Septembar 21, 2024, 12:51:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)  (Pročitano 5166 puta)

Van mreže culturismo

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« poslato: Decembar 13, 2009, 08:23:00 posle podne »
Pozdrav svima, ovo pitanje se odnosi na one koji imaju terijslo i praktično iskustvo, pa ako neko nesta zna neka napise..molim.
Znaci mene interesuje da li je ok npr. tokom 3 mjeseca dijete (koliko mi traju pripreme za takmičenje) raditi punjenje i pražnjenje ugljikohidratima cijelo vrijeme? Znači nemslim na zadnju sedmicu samo!
Koliko je ok gubiti sedmično maksimalno...itd.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2009, 07:13:02 pre podne »
to sto ti hoces zovu se varijacije sa UH i jedan su od najefiksanijih nacina za skidanje masnoca
ukoliko pravlino ispostujes celu pricu,rezultatit su zagarntovani...
pogledaj malo ovu temu...pa onda mozemo dalje..

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

Van mreže culturismo

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2009, 11:08:50 posle podne »
to sto ti hoces zovu se varijacije sa UH i jedan su od najefiksanijih nacina za skidanje masnoca
ukoliko pravlino ispostujes celu pricu,rezultatit su zagarntovani...
pogledaj malo ovu temu...pa onda mozemo dalje..

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html
Procitao sam tekst, svidza mi se, ujedno se zahvaljujem na odgovoru. Samo bojime se da naglo ne izgubim tezinu, tj. bojim se da bi ovako gubio preko 2kg sedmično što bi rezultiralo i velikim gubitkom misica. Imam prirodno brz metabolizam. Visok sam 190 cm, tezak 120 kg sa otprilike 17%bodyfat. Planiram izaci u bodyclasics sa 98kg! imam 32 godine. Samo sam se jednom takmicio u zivotu i tada skinuo 13 kg za 2 i po mjeseca...tako da i nemam nekog iskustva u tome. Laicki sam to radio, ali eto npr, obim ruke se smanji za samo 1,5 cm. A bio sam jako izdefinisan. Kolio pobroka dnevno trebam unositi prije, poslije treninga orjentaciono? Obim treninga...da nebude prevelik.Ako radim 2 x na dan?3-1 sistem?Bit zahvalan na odgovoru..hvala.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2009, 01:14:50 pre podne »
^^^
ja sam poslednji na ovom forumu koji bi ti mogao odgovoriti na to, al brate to sto ti pitas je ili da uzmes licnog trenera ili da pelistas forum jedno par dana, al ceo dan ;) jer sve pise samo treba da odvojis vreme za citanje, pozdrav i srecno!
120kg/190cm i nisi puno masan?? SVAKA CAS'!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #4 poslato: Decembar 16, 2009, 06:13:55 pre podne »
veoma je tesko da ti se daje savet ovako na slepo
stanje koje si ti opisao tj stanje tela kako kazes sa 120 kg i 17 % bf bi trebalo da bude ok...
ali kao sto rekoh..bez slika je veoma tesko da ti se daje savet a pogtovo jer nisi izeo nikakve infomracije vise o sebi..
natural ili ne.
suplementacija i ako da..koja..
ishrana ti je sada koja?
itd itd itd

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #5 poslato: Decembar 16, 2009, 12:03:00 posle podne »
Slika govori vise od reci...tako da ne bi bilo lose da postavis neku svoju sliku...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2010, 12:42:15 posle podne »
Jasko postavi sliku znam da si to ti , osjecam !
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Punjenje i pražnjenje ugljikohidratima tokom priprema za natjecanje (definicija)
« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2010, 06:01:51 posle podne »
Jasko postavi sliku znam da si to ti , osjecam !
sad si ga provalio i nece da se pojavi na netu x))))
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!