Septembar 24, 2024, 12:20:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Turnir MMA - Niš 12.12.2009  (Pročitano 18371 puta)

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #30 poslato: Decembar 13, 2009, 11:45:12 pre podne »
Evo komentar sa drugog foruma od momka koji je prisustvovao događaju.

Evo stigoh konacno,jos pod utiskom eventa....Kao sto Djoni kaze 1500 je prisustvovalo eventu (ali zaista,nije kao ono u Zurnalu napisu: FK Finklovac protiv FK Treginci prisustvalo 200 gledalaca, a nije bio ni jedan....znaci ovde je stvarno bilo toliko).....atmosfera je bila dobra,borbe su se radile u ringu

1.mec
Sekulic "Ludi Plesac" Srdjan vs Ivan Brguljan.....nisam znao da Srdjana zovu ovako i zaista su ga tako najavili    Nisam uspeo da ispratim celu  borbu,jer sam pomagao Iliji da se zagreje u svlacionici....mec je uglavnom proveden u stand upu,bila je lepa razmena udaraca s obe strane,par pokusaja rusenja Sekulica od kojih mislim da je jedan prosao....oboje su pokazali izuzetnu borbenost. Pobeda Sekulica na odluku Sudija

2.mec
Ilija Loncar vs Goce Sandovski.....Goce se zalece na Iliju gura na konopce...Ilija u pocetku dobro brani takedown,Goce uspeva da ga obori,valjanje u parteru Ilija bezi u kornjacu,rola se i Goce prelazi u mount i tako  jedno 3-4 puta Ilija bezi iz mounta u back mount ili sprolowani back m. dok Goce nije uhvatio seriju udaraca i sudija prekinuo.

3.mec
Dragoljub "Joksa" Joksovic vs Stromanja.....mec koji je dobio najveci aplauz publike...Joksa se razmahao u svom stilu....cak je bilo i malo partera   cini mi se da je Joksa u pocetku bio malo pogodjen,kasnije se razmahao i ispogadjao protivnika...borba je iz klinca presla u parter gde Joksa zauzima mount i GnP primorava protivnika na predaju

4.mec
Emil Zahariev vs Sasa Lazic....Emil odmah na pocetku pokusava da rusi Lazica,ali Lazic ustaje i dobro se brani za to vreme dobro je pogadjao Emila,tokom jednog obaranja oboje su isoali iz ringa i pali na parket,sreca pa se nisu povredili....lepo se branio od takedowna i na kraju mu je jedan dobro prosao i  Emil mu hvata nogu i zavrsava ga na achilies lock.

5.mec
Bugarski borac vs Kristijan Golubovic...kristijan se zalece na protivnika ,ali protivnik zna da udara i pogadja dobro kristijana,kristijan pronalazi spas u klincu...posle par klinceva Bugarin pocinje da radi prljavi box i to dobro.....kraj runde Golubovic vidno ispogadjan...a nisam primetio da se Bugarin nesto umorio,moglo se videti po njegovom disanju.....pauza izmedju rundi koja traje mnoooooooooooooooooooooooooooooooogo duze nego sto treba,znamo zasto.....krece sledeca....Bugarin pogadja,nekim guranjem zavrsavaju u parteru...gde u tom momentu Kristijan pokazuje prst(na ruci) sudiji i momentalo disfalifikuju Bugarina zbog navodnog "ujedanja"....publika ustaje i pocinje naglo da zvizdi....Bugarin vidno iznerviran napusta ring,Kristijan grabi mikrofon i govori kako je spreman da mu da revans bilo kada,u tom momentu publika pocinje jos glasnije da zvizdi i pocinju da ga gadjaju flasama,lete flase na sve strane,a po ringu najvise.....kristijan dobija pojas         i vraca se u svlacionicu sa oko 8 telohranitelja...sve vreme ga prate gomila napaljenih klinaca koji hoce da se slikaju s njim,cak su i neke klinke bile tu sve srecne da se slikaju sa njim....................tokom stajanja kod ulaza cuo sam razne komentare ljudi kako vise nikad nece doci da gledaju nesto slicno           

Inace bas sam se fino ispricao s Radosem, a i sa Brguljanom koji je jedna ljudina,sportista i divna osoba,svaka mu cast.
VAZNA NAPOMENA: dok su stajali u stand upu,bugarin je imao PUN arm triangl,ali ponavljam PUN....sudija je MORAO da prekine to i vrati ih na sredinu zbog neaktivnosti            cak mi se cini da su Bugarina podigli iz mounta jednom 

VAZNA NAPOMENA Br.2 : za vreme meca komentator je glasno uzviknuo KO JE REKAO DA SU ULITIMATE FIGHT MECEVI NAMESTENI (NE MMA). A publika je to pozdravila ovacijama.

