Septembar 24, 2024, 12:18:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Turnir MMA - Niš 12.12.2009  (Pročitano 18370 puta)

Van mreže marko87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #45 poslato: Decembar 15, 2009, 12:50:30 pre podne »
Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...
Slazem se u potpunosti s tobom bolje da pobedi Srbin nego Bugarin. A i da li ste stvarno mislili da ce Kristijan da dozvoli da izgubi mec od nekog Bugarina u sred Srbije.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #46 poslato: Decembar 15, 2009, 03:36:36 pre podne »
Evo i ja da malo prokomentarisem taj famozni mec, mislim da niko nema prava da kaze da je mec bio los naravno ako izuzmemo zavrsetak, Bugarin odlican i ako je pre dva dana otkazao mec ipak je juce potvrdio dolazak i pokazao zasto do sada nije porazen, mec sigurno nije bio namesten kako se spekulisalo sto je Drakov najbolje pokazao i prebio doticnog! Sto se tice Kristijana pokazao je svoju veliku fizicku snagu sto nadam se niko ne moze da ospori ali je takodje pokazao veliku kondicionu nespremnost, sto se tice prsta stvarno je polomljen video sam licno u svlacionici, ne mogu da kazem da je od ujeda pre ga je sam polomio u pokusaju nekog udarca...  Bugarin je stvarno dobar borac, pored tolikog psiholoskog pritiska koji je vrsen na njega pokazao je velika m..a i veliko srce sobzirom da do granice ima mnogo mraka...
Ostali mecevi dobri!

Iskreno ,ali moram reci....mec je odvratan....jer je dosadno gledati borbu u kome konstantno jedan borac prebija drugog....u ovom slucaju Bugarin Kristijana.........
-Publika je dosla da gleda MMA...jer zna neko koji je to sport uopste? Publika nije dosla da gleda ULICARA koji se bije,vec sportiste i borce.....moze li mi neko reci koliko on trenira MMA 3 ili 4 meseca (mislim da nije ni toliko) ?
Da li si siguran da mec nije bio namesten?
1) Zasto je Kristijanu svaki put "SLUCAJNO" ispadala guma kad god bi se nasao u nepovoljnoj poziciji?
2) Zasto je arm triangl prekinut iako je Bugarin mogao da udavi ladno Kris.odatle?
3) Zasto je Bugarin podignut iz mounta?
4) Zasto nije Kris.opomentu za sve nelegalne udarce?

Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...

Da li ti smatras da nekome moze biti ugrizen prst do koske,a da osoba koja je ugrizla ,nosila stitnik za zube????


Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...
Slazem se u potpunosti s tobom bolje da pobedi Srbin nego Bugarin. A i da li ste stvarno mislili da ce Kristijan da dozvoli da izgubi mec od nekog Bugarina u sred Srbije.

A ti nemoj da prenosis svoj nacionalizam ovde...BOLJE NEKA POBEDI ONAJ KO JE BIO BOLJI.........

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #47 poslato: Decembar 15, 2009, 03:40:28 pre podne »
Ne igra tu njegov kes vec nas MMA savez koji u Kristijanu vidi popularizaciju ovog sporta, a i sama njegova pojava znaci mnogo vise gledaoca, tako da ga oni zbog toga guraju! Ja sam trenutno u pregovorima oko organizovanja nekih borbi u Negotinu, sto se tice mene nebih ga zvao ali znam da ce zbog njega doci jos 2000 napaljenih klinaca zasto da ne... Naravno ni ja nisam njegov fan ali posao je posao a takodje mislim da ako nastavi moze biti dobar borac...


Mi nemamo MMA Savez Srbije...da ga imamo njemu uopste NE BILO uopste dozvoljeno da se bori.....

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #48 poslato: Decembar 15, 2009, 05:36:46 pre podne »
Bravo Nemac realan si 100%,kakv bre posao,kakvi napaljeni klinci...

Ima 42 godine,taman ce "stici" Randy-a.

Kakav mrak,pretnje i ostalo...

Umesto novca,donece probleme jer je jako los i kao covek i kao borac

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #49 poslato: Decembar 15, 2009, 10:47:46 pre podne »
Pa desi bre Nemac nema te dugo...Bas sam hteo ovih dana da te kontaktiram... Sto se tice meca rekao sam da nije namesten tj nije dogovoren izmedju boraca vec tu ulogu igra savez, sudija.. a sto se tice saveza mislio sam na nas Vale tudo savez koji je bio organizator
PoZz
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pexon990

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #50 poslato: Decembar 15, 2009, 12:35:10 posle podne »
Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...

Da li ti smatras da nekome moze biti ugrizen prst do koske,a da osoba koja je ugrizla ,nosila stitnik za zube????

Ja samo kazem ono sto sam video, a ono sto sam video definitivno izgleda kao ugriz...


Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...
Slazem se u potpunosti s tobom bolje da pobedi Srbin nego Bugarin. A i da li ste stvarno mislili da ce Kristijan da dozvoli da izgubi mec od nekog Bugarina u sred Srbije.


A ti nemoj da prenosis svoj nacionalizam ovde...BOLJE NEKA POBEDI ONAJ KO JE BIO BOLJI.........

