Septembar 29, 2024, 09:27:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA  (Pročitano 8408 puta)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #15 poslato: Decembar 16, 2009, 07:41:25 posle podne »
Ma znam ali ja sam rekao eto recimo neka bude dobro gradjena . AKo se pojavi neka sa lepim licem necu sigurno reci pali ne svidjas mi se . Pricao sam vise sa prakticnog aspekta . Tipa izadjes u klub i snimas ribe koje su tu . Uvek ima dobrih riba neka ce imati lepo lice a slabije gdudi , neka bolje grudi a manje lepa . Neka mrsavija a neka punija . Milion primera ima . Ja volim i kada ima manji struk a jace grudi . K oce reci da mu to ne odgovara , razumes o cemu pricam .

Svaka zena je svesna svog izgleda ( ili bi bar trebala da bude ) i trebalo bi da gura u prvi plan ono sto joj je jaca strana . AKo muskarac nije probirac neki koji se stalno snebiva naci ce na njoj nesto sto moze da ga privuce . AKo ti se riba daje i hoce da je vodis kuci , jbg ne mogu joj ja reci slabe su ti grudi a ja to bas volim , pa cu da promenim klub ne bi li nasao velike sise ,negde drugde .
 
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #16 poslato: Decembar 16, 2009, 08:26:20 posle podne »
Jeste sve to tako ali opet stoji da ima i dosta veze za sta trazis devojku...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #17 poslato: Decembar 16, 2009, 10:02:02 posle podne »
Otkad su izmisljene papirnate kese, vise nema ruznih zena  ;D ;D ;D Meni je bitno lepo lice. Moze imati telo kao avion ali ako je ruzna u licu onda sve pada u vodu.

E, tebi je onda lako naci djevojku. Ako ti je lijepa Anita Mazar... :P  ;)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #18 poslato: Decembar 17, 2009, 12:50:51 pre podne »
Njoj nikada ne bih stavljao kesu  :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #19 poslato: Decembar 17, 2009, 06:56:04 pre podne »
Jeste sve to tako ali opet stoji da ima i dosta veze za sta trazis devojku...

pa dobro,..
evo ti nam onda kazi.....

devojka za..

1.kres varijantu
2.nekoliko dana
3.mesec dana
4.godinu dana
5.razno..hahhahaha

broj 6 necu da stavim jer tu bi trebalo da budu kategorija ZA CEO ZIVOT i onda ni jedan parametar zbog kojihs si bio sa devojkom od paramtera 1,2,3,4,5 JE GLUP I SMESAN

jer ako ti kresnes ribu jer su ti se svidele njene sise u bulja i 30 dana posle toga je zenis....ona nema odista reci za takvo razmisljanje.......hahahhahahahhahhahahahhah

dakle ovde se verovatno en prica o devojkama za udaju koje po defaultu ne spadaju u gore navedne kategorije jer one ganjaju karijeru/...hahhahahhaha

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #20 poslato: Decembar 17, 2009, 07:39:19 pre podne »
To se Brate kaže .....ko bira taj Dr.---ka

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #21 poslato: Decembar 17, 2009, 07:58:49 pre podne »
Aaaaaajme fino ste se raspisali..svašta sam doznala,fala fala ;D
Ono za ceo život kako bi vi rekli nisam ni mislila,toga nema hehehehe..uvijek je bolje bit ljubavnica nego žena  :P :P. Tipa što čini trebu da vam je jebozovna me zanimalo da, al dobro ste shvatili svaka čast  ;D.Faaaala  ;D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #22 poslato: Decembar 17, 2009, 08:31:04 pre podne »
..uvijek je bolje bit ljubavnica nego žena  :P :P.
koji to mozak moze da se pomiri sa time da je druga,pogotovu ako je frajer dobar i jedinstven... osim ako nije interes u pitanju ili ti sponzorusa
jebozovno moze biti i kako te neko gleda, kako se smeje.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #23 poslato: Decembar 17, 2009, 09:57:22 pre podne »
Citat
koji to mozak moze da se pomiri sa time da je druga,pogotovu ako je frajer dobar i jedinstven..

pa tony soprano je jedinstven  ;D ;D ;D ;D
enivej...
jbg laki...zena i devojka tog tipa imas koliko hoces,a nije ni da su glupe i ruzne.vec jednostavno smatraju to ok i to im je nacin zivota.
porivi za to mogu da budu razni,od novca,dobrog sex-a,dobrih kola,otkud znam..kao sto rekoh..psiha ljudksa je cudo pa tako se npr nekoj devojki gadi to kako mi izlgedamo (mada znam da kenjaju jer pojma nemaju sta propustaju  :P :P) a sa druge strane imas tip devojke koju obican izlged u opste ne zanima i po cenu da je neko i ozenjen ili da vec ima devojku hoce da bude sa njim...isto tako obratno i kod muskaraca...

