Septembar 25, 2024, 01:11:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA  (Pročitano 14262 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #30 poslato: Januar 12, 2010, 02:25:50 posle podne »
za melisu budi uveren da krosti kao i za irys i za ostel top body bulidereke a to nema veze niti sa fitnes kategorijom a pogtovo sa zenema rekretavicima

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #31 poslato: Februar 09, 2010, 10:37:55 posle podne »
Nije Pedja nigde otisao vec nema strpljenja da ti odgovara dva puta na isto pitanje.

Postavio si dobro i interesantno pitanje jer ga nije bilo do sada.

Pedja ti je upravo do detalja objasnio sve sto se tice toga i ne znam sta od drugih i od koga ocekujes da ti nesto drugacije kaze.

Evo ja potvrdjujem svaku rec koja je napisana ovde o koriscenju GH za zene. Procitaj ponovo odgovor, imas sve sto te je interesovalo.

Bilo bi iteresantno kada bi se javila neka od dama koja je koristila GH da podeli iskustvo sa nama.                                   

Pa čekaj Gorane zar iste doze idu za baju od 100kg od 2-3...iu i za ŽENU od 60kg ?
Ako kod muškaraca sam test može da napravi kakav takav pomak i povećanje mišićne mase sa regulisanom ishranom neznam kako to da GH kao najanaboličniji hormon u telu nemože solo uz regulisanu ishranu i trening da poveća mišićnu masu kod žena? Izvini nisam stručnjak ali mi nekako...nije jasno.
I ti sad potvrđuješ da bez insulina GH je sulud :) ...reći ću ti nešto kad se budemo videli, tj. podsetiću ;)  zapamti šta si potvrdio :)

A to da se jave one koje su uzele GH...naravno da se neće javiti :)
DRUZE PA SAD SI REKAO DA JE TEMA O ZENAMA I HORMONU RASTA A ONDA UBACUJESH I MUSKARCE OD 100KGEVO JA SAM UZIMAO PRIRODNI GORMON ROSTA SOMATOTROPIN CELAVIJEKA IZ LITVANIJE FABRIKA KAINUS I UZIMAO SAM SA INSULINOM I JAKIM ANDROGENIMA.JEDESH KAO PODERAN A AKO NEJEDESH KAKO TREBA SAGORISH.OPROSTI ZANEO SAM SE .PA PREPUSHTAM DAMAMA RECH.OVIM NE PODRZAVAM AAS.