Van mreže N i X

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
  • There Is No Easy Way !!!
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #31 poslato: Decembar 13, 2009, 12:06:09 posle podne »
Totalno se slazem sa poslednjim komentarom. Kristijan je vidno bio bez kondicije, jos od prve runde se bori otvorenim ustima i jedva dise. Imao je kristijan i 2 nelegalna udarca koja su trebala biti sankcionisana, ali iz nekog cudnog razloga nisu! Prvi je bio kada je bacio bBugarina na pod, bugarin je bio na kolenima, a Kristijan je iz trka udario kolenom u glavu sto koliko ja znam nije po pravilima (Kneeing an opponent in the head while he is on the ground - Ilegal). Drugi je bio totalno nesportski potez kada je na kraju prve runde jedno 10 sekundi nakon gonga ( posto mu je toliko trebalo da ustane sa protivnika :))) udario petom u rebra bugarina koji je bio na zemlji cekajuci da se Kristijan pomeri. Jos jedna napomena, kada god bi bugarski borac dosau u neku povoljnu situacuju Kristijanu nekim cudom ispada guma iz usta! To se desilo 2 ako ne i tri puta... Sve u svemu bugarski borac je pokazao Kristijanu kako se bori, i sigurno bi dobio Kristijana na bodove, ali kakve je serije imao bugarin ne bi me cudio i nokaut da je mec nastavljen. Bruka i sramota i upropasteno celokupno vece zbog gluposti. I moja je procena da je bilo vise od 1500 ljudi, posto je hala bila skoro puna, a bilo je i dosta ljudi na samom parketu...
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2009, 12:10:51 posle podne N i X »
“Where there’s a will there’s a way.”

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #32 poslato: Decembar 13, 2009, 03:17:53 posle podne »
Neko je okačio snimak Kristijanovog meča.
Snimak je očajan ali za sada nema boljeg.
http://www.youtube.com/watch?v=xNU8II68ZGU
http://www.youtube.com/watch?v=jNZMAJ4t-XU

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #33 poslato: Decembar 13, 2009, 03:40:52 posle podne »
Tačno se vidi iako je loš snimak da ga Kristijan udara kolenom u glavu dok je ovaj na kolenima.(nema opomene ili prekida)
Zatim Bugarin ima stojeći arm triangl sudija prekida,razdvaja ih(praktično prekida submission), daje Kristijanu vremena da se odmori i onda Bugarin krvnički,namerno i nesportski svom snagom koju poseduje u svojoj vilici, brutalno napada Kristijanov prst.Kristijan se žali sudiji a sudija uvažava njegovu žalbu iako ništa nije video,veruje mu na reč i diskfalifikuje Bugarina.
Bruka i sramota

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #34 poslato: Decembar 13, 2009, 04:00:14 posle podne »
Sramota! Primitivizam! Jednom riječju pi !!!!!
p.s. Hvala za snimak.
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2009, 04:03:44 posle podne HikMik »

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #35 poslato: Decembar 13, 2009, 05:37:25 posle podne »
Odgledah i ja 8)
Mislim da preterujete.
Svedoci ste kao i ja pogotovo u borilackim sportovima toliko
puta bili da bolji izgubi.Zar ne?
Namestaljke,dogovori i slicno su stalni prefiks ove vrste sportA.
Gledali smo da mnogo ubedljivije partije (voljom mocnika kraj ringa) nego bugarinova protiv Kristijana
se zavrsavaju porazom.
Tako je to oduvek.
Realno.Bugarin bio bolji,sudije navlacile na stranu domaceg borca,sumniva diskvalifikacija.
Potpuno normalno i ocekivano u svim evropskim i svetskim ringovima kojih kao i nasih
nema na mapi ovih sportova.
Ne znam cemu sva frka.
Kristijanu je tek druga borba,polako, naucice, poboljsace se...

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #36 poslato: Decembar 13, 2009, 05:40:51 posle podne »
Odgledah i ja 8)
Mislim da preterujete.
Svedoci ste kao i ja pogotovo u borilackim sportovima toliko
puta bili da bolji izgubi.Zar ne?
Namestaljke,dogovori i slicno su stalni prefiks ove vrste sportA.
Gledali smo da mnogo ubedljivije partije (voljom mocnika kraj ringa) nego bugarinova protiv Kristijana
se zavrsavaju porazom.
Tako je to oduvek.
Realno.Bugarin bio bolji,sudije navlacile na stranu domaceg borca,sumniva diskvalifikacija.
Potpuno normalno i ocekivano u svim evropskim i svetskim ringovima kojih kao i nasih
nema na mapi ovih sportova.
Ne znam cemu sva frka.
Kristijanu je tek druga borba,polako, naucice, poboljsace se...
Fan of Mr Golubovic ;D ;D ;D

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #37 poslato: Decembar 13, 2009, 05:52:43 posle podne »
"Fan of Mr Golubovic Zelenko Zelenko Zelenko"
Ma nije :D ;)
Ali mi nekako zao svi ga pljuju,
a normalna je stvar da mu namestaju ima covek kesa podmazao 8)
A i sto bi navijao za bugarina ili sta ti ja znam koga umesto za naseg
jbg uvek sam bio patriota!