Cekaj malo ako treba da pobedi bolji, zasto je hrvatski borac onda onoliko izvizdan cak i posle veoma dobre borbe...
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2009, 12:37:34 posle podne Pexon990 »

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #51 poslato: Decembar 15, 2009, 12:38:03 posle podne »
Zato sto su pola ljudi u hali bili indijanci koji nemaju veze sa sportom, vec su samo dosli da gledaju Kristijana.

Van mreže Pexon990

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #52 poslato: Decembar 15, 2009, 12:40:25 posle podne »
Bravo Nemac realan si 100%,kakv bre posao,kakvi napaljeni klinci...

Ima 42 godine,taman ce "stici" Randy-a.

Kakav mrak,pretnje i ostalo...

Umesto novca,donece probleme jer je jako los i kao covek i kao borac

Tacnije ima 40 godina...

A i ne poznajes ga ni priblizno dovoljno da bi pricao kako je los covek...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #53 poslato: Decembar 15, 2009, 12:50:30 posle podne »
Bravo Nemac realan si 100%,kakv bre posao,kakvi napaljeni klinci...

Ima 42 godine,taman ce "stici" Randy-a.

Kakav mrak,pretnje i ostalo...

Umesto novca,donece probleme jer je jako los i kao covek i kao borac

Tacnije ima 40 godina...

A i ne poznajes ga ni priblizno dovoljno da bi pricao kako je los covek...

Hoćeš reći kako ga ti znaš, kako si ti faca... kako ti je on prijatelj... OK ukapirali smo FACA si ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #54 poslato: Decembar 15, 2009, 12:57:57 posle podne »
Da je bilo kakve pravde u ovoj drzavi, Kristijan bi ležao u zatvoru do kraja života! Sad ga promovišu u idola oni koji nemaju pojma šta je čovek sve radio. To da je on sportista i umetnik okačite mačku o rep!

Van mreže Pexon990

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #55 poslato: Decembar 15, 2009, 01:16:22 posle podne »
Bravo Nemac realan si 100%,kakv bre posao,kakvi napaljeni klinci...

Ima 42 godine,taman ce "stici" Randy-a.

Kakav mrak,pretnje i ostalo...

Umesto novca,donece probleme jer je jako los i kao covek i kao borac

Tacnije ima 40 godina...

A i ne poznajes ga ni priblizno dovoljno da bi pricao kako je los covek...

Hoćeš reći kako ga ti znaš, kako si ti faca... kako ti je on prijatelj... OK ukapirali smo FACA si ;)

Izvini ali ja se niti kurcim niti hvalim... I zapravo ja sam ga upoznao tek pre nekoliko dana... a moj otac ga zna od Kristijanove 15-e godine (cale je imao tad 24)... Samo kazem da ustvari nije takav kakav mnogi misle da je...

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #56 poslato: Decembar 15, 2009, 01:37:44 posle podne »
Jedan prst je morao biti ugrižen ....komentar sa jutjuba
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #57 poslato: Decembar 15, 2009, 01:55:28 posle podne »
Jedan prst je morao biti ugrižen ....komentar sa jutjuba
Hahahahaha

Van mreže marko87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #58 poslato: Decembar 15, 2009, 02:15:29 posle podne »
Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...
Slazem se u potpunosti s tobom bolje da pobedi Srbin nego Bugarin. A i da li ste stvarno mislili da ce Kristijan da dozvoli da izgubi mec od nekog Bugarina u sred Srbije.

A ti nemoj da prenosis svoj nacionalizam ovde...BOLJE NEKA POBEDI ONAJ KO JE BIO BOLJI.........
[/quote] Ej nemoj mnogo da se pravis pametan, razgranici nacionalizam i patriotizam.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #59 poslato: Decembar 15, 2009, 04:15:23 posle podne »

Cekaj malo ako treba da pobedi bolji, zasto je hrvatski borac onda onoliko izvizdan cak i posle veoma dobre borbe...

[/quote]

Zato sto su mu zvizdali seljaci ,stoka i ostala bagra....Ivan je dobar borac isto kao i Srdjan....nisu mu zvizdali zbog lose niti dobre borbe,vec zato sto je Hrvat....da li trebas nekome da zvizdis zato sto je iz druge drzave ili zato sto je druge religije ???

Pa desi bre Nemac nema te dugo...Bas sam hteo ovih dana da te kontaktiram... Sto se tice meca rekao sam da nije namesten tj nije dogovoren izmedju boraca vec tu ulogu igra savez, sudija.. a sto se tice saveza mislio sam na nas Vale tudo savez koji je bio organizator
PoZz

Ej gde si Stojke :) ma nema ma moram da ucim i tako to :) Joksa je super radio, dobro se borio,ostao neporazen :)


Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...
Slazem se u potpunosti s tobom bolje da pobedi Srbin nego Bugarin. A i da li ste stvarno mislili da ce Kristijan da dozvoli da izgubi mec od nekog Bugarina u sred Srbije.

A ti nemoj da prenosis svoj nacionalizam ovde...BOLJE NEKA POBEDI ONAJ KO JE BIO BOLJI.........
Ej nemoj mnogo da se pravis pametan, razgranici nacionalizam i patriotizam.

[/quote]

Ne pravim se pametan,to ti radis.... jer ne znas ni razliku izmedju nacionalizma i patriotizma....pa jel si video to sto si napisao???
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2009, 04:17:50 posle podne Nemac »