Oktobar 07, 2024, 11:21:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.341 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Okupljanje  (Pročitano 123768 puta)

laracroft

  • Gost
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #60 poslato: Maj 27, 2006, 12:27:51 pre podne »
imam i ja ispite ali zar jedan dan ne mozemo odvojiti????

kolega ide u minhen i keln na WM2006 ili?

ja sam sad dosla iz frankfurta,moram priznati ludilo svuda fudbal fudbal.....

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #61 poslato: Maj 27, 2006, 06:46:06 pre podne »
Ko ceni ovaj forum i ljude na njemu naci ce vremena, uglavnom ljudi kazu da nemaju vremena a ustvari najcesce sede kuci gledaju TV ili nesto slicno i kao nemaju vremena.
A Vojo ja mislim da trebate vi u extreme-u da se prvo dogovorite dali ce od ove ideje ista biti, mada je ideja ok i na osnovu ovog tvog zadnjeg posta bi dosli 300- 400 ljudi, zato mislim proberite po svom kriterijumu ako bude ista.

Zoka

  • Gost
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #62 poslato: Maj 27, 2006, 08:24:50 pre podne »
heheheh forum ima rodjendan kad i ja... 18 juni :)
samo sam ja malo stariji :)
Sto se mene tice moze i tad, jedino da "slavlje" pocne 17-og posto bi se ja u nedelju popodne morao vratiti.. dug je put do sarajeva :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #63 poslato: Maj 27, 2006, 08:32:39 pre podne »
Citat: laracroft
imam i ja ispite ali zar jedan dan ne mozemo odvojiti????

kolega ide u minhen i keln na WM2006 ili?

ja sam sad dosla iz frankfurta,moram priznati ludilo svuda fudbal fudbal.....


Hehe, ma jok, sad ce me kamenovati, ali ja ne podnosim fudbal. Ne volim ga i to je to.

U Minhenu imam par prijatelja takmicara, pa idem da se konsultujem s njima kako da najbolje odradim dijetu, da budem suv 'kao barut', zadnja sedmica moze da popravi sve ili da pokvari sve pri tempiranju forme, a ja uktatko o tome nemam pojma.
A u Kelnu je najludji nocni zivot, tu nema sta. Eto, pozzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #64 poslato: Maj 27, 2006, 08:32:50 pre podne »
Termin ok, racunajte na mene! :D :D :D
The only place success comes before work is in dictionary

Vojislav

  • Gost
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #65 poslato: Maj 27, 2006, 08:39:24 pre podne »
Citat: bajic_z

A Vojo ja mislim da trebate vi u extreme-u da se prvo dogovorite dali ce od ove ideje ista biti, mada je ideja ok i na osnovu ovog tvog zadnjeg posta bi dosli 300- 400 ljudi, zato mislim proberite po svom kriterijumu ako bude ista.

Ma dogovoricemo se, ali poziv vazi za sve clanove foruma i ja bih voleo kada bi moglo da se okupi nas 300-400, ali za to ne postoje ni teoretske sanse, jer ni ovu temu nije procitalo ni 50 ljudi od kojih ako se okupi bar 20 na rodjendanu ili bilo kog drugog dana, to bi bio ekstra uspeh. Ne pravimo razliku izmedju ljudi koji su razlicitih godista i ko je veci, a ko manji, vec hajde da se nas sto vise nadje i da se dobro provedemo, pa i da za ubuduce znamo ko je ko, jer trenutno ima nas nogo za koje mozda mislite da cete vidi brdo misica kada se pojavimo, a mene kad vidite, pitacete se da li sam ikada usao u teretanu?!  :lol: Mozemo da se vidimo i danas ili sutra na sajmu gde je Tuning Styling?!  :D

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #66 poslato: Maj 27, 2006, 08:49:08 pre podne »
E bas tamo sam planirao danas kasnije popodne da idem

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #67 poslato: Maj 27, 2006, 05:33:45 posle podne »
E, jbga, danas nisam stiga na sajam kao i obicno svaki plan mi ode u ...... dunav, Sto se tice termina jun odgovara

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #68 poslato: Maj 28, 2006, 08:06:51 posle podne »
Evo i mene !
Ja sam za skup !  18 jun mi je ok termin ! Nemam nishta protiv !
Mislim da bi trebali da se vidimo, bez obzira na godine i obim bicepsa ! :twisted:
To su gluposti, ako neko nedodje zbog toga sto misli da ne izgleda kao bodi bilder ! JA verujem da niko od nas ne izgleda kao bodibilder ! Izuzev takmicara..

Znachi, kao sto ste rekli, negativne energije nema, nesuglasica nema, i ajmo svi da se vidimo !!!

