolio da mi kazes recimo kod tog mog treninga,sa je greska ako se radi misicna masa..hvala i jbg :))