Septembar 21, 2024, 11:24:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kako preziveti 18-te rodjendane?  (Pročitano 5876 puta)

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Kako preziveti 18-te rodjendane?
« poslato: Januar 13, 2010, 02:07:27 posle podne »
Evo otvaram jednu vrlo moguce glupu temu, tako da ukoliko smatrate da treba lock, slobodno  ;D...
Problem je u sledecem.. pocela je godina u kojoj moja generacija puni 18 god, evo veceras je Srpska nova, a imam jos 4 18ta.... to je 5 zurki u 8 dana... Kako najlakse preziveti sve to?trebaju mi saveti onih koji su vec imali slican problem, znaci idem na treninge 5x nedeljno, klopa je full, ali ce me ove zurke unistiti :(...dal je moguce u opste bilo sta ozbiljno uraditi ako se konzumira alkohol cesto ???... naravno da cu se truditi da pijem sto manje, al o5...bilo koji savet?

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2010, 02:29:24 posle podne »
.dal je moguce u opste bilo sta ozbiljno uraditi ako se konzumira alkohol cesto ???

moguce je :D

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2010, 03:36:51 posle podne »
Ma alkohol je diuretik da vidis kako ces biti definisan za par dana. :lol:
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2010, 09:39:02 posle podne »
zajebi tolike zuraje
Samsung NX1000

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2010, 10:14:20 posle podne »
zajebi tolike zuraje

brate ti podhitno da se preselis iz Bora!!!
sramota!!!
:D :D :D

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2010, 02:28:31 pre podne »
Ja kad pijem pijem dzin i osjecam se kao kad popijem npr no'xplode , pucam od snage i kad flasu popijem , kroz misice struji nevjerovatna snaga , jedino u glavi sam los , ostalo sve gori , puca od snage ... Neznam jednostavno dzin je moje pice , ostalo QraC!
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2010, 01:20:24 posle podne »
Evo otvaram jednu vrlo moguce glupu temu, tako da ukoliko smatrate da treba lock, slobodno  ;D...
Problem je u sledecem.. pocela je godina u kojoj moja generacija puni 18 god, evo veceras je Srpska nova, a imam jos 4 18ta.... to je 5 zurki u 8 dana... Kako najlakse preziveti sve to?trebaju mi saveti onih koji su vec imali slican problem, znaci idem na treninge 5x nedeljno, klopa je full, ali ce me ove zurke unistiti :(...dal je moguce u opste bilo sta ozbiljno uraditi ako se konzumira alkohol cesto ???... naravno da cu se truditi da pijem sto manje, al o5...bilo koji savet?
najbolje svaki put kad odes na rodjendan odma telefon u ruke i kazes da je postavljena bomba tamo gde se nalazite. policija ce odma doc i otkazat proslavu i samim tim nema alkoholisanja. ti si doso da ispostujes slavljenika, svoje si odradio i to je to.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2010, 03:55:22 posle podne »
Evo otvaram jednu vrlo moguce glupu temu, tako da ukoliko smatrate da treba lock, slobodno  ;D...
Problem je u sledecem.. pocela je godina u kojoj moja generacija puni 18 god, evo veceras je Srpska nova, a imam jos 4 18ta.... to je 5 zurki u 8 dana... Kako najlakse preziveti sve to?trebaju mi saveti onih koji su vec imali slican problem, znaci idem na treninge 5x nedeljno, klopa je full, ali ce me ove zurke unistiti :(...dal je moguce u opste bilo sta ozbiljno uraditi ako se konzumira alkohol cesto ???... naravno da cu se truditi da pijem sto manje, al o5...bilo koji savet?
najbolje svaki put kad odes na rodjendan odma telefon u ruke i kazes da je postavljena bomba tamo gde se nalazite. policija ce odma doc i otkazat proslavu i samim tim nema alkoholisanja. ti si doso da ispostujes slavljenika, svoje si odradio i to je to.

NAJPAMETNIJE :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #8 poslato: Januar 15, 2010, 12:30:49 pre podne »
Najpametnije ti je da na rodjendanu nesto smuvas. Potom odete u sobu, zakljucate se i zajedno izbacujete visak masnih naslaga, i unetog alkohola. Verujem da znas na sta mislim  ;) ;) ;)

Van mreže NemanjaGaic

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #9 poslato: Januar 15, 2010, 01:49:03 posle podne »
Radomir ti je dao najbolju ideju! :) I ja sam 1992... Ali meni je veliki + Sto mene alkohol i cigare ne privlace uopste!

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #10 poslato: Januar 15, 2010, 02:06:10 posle podne »
Ja na srecu nisam isao u gym kad je moja generacija slavila 18-e rodjendane. :D

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #11 poslato: Januar 15, 2010, 02:12:52 posle podne »
Ma alkohol je diuretik da vidis kako ces biti definisan za par dana. :lol:
ma jebes definiciju meni treba masaaa xD
Ja kad pijem pijem dzin i osjecam se kao kad popijem npr no'xplode , pucam od snage i kad flasu popijem , kroz misice struji nevjerovatna snaga , jedino u glavi sam los , ostalo sve gori , puca od snage ... Neznam jednostavno dzin je moje pice , ostalo QraC!
brate od sad samo dzin pijem :D
Najpametnije ti je da na rodjendanu nesto smuvas. Potom odete u sobu, zakljucate se i zajedno izbacujete visak masnih naslaga, i unetog alkohola. Verujem da znas na sta mislim  ;) ;) ;)
nije problem da se smuva nesto, al treba to naterati da odemo do sobe :)
Radomir ti je dao najbolju ideju! :) I ja sam 1992... Ali meni je veliki + Sto mene alkohol i cigare ne privlace uopste!
tebi je veliki xD?ne kapiram ovo!?!? ni mene cigare, al jebes mi mater, ne mogu da se provedem kako treba bez alkohola :(, a potpisujem da retko ko moze :>...
Ja na srecu nisam isao u gym kad je moja generacija slavila 18-e rodjendane. :D
Ma najbolje da batalim gym xD....
Ma odlucio sam, video sam posle ove srpske da nema nista od teretane ako pijem alkohol, a zna se sta mi je vaznije :D, u zadnja 24 sata insam ni 3 puta jeo kako treba, + sto sam preskocio trening, jebes ga, sad da prezivim ova 4 rodja, a posle cu da cirkam vodu :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #12 poslato: Januar 19, 2010, 12:56:26 posle podne »
I na forumu imash vishe slika kako piju alkohol nego kako piju suplemente.... ;D ;D ;D

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #13 poslato: Januar 19, 2010, 01:00:12 posle podne »
I na forumu imash vishe slika kako piju alkohol nego kako piju suplemente.... ;D ;D ;D

sramota!!

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Kako preziveti 18-te rodjendane?
« Odgovor #14 poslato: Januar 19, 2010, 11:02:13 posle podne »
Pa ja mislim da bi vecini roditelji pre dali da piju alkohol nego suplemente, a to je tek zalosno :D