Rodjendan je 18 juna ? Jel tada i Ceci rodjendan? Mozemo i cecu da zovemo ! :)

Papageno, ako se vidimo kad ti ne budesh tu, ne brini nishta, pravimo novi skup kad ti budesh doshao ! :)

Vojo, ljudi uglavnom ne ulaze u OFFTOPIC, ali mislim da bi ti mogao da napravish reklamu ! Ja se u to programiranje ne razumem, ali sigurno da postoji fora da se odmah pri ulasku na sajt pojavi nesto i da te obavesti o skupu !  :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #69 poslato: Maj 29, 2006, 08:06:47 pre podne »
18. juni? Ok, sto se mene tice.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #70 poslato: Maj 29, 2006, 02:53:38 posle podne »
E sad ozbiljno... Za rodjendan nema sanse da dodjem... A sto se tice ovog ilzleta... Meni licno odgovara Jul-Avgust... Najbolje bi bilo da odemo na neko kampovanje, recimo na Dunav... Da bude blizu BG-a, jer je vecina odatle i tako ce nas doci sto vise... Mislim da dosta nas, narucito studenata i ucenika muku muci sa novcem... Pa bi pod shator bilo najbolje... A od destinacija, znaci ili negde na Dunav ili recimo u Belu Crkvu... Ili ako neko zna neki dobar kamp neka kaze...

Najgluplje je da neko nece da dodje zbog uzrasta ili zbog izgleda... Neka dodju svi...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #71 poslato: Maj 29, 2006, 04:04:25 posle podne »
Odlicna zamisao, nadam se da ce od toga biti nesto, pogotovo jer je zagovarac ove ideje jedan iskusni Zoka :)

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #72 poslato: Maj 30, 2006, 07:44:01 posle podne »
Uf...ovo me podseca na skupove bajkera...motori i pivo...
Sjajna ideja.Bilo je pitanje vremena kada ce se skupiti kriticna masa kvalitetnih ljudi i iz toga izroditi dobra ideja.
Pa zamislite da to postane tradicija.Ce da izadje na televizor!
Gomila gorostasa i simpatizera BB I FITNESA.
Meni igra i Beograd i Fruska Gora,ili bilo sta drugo.
Ako bude dobre volje bice i svega ostalog.
Neka samo neko definise sta je potrebno za jedan takav susret pa ce se i naci nacin i pravi ljudi koji to mogu da iznesu.
Ako dobro razumem Papagena,bilo bi dobro da to bude mesto gde se moze prenociti(za one koji dolaze izdaleka),da ne bude skupo(jer je bitno druzenje) i da bude negde u prirodi(zbog paparazza):-)

Zoka

  • Gost
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #73 poslato: Maj 31, 2006, 06:20:24 pre podne »
Citat: IFBBPro
Odlicna zamisao, nadam se da ce od toga biti nesto, pogotovo jer je zagovarac ove ideje jedan iskusni Zoka :)


Reci slobodno starac Foco od tisucu ljeta :)
Ja nerado moram priznati da se slazem sa Rasom hehehe
tj, ovo sto organizuje extrem ili vojo (nisam siguran) je skroz ok ali ja sam "nase" okupljenje zamislio malo drugacije...
Znaci najmanje 1 noc, jebi ga ipak na ovom forumu ima ljudi iz Bosne, Hrvatske, Slovenije. cak i dalje i nije bas zgodno samo doci i nakon par sati otici...
E sad posto Bosna otpada (daleko je vecini) onda ja predlazem da neko iz Srbije (ili vise njih) pronadju neku odgavarujucu lokaciju i da utanacimo datum... jah :)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Imam ja jednu ideju... prepametnu, kakav sam i sam :)
« Odgovor #74 poslato: Maj 31, 2006, 10:32:58 pre podne »
Citat: Papageno
Citat: IFBBPro
Odlicna zamisao, nadam se da ce od toga biti nesto, pogotovo jer je zagovarac ove ideje jedan iskusni Zoka :)


Reci slobodno starac Foco od tisucu ljeta :)
Ja nerado moram priznati da se slazem sa Rasom hehehe[
tj, ovo sto organizuje extrem ili vojo (nisam siguran) je skroz ok ali ja sam "nase" okupljenje zamislio malo drugacije...
Znaci najmanje 1 noc, jebi ga ipak na ovom forumu ima ljudi iz Bosne, Hrvatske, Slovenije. cak i dalje i nije bas zgodno samo doci i nakon par sati otici...
E sad posto Bosna otpada (daleko je vecini) onda ja predlazem da neko iz Srbije (ili vise njih) pronadju neku odgavarujucu lokaciju i da utanacimo datum... jah :)

Sto nerado???