Septembar 22, 2024, 07:21:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Pumpa misica  (Pročitano 15867 puta)

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #15 poslato: Decembar 21, 2009, 05:35:09 posle podne »
peđa jel ima potrebe uzimati i kreatin sa no reaktorima ili ne,pošto vidim da ima u sadržaju no reaktora?

Van mreže markoni22

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #16 poslato: Decembar 21, 2009, 09:30:01 posle podne »
Ishrana mi je uredu skroz, ali interesuje me koji to nutritijent iz ishrane izaziva bolju prokrvljenost, a uzecu i NO reaktor ali posto ne mogu stalno da ga pijem interesuje me kako mogu da dobijem takavu prokrvljenost ishranom?? A pijem amino u toku i whey posle treninga...

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #17 poslato: Decembar 21, 2009, 09:44:39 posle podne »
Ljudi sa povecanim holesterolom imaju manju elasticnost krvnih sudova. Recimo da omega 3 uticu na bolju elasticnost krvnih sudova. Mada ima tu milion razloga i faktora.

Van mreže markoni22

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #18 poslato: Decembar 22, 2009, 01:43:18 pre podne »
Ljudi sa povecanim holesterolom imaju manju elasticnost krvnih sudova. Recimo da omega 3 uticu na bolju elasticnost krvnih sudova. Mada ima tu milion razloga i faktora.

Znam, zato sam i zbunjen oko svega toga...i nikako ne mogu da nadjem zbog cega mi je to tako, a pretrazio sam ceo forum
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2009, 01:46:05 pre podne markoni22 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #19 poslato: Decembar 22, 2009, 06:39:36 pre podne »
Ljudi sa povecanim holesterolom imaju manju elasticnost krvnih sudova. Recimo da omega 3 uticu na bolju elasticnost krvnih sudova. Mada ima tu milion razloga i faktora.

ipak bih se drzao ovih MILION DRUGIH RAZOGA nego da kazes momku sa 16 god da ima VISOK HOLESTEROL i da mu je zbog toga slaba pumpa....
jbt ne mogu da verujem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #20 poslato: Decembar 22, 2009, 06:39:53 pre podne »
peđa jel ima potrebe uzimati i kreatin sa no reaktorima ili ne,pošto vidim da ima u sadržaju no reaktora?

zasto da ne....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #21 poslato: Decembar 22, 2009, 12:37:44 posle podne »
NO. pre treninga
posle treninga 5g kreatina monohidrata
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #22 poslato: Decembar 22, 2009, 12:45:19 posle podne »
NO. pre treninga
posle treninga 5g kreatina monohidrata
ili ako No ima malo ili ni malo beta alanina onda 2 do 3 gr BA i isto toliko u pwm..
i da vidis cija ovca belu vunu prede...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #23 poslato: Decembar 22, 2009, 12:50:48 posle podne »
NO. pre treninga
posle treninga 5g kreatina monohidrata
ili ako No ima malo ili ni malo beta alanina onda 2 do 3 gr BA i isto toliko u pwm..
i da vidis cija ovca belu vunu prede...
ali opet ako nema tecne u toku moze slobodno da baci taj NO. i za te pare da kupi 2 ipo litre tecnih
i da vidis cija ovca belu vunu prede:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #24 poslato: Decembar 22, 2009, 12:55:50 posle podne »
Citat
ali opet ako nema tecne u toku moze slobodno da baci taj NO. i za te pare da kupi 2 ipo litre tecnih

pa u vezi ovoga sam ti i pisao Pm...

sere mi se od onog clanka u casopisu sto si i sam sada ti mogao da vidis na sebi i u sebi....
ali dobro...
ukoliko No ima dolican sastav AK sam u sebi sa dodtakom beta alnina i glutamina,onda nekom od pocetnika i te kako moze da pomogne u ostvaravanju ciljeva
jer kao sto sam ti i tamo na pm rekao
nema svako para da pokrije sa tecnim AK u toku treninga pa je nda bolje naci bar neku varijatnu kako da se to odradi koliko toliko kvaltetno a jedini je nacin da se uzme pravi No stuff sa svim potrebnim elemtnima

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #25 poslato: Decembar 22, 2009, 02:27:59 posle podne »
Pedja nisam ja rekao da doticni momak sa 16god ima povisen holesterol. Pricao sam u globalu i napomenuo sta moze da smanji elasticnost krvnih sudova.
Imam poznanike koji ni god dana staza u teretani uzimaju xpand a ja im dam poredjenje sa narkomanima :-)
Zasto preci na heroin ako ni travu probao nisi. Hocu da kazem ispostuj sve do xpand-a pa onda pij njega jer badava xpand ako trening i suplement za vreme treninga nisu ispostovami. No svako ima svoje. Hvata se i za slamku u nadi da ga spasi potopa.
Momak treba da napise svoj plan treninga pa da se vidi moze li trening izazvati bolju pumpu ili ne. Ovako nabadamo u prazno....

Van mreže markoni22

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #26 poslato: Decembar 22, 2009, 03:30:54 posle podne »
A da li opsta slaba cirkulacija krvi u organizmu moze da utice na kvalitet pumpe na treningu...tj. onaj ko ima losiju cirkulaciju ima i manju prokrvljenost misica i na treningu i tokom dana??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #27 poslato: Decembar 23, 2009, 07:07:02 pre podne »
Pedja nisam ja rekao da doticni momak sa 16god ima povisen holesterol. Pricao sam u globalu i napomenuo sta moze da smanji elasticnost krvnih sudova.
Imam poznanike koji ni god dana staza u teretani uzimaju xpand a ja im dam poredjenje sa narkomanima :-)
Zasto preci na heroin ako ni travu probao nisi. Hocu da kazem ispostuj sve do xpand-a pa onda pij njega jer badava xpand ako trening i suplement za vreme treninga nisu ispostovami. No svako ima svoje. Hvata se i za slamku u nadi da ga spasi potopa.
Momak treba da napise svoj plan treninga pa da se vidi moze li trening izazvati bolju pumpu ili ne. Ovako nabadamo u prazno....

ma znam ja o cemu ti pricas ali taj momak ima toliko i veoma lako moze pogresno da protumaci ono sto si ti napisao jer na zalost ovakav vid komunikacije je jako tezak....
a to da momak treba da napise plan i progam..to svakako....
ja sam posao od preptostavke da zna sta radi ali ocigledno da njega zanima samo da napumpa ruke sto vise na treningnu i jebes sve ostale paramtere

Spartak

  • Gost
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #28 poslato: Decembar 23, 2009, 08:32:03 pre podne »
mislim da je kod ovog momka najvise u pitanju PREWORKOUT ISHRANA koja je cini mi se i jedini razlog nedostatka pumpe

Van mreže markoni22

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Pumpa misica
« Odgovor #29 poslato: Decembar 23, 2009, 09:49:53 pre podne »
Nije mi vazno samo da napumpam ruke na treningu, ishrana mi je u redu, amino i whey pijem u toku i posle trenninga i zadovoljan sa misicnom masom...nego mi je problem sto ne mogu da ostvarim dobru prokrvljenost na treningu, a samim tim nemam ni snage na treningu...

mislim da je kod ovog momka najvise u pitanju PREWORKOUT ISHRANA koja je cini mi se i jedini razlog nedostatka pumpe
jel postoji nesto sto iz ishrane sto bi mi izazvalo bolju prokrvljenost?