jebem li ga...teska materija

ma da su one nama zive i zdrave  :D :D :D :D


Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #24 poslato: Decembar 17, 2009, 09:58:26 pre podne »
..uvijek je bolje bit ljubavnica nego žena  :P :P.
koji to mozak moze da se pomiri sa time da je druga,pogotovu ako je frajer dobar i jedinstven... osim ako nije interes u pitanju ili ti sponzorusa
jebozovno moze biti i kako te neko gleda, kako se smeje.


Pa eto moj mozak, i ne nisam sponzoruša.Dapače samostalna odrasla ženska osoba,koja čvrstim nogama stoji na zemlji i iza svojih djela i riječi.A žena u nekadašnje vrijeme imalo je značenje,u današnjem svijetu u kojem živimo nažalost nema više.
S tim da ima jako puno žena gorih od muškaraca,samo što to neće da priznaju i uvijek sve leti na mušku populaciju.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #25 poslato: Decembar 17, 2009, 11:21:49 pre podne »
..uvijek je bolje bit ljubavnica nego žena  :P :P.
koji to mozak moze da se pomiri sa time da je druga,pogotovu ako je frajer dobar i jedinstven... osim ako nije interes u pitanju ili ti sponzorusa
jebozovno moze biti i kako te neko gleda, kako se smeje.


Pa eto moj mozak, i ne nisam sponzoruša.Dapače samostalna odrasla ženska osoba,koja čvrstim nogama stoji na zemlji i iza svojih djela i riječi.A žena u nekadašnje vrijeme imalo je značenje,u današnjem svijetu u kojem živimo nažalost nema više.
S tim da ima jako puno žena gorih od muškaraca,samo što to neće da priznaju i uvijek sve leti na mušku populaciju.
zao mi je sto tako razmisljas ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #26 poslato: Decembar 17, 2009, 11:29:30 pre podne »
Lara 24

Ajoj razmišljanja !!!
Ma ko sam ja da osuđujem ili Zlatan, neka da nema takvih koje razmišljaju kao ti nebi se razlikovali ;)

Samo napred, budi uvek druga, čini ljude nesretnim, neka ti ljubavnik donosi osmeh uz ženin miris na sebi dok ona čuva njihovu dečicu a kasnije kad i tebe tako varaju (ako se udaš/zaljubiš) imaj na pameti kako si se ponašala i razmišljala  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #27 poslato: Decembar 17, 2009, 11:36:30 pre podne »
 Samo bih da dodam da je pobednicko postolje stvar vazna paznje!!!
To jest i  drugo mesto je medelja.
Sad ima onih(u koje i ja spadam )koji preferiraju jedino
prva mesta.
I trece se naravno racuna.
Sta sa onima koji nisu u raspodeli medalja?
Tako da respekt i za jedne i za druge 8)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #28 poslato: Decembar 17, 2009, 11:47:12 pre podne »
A brate mili šta ste se vi ubedirali zbog mene,a kao svi fini i vjerni moš mislit,a meni je super kako je.Nisam ja ničija ljubavnica,ne treba mi to.Ako ili kad će mi zatrebat ću se pobrinut za to. A o tome,prva,druga,treća il 33-eća..gle s tim se ja uopće ne opterećujem.Jedino što je važno je u cijeloj priči da voliš sebe i da se osjećaš dobro u svojoj koži. Jer ako sebe voliš i cijeniš ne možeš pogriješit..pa sad imo curu,dečka,muža,ženu..ili sve skupa.Svako bira svoj put. ;D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: LARA24 (neznam cega lol) PITA-STA VAS PRIVLACI KOD ZENA
« Odgovor #29 poslato: Decembar 17, 2009, 12:07:02 posle podne »
A brate mili šta ste se vi ubedirali zbog mene,a kao svi fini i vjerni moš mislit,a meni je super kako je.Nisam ja ničija ljubavnica,ne treba mi to.Ako ili kad će mi zatrebat ću se pobrinut za to. A o tome,prva,druga,treća il 33-eća..gle s tim se ja uopće ne opterećujem.Jedino što je važno je u cijeloj priči da voliš sebe i da se osjećaš dobro u svojoj koži. Jer ako sebe voliš i cijeniš ne možeš pogriješit..pa sad imo curu,dečka,muža,ženu..ili sve skupa.Svako bira svoj put. ;D
X2