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #38 poslato: Decembar 13, 2009, 06:00:41 posle podne »
Ne igra tu njegov kes vec nas MMA savez koji u Kristijanu vidi popularizaciju ovog sporta, a i sama njegova pojava znaci mnogo vise gledaoca, tako da ga oni zbog toga guraju! Ja sam trenutno u pregovorima oko organizovanja nekih borbi u Negotinu, sto se tice mene nebih ga zvao ali znam da ce zbog njega doci jos 2000 napaljenih klinaca zasto da ne... Naravno ni ja nisam njegov fan ali posao je posao a takodje mislim da ako nastavi moze biti dobar borac...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #39 poslato: Decembar 13, 2009, 06:05:37 posle podne »
"Fan of Mr Golubovic Zelenko Zelenko Zelenko"
Ma nije :D ;)
Ali mi nekako zao svi ga pljuju,
a normalna je stvar da mu namestaju ima covek kesa podmazao 8)
A i sto bi navijao za bugarina ili sta ti ja znam koga umesto za naseg
jbg uvek sam bio patriota!
Ja gledam prvenstveno sa sportsko reprezentativog ugla, i bez obzira ko je ko zelim da u sportu budu sportisti, u vodi ribe, u zatvoru politicari ;D ;D ;)

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #40 poslato: Decembar 13, 2009, 06:41:58 posle podne »
"Fan of Mr Golubovic Zelenko Zelenko Zelenko"
Ma nije :D ;)
Ali mi nekako zao svi ga pljuju,
a normalna je stvar da mu namestaju ima covek kesa podmazao 8)
A i sto bi navijao za bugarina ili sta ti ja znam koga umesto za naseg
jbg uvek sam bio patriota!
Ja gledam prvenstveno sa sportsko reprezentativog ugla, i bez obzira ko je ko zelim da u sportu budu sportisti, u vodi ribe, u zatvoru politicari ;D ;D ;)

A u skupstini da bude Kristijan ;-) ?
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #41 poslato: Decembar 13, 2009, 06:59:47 posle podne »
"Fan of Mr Golubovic Zelenko Zelenko Zelenko"
Ma nije :D ;)
Ali mi nekako zao svi ga pljuju,
a normalna je stvar da mu namestaju ima covek kesa podmazao 8)
A i sto bi navijao za bugarina ili sta ti ja znam koga umesto za naseg
jbg uvek sam bio patriota!
Ja gledam prvenstveno sa sportsko reprezentativog ugla, i bez obzira ko je ko zelim da u sportu budu sportisti, u vodi ribe, u zatvoru politicari ;D ;D ;)

A u skupstini da bude Kristijan ;-) ?
Kristijan je politicar:))

Van mreže mikipac

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #42 poslato: Decembar 13, 2009, 09:19:57 posle podne »
Uskoro ( za neki dan) na you toube snimci TV Alt - Aleksinac svih borbi sa MMA turnira 12.12.2009. u Cairu. Naravno i Kristijanova borba. Ako neko hoce hitno snimke nek se javi.
Pozdrav svim ljubiteljima MMA i Ultimate fight.
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2009, 09:25:30 posle podne mikipac »

Van mreže N i X

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
  • There Is No Easy Way !!!
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #43 poslato: Decembar 14, 2009, 01:55:11 posle podne »
Dok ne stignu ti kvalitetni snimci gde ce svi videti ono sto smo videli mi koji smo bili... Tj bruku i sramotu... :))) Evo vam jos jedan snimak koji nije kvalitetan ali ima dobre komentatore :)))

http://www.youtube.com/watch?v=kn1A4WBvxUE&feature=related
“Where there’s a will there’s a way.”

Van mreže Pexon990

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Turnir MMA - Niš 12.12.2009
« Odgovor #44 poslato: Decembar 14, 2009, 10:40:54 posle podne »
Kao prvo, ne zelim ni sa kim da se svadajm  ili raspravljam... samo zelim  da kazem da sam bio sa caletom kod Kristijana u svlacionici... Prst mu nije gricnut ili sl. vec je ugrizen do koske (bukvalno)... Kao drugo mislim da malo preterujete sa prozivanjem, pa aman ljudi tek mu je druga borba... kako bi se iko od nas snasao u tom ringu u tek drugoj po redu borbi... a na kraju draze mi je da on pobedi nego neki tamo Bugarin...